Zobacz temat - [Rover 216] Coupe
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 216] Coupe

Piter91 - Nie Mar 25, 2012 10:56
Temat postu: [Rover 216] Coupe
Witam, poszukuję jakichkolwiek informacji na tematTEJ coupety. Najbardziej zależy mi na informacji, w jakim stanie jest buda, czy nie była bita, i w jakiej kondycji jest powłoka lakieru. Oczywiście byłoby dobrze jakby wszystko byłoby ok :) Chcę kupić ten egzemplarz, jako dawcę dla mojej copety turbo. Tamta niestety zakończyła swój żywot i sama karoseria w najbliższym czasie idzie na złom. A całą resztę będę miał zamiar przełożyć do nowej karoserii.
pelson91 - Nie Mar 25, 2012 11:04

już na zdjęciach widać że prawy przedni błotnik uderzony, na masce dziwne przetłoczenie, poza tym widać (po myciu) że lakier trochę zmęczony, może polerka "ożywiłaby" kolor ;)
Piter91 - Nie Mar 25, 2012 11:16

Tak, to widziałem, zderzak, przód jak i tył, pójdzie od mojego, błotnik również. To przetłoczenie na masce to standard w coupetach ;) Jeszcze to co ja widzę, to że to jest modelowo 93 rok, z racji kierownicy. Najbardziej bym się cieszył, jakby ktoś ten samochód kiedyś widział na własne oczy.
tronsek - Nie Mar 25, 2012 16:39

Piter91 napisał/a:
A całą resztę będę miał zamiar przełożyć do nowej karoserii.
To czeka Cię niezła rzeźba. Silnik 2.0T nie będzie pasował do tej komory. Całkiem inne mocowania.