Zobacz temat - [Rover 600 2.0 B+G] Prosze o opinie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 600 2.0 B+G] Prosze o opinie

raf123411 - Pon Sty 16, 2012 12:54
Temat postu: [Rover 600 2.0 B+G] Prosze o opinie
Proszę was o opinie o tym samochodzie: Rover 620
Samochód podobno serwisowany i wymieniane wszystko na czas, wszystko działa, gaz niesekwencyjny tylko normalny.

Czy warto?

Grucha2004 - Pon Sty 16, 2012 16:43

Ech...cóż to był za samochód, przebieg wydaje mi sie niepodpadający, ja sprzedając mojego '96 miałem 207 000. Użytkowałem 6 lat, byłem 3 właścicielem. Przez ten czas zawiódł mnie dwa razy - pękł przewód hamulcowy (zignorowałem korozję - moja wina), szlag trafił cewkę (bodajże) i zgasł. Wszystkie te usterki nastąpiły w ostatnim roku użytkowania więc ze starości. Auto wspominam z rozczuleniem.
KRYS - Pon Sty 16, 2012 20:48

drogo
a ponadto nie oryginalne siedzenia i do tego strasznie zmęczone
rocznik 99 bez poduszki pasażera? niech ktoś sie wypowie
alarm raczej dokładany - czujki nad słupkami

marthinez - Pon Sty 16, 2012 22:20

KRYS napisał/a:
alarm raczej dokładany - czujki nad słupkami
To akurat jest fabryka. Tylko w wersjach po '96 :wink:
Dydo - Pon Sty 16, 2012 23:30

KRYS napisał/a:

a ponadto nie oryginalne siedzenia i do tego strasznie zmęczone


Strasznie zmęczone ? Przecież to pokrowce sa na siedzenia imitujące 'skórę' ;) No chyba, że Ty pod tymi pokrowcami widzisz zmęczone siedzenia, czego moje oko niestety dostrzec nie może :P

A tak poza tym to nie wiem kto i po co wkłada tak obleśne pokrowce to auta..

szoso - Wto Sty 17, 2012 09:21

no pewnie że to są pokrowce a pod nimi jest szary welur :wink:
bez pojęcia ktoś dobrał kolor tych pokrowców do szarego wnętrza, nie wspomnę o dopasowaniu ich do kształtu siedzeń :roll:

Vigoslaw - Wto Sty 17, 2012 09:37

Nie wiem kto tym jeździł...

Chamskie pokrowce i mój ulubiony bajer, czyli światła led do jazdy dziennej, od razu kojarzy mi się z Passatami B5, audi 80 ewentualnie A4 i Vieśgolf III.

Samochodzik wygląda ciekawie, mam nadzieje, że pod tymi pokrowcami nie ma wypalonych dziur po papierosach...

Jak stoi w komisie, to trzeba sprawdzić, czy nie wrósł w ziemie i przyjechać bez uzgadniania, bo go odpicują i rozgrzeją.

Pozdrawiam,

V.

Pawkaz - Wto Sty 17, 2012 13:08

KRYS napisał/a:
drogo

Czy ja wiem czy drogo.Ja za swojego dalem koledze 7000 w lipcu-tylko ze SDi, ze skora i jasnym wnetrzem.Przebieg 207.000.
Spasowanie R z linku ma chyba ok.Tez mnie ciekawi ta poduszka.A moze silnik jest z 99 roku

marthinez - Wto Sty 17, 2012 20:07

Jak w ogóle można robić fotki do sprzedaży i nie odsnieżyć wozu?

Antena elektryczna zepsuta.
Dziwna wersja wyposażenia.

Ładne felgi oraz chyba oryginał radio.