Zobacz temat - [Rover 75] V6 2.5 automat
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 75] V6 2.5 automat

edekk - Sob Kwi 07, 2012 02:06
Temat postu: [Rover 75] V6 2.5 automat
Wypatrzyłem w swojej okolicy dwie 75



Kutno

oraz

Ochle

co o nich sądzicie, a może już je ktoś zna ?

pazdzi0h - Sob Kwi 07, 2012 14:35

oba dosc ladne, ten z Kutna od jakiegos forumowicza a sprzedawany przez komis, nie chce mi sie troche wierzyc zeby forumowicz tak tanio odsprzedal swojego R, w Kutnie handlarze sa jak w Płocku, zdaje sie, ze ja nawet u tego samego goscia bylem ogladac Saaba 93 "w rzeczywistosci prezentuje sie ladniej niz na zdjeciach" a po zajechaniu na miejsce wszedzie rdza

przyjrzalbym sie mimo wszystko dokkladnie temu z Kutna wydaje sie dosc ciekawy, bogate wyposazenie

maziciel - Sob Kwi 07, 2012 16:30

Znam troche historie tego pierwszego.
Jezdzil nim gosc ze Slupska, nalepil naklejki klubowe, ale na forum w ogole sie nie pojawial, raz byl na zlocie.
Jakies poltora roku temu sprzedawal go i poszedl za ok. 15 tysiecy zlotych, byly wszystkie papiery, rozrzad wymieniony, zbieznosc ustawiona, dzialanie amorkow sprawdzone, przebieg ok. 223 tysiecy km. Cos bylo robione z tylu, wyswietlacz komputera uszkodzony (paski na obrazie). Gaz zakladany w jakims dobrym zakladzie chyba pod Poznaniem przy przebiegu ok. 170 tysiecy km. Ogolnie facet uczciwy.
Pewnie cos grubszego musialo sie przytrafic nowemu wlascicielowi, jesli cena tak ostro poszybowala w dol.

Jak cos to mam dokumenty od tego poprzedniego wlasciciela dot. wymienianych czesci, instalacji gazowej, a takze zdjecia. Chomik chomikuje :P

sash997 - Nie Kwi 08, 2012 17:28

edek a skąd jesteś?? bo ten z Ochel to 2 km odemnie:)jeśli to te ochle w powiecie łaskim,ale możliwe bo czasem tu widze takiego zielonego
edekk - Nie Kwi 08, 2012 18:19

z Łasku
sash997 - Nie Kwi 08, 2012 22:19

heh to prawie ziomek jesteś:)
szoso - Sro Kwi 11, 2012 07:21

edekk, popraw tytuł tematu zgodnie z zasadami