Zobacz temat - [Honda Accord] Ramka lewarka zmiany biegów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [Honda Accord] Ramka lewarka zmiany biegów

maciej1 - Wto Lut 07, 2012 16:32
Temat postu: [Honda Accord] Ramka lewarka zmiany biegów
Witam
Ma ktoś może z Was pomysł jak poprawic wygląd i estetykę ramki lewarka zmiany biegów? Tak jak widac na zdjeciu pękła mi znów tym razem z drugiej strony - żadne kleje już nie pomagają.
Pozdrawiam

PanzerMajer - Wto Lut 07, 2012 19:04

Ta mam to samo sam niewiem jak to zrekonstruowac !! !!!
slax - Wto Lut 07, 2012 19:06

Raczej tylko wymian ana nową, mozna by tez spróbować skleić to jakoś porządnie od spodu i obkleić na nowo jakąś folią drewnopodobną, ale najlatwiej wymienić na inną. Tyle że do tego trzeba całą konsolą środkową ściagć
maciej1 - Wto Lut 07, 2012 19:13

Z demontażem nie byłoby problemu, mam temat juz opanowany. Próbowałem wszystkiego - podklejania od spodu także. Na allegro są ale też popekane
davidlive - Wto Lut 07, 2012 19:15

Panowie temat nieosiągalny, ja obecnie w ogóle nie posiadam takowej ponieważ była strasznie zniszczona.

Szukam juz dobry miesiąc przysłał mi jeden koleś ale złom straszny.

Kupie chyba czarna od pierwszych wersji i okleję na jakiś ładny kolor i po problemie

Remigiusz - Wto Lut 07, 2012 19:18

Ja bym dal super glue albo jakiś inny lepszy klej Epoxy i potem na to folie dobra w kolorze drewna i gotowe. A jak nie to płyta mdf i szlifowanie i potem znów folie w kolorze drewna i gotowe :wink:

Nie wiem czemu ale te plastiki Roverowe maja tendencje to pękania po latach :neutral:

maciej1 - Wto Lut 07, 2012 20:37

Z kolorem nie ma problemu - nie musi to byc "drenopodobny" plastik. Ze wcześniejszych lat produkcji psowałaby do mojego autka?

[ Dodano: Wto Lut 07, 2012 20:37 ]
Ta ramka jest od Hondy Civic. Duzo byłoby rzeźby z dopasowaniem do accorda?

http://moto.allegro.pl/ra...2096006418.html

slax - Wto Lut 07, 2012 21:37

Panowie ja nie wiem jak u was, ale u mnie ta ramka to jest aluminiowa blacha na którą naklejona jest naturalna fornir i to wszystko jest polakierowane gruba warstwa lakieru, u mnie jst jedno pekniecie, ale to tan lakier jest po porostu peknięty, i widać to tylko pod słońce
Balas87 - Wto Lut 07, 2012 21:39

a u mnie takie samo pęknięcie jak u kolegi mało to w 2 rowerze 600 też tak mam :D :D:D
karolj - Sro Lut 08, 2012 10:47

Też miałem pękniętą, podkleiłem porządnie od spodu, wtopiłem w plastik wzmocnienia w postaci drutu, a potem przykryłem to srebrną listwą na drzwi (taki plastik udający chrom, 3zł za metr). Niby trochę to pęknięcie widać, ale nie jest tragicznie. Poza tym u mnie sprawa jest o tyle gorsza, że ktoś wcześniej to chciał już sklejać i był uciapane klejem, czy nawet trochę podtopione.

Jeśli ktoś ma chromowane dodatki w środku, to nawet to pasuje. Będę przy samochodzie to zrobię zdjęcie.

maciej1 - Sro Lut 08, 2012 19:42

Mam takie wstawki a'la chrom. Zrób zdjęcie chetnie podparze co i jak
karolj - Czw Lut 09, 2012 20:09

Tak to mniej więcej wygląda. Wszelkie rzeczy które wyglądają jak jakiś klej na obrzeżach, są tylko odłbyskami lampy ;)