Zobacz temat - [Rover 75] Rover 75 do 20 tysięcy złotych - proszę o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 75] Rover 75 do 20 tysięcy złotych - proszę o opinię

DanWro - Wto Lut 14, 2012 18:27
Temat postu: [Rover 75] Rover 75 do 20 tysięcy złotych - proszę o opinię
Witam.
Noszę się z zamiarem kupna samochodu. Wiele wskazuje na to, że będzie to Rover 75, który mnie zauroczył. Zależy mi, aby był w dieslu. Najlepiej w ciemnym kolorze, ale to sprawa drugorzędna. Znalazłem w internecie kilka ofert, ale nie wiem, którą warto się zainteresować. Nie są to auta nowe, dlatego jestem świadomy, że po tylu latach i kilometrach użytkowania będzie trzeba coś wymienić niedługo po zakupie. Nie orientuję się absolutnie w motoryzacji, dlatego prosiłbym również o informację - co najczęściej należy wymieniać po tak długim czasie użytkowania tego auta oraz jaki jest tego koszt? Czy po wymianie tych części mam już spokój na parę lat, czy to dopiero początek napraw? Przypuszczam, że jeśli w ofercie sprzedawca nie trąbi wielką czcionką co wymieniał, to znaczy, że nie wymienił nic i najwyższy czas będzie zrobić to samemu zaraz po kupnie.
Poniżej dwie oferty, które wydają mi się interesujące. Bardzo proszę o opinie.
Ogłoszenie 1 (allegro.pl)
Ogłoszenie 2 (moto.gratka.pl)
Jeśli sami znaleźliście jakieś ciekawe oferty R75 to podeślijcie, będę wdzięczny.

Pozdrawiam i z góry dzięki,
Daniel

[ Dodano: Wto Lut 14, 2012 18:27 ]
Żadnego odzewu? :(

haszczyc - Wto Lut 14, 2012 18:49

ten z allegro bardzo marne słabe wyposażenie korbki z tyłu masakra... drugi to samo korbki... za 20tys zł spokojnie kupisz z większym wyposażeniem...