Zobacz temat - Zakład blacharsko-lakierniczy w Krakowie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Zakład blacharsko-lakierniczy w Krakowie

Artu - Pią Mar 02, 2012 14:30
Temat postu: Zakład blacharsko-lakierniczy w Krakowie
Na zewnątrz coraz cieplej, słońce nieśmiało wygląda zza chmur, a rdza spod blachy...
Roverka zakupiłem ponad 3 lata temu, w fatalnym stanie, niemniej doprowadziłem go do stanu używalności. Stąd też decyzja - nie sprzedaję, a dokonuję niezbędnych napraw blacharsko-lakierniczych.

Muszę zrobić przede wszystkim drzwi od trony kierowcy, maskę, próg oraz tylne błotniki. Czy ktoś miał do czynienia w Krakowie (bądź też okolicach - jeżeli cena będzie konkurencyjna, a warsztat sprawdzony to kilkadziesiąt km nie stanowi dla mnie żadnego problemu) z zakładem blacharsko lakierniczym, który cechuje wysoka jakość i konkurencyjne ceny? Za wszelkie namiary byłbym wdzięczny.

Bumelant - Pią Mar 02, 2012 14:46

Jest dosc fajny chlopak, ktory pracuje u Pana Pawla Midowicza na Klinach - jest blacharzem i robi w dobrej kasie blacharke i malowanie. Robilem u niego renowacje 126p po malej przygodzie zimowej :rotfl: - bo zalezalo mi na najnizszych kosztach i bylem zadowolony. Jezeli jestes zainteresowany moge podac na PW numer moze moglby cos zaradzic. Pozdr!
Artu - Pią Mar 02, 2012 14:48

Byłbym wdzięczny