Zobacz temat - [i] rozrzad
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [i] rozrzad

jarzi14 - Pon Maj 21, 2012 12:37
Temat postu: [i] rozrzad
Hej mam taki problem a mianowicie jestem posiadaczem rovera 214 1.4 Si z roku 97 osatnio jadąc jak to sie mówi 'ja go w gaz a on mi zgasł' kiedy dodawałem gazu automatycznie gasł co sie potem okazało że kiedy mechanik wyciągnał pierwsza poczym druga swiece silnik wgl nie zareagował 3 i 4 swieca była reakcja. sparawdzałczy wszystko jest dobrze ustawione. poczatkowo byl pewny ze trzeba wymienic uszczelke pod glowica, pasek rozrzadu(mimo iz wszystkie zabki sa nie ruszone) napiajace wałki czy jak to tam i pompe wody ale powiedzial ze 99% rano pokazał mi ze ten pasek rozrzadu jest przesuniety conajmniej o 6 mm. do środka tylko ze moj mechanik nie potrafi tego rozszyfrowac poterzebowal by zdjecie rozrzadu rovera zeby byc pewien. moze ktos z was mial podobna sytuacje w roverku
sTERYD - Pon Maj 21, 2012 12:41


Moderator sTERYD informuje

jarzi14! Ten temat zostanie usunięty jeśli nie poprawisz jego nazwy.
Na tym forum obowiązują ściśle określone zasady nazewnictwa tematów.
Proszę niezwłocznie zapoznać się z tym tematem
Aby zmienić nazwę tematu, musisz w pierwszym poście użyć funkcji



ADI-mistrzu - Pon Maj 21, 2012 12:49

Koleżanko jarzi14 prośba, rób to co ja zawsze robię, napisz post a potem cały sama go przeczytaj :wink:
Używając enetrów tekst robi się łatwiejszy do czytania, bo jak się patrzy na takiego tasiemca to aż się odechciewa :razz: (po za tym łatwiej potem skojarzyć gdzie mniej więcej jaka informacja była).

Z tą reakcją to nie rozumiem, chciał zapalić samochód na 2 cylindrach? Czy że nie mógł zakręcić rozrusznikiem przed wyjęciem 3 i 4 świecy?


Tutaj jest schemat jak są ustawione znaki rozrządu.

P.S.
Skąd jesteś?

zdzichu - Wto Maj 22, 2012 00:10

Co to znaczy przesunięty o 6 mm? Przeskoczył czy przesuwa się po szerokości koła?