Zobacz temat - [Rover 25] nie odpala,rozrusznik kręci , brak błędów
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 25] nie odpala,rozrusznik kręci , brak błędów

benzio24 - Sob Kwi 21, 2012 15:23
Temat postu: [Rover 25] nie odpala,rozrusznik kręci , brak błędów
Witam proszę o pomoc co może być z moim Roverkiem. Po pracy chciałem go odpalić a tu lipa, rozrusznik kręci ale nie chce chycić. Próbowałem go odpalić na plaku to chycił ale tylko wtedy gdy psikałem. Po podłączeniu pod komputer nie wykazało żadnych błędów. Paliwo do wtryskiwaczy pompa podaje ale nie ma ciśnienia (idzie zatkać rurkę która idzie do wtryskiwacza) :beczy:

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale od jakiegoś czasu po odpaleniu trzeba było go przytrzymać parę sekund na naciśnietym pedale gazu żeby wskoczył na obroty

Raptile - Sob Kwi 21, 2012 15:49

Sterownik pompy ? Poszukaj tematu uzytkownika Jugol przerabiał ten temat
bociannielot - Sob Kwi 21, 2012 16:16

benzio24, pewnei pompa:/ jakby coś to chipcar.pl nieźle robią i w miarę tanio:/
benzio24 - Sob Kwi 21, 2012 16:18

Pompa raczej nie bo podaje paliwo na wtryski
tronsek - Sob Kwi 21, 2012 16:43

benzio24 napisał/a:
Pompa raczej nie bo podaje paliwo na wtryski
Pompa nie tylko najprawdopodobniej, tak jak napisał Raptile, sterownik pompy.
Jugol - Nie Kwi 22, 2012 22:23

benzio24 tu masz linka do w/w tematu: http://forum.roverki.eu/v...pompa+wtryskowa Powodzenia :ok:
benzio24 - Sob Maj 19, 2012 14:36

Hej a więc wysłałem sterownik do regeneracji okazało się że w sterowniku tranzystor był spalony. Po zamontowaniu sterownika problem się nie rozwiązał, mój Rover-ek nadal nie chce odpalić. Macie jakieś pomysły co to jeszcze może być?
Jugol - Sob Maj 19, 2012 15:38

Porządnie odpowietrz cały układ paliwowy !! ! , i próbuj dalej odpalić- musi zagadać :taa: Dzisiaj walczyłem z Vectrą po awarii sterownika pompy, w Oplu jest dużo gorzej odpowietrzyć układ niż u nas- ani gruszki, ani odpowietrznika na pompie :niee: Ale odpalony :ok:

[ Dodano: Sob Maj 19, 2012 15:38 ]
I jeszcze jedno, akumulator musi być naładowany na max, żeby zagadał.

benzio24 - Sob Maj 19, 2012 15:40

Wydaje mi się że mam dobrze odpowietrzony układ, paliłem go na plaku chycił ale obroty wariowały i nie reagował na pedał gazu, jak przestałem psikać zgasł

[ Dodano: Sob Maj 19, 2012 15:40 ]
aaaaaaa a ja odpalam go na kablach z omegi bo akumulator wyczerpany :???:

Jugol - Sob Maj 19, 2012 15:44

benzio, powiem Ci jak ja odpowietrzałem: popuściłem odpowietrznik na pompie i pompowałem gruchą, aż z odpowietrznika poszła sama ropka, bez powietrza, następnie popuściłem 1 i 4 przewód na wtryskach, zakręciłem 2-3 razy, aż i tam poszła sama ropka, dokręciłem przewody i zagadał praktycznie od strzała.
benzio24 - Sob Maj 19, 2012 15:46

Dzięki ci idę walczyć z moją bestią, w razie czego mogę się odezwać do ciebie?
Jugol - Sob Maj 19, 2012 15:47

Spoko, wyślę Ci nr tel. na PW, bo będę później poza netem ;) Trzymam kciuki za Twego R :ok: