Zobacz temat - [R45 lift /MG ZS lift] Czy da sie przelozyc sam klosz lampy?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45 lift /MG ZS lift] Czy da sie przelozyc sam klosz lampy?

chmielu - Sob Lut 25, 2012 23:38
Temat postu: [R45 lift /MG ZS lift] Czy da sie przelozyc sam klosz lampy?
Witam,
potrzebowalbym przelozyc sam klosz lampy przedniej w roverze 45 poliftingowym. da sie to zrobic jakos po ludzku? czy moze darowac sobie i szukac porzadnych lamp europejskich?

w czym rzecz: mam klosze ze spękaniami ("włoskami"). taniej by mi wyszlo kupienie lamp anglikow i przelozenie samych kloszy.
przykladowa cena lamp angielskich to ~200zl, a europejskie to juz 400-450zl. wiec nie trzeba mowic skad proba zaoszczedzenia ;)

Licze na Was :)

7Tomi - Nie Lut 26, 2012 13:10

Da sie tylko trzeba duzo cierpliwosci i zabawy, żeby delikatnie rozciąć klej w lampie aby ja rozdzielić. Trzeba uwazac zeby klosz nie pękł.
MarcinMag - Sob Mar 17, 2012 17:38

z ciekawości zapytam udało się zrobić taki myk? mam na jednej lampie rysę i moze kiedys się też zdecyduje na taką zabawę...
Senn - Nie Mar 18, 2012 00:07

Na pytanie nie odpowiem, ale na ebayu widziałem nakładki na tego typu reflektory. Nawet ładnie to wyglądało no i lampy sie nie niszcza od kamieni, mycia itp.
pawelnovia - Czw Sie 09, 2012 19:01

A ja mam pytanie co do lamp tylnych :) Czy wymienne są same klosze czy trzeba wymieniać całą lampę z tym czarnym plastikiem wewnętrznym?
bizon - Czw Sie 09, 2012 20:11

chmielu napisał/a:
i przelozenie samych kloszy.
przykladowa cena lamp angielskich to ~200zl, a europejskie to juz 400-450zl.

Ale czy mi sie zdaje czy nic Ci to nie da bo na kloszu i tak wybite ze anglik i przegladu nie przejdzie

pawelnovia - Czw Sie 09, 2012 22:16

Jeszcze raz ponawiam pytanie :p może ktoś miał okazje rozbierać tylną lampę? :)
bizon - Pią Sie 10, 2012 08:12

pawelnovia napisał/a:
może ktoś miał okazje rozbierać tylną lampę? :)

Pewnie sie da ale to wiecej roboty niz zysku, przeciez takie lampy sa juz od 40zl

flapjck1 - Pią Sie 10, 2012 09:50

a ja niedawno na angielskim ebayu widzialem lampy LHD nowe kompletne za okolo 45 gbp

tylko to byly do mg zs polift a potrzebowalem do rovera 45 polift ( czarna vs chrom )

iktorn73 - Wto Wrz 29, 2015 23:25

Zwykle rozkleja się takie lampy w piekarniku. 15 minut w 150 stopniach i klej robi się miękki. Po odłączeniu klosza wyrównujesz klej na lampie np. śrubokrętem i wklejasz klosz. Można też opalarką. Szkoły są różne i w zależności od kleju różne metody działają. Pozdrawiam