Zobacz temat - Pytania o termin i miejsce Zlotu wiosna 2012
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - Pytania o termin i miejsce Zlotu wiosna 2012

Przemas83 - Pon Lut 13, 2012 21:31

Mam takie pytanie.

Co byście powiedzieli o zlocie w następnym roku nad morzem?Znajomy ma pensjonat.
Pozdrawiam

Brt - Pon Lut 13, 2012 21:34

mi tam rybka ... i tak będę miał 400 km :lol: ;) ... a właśnie rybkę smażoną to bym wciągnął :mniam: :D
walkie - Pon Lut 13, 2012 21:52

morze, rewelka, na jesienny może? :)
Senn - Pon Lut 13, 2012 22:14

Skoro Zarząd jeszcze nic nie podał do wiadomości to "morze" jeszcze w tym roku się skuszą ;) Mazury też byłyby fajne :)
walkie - Wto Lut 14, 2012 08:55

Senn, z racji Euro, i z racji tego co wcześniej ktoś pisał, myślę że Zlot jest już praktycznie zaplanowany :)
Także pozostaje nam tylko czekać na oficjalne info. :)

Tomson40075 - Wto Lut 14, 2012 13:15

Jak Zarząd ma już większość spraw ustalone to niech poda termin i miejsce, zawsze to w pracy można sobie zaplanować urlop (zawsze mam z tym problem jak termin jest podawany na miesiąc przed).
Pawel84 - Wto Lut 14, 2012 18:08

Może, morze to zostawmy na zlot letni. Sądzę że jesienny byłby fajny na mazurach albo w górach...
Harry - Wto Lut 14, 2012 20:09

o w górach jesienny był by ekstra :wink:
tomxx - Czw Lut 16, 2012 22:16

A może Wilga?
dzieju - Nie Lut 19, 2012 23:24

To czy juz wiadomo ? czy sa juz jakieś konkrety ?

:D

MaReK - Nie Lut 19, 2012 23:26

Przecież to Ty jechałeś 200 km z prezesem w aucie... powinieneś więcej wiedzieć niż my wszyscy ;D
dzieju - Nie Lut 19, 2012 23:42

qrde qrde qrde :/ nie wiem jak to sie stało qrde felek ...

Były inne tematy :D takie bardziej dla dorosłych o dzieciach i wychowywaniu :P ...

No ale ty już nie długo dorośniesz :P do naszych rozmów :D

//edit ups właśnie chyba sobie coś przypomniałem ale cii

kzrr - Pon Lut 20, 2012 09:49

A może warto by pomyśleć wcześniej (jeśli już nie za pożno ) na terminem zlotu. Sesje na studiach, euro ?
Senn - Pon Lut 20, 2012 15:47

kzrr, chyba nie sadzisz ze Zarzad o tym nie pomyslal. Oni wszystko wiedza pewnie tylko nie zdradzaja szczegolow :)
kzrr - Pon Lut 20, 2012 15:50

Senn, obyś miał rację :) Chociaż do tej pory różnie to bywało. Dla mnie osobiście np nie było by problemu żeby zlot był w lipcu ;)
MaReK - Pon Lut 20, 2012 16:09

W jakim miesiącu by się nie odbył zlot dla jednych termin byłby okej, dla innych zły :)
Czerwiec w tym roku odpada, bo Euro. Lipiec to znowu okres urlopowy i wiele osób wyjeżdża na wakacje.
W maju są komunie znowu i związane z tym imprezy. Także Zarząd musi brać pod uwagę nie tylko termin, ale jeszcze oprócz tego zgranie ze sobą noclegów i atrakcji, w dość bliskim od siebie położeniu.

I tak pewnie najwięcej rzeczy sam Zarząd będzie mógł potwierdzić po weryfikacji Klubowiczów i dopiero wtedy podjąć decyzję o atrakcjach itp. itd. Myślę, że teraz to jest chyba zbieranie ofert z terenu, jeżdżenie po obiektach, dogadywanie szczegółów imprez itp. itd. szukanie sponsorów. Jak będą konkrety to prezes pewnie je ujawni. Ponieważ to konkretny człowiek, to nie będzie pisał co "może" być tylko co będzie :) Ważne, żeby termin podany był na tyle wcześniej, żeby więcej osób mogło na niego zareagować.

Markzo - Pon Lut 20, 2012 17:17

a terminu nie dałoby się wcześniej podać? bez robienia z tego tajemnicy? ;)
Harry - Pon Lut 20, 2012 17:57

chociaż sam termin gdybyście podali to by było fajnie :wink: ze względu na to,że niedługo kwiecień itd. i niektórzy pewnie już będą musieli się w pracy określić jaki termin ich interesuje urlopowy :wink:
kzrr - Pon Lut 20, 2012 18:45

Markzo napisał/a:
a terminu nie dałoby się wcześniej podać? bez robienia z tego tajemnicy? ;)


Zawszę w okół tego robi się tajemnicza zagadka którą wszyscy żyją przez dwa tygodnie wcześniej :D Pewnie że by mogli podać ułatwiło by to dużo :)

xROnx - Pon Lut 20, 2012 19:02

piszcie co chcecie, błagajcie na kolanach, stawajcie na brwiach... a Oni i tak nic nie powiedzą wcześniej niż trzeba ;P
kzrr - Pon Lut 20, 2012 19:05

xROnx napisał/a:
stawajcie na brwiach


ostatnio mi się udało przez 3 sek. :mrgreen:

xROnx napisał/a:
a Oni i tak nic nie powiedzą wcześniej niż trzeba ;P


ale próbować zawsze można, a nóż się uda :)

Brt - Pon Lut 20, 2012 19:18

Ja myślę ,że to nie jest problem w chęciach czy też niechęciach, tylko po prostu trudno powiedzieć cokolwiek konkretnego o terminie, jeśli nie ma dogranych najważniejszych rzeczy, czyli "toru" i "spania" ... Zwykle jak to jest już pewne, to i się termin w sposób mniej lub bardziej oficjalny przedostaje do wiadomości :) ... trochę cierpliwości i zaufania ;) :)
Firq - Pon Lut 20, 2012 19:19

;> ;> ;> chociaż miesiąc jak bym poznał to był bym happy :)
Joa - Pon Lut 20, 2012 21:00

Wiem, że chcielibyście wszystko mieć na już, ale naprawdę nie robimy tego Wam na złość. Nie podajemy terminu po to, żeby nie musieć go co 2 tygodnie zmieniać, kiedy już te konkretne plany sobie porobicie.

Odrobinę cierpliwości :)

AndrewS - Pon Lut 20, 2012 21:32

Joa napisał/a:
Wiem, że chcielibyście wszystko mieć na już,


Gadaj, albo zorganizuje strajk :lol:

Firq - Pon Lut 20, 2012 21:39

Joa, to powiedz chociaż kiedy powiesz :P :D
Joa - Pon Lut 20, 2012 21:46

Cytat:
Gadaj, albo zorganizuje strajk :lol:

grozisz mi? ;) ;>

Firq napisał/a:
Joa, to powiedz chociaż kiedy powiesz :P :D

ehh.. jak tylko będziemy mieli konkret to na pewno od razu się z Wami tym podzielimy.
staramy się, żeby było to jak najszybciej. :)

emes - Pon Lut 20, 2012 21:55

Podpiszę się pod tym, o czym wspomnieli już poprzednicy.

To nie jest tak, że zarząd czeka, aż zaczniemy się dopominać o podanie szczegółów zlotu czy chociażby terminu. Nie robi tego również na złość zainteresowanym przyjazdem. Zlot to całkiem spory projekt i naprawdę jest sporo szczegółów, które trzeba przemyśleć, zaplanować, zorganizować. Kiedy będzie już można podać termin i pozostałe szczegóły, na pewno pojawią się tak szybko, jak to możliwe.
Z doświadczenia organizatora zlotów wiem, że podawanie niepotwierdzonych szczegółów zlotu może skończyć się tym, że później trzeba odkręcać daty - przykładem jest zlot w Dzierżoniowie. Naprawdę warto chwilę poczekać i pójść do pracodawcy z konkretami, niż zmieniać co chwilę swoje plany urlopowe. Poza tym, terminy poprzednich zlotów wskazują na to, kiedy może odbyć się zlot - zawsze można uprzedzić szefa, że będziemy potrzebowali 1 lub 2 dni urlopu.
Wywieranie wpływu i presji na podanie szczegółów niczego nie przyspieszy i w niczym nie pomoże.
Ja też chciałbym wiedzieć na już. Ale wiem, ile kosztuje zorganizowanie zlotu i zdaję sobie sprawę z tego, że zarząd podzieli się z nami szczegółami tak szybko, jak to możliwe.

Firq - Pon Lut 20, 2012 22:20

emes, ok przekonałeś mnie ;) choć nie ukrywam ze chciał bym juz wiedzieć ;) ale nawet jak sie dowiem tydzień wcześniej to urlop dostane bo mam miesiąc urlopu do wykorzystania jeszcze :)
MaReK - Pon Lut 20, 2012 23:43

maj lub czerwiec (chociaż w tym roku ciężko) ;) myślę, że inne w grę nie wchodzą ;) A potem październik lub listopad na jesienny.
Firq - Wto Lut 21, 2012 07:01

:rotfl: :hurra: :hura: THX MaReK, :jupi: :zdrowie: :tańcze:
Stacz - Wto Lut 21, 2012 18:53

A to się kolega ucieszył :d

No proszę MaReK ile potrafisz dać ludziom radości ;)

walkie - Wto Lut 21, 2012 19:12

Firq napisał/a:
choć nie ukrywam ze chciał bym juz wiedzieć ale nawet jak sie dowiem tydzień wcześniej to urlop dostane bo mam miesiąc urlopu do wykorzystania jeszcze


to po co, żeby nie powiedzieć dosadniej, robisz tyle szumu?!
takie działanie w akompaniamencie jęków to nie jest fajne ;]

Firq - Wto Lut 21, 2012 19:46

walkie, z całym szacunkiem ale zobacz sobie wcześniejsze posty i powiedz mi jeszcze raz w "oczy" ze ja robie najwiecej szumu o termin...
pozatym napisałem
Cytat:
nie ukrywam ze chciał bym juz wiedzieć
a nie ze musze juz wiedzieć ;) a Podstawą tego jak to mówisz "szumu" jest fakt ze w lipcu chce lecieć gdzieś na wakacje i tez chciał bym juz termin zarezerwować bo tak samo chce przyjechać na zlot ;) Wiec nie wyzywaj mnie tak mocno ;) ;P ;P ;P
walkie - Wto Lut 21, 2012 20:00

Firq, ja nigdzie nie napisałam, że robisz najwięcej szumu.
Firq - Wto Lut 21, 2012 20:12

ok luzik ;) mi wystarczyło to co MaReK, napisał :) i koniec szumu z mojej strony ;P
MaReK - Wto Lut 21, 2012 20:59

Ale MaReK nie jest w Zarządzie i oparł się tylko na statystykach z poprzednich lat, oraz tym, że w tym roku w czerwcu będzie ogólnie ciężko zorganizować bazę hotelową ze względu na przyjezdną z europy szarańczę ;)
Firq - Wto Lut 21, 2012 21:11

Ale ja Markowi Wirze i nie mów MaReK, że MaReK, strzela z terminem bo MaReK napewno wie więcej niż MY :)
MaReK - Wto Lut 21, 2012 21:15

MaReK w wirze pracy może się mylić. MaReK z terminem nie strzela, tylko stara się MaReK analizować sytuację i zakładać najbardziej realne scenariusze. Poza tym MaReK podał taki przedział czasowy, że na prawdę trudno zorganizować Zlot inaczej ;) Po pierwsze musi być już ciepło, po drugie musi być szansa na przyjazd dla wszystkich a miesiące lipiec/sierpień są mocno wakacyjne i większość ludzi zdaniem MaReK będzie w tym czasie na urlopie wypoczynkowym. Chociażby Ty Friq - też chcesz się wybrać w lipcu gdzieś :)
Firq - Wto Lut 21, 2012 21:24

MaReK, Ty to masz głowę na karku :) ja w analizach zawsze bylem słaby :P
Więc luzujemy nieco i czekamy na konkretne info zarządu :)
THX Panie Wszechmogacy za możliwość dania odpoczynku moim szarym komórką ;P :)

MaReK - Wto Lut 21, 2012 23:21

Firq napisał/a:
THX Panie Wszechmogacy

Zacytuj poprawnie ;P

Firq - Sro Lut 22, 2012 19:43

THX MaReK, vel Pan Wszechmogący :)

lepiej ?:> :) :D

greg-si - Sro Lut 22, 2012 19:45

Firq napisał/a:
THX MaReK, vel Pan Wszechmogący :)

lepiej ?:> :) :D


nadal źle :D
przeczytaj uważnie co jest pod awatarem :)

Firq - Sro Lut 22, 2012 20:19

czytanie ze zrozumieniem sie kłania :hihi:
trzecie podejście
THX Pan-ie Wszechomogący :)

dzieju - Czw Lut 23, 2012 00:29

no :) ubaw po pachy :)
Firq - Czw Lut 23, 2012 17:07

:rotfl: HA :terefere2: HA :hihi: HA
Puki66 - Pon Lut 27, 2012 04:52

Witam i wiadomo coś więcej na temat tego zlotu bo miałbym ochotę się wybrać:):):):):)
Firq - Sob Mar 03, 2012 19:00

wiadomo jest że będzie :D i narazie musi nam to wystarczyć ;P
frydrys - Nie Mar 18, 2012 21:22

a gdzie bedzie zlocik?
maniu48 - Wto Kwi 03, 2012 17:23

Mamy kwiecień-zaraz Święta i po Świętach już będzie połowa kwietnia.Czy wiadomo coś na temat zlotu?? Gdzie, co, jak i kiedy?? Czy zarząd już coś opracował??
Raptile - Wto Kwi 03, 2012 17:26

Mondzioły , jest oficjalne info kiedy 24-27 Maja . A czy miejsce jest istotne ? Raczej nie bo i tak będę ;)
greg-si - Wto Kwi 03, 2012 20:39

Raptile napisał/a:
jest oficjalne info kiedy 24-27 Maja

a gdzie to oficjalne info?

andrew0503 - Wto Kwi 03, 2012 21:07

greg-si napisał/a:
Raptile napisał/a:
jest oficjalne info kiedy 24-27 Maja

a gdzie to oficjalne info?

A właśnie, oficjalnie to chyba nie było ogłoszone, na stronie klubowej też nic nie ma :/
Jestem ciekawy, bo specyfika mojej pracy(pracuję w weekendy) wymaga zaplanowania urlopu z co najmniej dwumiesięcznym wyprzedzeniem. Uzyskanie pewności co do terminu zlotu nawet na miesiąc przed pozbawia mnie niejako z góry uczestnictwa na nim :/
Może i mój przypadek jest jednostkowy i nie warty uwagi, ale jeśli kiedykolwiek będzie możliwość poinformowania o terminie zlotu w wyżej wymienionym terminie to będę wdzięczny.
Pozdrawiam
Andrzej

Firq - Wto Kwi 03, 2012 21:33

Raptile, ponoć to nieoficjalne hehe :D nikt nic nie mówi mimo to prawie każdy wie o tym że jest ale nieoficjalnie :)
Raptile - Wto Kwi 03, 2012 22:53

Zle to ująłem ;) w sensie ze termin został podany przez władzę a pełne oficialne info bedzie jak uzgodnione zostanie miejsce i atrakcjie ;)
maryba - Czw Kwi 05, 2012 20:48

no oficjalnie juz jest termin podany - patrz baner powyżej :)

juz go chyba kilkanaście razy kliknąłem zanim doczytałem żę szczegóły niebawem :)

Puki66 - Pią Kwi 06, 2012 20:05

Kurcze troszkę daleko bo mam ponad 450 km ale chętnie się pojawię :grin: :grin:
Ciufa - Pią Kwi 06, 2012 20:38

zlot jest w Polsce centralnej żeby wszyscy mieli w miarę tą sama odległość do przejechania :]
NiceMan - Sob Kwi 07, 2012 09:19

Mamusiu kochana xD Co wy z tym spamem xD
Przepraszam was bardzo ale od razu pisze szczerze... Nie chce mi się szukać wertować informacji na temat przyszłego zlotu..... Chciał bym wiedzieć te info:
1. Czy ustalona jest miejscówka.
2. Czy znana jest data?
3. Cena za zlot dla osób nie będących klubowiczami.

Przepraszam najmocniej ale po prostu nie chce szukać i wertować. Liczę na uprzejmość waszą ;)



Pozdrawiam

MaReK - Sob Kwi 07, 2012 10:59

1. tak patrz baner
2. tak patrz baner
3. dla wszystkich jest zlot ;) nieklubowicz uiszcza oplate zlotowa. bylo 70 zl teraz moze sie cos zmienic, ale to zarzad powinien potwierdzic. zmiana oczywiscie na korzysc zlotowicza.

pozdro

Matbia - Sob Kwi 07, 2012 12:58

Panowie mam pytanie, chcę wziąć udział w najbliższym zlocie ale jak widze zaczyna się on już w czwartek a ja pracuje od poniedziałku do piątku w Krakowie, wracam do domu w piątek wieczorem i dopiero w sobote rano mógłbym przyjechać czy w takim wypadku trzeba płacić całą kwotę opłaty zlotowej żeby być pełnoprawnym uczestnikiem zlotu idt?? z resztą czy opłaca mi się dołączać w trakcie?
Adrian - Sob Kwi 07, 2012 13:06

Matbia napisał/a:
trzeba płacić całą kwotę opłaty zlotowej
Jesteś Klubowiczem. Nie płacisz zatem opłaty zlotowej.
Matbia napisał/a:
czy opłaca mi się dołączać w trakcie?
Jak już będzie znany program zlotu, to będziesz musiał sobie to przemyśleć. :wink: Zazwyczaj główne atrakcję przewidziane są właśnie na sobotę... :wink:
maciej - Sob Kwi 07, 2012 13:08

Jesteś Klubowiczem, więc ztcw to płacisz tylko za noclegi i posiłki, które naprawdę wykorzystasz - jak będą zapisy na stronie to podasz co i jak i za tyle zapłacisz.
Sympatycy płacą dodatkową "opłatę zlotową" jednorazowo za cały zlot (niezależnie od tego na ile dołączają, bo to już ciężko byłoby jakkolwiek rozliczyć, ale za noclegi i jedzenie też płacą w zależności od tego co sami zamówili).
Przynajmniej tak było do tej pory, ale nie sądzę, żeby się coś zmieniało. :)

maniaq - Pon Kwi 09, 2012 00:35

Matiba - ja niestety czesto na letni dojezdzam na sobote/niedziele, badz piatek wieczor i nigdy nie zaluje :D jezeli chodzi o finanse, to placisz za to co wykorzystasz jak Maciej napisal - zamowisz w momencie zgloszenia, czyli np byloby to np nocleg sob/niedz + posilki wedle uznania. Oplaty zlotowej nie placisz jako klubowicz ;)

Zalezy czego oczekujesz, w sobote chyba bedzie jazda po torze, w niedziele do poludnia juz raczej luzna integracja, bo ludzie do domow sie rozjezdzaja... ale to nie regula, poczekajmy na plan oficjalny ;)

Ja juz rezerwuje weekend ;)

MaReK - Pon Kwi 09, 2012 00:43

Jeśli będzie to wzorem poprzedniego Zlotu letniego, to TOR będzie w PIĄTEK, a RAJD Huboszy w Sobotę
Matbia - Pon Kwi 09, 2012 10:48

maniaq napisał/a:
Matiba
Ja nie wiem czy mój nick jest tak trudny do przepisania ?:D Wiem już napewno ze ten weekend mam wolny! albo raczej zarezerwowany już na skaryszew ;p :)
siemion_ - Pon Kwi 09, 2012 11:10

Matbia napisał/a:
ja pracuje od poniedziałku do piątku w Krakowie, wracam do domu w piątek wieczorem i dopiero w sobote rano mógłbym przyjechać


Tak pokombinuj, żeby z Krakowa od razu pojechać na Zlot :) patrz jaka oszczędność czasu.

maniaq - Pon Kwi 09, 2012 12:20

Matbia napisał/a:
Ja nie wiem czy mój nick jest tak trudny do przepisania ?:D


No niestety chyba moim znakiem rozpoznawczym na forum sa przeskakujace literki i brak polskich znakow O_o nie jest to chlubne, ale... obiecuje poprawe

Przepraszam za przekrecenie nick-a Matbia . Co on oznacza? Moze rozszyfruj, to mi latwiej bedzie kojarzyc literki :D

Marku - zalamujesz mnie... ciezko mi bedzie urwac kolejny dzien z pracy, bo juz w kwietniu urywam kilka :/ a maniak na tor, jak pies na baby ;) no nic... LIFE IS TO SHORT NOT TO MG :D


tak czy siak, do zobaczenia na zlocie :)

Matbia - Pon Kwi 09, 2012 17:26

siemion_ napisał/a:
Tak pokombinuj, żeby z Krakowa od razu pojechać na Zlot patrz jaka oszczędność czasu.


Myślałem nad Tym, ale nie opłaca mi się jechać autem do Krakowa skoro za bilet pociągiem płacę 27zł;p a jedzie 3 godz. ;p

maniaq napisał/a:
Przepraszam za przekrecenie nick-a Matbia . Co on oznacza? Moze rozszyfruj, to mi latwiej bedzie kojarzyc literki


No dobra Markowi juz wybaczyłem to i Tobie wybacze ;p a mój nick to poprostu skrót od imienia i nazwiska MATeusz BIAłek

pelson91 - Pon Kwi 09, 2012 17:35

Matbia napisał/a:
a mój nick to poprostu skrót od imienia i nazwiska MATeusz BIAłek

A myślałem, że fora internetowe są poniekąd anonimowe :p

co do zlotu, wszystko okaże się na dnich, na pewno nie będę mógł być przez te kilka dni, ewentualnie MOŻE uda mi się wygrzebać jeden wolny dzień (najlepiej sobota) i podjechać, ale wszystko w fazie planów. Taka praca :/

MaReK - Pon Kwi 09, 2012 17:37

pelson91 napisał/a:
A myślałem, że fora internetowe są poniekąd anonimowe :p

W internecie nikt nie jest anonimowy ;) Chociaż wielu osobom wydaje się, że tak jest, to są w błędzie ;)
pelson91 napisał/a:
Taka praca :/

Jak Zarząd zorganizuje meczyk Klubowy, to może dostaniesz urlop albo zespół Cię wydeleguje do roboty na Zlocie ;)

pelson91 - Pon Kwi 09, 2012 17:50

Cytat:
Jak Zarząd zorganizuje meczyk Klubowy, to może dostaniesz urlop albo zespół Cię wydeleguje do roboty na Zlocie ;)

To by było zbyt piękne ;) Jak zostanie ustalony dokładny termin (dzień i godzina) spotkania z Victorią Sulejówek to będę wiedział czy będę czy nie dam rady ;)

Lysy_ - Sro Kwi 11, 2012 20:36

Do Skaryszewa mam 8km akurat w tym tygodniu, w którym będzie zlot będę w kraju więc na pewno się zjawię. :) Miejsce to wydaje mi się tylko jedno możliwe - CWT Skaryszew ;)
Gacor - Sro Maj 23, 2012 10:31

Witam mam małe pytanie ;) Jako że prawdopodobnie od soboty bede na pare dni w okolicy Skaryszewa i w Radomiu chciałbym zapytać czy jest możliwość abym uczestniczył w zlocie bez wczesniejszego zapisania chodzi mi głownie o to że chciałbym zobaczyć tą całą społeczność Roverkowiczów oczywiście nocleg mam we własnym zakresie. Nie zapisałem się wczesniej bo niestety jako że nie pracuje nie mam pieniędzy a tu dziś tata mi zaproponował żebym odwiedził rodzinke i da mi kase na dojazd więc kurcze głupio bym zrobił gdybym nie pomyślał o wskoczeniu na zlot ;) No i ewentualnie ile by kosztował mnie wstęp ;) Czekam na odpowiedź i Pozdrawiam ;)
Firq - Sro Maj 23, 2012 10:38

z tego co wiem to wleciec i poznać wszystkich nic nie kosztuje :D płaci się za atrakcje z których będziemy korzystać :) tak wiec wbijaj :D
Gacor - Sro Maj 23, 2012 22:19

No i wyjazd stoi pod wielkim znakiem zapytania Roverek coś mi się dziś rozciekł jutro będę się tym zajomował i dowiem się co z wyjazdem :(