Zobacz temat - XXI Zlot ROVERki.pl - deklaracje przyjazdu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XXI Zlot ROVERki.pl - deklaracje przyjazdu

Raptile - Czw Kwi 12, 2012 12:27

siemion_, I like it ! ; D Potwierdzam obecność pokój 2 osobowy ;) na pt-nd
:D

maciej - Czw Kwi 12, 2012 13:02

Ja będę, raczej sam, tylko czw-sob tylko niestety.
Jak trzeba zaliczkę, podajcie numer, bo jakby mi coś wypadło - trudno, po to się płaci zaliczki.

maniu48 - Czw Kwi 12, 2012 13:14

Na 99% pokoj 2-osobowy: piątek, sobota, niedziela :D
maniaq - Czw Kwi 12, 2012 13:19

Ja na pewno bez czwartku, w najlepsyzm wypadku jak zalatwie sobie zatsepstwo to od piatku rana... to tak na 50-50 szansy :/

NA PEWNO sobota i niedziela :) Z Zouza oczywiscie :)

Brt - Czw Kwi 12, 2012 14:41

My pod dużym znakiem zapytania stoimy, wiec narazie nie deklarujemy się :bezradny:
walkie - Czw Kwi 12, 2012 15:29

My także się nie deklarujemy, ale raczej nie :(
greg-si - Czw Kwi 12, 2012 18:52

Na 99% będę piątek-sobota-niedziela jak sobie zajęcia przełożę. Jeśli ktoś będzie chciał dzielić ze mną pokój to dwójka. Zaliczkę rzecz jasna mogę słać choćby zaraz :)
Firq - Czw Kwi 12, 2012 22:52

99% pokój 2 osobowy :)czw- nd
InEs - Pią Kwi 13, 2012 08:21

My niestety się nie pojawimy, ponieważ mam szkołę :(
Ley - Pią Kwi 13, 2012 08:33

ja na 99% bede (ten 1% to na wypadek wojny lub trzesienia ziemi) :D
SyntaX - Pią Kwi 13, 2012 09:14

Załatwiam sobie urlop.
Piątek sobota bym był.
Tam są jakieś opcje łazienek na miejscu albo coś takiego.
Znacie wstępnie stawki za nocleg ile na wyżywienie szykować.
Nie wiem jak się nastawić.
Końcówka maja to już ciepło będzie - Może nocleg w autku w sumie duże jest i spokojnie można.

szpynior - Pią Kwi 13, 2012 10:06

Wstępnie pt-nd -1 osoba tylko koszty musiałbym poznać oraz info czy na pokoik dostanę fakturkę za pobyt :)
maniaq - Pią Kwi 13, 2012 10:35

Wydaje mi sie ze ten watek nie ma sensu, bo zarzad mial deadline wczoraj, wiec dzis nasze deklaracje niewiele pomoga.

Teraz trzeba poczekac na konkretna oferte i ankiete z zamowieniami :) i to bedzie deklaradcja oficjalna :D

maniu48 - Pią Kwi 13, 2012 12:07

maniaq napisał/a:
Wydaje mi sie ze ten watek nie ma sensu, bo zarzad mial deadline wczoraj, wiec dzis nasze deklaracje niewiele pomoga.

Teraz trzeba poczekac na konkretna oferte i ankiete z zamowieniami :) i to bedzie deklaradcja oficjalna :D


Też tak myślę.

maciej - Pią Kwi 13, 2012 19:18

Ja go raczej wydzieliłem, żeby nie zaśmiecać innych. ;)

Ale w sumie to fajnie wcześniej wiedzieć, kto ma szanse się pojawić. :)

xROnx - Pią Kwi 13, 2012 21:04

Nas nie będzie. 3x "ZA": ZA daleko, ZA drogo, iZA nie chce jechać.
dzieju - Nie Kwi 15, 2012 21:52

maniu48 napisał/a:
maniaq napisał/a:
Wydaje mi sie ze ten watek nie ma sensu, bo zarzad mial deadline wczoraj, wiec dzis nasze deklaracje niewiele pomoga.

Teraz trzeba poczekac na konkretna oferte i ankiete z zamowieniami :) i to bedzie deklaradcja oficjalna :D


Też tak myślę.


Podpisuje sie pod tym .

Rowan - Nie Kwi 15, 2012 22:19

Jeśli nic się złego nie wydarzy, to wpadnę w sobotę :wink:
hvil - Nie Kwi 15, 2012 22:31

ja od piątku o niedzieli

[ Dodano: Nie Kwi 15, 2012 22:31 ]
dwójeczka

Senn - Pon Kwi 16, 2012 19:44

maciej napisał/a:
Ale w sumie to fajnie wcześniej wiedzieć, kto ma szanse się pojawić.


Piatek - Niedziela pewnie :)

maniu48 - Czw Kwi 19, 2012 19:10

No i jak tam zlocik? Jakies nowe info?? Kiedy zapisy
Remigiusz - Czw Kwi 19, 2012 19:17

maniu48, Bedzie na stronie info :wink:
maniu48 - Czw Kwi 19, 2012 20:19

THX :D
Dzastina214i - Pon Kwi 23, 2012 20:08

25-27 mogę być

w razie czego pokoj 2- osobowy :wink: :)

prosze o jakies informacje dotyczace platności na pw jestem nowa niezbyt sie orientuje jak wyglada zalatwianie wszystkiego :cry:

ktoś z łódzkiego jeszcze jedzie oprócz mnie :?: :?:

Firq - Pon Kwi 23, 2012 21:16

Dzastina214i, ja będę leciał koło Łodzi więc możemy razem cisnąć :D a Info o zlocię będą na stronie jak tylko wszystko organizatorzy dopną na ostatni guzik :D
haszczyc - Pon Kwi 23, 2012 23:33

wstępnie Czwartek - Sobota bądź do Niedzieli
Dzastina214i - Wto Kwi 24, 2012 00:09

Firq, no to sie zgadamy :)
pelson91 - Wto Kwi 24, 2012 00:17

na stronie głównej jest już informacja z konkretami ;) Wstępnie piątek-niedziela :D
nikon - Wto Kwi 24, 2012 09:19

Będę czwartek - niedziela. :cool: Tylko jeszcze nie wiem czy sam czy z kimś??!!
Harry - Wto Kwi 24, 2012 19:08

a mnie chyba w ogole nie bedzie,bo jak na razie szef nei chce mi dac wolnej soboty :sad: :beczy:

a gdyby udało mi się przyjechać po pracy to wszystkie atrakcje mnie omijają...ehhh...trzeba coś wykombinowac

Lysy_ - Wto Kwi 24, 2012 19:15

Piątek na pewno i ewentualnie sobota ale ja będę dojeżdżał bo mam przysłowiowy rzut beretem ;)
eMdzik - Wto Kwi 24, 2012 23:51

Piątek-niedziela - jeszcze nie wiem czy 1ka czy 2jka ale mam zamiar być :) Marecki bój się... ;)
Lukasik - Sro Kwi 25, 2012 17:06

Chętnie bym dołączył na zlocik z moją panią. Mam dosłownie kilka kilometrów do Skaryszewa. Czy jest taka możliwość aby dojeżdżać na zlot np. w sobote a potem w niedzielę? Chciałem wypełnić formularz rejestracji ale nawaliła mi przeglądarka i nie wszystkie dane zapisałem jakie chciałem a formularz przeszedł dalej. Czy jest jakaś możliwość ponownego wypełnienia czy się nie będzie to dublować?
Raptile - Sro Kwi 25, 2012 17:23

eMdzik, tym razem TY SIE bój Raptile nadciąga Traktorem :mrgreen:
hvil - Sro Kwi 25, 2012 18:52

z info o zlocie nikt sie nie spieszył ale my z zapisami to pewnie czasu nie mamy duzo danego?
Aga - Sro Kwi 25, 2012 19:21

My juz zapisani czwartek-niedziela . Do zobaczenia juz niedługo
MaReK - Sro Kwi 25, 2012 20:01

Lukasik napisał/a:
Chętnie bym dołączył na zlocik z moją panią. Mam dosłownie kilka kilometrów do Skaryszewa. Czy jest taka możliwość aby dojeżdżać na zlot np. w sobote a potem w niedzielę? Chciałem wypełnić formularz rejestracji ale nawaliła mi przeglądarka i nie wszystkie dane zapisałem jakie chciałem a formularz przeszedł dalej. Czy jest jakaś możliwość ponownego wypełnienia czy się nie będzie to dublować?

Napisz mi na pw co byś chciał poprawić, to Ci poprawie "zapis" na Zlot.
Generalnie możesz przyjeżdżać codziennie. Jeśli jednak chcesz brać udział w rajdzie, próbach itp. itd. to musisz bezpośrednio kontaktować się z osobami odpowiedzialnymi za Zlot - np. siemion_ lub Violla. Nie wiem po prostu jak to będzie traktowane i jak z opłatami. Na parkingu stać i rozmawiać z ludźmi możesz za darmo, nie robimy imprezy zamkniętej :)

eMdzik napisał/a:
Marecki bój się... ;)

Nie sądzę abym miał jakieś szanse w tym roku.
Pojawią się nowi kierowcy z nowymi autkami o dużo większej mocy i mniejszej masie ;)
Chociaż najwięksi rywale z podkarpacia jak jeden mąż nie przyjadą ;P

hvil napisał/a:
z info o zlocie nikt sie nie spieszył ale my z zapisami to pewnie czasu nie mamy duzo danego?

Jak to nikt się nie spieszył? Zostało podane tak szybko jak było to możliwe, czyt. jak wszystko było pewne i dogadane z osobami/firmami zewnętrznymi. To nie jest tak, że siemion_ i spółka wszystko wiedzieli już w grudniu 2011, ale postanowili potrzymać Ciebie i innych w niepewności. Pewne informacje były potwierdzane wcześniej, wychodziły na jaw w toku rozmów na spotach czy innych spotkaniach okolicznościowych, ale wszystkie oficjalne i potwierdzone na 100% zostały dopiero kilka dni temu.

Zapisy pewnie tradycyjnie na tydzień lub półtora tygodnia przed imprezą zostaną zamknięte.
Więc jeszcze masz czas. Na razie ruch nie jest wielki, ale i tak większy jak przed Łodzią (po opublikowaniu informacji o zapisach). Liczę jednak na to, że miejsca wystarczy dla wszystkich ;)

Pozdrawiam,

Remigiusz - Sro Kwi 25, 2012 20:07

To kiedy jest dead line zapisów :?:
greg-si - Sro Kwi 25, 2012 20:19

Wygląda mi na 17 maja bo do tego dnia trzeba wpłacić pieniądze
Remigiusz - Sro Kwi 25, 2012 20:29

greg-si, ehhh to kicha troche :neutral:
szpynior - Sro Kwi 25, 2012 20:41

Ja też czwartek - niedziela :) Pierwszy raz :)
nikon - Sro Kwi 25, 2012 21:37

szpynior, spokojnie. Ja będę na Ogólnopolskim 3 raz, ale uwierz mi, że ekipa jak i zabawa, (nie mówiąc już o integracji) jest przefajna. I uwierz mi, że wkręcisz się w klimat Klubu w mgnieniu oka. Aha, i pewnie nie odpuścisz już żadnego Zlotu... :grin:
Ley - Sro Kwi 25, 2012 21:47

zapisany: czwartek-niedziela :)
eMdzik - Pią Kwi 27, 2012 15:18

Raptile napisał/a:
eMdzik, tym razem TY SIE bój Raptile nadciąga Traktorem :mrgreen:

Strach się bać czym Ty przyjedziesz... żebyś tylko toru w Radomiu nie zaorał ;)

MaReK właśnie doczytałem, że podkarpacie nie przyjeżdża - szkoda bo tam są mocni zawodnicy... może się jeszcze zastanowią chłopaki i przyjadą - byłoby fajnie :)

MaReK - Pią Kwi 27, 2012 15:20

Mogliby zrobić zrzutę na piątek, przyjechać razem wszyscy. Jednym autem... tym najszybszym ;D
maniu48 - Pią Kwi 27, 2012 16:20

a co to za auto to najszybsze??
eMdzik - Pią Kwi 27, 2012 16:30

Markzo ma MG ZS 180, a czy jeszcze jest tam jakiś Batmobil to nie wiem ;)
Remigiusz - Pią Kwi 27, 2012 16:34

Pojedziemy tym co najbardziej kopci :mrgreen:
Markzo - Pią Kwi 27, 2012 16:38

chodzi o terminy a nie o kase... ja ma ZS ale nie 180 ;) pzdr.
eMdzik - Pią Kwi 27, 2012 17:06

Markzo napisał/a:
ja ma ZS ale nie 180 ;) pzdr.

A dałbym sobie mały palec lewej stopy uciąć że masz 180tke ;) Widziałem też mały plan "torowy" w Biłgoraju, ale trochę daleko z Konina, tym bardziej że niedługo po ogólnoposkim. Miłoby było się po ścigać ;)

Markzo - Pią Kwi 27, 2012 17:09

eMdzik napisał/a:
A dałbym sobie mały palec lewej stopy uciąć że masz 180tke

miałem ;) teraz bedzie ZS T16 ;) a na pojezdzawke zapraszamy ;)

Matbia - Sob Kwi 28, 2012 18:39

Mam pytanko, bo tak myślę żeby przyjechać na sobotę tylko że wtedy jest ten rajd, a co z tymi którzy nie biorą udziału w rajdzie??

PS. AJJJJ nie dopisałem w uwagach przy rejestracji swojego nicku, imienia osoby Tow. i samochodu ;/ da sie to jakos poprawić??

MaReK - Sob Kwi 28, 2012 22:17

Generalnie to nic nie zaznaczyłeś ;)
Jedziesz tylko postać? Przyjedź rano w sobotę jak tak możesz, weź sobie udział w rajdzie. Jak nie masz z kim, to pewnie się z jakąś załogą będziesz mógł zabrać. Pobawisz się, posmakujesz przy okazji z tą ekipą najbardziej zintegrujesz ;)

A jak masz z kim, to też możesz przecież wziąć udział w rajdzie.
On nie jest płatny dodatkowo, a Ty jako Klubowicz masz pełne prawo wziąć w nim udział.

Poprawię Ci wszystko. Na grilla też nie chcesz zostać? On jest w sobotę i to będzie największa w sumie integracja.A do tego jeszcze filmy, walne zgromadzenie.

Zastanów się i daj znać na PW co dopisać i co poprawić....

SyntaX - Pon Kwi 30, 2012 15:21

SyntaX
Ja przyjadę w sobotę z samego rana i zostanę na niedzielę.
Szukam współlokatora do pokoju 2 osobowego.
Jak coś to na PW info i zrobimy rezerwację.

GG 2105400

thef - Pon Kwi 30, 2012 20:15

My z Eweliną deklarujemy się na Zlot od piątku do niedzieli.