Zobacz temat - Naklejki roverki.pl
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Pozostałe sprawy klubowe - Naklejki roverki.pl

NiceMan - Sob Mar 31, 2012 20:53
Temat postu: Naklejki roverki.pl
!!!UWAGA!!!!! Dodano 3.04.2012
Harmonogram zamówienia naklejek:
4.04.2012 -Zakończenie zbierania chętnych na naklejki.
4.04.2012 -Podanie nr konta oraz rozpoczęcie zbierania pieniążków
11.04.2012 -Zakończenie zbierania pieniążków.
11.04.2012 -Wysłanie zamówienia do Bartka
Po kilku góra tygodniu rozpocznę wysyłanie naklejek do zainteresowanych.



Witam
W związku z brakiem odzewu kolegi drapaja (czy jakoś tak :P ) postanowiłem zajść się organizacją naklejek. Na forum otrzymaliśmy ofertę od bartek2085 która jest następująca:

Minimalne zamówienie to 15sztuk -Cena 1zł za SZTUKE
Minimalnie 5sztuk z jednego wzoru.
Naklejki wklejane od środka oraz na zewnątrz cena taka sama (Info dodane 1.04.2012)


Do ceny naklejek należy dodać ok 5zł za przesyłkę. Ja będę rozsyłać naklejki :)

Dostałem przykładowe czcionki.
http://imageshack.us/phot...erkinapisy.jpg/
UWAGA:
Czcionek jest 12 proszę podawać nr od 1-12 który wzór chcecie.
!!UWAGA!!

Szerokość naklejek to 15cm -NOWA INFORMACJA WPROWADZONE 1.04.2012

PS. Robię to bez wiedzy zarządu gdyż pisałem 2 maile (Pierwszy w czwartek) i nie dostałem odpowiedzi. Wydaje mi się, że nie jest to łamanie regulaminu. Wykorzystuje forum aby zorganizować zakup naklejek dla reszty użytkowników forum :)


Lista osób chętnych:
Do pobrania arkusz kalkulacyjny. Będę podawać datę oraz godzinę aktualizacji :)
Lista osób chętnych ;)
Pierwszy upload z 20:48 1.04.2012
Sztuk na 20:48 1.04.2012 78
Nowy Upload z dnia 4.04.2012 na godzinę 20:15
http://tnij.org/p5v3
Ilość naklejek: 86



UWAGA:
W przypadku zmiany czcionki bądź ilości proszę o wystanie PW bezpośrednio do mnie.


Dostałem kilka zapytań w sprawie wyglądu naklejek. Wyglądają mniej więcej tak:





Dane do Przelewu:
Konto należy do żony....

Monika Urtnowska
ul. Hodowlana 5
54-109 Wrocław
mbank 68 1140 2004 0000 3002 5049 5140

Tytuł: Nick z forum + adres do wysyłki.

Jak obliczyć wartość wpłaty:
1 naklejka to 1zł.
Do ilości zamawianych naklejek należy dodać 5zł na przesyłkę.


W razie wątpliwości proszę pisać do mnie PW.


Pozdrawiam

Pawkaz - Sob Mar 31, 2012 21:04

Ile sztuk ma byc aby ruszyla sprzedaz ?
NiceMan - Sob Mar 31, 2012 21:35

Nie jest konkretnie ustalone z bartkiem ile sztuk. Ale pisał, że od 100szt 1zł naklejka. Więc wydaje mi się, że 100sztuk trzeba uzbierać. Sądząc po zainteresowaniu uzbieramy taką ilość.


Pozdrawiam

MariuszMM - Sob Mar 31, 2012 21:52

15 cm wysokości ? nie bedzie za wysoka tak na boczną szybę ?
Lysy_ - Sob Mar 31, 2012 22:02

Łysy 10x wewnętrzne białe lustrzane odbicie oczywiście :mrgreen:

15cm chyba szerokości nie wysokości :wink:

Co do czcionki to nr 4 :)


EDIT: Hehe ale się z siebie uśmiałem. Ehh te parę głębszych za dużo :wink: . Dzięki walkie.

walkie - Sob Mar 31, 2012 22:09

Lysy_ napisał/a:
Co do trzcionki to 4 od góry lub 2 od dołu w/g mnie.



dir gad aj kłit... czcionki!!!!

bartek2085 - Sob Mar 31, 2012 22:12

Witam wszystkich

Minimalne zamówienie to 15szt.

15cm oczywiście to szerokość.

Proszę pisać czy ma być wewnętrzna naklejka (lustrzane odbicie) czy zewnętrzna, ile sztuk oraz jaki wzór. Możliwość stworzenia większej ilości wzorów. Najlepiej wybrać 3 do 4 wzorów z które będziecie zamawiać. Jeżeli będzie więcej wzorów niż 4 na minimalnym zamówieniu to będzie dopłata do 1 sztuki. lecz jeżeli zamówienie przekroczy minimum ok.30szt lub więcej to można wybrać do 5 wzorów lecz nie wiem czy to aż tak będzie konieczne. Jeżeli chodzi o mnie to lepiej trzymać się 2 wzorów większa rozpoznawalność dla użytkowników forum.

Pozdrawiam
W razie pytań proszę pisać na pw lub e-mail

NiceMan - Sob Mar 31, 2012 22:20

Zmieniłem Rozmiar do ustalenia :)


Pozdrawiam :P

luk474 - Nie Kwi 01, 2012 08:17

to ja poproszę
3x lustrzane odbicie (wklejane od środka) , czcionka 2 od dołu

sew87 - Nie Kwi 01, 2012 09:29

2 x czcionka 2 od gory biale lustrzane odbicie wklejane od srodka
NiceMan - Nie Kwi 01, 2012 10:40

Edytowałem znacząco swój pierwszy post. Ogarnąłem masę informacji. Teraz wydaje mi się, że jest przejrzyście.


Pozdrawiam

maniu48 - Nie Kwi 01, 2012 10:43

10 sztuk-15 centymetrowych naklejane od wewnątrz, lustrzane odbicie, wzor nr. 2
Jugol - Nie Kwi 01, 2012 10:45

NiceMan edytuj jeszcze raz swego pierwszego posta. Kolor czerwony jest zastrzeżony dla administracji ;)
luk474 - Nie Kwi 01, 2012 10:49

Niceman..wybrałem czcionkę 2 od dołu (czyli 11) prosze poprawić:)

lista powoli się zapełnia:)

NiceMan - Nie Kwi 01, 2012 10:50

Edytowane. Zmieniłem już kolor czcionki.
I Dodałem informacje o szerokości naklejki.
SZEROKOŚĆ NAKLEJKI TO 15CM......

edit:
LUK zmieniłem już. Przepraszam za niedopatrzenie ;)


Pozdrawiam

leszczu - Nie Kwi 01, 2012 10:51

6 szt.- 15 cm- odbicie lustrzane- wzór 8 od góry. :grin:
EDIT

NiceMan - Nie Kwi 01, 2012 10:58

Informuje, że czcionki wybrane przez osoby:
luk474 -3 sztuki - Brak 2 aby spełniła ilość minimalną.
sew87 -2 sztuki -Brak 3 aby spełniła ilość minimalną.
leszczu -4 sztuki -Brak 1 aby spełniła ilość minimalną.


Zastanówcie się czy nie chcecie dobrać :)

Pozdrawiam

kruszan - Nie Kwi 01, 2012 11:09

numer 8, 4 sztuki, 3 wklejane od środka i 1 normalna

pozdro

gacek189 - Nie Kwi 01, 2012 11:15

Dla mnie 10 szt wklejane od środka czcionka na 11
Pawkaz - Nie Kwi 01, 2012 11:21

4 szt, naklejane od srodka, drugi wzor ;)
NiceMan - Nie Kwi 01, 2012 11:26

UWAGA
Dodałem już info o tym, że można dobierać naklejki wklejane na zewnątrz. Cena taka sama ;)


UWAGA:
W przypadku zmiany czcionki bądź ilości proszę o wystanie PW bezpośrednio do mnie.






Pozdrawiam

sew87 - Nie Kwi 01, 2012 11:35

NiceMan to dopisz te 3 jeszcze aby bylo spelnione minimum ok .dziex i kiedy beda juz zrobione ? kiedy mozna sie spodziewac ich :)
NiceMan - Nie Kwi 01, 2012 11:37

Myślę, że pod koniec tego tygodnia zamkniemy sprawę. dajmy chętnym na podjęcie decyzji ;)
Czas realizacji kilka dni no i rozesłanie ich. Tak 2 do 3 tygodni niestety trzeba będzie czekać.


Pozdrawiam

sew87 - Nie Kwi 01, 2012 11:38

ok ale i tak szybciej niz w tamtym temacie :)
Krystian1982 - Nie Kwi 01, 2012 11:41

4 szt. - wzór 4, wewnętrzne (lustrzane odbicie), szerokość 15 cm
rovek - Nie Kwi 01, 2012 16:28

4 szt. - wzór 9, wewnętrzne (lustrzane odbicie), szerokość 15 cm
4 szt. - wzór 8, zewnętrzne, szerokość 15 cm

maniu48 - Nie Kwi 01, 2012 17:44

Przepraszam za wprowadzenie zamieszania ale czy mógłbym zmienic wybraną przeze mnie czcionke??Proszę o nr 11 przy moim zamówieniu.
Koko_24 - Nie Kwi 01, 2012 20:08

4szt, wewnętrzne, wzór 4, szerokośc 15cm :mrgreen:
Jezyk_R200 - Nie Kwi 01, 2012 20:11

To ja poproszę 2szt. nr. 9 naklejane od środka
A czy logo też jest dostępne czy nie??? Bo jeśli tak to ja bym wziął 6 szt. takich małych do naklejenia w rogach szyb

NiceMan - Nie Kwi 01, 2012 20:42

Witam
Odpowiadam na pytania.

1. maniu48 Czcionka zmieniona :) Ale prosiłem o PW aby wysyłać jak coś się zmienia.
2. Naklejki są tylko na szyby. Nie ma naklejek z logo. Trzeba by zagadać do bartka czy dał by radę zrobić loga.
3. Dodałem do pobrania arkusz kalkulacyjny z listą osób chcących naklejki. Na bieżąco będę go aktualizował i dodawał nowy arkusz jak tylko coś się zmieni.

Aktualna lista z 20:48 1.04.2012 :
Lista osób chętnych ;)

Pozdrawiam

Jezyk_R200 - Nie Kwi 01, 2012 20:54

A to szkoda, a dokładnie chodziło mi o takie jakie były w poprzednim temacie, który niestety nie wypalił (a szkoda)
NiceMan - Nie Kwi 01, 2012 20:58

No niestety nie wypalił. Może i by jeszcze wypalił. Ale mi nie chce się czekać nie wiadomo na co. Więc postanowiłem zająć się tym w pełni profesjonalnie.

Jak możesz prześlij o jakie naklejki Ci dokładnie chodzi a ja zagadam z bartkiem


Pozdrawiam

bartek2085 - Nie Kwi 01, 2012 21:01

Witam
możecie podesłać mi logo to zobaczę co i jak. I od razu wycenię
Ważne: podać wymiary jakie miały by to być
np.:
1. 8cmx5cm
2. 16cmx10cm


Jakie interesowały by was wielkości danego logo.
Pozdrawiam

Jezyk_R200 - Nie Kwi 01, 2012 21:07

w tym temacie pierwsza strona gdzieś po środku :grin: :
http://forum.roverki.eu/v...der=asc&start=0
tylko tez na białym tle a napis czarny. Wymiary to ja myśle że jakieś 7x5 cm ?? ?

NiceMan - Nie Kwi 01, 2012 21:08

Jezyk_R200 napisał/a:
w tym temacie pierwsza strona gdzieś po środku :grin: :
http://forum.roverki.eu/v...der=asc&start=0


To przewertuj cały temat i zapodaj linka. Ja nie czytam niestety z głowy.



Pozdrawiam

Jezyk_R200 - Nie Kwi 01, 2012 21:10

już zapodałem fotke w poprzednim poście :lol:
bartek2085 - Nie Kwi 01, 2012 21:18

Naklejka ma mieć tło czy będzie z przeźroczystym tłem.

Może co do tej naklejki z logo to lepiej nowy temat założyć??

Jezyk_R200 - Nie Kwi 01, 2012 21:30

Przeźroczyste tło i biały napis. A co loga bo ja wiem czy opłaca się zakładać nowy temat?? Lepiej zaktualizować listę zamawiających ale jeśli nie będzie chętnych na logo to zrezygnujemy
bartek2085 - Pon Kwi 02, 2012 17:09

za mała rozdzielczość loga aby można było z niego coś zrobić. lepsze było by w cdr (czyli corel) może ktoś posiada z zarządu i udostępni


aktualizuję znalazłem już logo i będzie dostępne.

Pozdrawiam

Matbia - Pon Kwi 02, 2012 20:45

NiceMan napisał/a:
Więc postanowiłem zająć się tym w pełni profesjonalnie.


Czy to jakaś Aluzja??

NiceMan napisał/a:
Ale mi nie chce się czekać nie wiadomo na co


Producent przestał sie odzywać, a to na niego czekaliśmy... naklejki byłyby dużo tańsze.

DziękujeNiceMan, że przejąłeś pałeczkę

NiceMan - Pon Kwi 02, 2012 20:54

Matbia napisał/a:
NiceMan napisał/a:
Więc postanowiłem zająć się tym w pełni profesjonalnie.


Czy to jakaś Aluzja??

NiceMan napisał/a:
Ale mi nie chce się czekać nie wiadomo na co


Producent przestał sie odzywać, a to na niego czekaliśmy... naklejki byłyby dużo tańsze.

DziękujeNiceMan, że przejąłeś pałeczkę



Witam Matabi :)
Do nikogo nie mam urazy. Nie złoszczę sie nie zamierzam jakoś dogryzać. Każdy ma swoje życie :) P prostu napisałem, że kolega drapaj nie ma czasu. A ty też za wiele go nie masz. A ja bardzo chcę naklejki jak i parę osób więc z chęcią pociągnę temat. Szczególnie, że spory czas zajmowałem się grupą 1k aktywnych użytkowników i jakoś mi to wychodziło :)
Więc poprowadzenie zakupy 100 naklejek nie stanowi problemu :)

PS. Pisząc w pełni profesjonalnie ahaha jak najbardziej nie miałem nic do Ciebie drogi kolego :) Po prostu gdy chodzi o pieniążki nawet najmniejsze to staram się być na maxa skupionym dla tego napisałem w pełni profesjonalnie :)

PS2. A ty nie chcesz naklejek :D ^^


Pozdro

misiekdziku - Pon Kwi 02, 2012 22:24

1 sztuka na zewnątrz auta i 2 do środka :) czcionka taka jak na zdjęciu w 1 poście :)
NiceMan - Wto Kwi 03, 2012 18:41

misiekdziku napisał/a:
1 sztuka na zewnątrz auta i 2 do środka :) czcionka taka jak na zdjęciu w 1 poście :)


Musisz wybrać z dostępnych 12 wzorów. Wzór na fotce jest tylko informacyjny...



!!!!UWAGA!!!!
Do Jutra tj. 4.04.2012 Zbieram zamówienia na naklejki. Oraz od 4.04.2012 Rozpocznie się zbieranie pieniędzy na konto. NR konta podam jutro gdyż nie wiem jeszcze które poda.
Pieniądze będę zbierać do 11.04.2012.



EDIT:

Nowa naklejka dostępna typu LOGO:
Zdjęcie dostępne pod Linkiem - Klik
Wymiary Loga to: szerokość 6,4cm x wysokość 8cm Cena 1zł SZTUKA. Opcja: Zewnętrzne i wewnętrzne.

PS. Zachęcam do przeczytania całości Pierwszego tematu. Sporo się zmieniło....



Pozdrawiam

MaReK - Wto Kwi 03, 2012 23:59

Tyle tylko, że ROVERki.pl jest integralną częścią Klubu ROVERki.pl. W proponowanej wyżej naklejce czy tam znaczku, logotyp nie ma nic wspólnego z Klubem. Jest połączenie emblematu marki Rover z napisem ROVERki.pl. Pomijając już od wieków wałkowany temat z prawem do używania emblematów Klubowych, zostaje temat praw autorskich do loga Rovera. W teorii niby marka nie istnieje, ale mimo wszystko ja byłbym ostrożny.

To co tu się odbywa pasuję bardziej na aukcję allegro - "nalepki z napisem ROVERki.pl" ;)
Bo ze sprawami klubowymi, oprócz użycia napisu z nazwą Klubu nie ma nic wspólnego ;/

tasior214 - Sro Kwi 04, 2012 07:39

aktualne jeszcze zamówienia ?? ? jak tak poprosze 2 szt od srodka wz nr 1 i 3 szt na zewnątrz tez wzór 1
zetes - Sro Kwi 04, 2012 11:10

NiceMan, tak jak zasygnalizował Ci MaReK, abys nie miał kłopotów proponuję zapoznaj się z &8 statutu Stowarzyszenią Klub ROVERki.pl i z przepisami art.1, ust.1 oraz art.116, ust.1 i 2 ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych ? Dz. U. z 2006r Nr 90, poz.631 j.t. /.
NiceMan - Sro Kwi 04, 2012 19:54

zetes napisał/a:
NiceMan, tak jak zasygnalizował Ci MaReK, abys nie miał kłopotów proponuję zapoznaj się z &8 statutu Stowarzyszenią Klub ROVERki.pl i z przepisami art.1, ust.1 oraz art.116, ust.1 i 2 ustawy z dnia 04 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych ? Dz. U. z 2006r Nr 90, poz.631 j.t. /.


Nie chce być tu nie miły ale nerwy mi puszczają jak czytam poprzedni temat o naklejkach.
Kłopoty mogę mieć tylko takie, że zostanę zbanowany na forum za to, że chce jedynie pomóc użytkownikom forum w zdobyciu czegoś innego.
A zarząd łaskawie gdzie jest? Kto to jest zarząd? Od ponad tygodnia nie odpisuje mi na już wysłane 4 maile. Nie zamierzam wysyłać kolejnych. Jeżeli ktoś nie ma czasu na pełnienie funkcji jaką pełni niech odda ją komuś innemu. Osobiście zarządzałem forum gdzie było aktywnych użytkowników 1k i w 5 dawaliśmy radę odpowiadać na wszystkie pytania w ciągu paru dni. A tu nie dostaje odpowiedzi przez tydzień. Jeżeli ktoś łaskawie zwróci się do mnie i powie, że nie wyraża zgody na taką akcje to trudno. Przeproszę wszystkich zainteresowanych i przerwę akcje.

PS. Jestem na forum od ok roku. I widzę, że brak tu społeczności. Forum zaczyna służyć tylko dla użytkowników z problemami. Brak chęci pomocy. Przykre.....

PS2. Z racji braku zainteresowania Logo i możliwości naruszania regulaminu nie będzie go.


Konto do Przelewu
Konto należy do żony....

Monika Urtnowska
ul. Hodowlana 5
54-109 Wrocław
mbank 68 1140 2004 0000 3002 5049 5140

Tytuł: Nick z forum + adres do wysyłki.

Jak obliczyć wartość wpłaty:
1 naklejka to 1zł.
Do ilości zamawianych naklejek należy dodać 5zł na przesyłkę.


W razie wątpliwości proszę pisać do mnie PW.

Edit:
Nowy upload listy chętnych z dnia 4.04.2012 na godzinę 20:15
http://tnij.org/p5v3

Pozdrawiam

Pawkaz - Sro Kwi 04, 2012 21:10

Jutro przelew pojdzie :wink:
gacek189 - Sro Kwi 04, 2012 21:19

No i ja jutro przelew zrobię :wink:
Koko_24 - Sro Kwi 04, 2012 21:32

Przelew juz zrobiony :grin:
MaReK - Sro Kwi 04, 2012 22:03

NiceMan napisał/a:
Nie chce być tu nie miły ale nerwy mi puszczają jak czytam poprzedni temat o naklejkach.

To nie bądź ;) Nie czytaj innego tematu, pozostań przy swoim i doprowadź go do końca.

Ja Ci tylko sygnalizuję, że Twoja nalepka w poście powyżej z Klubem ma wspólnego napis ROVERki.pl.
Ktoś kto to robił, chyba się spieszył albo mu nie dokładnie określiłeś co ma być. Jeśli to ma służyć identyfikacji z Klubem to powinna być grafika logo Klubowego, które jest nawet dostępne na stronie.

NiceMan napisał/a:
Kłopoty mogę mieć tylko takie, że zostanę zbanowany na forum za to, że chce jedynie pomóc użytkownikom forum w zdobyciu czegoś innego.

Za pomoc użytkownikom na pewno nie, najwyżej za niestosowne zachowanie, ale do bana to Ci jeszcze daleko ;)

NiceMan napisał/a:
A zarząd łaskawie gdzie jest?

Uczestniczy w innej dyskusji. Zna sprawę. Jak nie byłeś, to Ci w skrócie napiszę, że z uwagi na zapotrzebowanie na innego rodzaju naklejki, Zarząd szuka chętnych do wykonania prac nad projektem nowych naklejek identyfikacyjnych, które będzie mógł zlecić do produkcji i rozdawać/sprzedawać.

NiceMan napisał/a:
Kto to jest zarząd?

Pytasz o personalia? Gdybyś zgłębił temat w minimum to być przeczytał na stronie skład Zarządu.

NiceMan napisał/a:
Od ponad tygodnia nie odpisuje mi na już wysłane 4 maile.

Piszesz maile? Na jaki adres? Czy wysyłasz "robotników" na PW - jak ostatnio kol. Bartka.

NiceMan napisał/a:
Jeżeli ktoś nie ma czasu na pełnienie funkcji jaką pełni niech odda ją komuś innemu.

No to samo można by napisać o kimś, kto nie potrafi zrobić poprawnej Klubowej nalepki, a się za tę robotę zabiera :>

NiceMan napisał/a:
Osobiście zarządzałem forum gdzie było aktywnych użytkowników 1k i w 5 dawaliśmy radę odpowiadać na wszystkie pytania w ciągu paru dni.

No i co to ma do rzeczy? Ja np. odpowiedziałem Tobie i koledze Bartkowi w ciągu kilku minut ;)
Zarząd nie zarządza forum. Zarządza Klubem i ma na głowie trochę więcej spraw niż nalepki, które nie są nieważne, ale mają niższy priorytet niż nieuchronnie zbliżający się Letni Zlot czy produkcja legitymacji, stickerów, żywicznych naklejek, przesyłek, gadżetów itp. itd.

NiceMan napisał/a:
A tu nie dostaje odpowiedzi przez tydzień.

Odpowiedz, gdzie i komu wysłałaś, bo może nikt tego nie dostał, a Ty czekasz ;D

NiceMan napisał/a:
Jeżeli ktoś łaskawie zwróci się do mnie i powie, że nie wyraża zgody na taką akcje to trudno.

Ja tam nie należę do Zarządu, ale jako Klubowicza irytuje mnie trochę taka ignorancja w sprawach emblematów Klubowych. Ktoś ma wizję na znaczek, napiszę posta, kilka osób mu przyklaśnie i wielka promocja Klubu. Nie tędy droga moim zdaniem. To jakby fan TVNu zrobił logo słoneczka (bo nie bardzo wie co robi, taki z niego fan) i podpisał tvn. Wiadomo, że chodzi o telewizję, tylko nie bardzo o którą ;)

NiceMan napisał/a:
Przeproszę wszystkich zainteresowanych i przerwę akcje.

Mam wrażenie, że fochujesz trochę, a to zupełnie niepotrzebne.
Jeśli masz możliwość spróbuj dołączyć do projektu z wątku w offtopicu - projekt nowych Klubowych naklejek.

NiceMan napisał/a:
PS. Jestem na forum od ok roku. I widzę, że brak tu społeczności.

Widocznie jeszcze za krótko.

NiceMan napisał/a:
Forum zaczyna służyć tylko dla użytkowników z problemami. Brak chęci pomocy. Przykre.....

Jest to oczywiste, że przy większej popularności marki, będzie mniej pasjonatów, a więcej osób szukających rozwiązań problemów. Ale o jakim braku chęci pomocy piszesz?

NiceMan napisał/a:
PS2. Z racji braku zainteresowania Logo i możliwości naruszania regulaminu nie będzie go.

No to będzie czy nie będzie ;D ?

Krystian1982 - Czw Kwi 05, 2012 00:15

Przelew poszedł.
sew87 - Czw Kwi 05, 2012 10:16

przelew wykonany :) teraz czekamy
Lysy_ - Czw Kwi 05, 2012 11:31

Done :wink:
gacek189 - Czw Kwi 05, 2012 15:55

Przelew poszedł :mrgreen:
NiceMan - Czw Kwi 05, 2012 16:53

Witam
Marku powiem tylko tyle jeśli chodzi o naklejki. Po prostu z klubem może i troszkę chce mieć coś wspólnego. Z tym logo po prostu chciałem wzorować się na Jugolu który ma ciekawą naklejkę robioną indywidualnie. Ale nie chciałem "kraść" jego pomysłu więc z bartkiem postanowiliśmy stworzyć coś "na szybko" i przedyskutować. No i dobrze, że zostało to zrobione na szybko bo pomysł nie przeszedł. Jeśli chodzi o naklejki klubowe które robi klub....
Mam nadzieje, że będą sprzedawane bez wymaganego członkostwa. Niestety nie mogę i nie do końca chcę wpłacić składkę z przyczyn i finansowych (budowa domu przede mną) i trochę z przekonania.
Co do maila. Wysyłam go z maila jarek_u@yahoo.com na adres kontaktowy ze strony www. tj klub@roverki.pl i niestety 0 odpowiedzi.
Sprawy naklejek chce doprowadzić do końca.
Jeśli chodzi o klub bardzo chętnie pomogę w miarę możliwości czasowej. W tamtym roku nie miałem tyle czasu gdyż pracowałem po 12h teraz robię po 8h i mam go dużo więc mogę dużo pomóc. Oraz wpadać na spoty :)

PS. Jeśli chodzi o weryfikację wpłaty za naklejki potwierdzę je we Wtorek :) W razie gdyby ktoś miał problem z przelewem mogę założyć za niego :)

Sorry za offtop :P



Pozdrawiam

MaReK - Czw Kwi 05, 2012 19:27

NiceMan napisał/a:
Ale nie chciałem "kraść" jego pomysłu więc z bartkiem postanowiliśmy stworzyć coś "na szybko" i przedyskutować

w innym wątku Jugol nieco wyjaśnił jego działanie i naklejkę i wskazał subtelne różnice ;)

NiceMan napisał/a:
bartkiem postanowiliśmy stworzyć coś "na szybko" i przedyskutować.

No to przez pośpiech :) Spróbujcie zrobić same napisy, albo połączyć je z tym logo dostępnym na stronie.
Spróbujcie też wersję okrojoną zrobić w dwóch kolorach - logo uproszczone.
No i dajcie znać w sprawie OGŁOSZENIA na stronie www. Może wspólnymi siłami uda się zrobić wszystko jak trzeba i każdy będzie zadowolony.

NiceMan napisał/a:
Niestety nie mogę i nie do końca chcę wpłacić składkę z przyczyn i finansowych (budowa domu przede mną) i trochę z przekonania.

Rozumiem sprawy finansowe, nie rozumiem przekonań ;)
Ale to wolny wybór czy się chce wspierać Klub czy nie.
Ja go wspieram jak tylko mogę. Także i finansowo.

NiceMan napisał/a:
Co do maila. Wysyłam go z maila jarek_u@yahoo.com na adres kontaktowy ze strony www. tj klub@roverki.pl i niestety 0 odpowiedzi.

Wysłałeś dwa maile i oba doszły. Dowiedziałem się, że przynajmniej jeden z nich został przeoczony.
Być może dlatego, że obsługiwała go tylko jedna osoba. Dzisiaj nastąpiła zmiana, która pozwoli uniknąć tego typu nieporozumień.

NiceMan napisał/a:
Jeśli chodzi o klub bardzo chętnie pomogę w miarę możliwości czasowej. W tamtym roku nie miałem tyle czasu gdyż pracowałem po 12h teraz robię po 8h i mam go dużo więc mogę dużo pomóc. Oraz wpadać na spoty :)

I takie nastawianie jest najważniejsze ;)
A może spróbujesz wizyty na Zlot ;)

Pozdrawiam,

leszczu - Pią Kwi 06, 2012 19:07

Przelew poszedł. Kiedy można się spodziewać naklejek ??
NiceMan - Pią Kwi 06, 2012 19:07

Na pierwszym spocie już byłem. Ale lokalnym. Na ogólnopolskie niestety nie mam możliwości. Może jak już domek będzie stał :)



Pozdrawiam

sew87 - Pią Kwi 06, 2012 19:17

mysle ze w nastepnym tygodniu pod koniec powinny byc jak wszyscy zaplaca
tasior214 - Sob Kwi 07, 2012 15:56

ja dopiero w poniedziałek zapłace :neutral:
NiceMan - Sob Kwi 07, 2012 18:10

Witam
W razie czego jak pisałem mogę założyć za kogoś jak nie otrzymam kasy w terminie. Dzień czy tam dwa czekania nie robi wielkiego problemu



Pozdrawiam

frydrys - Sob Kwi 07, 2012 23:15

a wiec dla mnie 3 szt białe przyklejane od środka czcionka nr 11 druga od dołu :wink: przelew juz poszedł
rovek - Nie Kwi 08, 2012 12:11

Przelew poszedł.
NiceMan - Wto Kwi 10, 2012 23:39

Witam
Pieniążki otrzymałem od następujących osób:
Łysy
luk474
sew87
maniu48
leszczu
Krystian1982
rovek
Koko_24
Jezyk_R200
frydrys



Czekam na pieniążki od:
kruszan
Pawkaz
tasior214
bogdan75


Proszę o podanie terminu wpłaty ;)
Jutro zamawiam naklejki. W razie czego będę zakładać za osoby które nie wpłaciły...


Pozdrawiam

sew87 - Czw Kwi 12, 2012 11:46

kiedy mozna sie spodziewac wysylki naklejeczek?
tasior214 - Czw Kwi 12, 2012 16:20

Boże zapomniałem przez te świeta ... daje reke ze jutro wpłacam ... NiceMan, jak mozesz to załóz za mnie
NiceMan - Sob Kwi 14, 2012 10:00

Witam
Zamówienie pójdzie w Poniedziałek. Niestety przymusowo muszę zostać dłużej tu gdzie jestem. I nie mam za bardzo możliwości dokładnie zająć się naklejkami. Myślę, że jeszcze tydzień i dostaniecie naklejki swoje ;)



Pozdrawiam

tasior214 - Wto Kwi 17, 2012 21:17

Przelew poszedł
bogdan75 - Sro Kwi 18, 2012 16:14

jesli masz juz te naklejki to daj mi namiar albo tu masz do mnie 518230666,w karzdej chwili moge podjechac do Ciebie osobiscie
frydrys - Sro Kwi 18, 2012 23:00

i jak bedzie cos z tych naklejek? cos cicho sie zrobiło na ich temat :/
Pawkaz - Czw Kwi 19, 2012 11:49

frydrys badz cierliwy :wink: Sadze ze na poczatku tygodnia powinny dotrzec
sew87 - Czw Kwi 19, 2012 11:51

no przydaly by sie juz:)
NiceMan - Wto Kwi 24, 2012 20:30

Witam
W środę poszło zamówienie. W Poniedziałek już powinny u mnie być. Trochę się to przeciągnęło bu u mnie w robocie to zawirowania... Najpierw 8h pracy a teraz to co drugi dzień jestem w domu ;/ Nie nadążysz. No i wyjazd mi się przedłużył świąteczny.
Więc należą wam się Przeprosiny za czas oczekiwania...



Pozdrawiam

[ Dodano: Wto Kwi 24, 2012 20:30 ]
Witam
Naklejki już w kopertach. Gotowe do wysłania. Postaram się aby były wysłane juro ale wątpię w to. Mam dyżur w pracy i chyba wyślę je w czwartek.


Pozdrawiam

frydrys - Wto Kwi 24, 2012 20:33

nie czekaj urwij sie z pracy i juz raz dwa na poczte :razz: :mrgreen:
own - Sro Kwi 25, 2012 15:47

W załączniku tej wiadomości znajdziecie oficjalny wzór naklejek na szybę, które mogą promować Klub ROVERki.pl . Kolor naklejki może być dowolny, najważniejsze, żeby wzór był zachowany, ponieważ nazwa naszego Klubu, stanowi też element logo. Znaczek niedługo pojawi się, do pobrania, również na naszej stronie www w dziale multimedia/download. Zachowanie jednego stylu (kroju czcionki) pozwoli lepiej kojarzyć naszą stronę oraz łatwiej rozpoznawać znajome auta na drodze. Zachęcam więc do stosowania tego wzoru :mrgreen:

Jeżeli macie jakieś pytania to zgłaszajcie przez PW.

Formaty plików wektorowych: EPS, PDF, AI

Pływak - Sro Kwi 25, 2012 16:05

Świetny wzór warto było czekać ponad rok na prezentacje oficjalnej naklejki :ok: Szkoda, ze już nie mam R :/
NiceMan - Czw Kwi 26, 2012 20:07

Witam
Naklejki wysłałem dzisiaj ale skrzynką... Normalnie szlak mnie trafia z tą pocztą polską. Pani w okienku powiedziała, że 13 listów stemplować to ona nie będzie... Dała mi znaczki kazała samemu nakleić i wrzucić do skrzynki. Kur... mnie bierze na takie coś. Już nie chciałem jeździć po pocztach bo i tak w domu byłem o 18. Jestem teraz co 2 dzień i chciałem być jak najszybciej ;/ Niestety z pracy nie mogę się urwać. Gdyż pełnie służbę na jednostkach pływających. Pilnuje je koło Jazu. Tam ruchy wodą robią co godzinę. Gdyby urwała mi się jednostka to bym narobił strat kilkunastu milionów xD


Pozdro

Lysy_ - Czw Kwi 26, 2012 20:14

Dzięki NiceMan :smile:
NiceMan - Sob Kwi 28, 2012 16:30

Witam
Słuchajcie. Jak otrzymacie naklejki wszyscy to podliczę dokładnie koszt wysyłki i będę prosił o podanie nr konta abym odesłał wam resztę za przesyłkę.
Na dzień dzisiejszy koszty to:
8zł Przesyłka od Bartka.
1.55zł znaczek
10gr koperta.
Wyjdzie plus minus 2.5 max za przesyłkę ;) Resztę odsyłam.


Pozdrawiam

frydrys - Sob Kwi 28, 2012 23:07

NiceMan napisał/a:
Witam
Naklejki wysłałem dzisiaj ale skrzynką... Normalnie szlak mnie trafia z tą pocztą polską. Pani w okienku powiedziała, że 13 listów stemplować to ona nie będzie... Dała mi znaczki kazała samemu nakleić i wrzucić do skrzynki. Kur... mnie bierze na takie coś. Już nie chciałem jeździć po pocztach bo i tak w domu byłem o 18. Jestem teraz co 2 dzień i chciałem być jak najszybciej ;/ Niestety z pracy nie mogę się urwać. Gdyż pełnie służbę na jednostkach pływających. Pilnuje je koło Jazu. Tam ruchy wodą robią co godzinę. Gdyby urwała mi się jednostka to bym narobił strat kilkunastu milionów xD


Pozdro


a jaki ona problem robi jest od tego jak dupa od sra..a pracuje to niech robi swoje a nie.. u mnie to samo jest wejde z duza iloscia paczek to mnie odsyłaja na inna poczte bo one nie bd tyle wypisywac rzenada..
Naklejeczki doszły :razz: dzieki wielkie :razz:

rovek - Pon Kwi 30, 2012 19:23

Dziś otrzymałem naklejki, dzieki NiceMan.
NiceMan - Pon Kwi 30, 2012 19:54

Ciesze się, że część naklejek doszła. Proszę o potwierdzenie otrzymanych naklejek :)

PS. Mam nadzieje, że wam odpowiadają

Pozdrawiam

Lysy_ - Pon Kwi 30, 2012 20:02

Dostałem informację, że naklejki czekają już na mnie w domu :)
maniu48 - Pon Kwi 30, 2012 20:28

Ja nadal czekam :cry:
leszczu - Wto Maj 01, 2012 10:22

Do mnie już dotarły. :grin:
tasior214 - Wto Maj 01, 2012 11:44

Ja też dostałem naklejki ...
sew87 - Wto Maj 01, 2012 11:53

ja dostalem juz wczoraj ,dzis zapewne znajda sie na szybach
Pawkaz - Wto Maj 01, 2012 12:55

Ja rowiez juz mam naklejki :wink:
gacek189 - Wto Maj 01, 2012 17:54

Również do mnie dotarły dzięki :grin:
maniu48 - Wto Maj 01, 2012 19:59

Kurde..................... na wieś cos dlugo to idzie :cry:
Jezyk_R200 - Wto Maj 01, 2012 20:07

U mnie też już są. Dzięki
NiceMan - Sro Maj 02, 2012 11:20

Maniu pewnie dostaniesz dopiero w Piątek. Przykro mi wszystkim wysłałem jednocześnie :D


Pozdrawiam

sew87 - Sro Maj 02, 2012 15:09

ok juz odszlem odklejalem zla strone he teraz elegancko prosciutko
tasior214 - Sro Maj 02, 2012 15:38

sew87, jakością nie sa za bogate no ale lepszy rydz niz nic :D
maniu48 - Sro Maj 02, 2012 15:50

Doszlo :mrgreen: mialem problem odklejeniem tego ale jakos sobie poradzilem DZieki
sew87 - Sro Maj 02, 2012 21:44

no mozna sie pochwalic
Krystian1982 - Czw Maj 03, 2012 12:19

Do mnie dotarły wczoraj. Dzięki.
Koko_24 - Czw Maj 03, 2012 16:51

Do mnie tez dotarły wczoraj. Dzieki
frydrys - Sob Maj 05, 2012 22:04

u mnie tak to wyglada :razz:

rovek - Pon Maj 07, 2012 14:33

Możecie powiedzieć jak wam się nakleiło? Nie mogę odkleić papieru.
sew87 - Pon Maj 07, 2012 14:39

musisz z dobrej strony odkleic papier zeby literki zostaly na papierku ,ciezko jest go odkeic ja dalem to zonie i ona sobie poradzila z tym powoli, i pozniej do szyby przylozyc docisnac i odklejac powoli
Lysy_ - Pon Maj 07, 2012 17:54

Ja takie naklejki traktuje suszarka na ciepło ładnie schodzą i trzymają się szyb :)
tasior214 - Pon Maj 07, 2012 19:38

Tylko ja głupi odklejałem każdą literke osobno ... nie pytajcie jak wyszło ;/
Lysy_ - Pon Maj 07, 2012 19:43

Oj... :neutral:
frydrys - Pon Maj 14, 2012 23:02

no az takiej tragedi nie było powoli jak literki sie nie chciały odkleic to podwadzałem nozykiem i szło :razz:
leszczu - Wto Maj 15, 2012 12:26

Nie wiem co wy chcecie od tych naklejek. U mnie bardzo ładnie się odkleiły i nakleiły. :grin:
kysu123 - Pon Sie 20, 2012 22:03

Chciałbym naklejeczki, są chętni?
sew87 - Wto Sie 21, 2012 07:14

ja tez bym kupil i to pilnie 3 szt lub 2 z jednakowa czcionka , ma ktos do odsprzedania
haszczyc - Wto Sie 21, 2012 07:17

teraz są nowe trzy wzory naklejek na tablice rejestracyjną :) na zlocie koszt kompletu naklejki to był 5zł
sew87 - Wto Sie 21, 2012 07:24

na tablice nie chce wlasnie tylko na szyby :)
kruszan - Wto Sie 21, 2012 09:22

ma ktoś bliższy kontakt z kolegą NiceMan???, nie chce robić afery ale już kilkakrotnie pisałem do niego PW, odpisywał kiedyś i zapewniał, tak czekałem czekałem, aż sobie przypomniałem w końcu, że naklejek nie ma do dzisiaj...

przelew i ustalenia zrobiłem 24-04-2012, trochę czasu minęło...

kzrr - Wto Sie 21, 2012 17:21

kruszan, napisze do niego sms'a żeby wszedł w temat i popatrzył tutaj :)
kysu123 - Wto Sie 21, 2012 17:29

Proszę o potwierdzenie, że są dostępne to natychmiast zrobię przelew i dopełnię formalności :wink:
TheD4R0 - Sro Sie 22, 2012 00:02

Witam, ma ktoś może naklejki na tablice coś zakupił bym :) ?
bioly - Czw Sie 23, 2012 17:54

Tez bym byl zainteresowany :P
leszczu - Czw Sie 23, 2012 19:28

TheD4R0 napisał/a:
Witam, ma ktoś może naklejki na tablice coś zakupił bym :) ?
bioly napisał/a:
Tez bym byl zainteresowany :P

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=46268

brkzzz - Nie Lis 25, 2012 23:54

Czy naklejki na szybę 15cm są jeszcze dostępne? :smile:

[ Dodano: Nie Lis 25, 2012 23:54 ]
Up up!

PitBull89 - Pią Wrz 20, 2013 23:01

Hej jeśli są jeszcze naklejki jestem chętny :)