Zobacz temat - XXI Zlot - wrażenia i opinie uczestników
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XXI Zlot - wrażenia i opinie uczestników

Joa - Czw Maj 24, 2012 11:13
Temat postu: XXI Zlot - wrażenia i opinie uczestników
Witajcie!

Rozpoczyna się kolejny Zlot-

W tym temacie możecie zamieszczać swoje uwagi i spostrzeżenia.
Zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi wrażeniami!

Lysy_ - Nie Maj 27, 2012 15:14

Mimo iż byłem tylko w piątek i to nie cały dzień ze względu na mega pilny telefon to było na prawdę super :) Pomijając kwestię "kopert" w jednej z prób :lol: :lol: :wink: ..... :wink: Próba na torze extra rady Kamila bardzo pomocne :cool: Ogólnie super atmosfera :) Cóż mógłbym więcej rzec - poszukiwania ZS'a czas zacząć :wink:

Dzięki za super spotkanie, zabawę i do zobaczyska na następnym :)

Pozdrawiam,
Kuba


BTW: Czekam na jakieś foto/video relację :grin:

SyntaX - Nie Maj 27, 2012 15:21

Właśnie dotarłem do domu i wytrzepuję auto po rajdzie.
Było reeeewweeelacyjnie :lol: :ok:
Ko ko ko ko zlot był spoko czego tylko jedna kura nie może powiedzieć - Wtajemniczeni widzą o co chodzi :mrgreen:
Ogromne ogromnie podziękowania dla organizatorów za rewelacyjną atmosferę i świetne przygotowanie zlotu.
Dziękuję ekipie Łódzkiej za towarzyszenie w drodze powrotnej do samego M1.
Skaryszew rewelacyjne miejsce i już postanowiłem ze robimy tam imprezę rodzinną.
Polecam każdemu.
Widoki na trasie rajdu, zakręty, odcinki gdzie można przycisnąć po prostu bajka.
Tyle niesamowitych wrażeń.
Po prostu trzeba być na zlotach nie wyobrażam już sobie inaczej.
Dajcie znać czy dotarliście bezpiecznie do domu i wrzucajcie linki do fotek i filmów.

maniu48 - Nie Maj 27, 2012 15:47

Zlot rewelacja. Bylem pierwszy raz i nie spodziewalem sie takiego czegoś atmosfera I klasa, ludzie przesympatyczni, organizacja super, nocleg, jedzonko ,,miód, malina". Z niecierpliwościa czekam na nastepny zlot. Pozdrawiam :mrgreen:
Remigiusz - Nie Maj 27, 2012 15:50

Ja tez sie melduje z powrotem :D Za dużo wrażeń trzeba to najpierw przetrawić na spokojnie :D

Jak zwykle DUZE dziękuje dla organizatorów bo jak zwykle poziom PLATYNA :mrgreen:

Kiedy tylko następny będzie :mrgreen:

Super było znów poznacz nowych klubowiczów i się milo pobawić :wink:

Harry - Nie Maj 27, 2012 16:11

Zlot ekstra przygotowany, nie mam do czego sie doczepić :wink:
Mam nadziej,ze teraz zlot zawsze beda tak organizowane

Firq - Nie Maj 27, 2012 16:22

siemka meldujemy sie w domu :)
AndrewS - Nie Maj 27, 2012 16:32

Jestem i ja
Podzielam opinie poprzedników. Było super
Jedyna rzecz jaka mi się nie podobała to poduszki :-) , dla mnie były zdecydowanie za wysokie, ostatecznie spałem bez, chyba dobrze zrobiłem bo rano usłyszałem od Senn'a, ze go boli kark :grin:
No nic trzeba powoli zacząć szukać jakiejś farby do włosów :mrgreen:

VMatas - Nie Maj 27, 2012 17:16

Też już jesteśmy z Boz na miejscu. Dziękujemy za świetnie organizowany zlot i wszystkim za milą atmosferę.

Czekamy na następny :)

Firq - Nie Maj 27, 2012 17:40

Ja na początku chciałem podziękować wszystkim którzy jeździli moim MG i żeby maszyna nie gotowała włączyli ogrzewanie na maxa a ja zamulony dzięś od rana wsiadłem w auto i pojechałem i po 300 km czyli 3 km od domu zorientowałem się że ogrzewanie jest na maxa a dmuchawa na 2 biegu... :) nie pytajcie się jak ja tego mogłem nie zauważyć bo sam nie wiem :) Tak czy inaczej to była jedna z najgorętszych moim podróży :)

Dzięki MaReK za wycene moje auta troszke mnie podłamałeś tą ceną ale tłumaczo to sobie tak że ta cena była taka zeby w skarbówce zaniżyć :P Aaaa i mam nadzieje, że nie jestes zły za Pimp Your Car ale musisz wiedzieć że na całym Twoim aucie mojej inwencji było tylko 20 % reszte wiesz kto :D (pół nocy nie spałem bo patrzyłem przez okno czy mi powietrza nie spuszczasz z kół ) HEHE
Dzięki Gonia i Tomi za zaślepki i rączki i za dużo fachowych porad od Tomie-go :)
Mariusz418 teraz musze sobie jakaś żółta kontrole odpalić przy liczniku bo check engine jeździło ze mną rok czasu i teraz jakoś pusto na tablicy :D ale dzięki wielkie za odvirusowanie auta :D
Całej reszcie dziękuje za super atmosfere :) i szczerze powiem że przypuszczałem że będzie fajnie ale że aż tak to nie :D i wiem napewno że na następnym zlocie tez się pojawie :D
Siemion :D :brawa: :ok2: :brawo: :czarodziej: Normalnie wyczarowałeś ten zlot :czarodziej:
Dzięki raz jeszcze wszystkim :D

maniaq - Nie Maj 27, 2012 17:46
Temat postu: PODZIEKOWANIA I WRAZENIA -XXI Zlot w Radomiu
Chcialbym podziekowac za organizacje Zarzadowi w osobach

Siemiona i lepszej jego polówki, czyli Agnieszki- za organizacje, nadzor i dobrego ducha oraz atmosfere, jaka zawsze wprowadza swoja obecnoscia.

Violli, za to, ze robila mase roboty, ktorej tak naprawde nie moglismy widziec, bo wszystko przebiegalo tak plynnie i sprawnie, ze nikt nie mial problemow z zakwaterowaniem standardem i wogole, wiec nie dostrzegal, ile pracy kosztowalo przygotowanie rezerwacja itp itd.

Osobne podziekowania dla Marka, Tomiego oraz Goni za przygotowanie, organizacje i czuwanie nad przebiegiem rajdu. Majkelowi za pilnowanie i sprawdzanie testow...

Wszyscy uczestnicy przyczynili sie, ze ten zlot byl na pewno bardzo fajny organizacyjnie, atmosfera, atrakcjami i zostanie bardzo dobrze zapamietany.

Tyle na szybko... Wrazenia opadna to dopisze wiecej

Dziekowal
Maniaq i Prywatna_Zouza ;)

greg-si - Nie Maj 27, 2012 18:07

I ja dziękuję wszystkim za spotkanie, pogadanki i przesympatyczną atmosferę. Oczywiście na następnym zlocie w Radomiu też będę :)
Ps.
Kilka zdjęć i artykuł z portalu cozadzien.pl:
http://www.cozadzien.pl/galerie/gal,772.html

http://www.cozadzien.pl/s...ekend/9269.html

http://www.cozadzien.pl/k...zacja/9392.html

Harry - Nie Maj 27, 2012 18:29

Firq napisał/a:
a na początku chciałem podziękować wszystkim którzy jeździli moim MG i żeby maszyna nie gotowała włączyli ogrzewanie na maxa

ufff jakoś z Remigiuszem i Greg-Si nie doprowadziliśmy do gotowania, chociaż czasami było blisko :razz:

Firq - Nie Maj 27, 2012 18:34

tak czułem ale jak wróciliście i pytałem czy gotowało to wszyscy mówili jednym głosem "a gdzie tam ani troche" :D hehe
Raptile - Nie Maj 27, 2012 18:38

Firq, Sorry :lol:
szpynior - Nie Maj 27, 2012 18:38

Ja właśnie dojechałem do domu. Dzięki bardzo za przesympatyczną atmosferę :)
Firq - Nie Maj 27, 2012 18:39

:D oj żaba żaba :P
MARGOS - Nie Maj 27, 2012 19:12

My już też czas jakiś w domku po wspólnej z "Łodziakami" przejażdżce.
Zlot super udany, wielkie podziękowania dla organizatorów, czekamy na następne.
Wielkie dzięki dla Mariusz418 za poranne odpalenie naszego Tytusa, póki co nadal odpala, a cewka już wkrótce będzie wymieniona.
Mamy nadzieję że kluczyki się znalazły i nie trzeba było spinać kabelków.

Dzięki wszystkim za wspólnie spędzony czas, a osarro za niepowtarzalne wrażenia z jazdy podczas Rajdu.

kruszan - Nie Maj 27, 2012 19:19

Dziękujemy i my :)

było mega wypaśnie :)

kruszanki vs kura = 1:0 :mrgreen: :twisted:

SyntaX - Nie Maj 27, 2012 19:43

Kurobójca :razz:
kasjopea - Nie Maj 27, 2012 21:36

Kolejny zlot za nami. Mimo, że dość nieliczny w porównaniu z poprzednimi kilkoma – zwłaszcza letnimi – to niezwykle udany. A wszystko przede wszystkim za sprawą człowieka – orkiestry, jakim okazał się być prezes Klubu – siemion_. To on sprawił, że mimo piętrzących się niedogodności w postaci przede wszystkim niewielkich możliwości finansowych Klubu, niesprzyjających terminów kolidujących czasowo i cenowo z odbywającym się w tym roku z naszym kraju Euro, fali krytyki ze strony forumowych malkontentów oraz pewnego osamotnienia w wykonywaniu obowiązków jako członek zarządu, zlot przejdzie do historii Klubu jako jeden z bardziej udanych. Mimo tych wszystkich przeciwności okazało się bowiem, że zaangażowanie, samozaparcie, otwartość na propozycje i współpracę, a przede wszystkim duża doza dobrych chęci potrafią sprawić, iż znajdą się ludzie gotowi poświęcić czas, wysiłek i nierzadko pieniądze dla Klubu i jego społeczności.
Czas zatem na podziękowania :)
siemionowi_ - za całokształt
Nieszce - za wspieranie go w tym dziele
violli – za dopięcie na ostatni guzik spraw zakwaterowania i wyżywienia – wszystko było pierwsza klasa
Goni, Oli, Tomiemu, MaRKowi, michaelpowi - za zorganizowanie kolejnego rajdu im. Huboszy
Adze i Mariuszowi418 – za ufundowanie części nagród
MaRKowi – za wkład w praktycznie każdy element przygotowania zlotu
Ani i emesowi – za zabranie moich chłopaków na rajd
szpyniorowi – za wspólną drogę na i ze zlotu
wszystkim ciotkom i wujkom za wyniunianie najmłodszego zlotowicza ;)
Jeśli o kimś zapomniałam, to z góry przepraszam.
Prezes siemion_ tym zlotem udowodnił, iż chcieć znaczy móc. Stosunkowo niewielkim kosztem zorganizował zlot pełen wrażeń i atrakcji. Również jego plany co do dalszej działalności Zarządu są zachęcające i niosą nadzieję na pozytywne zmiany. Zatem ja ze swojej strony bardzo dziękuję i życzę sobie i wszystkim więcej tak udanych imprez.


AndrewS napisał/a:
No nic trzeba powoli zacząć szukać jakiejś farby do włosów :mrgreen:
Spokojnie, szpakowaci mają branie ;) .
Senn - Nie Maj 27, 2012 21:58

Również dziękuję organizatorom za zlot. Pełna profeska, hotel pierwsza klasa, Organizacja Rajdu również. Barany mają konkurencje ;) . Wrażenia niezapomniane jak po każdym zlocie z Waszym (mam na myśli całą ekipę) udziałem. Super pomysł ze zwiedzaniem Muzeum Techniki. Jako fanowi polskiej motoryzacji zrobiliście mi ogromną przyjemność. Marianowi specjalne podziękowania za kasację SRSa, Dziejowi za test VISów, Michałowi vel Dzikowi Torowemu za wspólne spędzanie czasu na zlocie i oglądanie meczu :) Również za zdjęcie z autografem reprezentanta kraju w piłce nożnej. Nie wiem czy wszyscy wiedzą, ale brat rodzony Emdżika jest powołany do kadry na euro :shock: Wszystkim z którym miałem okazję porozmawiać, wypić piwko i w ogóle i w szczególe. Siemionowi dziękuje za dzisiejsze strzelanko. Powiem szczerze, że brakuje mi jeszcze jednego dnia zlotu bo mam pewien niedosyt. O właśnie - dzięki ekipie Warszawskiej za wspólny powrót do domku.

Gonia, ZSa Ci nie oddam :mrgreen:

Pozdro dla Wszystkich uczestników zlotu!

maniu48 - Nie Maj 27, 2012 22:55

PS. Marek przepraszam za ochlapanie paliwkiem :mrgreen:
VMatas - Pon Maj 28, 2012 08:15

Kilka fajnych zdjęć ze zlotu :) Już wieczorem będzie więcej, jak tylko Marek da radę :D

http://www.artitoli.eu/

Stacz - Pon Maj 28, 2012 11:54

Mimo nie najlepszego zdrowia zdecydowałem jednak przyjechać i była to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć.
Zlot - REWELACJA!!!!!

Mega podziękowania dla zarządu za świetną organizację - super miejsce, jedzenie, atrakcje i klimat - brawo!!!!

A teraz parę bardziej szczegółowych podziękowań
Gonia, Tomi, MaReK, michaelp - za organizację rajdu im. Huboszy
Tricky - za przygarnięcię do ekipy na rajd Huboszy :)
Maniaq, MaReK - za filmy na torze i świetną zabawę przy ich kręceniu (dodatkowo Marku bardzo dziękuję za "subtelny" żarcik z filmu Tarzan :brawa: )
maniu48 - za podkręcenie turbiny :) ... i za WD60 ;)

Za wspólną drogę podziękowania dla Joa - współpasażerka, oraz pelson91 (w drodze do Skaryszewa) i Pat (w drodze powrotnej).
Oczywiście dziękuję również za udział wszystkim uczestnikom kolumny jadącej w stronę Warszawy.

Joa i Aga - bardzo dziękuję za piękne opisanie i pomalowanie samochodu ;) (chociaż "bite pudło" i "padlina" to chyba delikatna przesada :p )

Dziękuję również wszystkim za świetną zabawę, atmosferę i imprezy :)

Na koniec specjalne podziękowania dla
michaelp, Ley i Pat'a - .... tak właściwie to "nie wiem" za co. :rotfl:

Kris - Pon Maj 28, 2012 12:44

Ja także przyłączam się do podziękowań wszelkiej maści :) choć byłem jak zwykle tylko kilka chwil to i tak uważam, że pieniądze które wydałem na paliwko za jedną z lepszych inwestycji w tym roku ;) ;) ;)
Podziękowania dla "szosowych" za pomoc w ogarnięciu Adaśka ;) który spał jak dziecko (którym de facto jest :P ) w drodze powrotnej i przez całe 2:45h nie zbudził się ani razu.

eMdzik - Pon Maj 28, 2012 12:45

Dzięki wielkie po raz kolejny za bardzo udaną zabawę - wspólnie spędzony czas i chwile szaleństwa na torze (z kończącymi się hamulcami ;) )... i tak po kolei:
- MARGOSom, KRUSZANom i HARRemu za wspólną podróż na zlot :)
- MANIAQowi za przejazd z Toba, cenne uwagi na torze odnośnie toru jazdy, który niestety nie byłem w stanie utrzymać (moje zawieszenie z 207tys km przebiegu w większości po polskich drogach niestety delikatnie plywalo w porównaniu do Twojego). No i oczywiście gratuluje "MISZCZOWI TORU 1:38" ;)
- MAREKowi za to że chociaż w dodatkowym przejeździe pozwolił się wyprzedzić i wykręcić przeze mnie 2 ("całe życie drugi" ;) ) czas toru (nie licząc nie doścignionego Kamila ;) )
- MZASowi za to że był moim pilotem na sobotnim rajdzie, a jakoby go nie było ;)) no i wspólne pogadanki - może wyniknie z tego jakaś inwestycja na Forexie ;)
- SENNowi za wspólnie obejrzany mecz - tak - nie chwaląc się mam brata reprezentanta Polski (Marcin Kamiński) ;) - oczywiście przekażę mu piwko od Ciebie jeszcze dziś gdy będę w Warszawie ;) za pogaduchy nie tylko o sporcie i za to że przyjechałeś ZSem 180 po lifcie ;) Możesz go jeszcze dla mnie pomalować na Trophy Blue :p
- MARIUSZowi418 za podpięcie pod T4 i przyjechanie "pięknisiem" zlotu ;)
- DZIEJowi za diagnozę "niepełnosprawności" VISa ;)
- GREGowi-SI mojemu współlotkatorowi za to, że mnie nie wykorzystał mimo, że byłem wstawiony z piątku na sobotę ;))
- TOMIemu za posłuchanie zawsze cennych uwag na temat MG/ROVERa
- Zarządowi, na czele z SIEMIONem i wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do organizacji zlotu.
- i wszystkim, których pominąłem, a nie chciałem pominąć ;)
Pozdrawiam Was Dziewczyny i Chłopaki, Klubowicze i Sympatycy i do zobaczenia na następnym zlocie ;) eMdzik vel "Dzik Torowy" :)

MaReK - Pon Maj 28, 2012 13:46

Stadion oszalał
Meksykańska fala...

Koko, koko zlot był spoko!

pod takimi hasłami zapamiętam ten Zlot ;)

Wróciłem do domu, do Violli i Oli :)
Nie krzyczały na mnie, więc od razu wprosiliśmy się do mojej mamy na obiadek ;)

Nie byłbym sobą gdybym po obfitym posiłku nie poszedł w wiadomym kierunku ;) Niestety po drodze zobaczyłem posłane łóżko i ... obudził mnie po 2h słodkiego, niewinnego snu prezes siemion_. Tego już za wiele! On mnie zerwał wczoraj skoro świt, bo miał wizję - scenariusz na nowy film :)

W związku z powyższym nie udało mi się długo pospać, ale może to i lepiej, wszak w gościach na spóźnionym dniu Matki nie wypada odsypiać Zlotu :)

Wracając jednak do meritum tego tematu!

Zlot bardzo mi się podbał. Z resztą mnie się podobają wszystkie, więc moja opinia w tej kwestii jest nieobiektywna ;) Nie odniosłem jednak wrażenia, że Zlot nie był tak liczny jak inne. Na terenie hotelu, w sobotnią, grillową noc miałem wrażenie, że jest nas badrdzo dużo. Nie byłem pijany, więc mnożenie się w oczach odpada!

Pod względem organizacyjnym oceniam ten Zlot bardzo wysoko. Myślę, że Zarządowi udało się zatrzeć te kilka złych wspomnień z poprzedniego, jesiennego Zlotu. Postawili sobie samym oraz innym, przyszłym Zarządom wysoko poprzeczkę. Teraz znowu muszą dążyć do takiego sukcesu. Chyba, że to sinusoida ;) Letni jedwabisty, jesienny bawełniany ;)

Zgodzę się z Kasjopea, że nasz miłościwie panujący nam prezes siemion_ zasłużył na miano człowieka orkiestry. Myślę, że to bardzo dobre określenie. Mamy bowiem człowieka pająka, człowieka gumę, jest też nasz, własny, klubowy człowiek orkiestra :) Byłem szczerze przerażony jak zobaczyłem bagażnik prezesa zaraz po przyjeździe na Zlot. W ogóle całe to jego wypieszczone MG pękało w szwach. Wszelkie gadżety na konkurencje, nagrody, gadżety Klubowe no i bagaże Nieszki ;) Jak on ruszył z miejsca?!

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem harmonogram Zlotu osłupiałem. Próbowałem przekonać siemiona_, że to będzie trudne w organizacji, że może się nie udać ze względu na ograniczone moce przerobowe. Taka ilość konkurencji i atrakcji na jednym Zlocie może ludzi przytłoczyć. Ale on nie słuchał. On miał swoją wizję, którą konsekwentnie od początku do końca realizował. Z tego miejsca zatem, chylę czoła, biję się w pierś i przyznaję, że nie miałem racji - bo jednak się udało. Błędnie zakładałem, że ludzie przyjeżdżający na Zlot chcą się rozerwać, polenić, pobawić i raczej nikomu nie będzie się chciało pomagać w organizacji. A tu proszę! Pojawiła się cała grupa chętnych. Jedni wyrywali drugim przydzielone funkcje :) W rezultacie mamy takie osoby jak: Gonia, Tomi, MichaelP, Ola, Nikon oraz pani prezesowa Nieszka.

Wszystkie zaplanowane atrakcje zostały zrealizowane.

Kolega Nikon podjął się opieki nad konkurencją RovinHood (strzelanie z łuku do tarczy) oraz ASG - strzelanie do celu z repliki broni. Z tego co wiem, bardzo odpowiedzialnie potraktował swoje zadanie. Dopilnował wszystkiego, dzięki czemu nikt nie zginął i nie ucierpiał na zdrowiu :) Być może ta konkurencja powinna odbyć się na betonowym placu, bo trawiaste podłoże spowodowało, że uczestniczy strzały oddawali w 5 minut, a kolejne 40 minut poświęcali wspólnie z innymi na szukaniu strzał w trawie :) Mimo wszystko było sympatycznie i wesoło... no może gdyby nie ten fetor dobiegający z pobliskiego dołu :)

Nasza zlotowa para gołąbeczków MichaelP i Ola dla grupy sportowej podjęli się pomocy w organizacji konkurencji "Patelnia".

W konkurencji "Megapotencja" czyli zmagania na torze kartingowym podjęła się pomocy Gonia wraz z Tomim. Tomi razem z mistrzem toru - czyli Kamilem Raczkowskim - ułożyli trasę przejazdu. Gonia była naszą sekundantką i bite
6h stała na pełnym słońcu dokonując pomiarów. Przypłaciła to lekkim poparzeniem i dlatego w piątkowy wieczór jej integracja skończyła się dość szybko, bo musiała udać się na odpoczynek do pokoju. Podczas tej konkurencji bardzo dobrze wypadła hamowania. Moje wyniki bardzo mnie satysfakcjonują ;) Być może hamowania troszkę zawyżała wyniki, ale mimo wszystko na tle innych aut nie wypadłem najgorzej :) Poza tym nie tylko o samą moc i moment chodziło, ale o całą charakterystykę.

Bardzo trafionym pomysłem był katering na torze. Chociaż, doważyłem się troszkę i to na pewno było powodem, że tym razem musiałem oddać pierwsze miejsce :) Ale tak poważnie, to wielki szacun dla naszego mistrza - maniaqa, który był zaledwie 2-3 sek. gorszy od mistrza toru - Kamila - który autem maniaqa wykręcił najlepszy czas - tu też szacun gdyż nigdy wcześniej tym autem nie jechał. Generalnie podtrzymuję swoje zdanie, że Zlot Letni bez konkurencji na torze, byłby tak samo ubogi jak wersja wyposażenia w moim MG ZT :)

Rajd im. Huboszy87! Byłem w ekipie przygotowującej, ale generalnie oprócz kręcenia fajerą, wyszukiwania dziwnych tras na nawigacji, oraz wspólnym szukaniu pytań nie zrobiłem nic więcej. Największy wkład w ten rajd ma Tomi. To on sprawnie i bez ani jednej pomyłki wykonał w locie intinerer, obliczenia kilometrówki, wyszukanie ciekawych miejsc po trasie, przygotowanie testu z wiedzy o marce MG Rover, wykonanie zdjęć z trasy i wreszcie wspólny przejazd z całą rodziną na tydzień przed rajdem, poświęcając na to wyłącznie swoje środki finansowe. Jako ciekawostkę mogę podać, że cały rajd został opracowany w ciągu 24h- od 8:00 do 4:00 następnego dnia ;D Była to niewątpliwie fajna przygoda i jeśli nadarzy się okazja, to chętnie wezmę w tym udział jeszcze raz. W organizacji tej konkurencji na Zlocie pomocy podjęli się Gonia, Tomi,
Nieszka, MichaelP.

RovEuro - mecz otwarcia Zlotu, oraz przeciąganie liny. Dwie bardzo fajne konkurencje, które wcześniej skazywałem na niepowodzenia. Zupełnie nie wiem dla czego byłem sceptycznie nastawiony. Okazało się, że w każdej z tych dwóch konkurencji ludzie świetnie się bawili.

Trafionym pomysłem był podział piątkowego dnia na dwie grupy. Było luźno zarówno na torze jak i na próbach pod hotelem. Równie ciekawym było połączenie obu grup na wspólny posiłek, tak aby wszyscy mogli się spotkać i pogadać, pochwalić się osiągnięciami
z toru jak i z hamowni.

Jeśli chodzi o bazę noclegową i wyżywienie - no klękajcie narody! ;)
Duży szacunek dla Violli, która z małym dzieckiem na ręce mailowała, dzwoniła i pilnowała wszystkich formalności. Wybierała menu, zamawiała puchary, liczyła kasę, dzieliła pokoje dwoiła się i troiła, aby każdy ze zlotowiczów był zadowolony.
Państwo Staniszewscy - właściciele Hotelu Cyganeria, zasługują również na ogromną pochwałę. Widać, że to co robią, robią z pasją. Pełny profesjonalizm, ludzkie podejście do wszelkich spraw i spełnianie naszych zachcianek, zwłaszcza jeśli o sprzęt audio/video chodzi. Dodatkowo Pan Stanisław raczył niektórych gości ciekawymi opowieściami z życia zarówno swojego jak i życia miasteczka Skarszyew. Takie, a nie inne zachowanie, podejście do sprawy, miła obsługa, oryginalny wystrój wnętrz oraz wspaniałe wyżywienie spowodowały, że tak wielu ludzi chętnie powróciłoby tam jeszcze raz, a niektórzy widzieli tam swoje imprezy rodzinne - komunie, randki, urodziny...
Podobało mi się również to, że udało się pomieścić wszystkich w nowym, świeżo wyremontowanym budynku. Czułem się trochę jak na kolonii :) Chociaż lubię spać na płaskich poduszkach, to nie mogę potwierdzić, żeby coś mi dolegało po spaniu na poduszkach hotelowych :) Jeśli musiałbym się do czegoś przyczepić, to tylko do wieszaka w pokoju :) U mnie nie był przytwierdzony do ściany i postanowił mnie zaatakować ;)

Podsumowując, Zlot w/g mnie się udał w każdym calu. Spełnione zostały wszystkie założenia. Pogoda dopisała, było słonecznie, z małymi chmurami i niewielkim opadem deszczu. Organizacja przebiegła w/g planu. Z mojej wiedzy wynika, że tylko przeciąganie liny zostało przełożone na następny dzień. Troszkę się przeciągało spotkanie podsumowujące pracę Zarządu, oraz ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. To moja wina, za co wszystkich przepraszam, ale jeszcze na 10 minut przed rozpoczęciem kończyłem składać ostatni film :)

Podobało mi się bardzo. Atmosfera była bardzo sympatyczna, integracja się udała.
Ludzie się nie nudzili (chyba), a to jest najważniejsze ;)

Teraz garść podziękowań indywidualnych:

Violla - dzięki za 4-dniową przepustkę. Za znalezienie miejscówki, dogranie szczegółów - za całokształt ;)

siemion_ - Jesteś naprawdę wyjątkowym gościem ;) Wiedziałem to już, kiedy zamieniliśmy kilka słów na Twoim pierwszym zlocie w Woli Duckiej ;) Gdybyś był nieco starszy, mógłbym zostać Twoim synem. Gdybyś był trochę młodszy, chętnie bym Cię adoptował ;) Myślę, że z czasem, może założyć własny biznes i być organizatorem wszystkiego :) Jak to nie wypali, zawsze możesz założyć kabaret ;D

Nieszka - Wiem, że Twój małżonek dużoooo czasu poświęca klubowi. Nie martw się ;) Jeszcze tylko rok i może powróci wcześniejszej aktywności domowej :) Jest tak jak mi mówiłaś. Siemion_ albo robi wszystko na full, albo nie bierze się za robotę w ogóle. Przyjął na siebie funkcję w Zarządzie i w/g tego co mówisz, działa na max'a ;) Poza tym, to gratuluję roli! Myślę, że Hollywood odezwie się do Ciebie po projekcji filmu :)

Kasjopea - dzięki za pomoc przy pytaniach z Radju. Tak jak mówiłaś - wykładali się tam gdzie mieli :) Nie rozpowiadaj już wszystkim, że uważam się za Twojego "kumpla" i że mówię Ci w pw o kobietach nazywając je "dupami" :) Pozdrowienia dla Frania :)

Wolarz - Sądziłem, że na pytanie o łódź wikingów odpowiesz bezbłędnie ;P Dzięki za wskazanie błędu - Wolda Ducka :P

vmatas - Super, że znaleźliście czas aby przyjechać na Zlot. Macie daleko i cieszy deklaracja, że na następnym będziecie znowu :) Dzięki za dokumentację zdjęciową, za pogadanki o BCU i za przywiezienie litewskiego piwka :) Wypiłem wszystkie - pycha ;D

Mad - dzięki za wskazanie drogi i że udało Ci się na trochę trochę się z nami pobawić

Gonia - za wszystko :)

Tomi - prześmiewco jeden :P Ale Tobie też dzięki za wszystko i za dobrą zabawę podczas organizacji rajdu ;)

Harry - dzięki za dowiezienie RedBulla w niedzielny poranek... czarodzieju Klubowy ;)

Firq - Stary wariacie :) Fajnie było wspomnieć czas zakupów mojego ZT i komisu z którego przyjechał. Dziękuję Ci za zgrzewkę żywca, za udekorowanie mojego auta w akcie zemsty :) Podziękuj Sati, za to, że dzielnie nosiła za mną tobołki z aparatami, kamerami itp. itd. :) Cudowna bramka w meczu Rover vs MG ;)

Maniu48 - Miło było poznać po tych godzinach spędzonych na SB. Poczciwa chłopina z Ciebie - mimo że policjant ;) Pozdrów Martynę. Nie przejmuj się ropą... gładko zeszła w przeciwieństwie do dekoracji korektorowych na samochodzie ;) Ten ręczny na torze, trochę mnie zestresował ;P

|Remigiusz - Miałeś daleko i to się chwali. Dobrze, że chociaż Ty zdecydowałeś się reprezentować podkarpacie ;) Nigdy więcej jednak nie przywoź tego diabelskiego narzędzia jakim jest korektor w mazaku :P Jeśli to zrobisz, Zarząd ROVERki.pl nie wypuści Cię z obiektu, dopóki nie umyjesz wszystkich aut ;P

Rowan - Zaskoczyłes mnie swoją wizytą ;) Było miło Cię poznać. Brawa za odnalezienie się na trasie rajdu i utrzymanie drugiej pozycji :) Wyniki z testu wiedzy o Klubie też wypadły nieźle.

Syntax - straszna z Ciebie gaduła ;) Brawa za ukończenie rajdu będąc jednocześnie pilotem, kierowcą i konwerterem między milami a kilometrami :) Cieszę się, że Hotel Ci się podobał ;)

szpynior - jak na pierwszy Zlot super Ci poszło :) Sprawiałeś wrażenie, jakbyś był już tutaj n-ty raz :) Miło, że pomogłeś panu Stanisławowi z ustawieniem dekodera telwizji n ;) Dzięki za próby odpięcia przepływki u p. prezesa. No i gratulacje z powodu potomka :) Jak się urodzi daj znać koniecznie, a potem pakuj się z małżonką i potomstwem na Zlot jesienny ;)

Senn i AndrewS - w tym roku nie dostałem od Was Perły! ;) To skandal! :) Miło było Was zobaczyć bracia Zlotwi :)

MichaelP i Ola - dzięki za pomoc i za dobrą zabawę :)

Wiktor - cieszę się, że Ci się podobało i mam nadzieję, że dołączysz na forum :)

Grzegorz - wiem, że nie jesteś na forum, ale czas może się zarejestrować :P

Stacz - nie gniewaj się za film :) To taka mała zesmta, że śmiałeś być lepszy od mnie na linach ;) Dzięki za operatorkę na siedzeniu pasażera ;)

Gusiak - poinformowałem już górę, to Twoich planach :P Od teraz będziemy śledzić każdy Twój ruch ;P

Kruchy - dzięki, że po chwili integracji jesteś wspaniałym aktorem filmowym :)

Ley - pomyśl nad zmianą nick'a na Pan Wywrotka ;)

Joa - dzięki za pomoc przy gadżetach oraz za występ w filmie. Wspaniale kontrolowany upadek ;) Nastepnego dnia wszyscy chcieli zobaczyć jak Zarząd upada ;)

Irek - miło było Cię widzieć i jak zwykle pogadać szczerze o Klubie ;) Przekazałem Twoje komplementy obecnemu prezesowi ;)

Nikon - Dziękuję za poczęstunek browarkiem. Fajnie, że pomogłeś w organizacji.
Mam nadzieję, że widzimy się w Zatorze ;)

arczi83 - Gartuluje zwycięstwa w swojej klasie ;) Mam nadzieję, że się podobało na Twoim pierwszym zlocie i zaszczycisz nas na kolejnym ;)

Pat - dzięki za pożyczenie pendrive'a na okres dwóch lat ;) Tym razem obiecuje Ci, że Twoje nagrania ujrzą światło dzienne ;)

mariusz418 - dzięki za zorganizowanie konkurencji "Szukaj Kluczyka" w niedzielny poranek ;) Miło było także pociąć za Landkiem ;) Hamulce dają radę i nawet udało mi się utrzymać za Tobą i Twoją V6 ;)

DudekMiś - dzięki za pomoc w zdobywaniu materiału :) Jeszcze niczego nie obejrzałem, ale mam nadzieję, że dzięki Tobie będzie można złożyć jakiś śmieszny filmik ;)

maniaq - super rywalizacja na torze ;) Trochę ciężko dogonić tego Twojego nowego bandziora ;)

eMdzik - kurczę! Znowu za mną ;) Ale to już setne sekundy :) Za rok Ty i maniaq, albo Ratpile

Raptile - szkoda że na torze rozkręciłeś się dopiero po czasie. Jakby Twój liczony przejazd był taki jak ten ostatni, to mógłbyś wskoczyć na podium ;)

Pelson91 - Dzięki za czeskiego browa i mam nadzieję, że mapy dały radę ;D

Szoso - Ciesze się, że się udało. Mapki zrobimy u Ciebie jakby co :) Pozdrów Martynkę i trzymajcie się tam! Wszystkie najlepszego raz jeszcze :)

Emes - Również wszystkiego najlepszego ;) Dzięki za pogadanki na Zlocie ;D

Ania - wspaniała gra aktorska i rola również udana. Prezes umie przekonywać :)
Ale ten cały splot wydarzeń rozbawił mnie do łez ;D

Dzieju - ciesze się, że udało Ci się zostać :) Pozdrów syna, małżonkę i też przekaż gratulację za rolę ;)

Kris - super, że przyjechałeś. Szacun, że z takim maluchem tyle kilosów i czasu w aucie :) Miło było, chociaż przez napięty grafik nie mogłem zbyt długo pogadać ;)

ekipie warszawskiej dziękuje za wspólny powrót oraz kręcenie ujęć na trasie ;)
Było fajnie i niebezpiecznie zarazem :D

oraz dla Wszystkich innych, których tutaj nie wymieniłem, ale niestety czas mnie nagli.
Miło było widzieć wszystkich i z każdym zamienić choćby kilka słów ;)

Kolejny raz pokazaliśmy, że umiemy się wspólnie kulturalnie i dobrze bawić.

Filmiki z trasy i toru postaram się niebawem sukcesywnie wrzucać.

Do zobaczenia na następnym Zlocie ;)

Pozdrawiam,

pelson91 - Pon Maj 28, 2012 13:57

MaReK napisał/a:
Brawa za ukończenie rajdu będąc jednocześnie pilotem, kierowcą i konwerterem między milami a kilometrami :)

...i przyczepką naszej załogi (Maniu, szoso, Martynka i ja) :lol:

szoso - Pon Maj 28, 2012 14:13

MaReK napisał/a:
Brawa za ukończenie rajdu będąc jednocześnie pilotem, kierowcą i konwerterem między milami a kilometrami

no tak a dzięki komu w ogóle dojechał to już się głośno nie mówi :lol:

Harry - Pon Maj 28, 2012 14:19

No to ja zacznę podziękowania
Marek, Violla, Gonia, Tomi, Siemion, MichaelP i reszcie osób,które przygotowały cały zlot dziękuję, (przepraszam,że nie wymieniłem wszystkich nicków,ale nie pamiętam)
Margosom, Kruszankom, eMdzikowi dziekuję,że mogłem jechać z nimi na zlot, tzn. że czekali na mnie,bo Harremu nagle załączył się tryb eco
Kruszankom za to, że byłem ich pilotem. :wink:
Firq że mogłem się przejechać jego autem :wink:
Remigiuszowi,że jak wracał do pokoju to mnie nie budził, sorry za wczesne wstawanie,ale dzwonili z grupy łódzkiej czy już wstałem...
MaReK napisał/a:
Harry - dzięki za dowiezienie RedBulla w niedzielny poranek... czarodzieju Klubowy ;)

spoko, udało się to zrobić bez "czarodziejskiej pałeczki" :wink:

Dziękuje wszystkim co byli na zlocie, bo bez Was ten zlot był by beznadziejny :mrgreen:

pelson91 - Pon Maj 28, 2012 14:31

Dobra, pohejtowałem trochę Syntax'a, ale wypada podziękowania jakieś napisać :mrgreen:

Zacznę od organizatorów, czyli Siemion, żonie Siemiona, MaReK, Violla, Gonia, Tomi, Michaelp, Ola i reszcie których nie wymieniłem ;) tak jak Harry napisał, też nie pamiętam wszystkich, za co przepraszam ;)

Za wspólną drogę na zlot dziękuję mojemu współlokatorowi spod "9" Stacz'owi i za kaszel :D

Remigiuszowi za dowiezienie foteli też dziękuję :)

mzas-owi dziękuję za odprowadzenie mnie do pokoju w piątek :lol:

maniu48, szoso i Martynce dziękuję że zabrali mnie nieprzytomnego na Rajd Huboszy ;)

Adrianowi dziękuję, że dojechałem do domu :lol:

Markowi, maniu48 i szoso za podniesienie mocy w mojej bordowej strzale :D

Oraz dziękuję WSZYSTKIM. ;) Bez Was nie byłoby tak dobrej atmosfery i zabawy ;)

P.S. Gonia, naprawdę nie trzeba było mi tej flaszki dawać ;) Sprawa była już wyjaśniona i myślałem, że nie ma o czym mówić ;)

maniu48 - Pon Maj 28, 2012 15:04

Ode mnie jeszcze podziękowania dla
Pelson91 za pudełeczko Frugacza z LIDLa,
szoso za to że kierowal moim eR na Rajdzie Huboszy87(ja raczej nie dal bym rady), pozdro dla Martynki
Firqza mozliwość przejechania się 174 konnym MG, pozdrów Sati
Raptile dzięki za niebudzenie w nocy(twoje próby w piatek i tak do mnie nie docierały)oraz poinformowanie mnie o której jest śniadanie w sobotę, pozdrowienia dla Beatki
PS dzięki za chłodnice
Senn Staszowiaku :mrgreen: dzięki za fotki z moim eR
Remigiusz dzieki za filmik nakrecony w drodze powrotnej-teraz juz wiem jak wyglada mój eR od tylu podczas przyspieszania :mrgreen:
i w ogole pozdro dla Wszystkich uczestników Zlotu

SyntaX - Pon Maj 28, 2012 16:03

Co fakt to fakt połowę trasy zaciągałem się jedwabistymi spalinami z autka którym jechali Maniu, szoso, Martynka i Pelson91 :mrgreen:
Oni przecierali wiatr a ja go taranowałem :grin:
A dziś rano dzielnicowy do mnie:
Gdzieś ty był tym autem, jedz umyj bo mi tu piachu naniesiesz na plac.
:razz:

Joa - Pon Maj 28, 2012 16:24

również dziękuję wszystkim za wspaniała zabawę. tak samo każdemu, kto przyczynił się do jej zorganizowania jak i tym, którzy w niej uczestniczyli.

imiennie podziękuję:

Stacz- dzięki za podróż, za zasponsorowanie zakupów na które roztropnie pojechałam bez pieniędzy i za to, że nie marudziłeś kiedy rozsypywałam cynamon na Twoje buty ;) za kaszel zdecydowanie mniej dziękuję :P

Ley vel. Wywrota- dziękuję za zrobienie ze mnie gwiazdy ;) czy naprawdę już każdy poza mną to nagranie widział? :D

eMdzik- dzięki za krajoznawczą wycieczkę na tor i przejażdżkę po torze- podobało się :)

Tricky- fajnie, że miałeś odwagę ponownie zabrać nas na pokład podczas rajdu. cel, który wyznaczyliśmy sobie w zeszłym roku zrealizowany :)

Remigiusz- dzięki za mazak- dobrze się bawiliśmy ;)

Aga- dzięki za pomoc w ozdabianiu aut :D chociaż gdybyśmy tylko my się w to bawiły pewnie pomalowanych byłoby tylko kilka ;)

Pat, Michaelp, Ley- za wasz "umiar" :D każdy z was powinien mieć tak na drugie imię :D

bardzo się cieszę, że w Klubie jest tak dużo pozytywnie zakręconych ludzi :)
do następnego!

eMdzik - Pon Maj 28, 2012 17:00

eMdzik- dzięki za krajoznawczą wycieczkę na tor i przejażdżkę po torze- podobało się :)

No tak JOA - zapomniałem podziękować Ci za spokój i cierpliwość przy "zwiedzaniu" Radomia ;) i muszę powiedzieć, że wykazałaś niebywały spokój na prawym fotelu - zupełne przeciwieństwo WALKIE przed rokiem, której powtarzane co 5sek. "kur..aaaaa" stało się już niemal klasykiem ;))

Joa - Pon Maj 28, 2012 17:12

eMdzik napisał/a:
i muszę powiedzieć, że wykazałaś niebywały spokój na prawym fotelu - zupełne przeciwieństwo WALKIE przed rokiem, której powtarzane co 5sek. "kur..aaaaa" stało się już niemal klasykiem ;))

zupełnie jej w takim razie nie rozumiem, ja bym mogła jechać jeszcze raz :D
wrażenia zupełnie nieporównywalne do oglądania was z trybuny.

walkie - Pon Maj 28, 2012 18:59

bylas przed czy po obiedzie? ;))
Joa - Pon Maj 28, 2012 19:17

no jesli liczyc grochowke na torze to po :)
walkie - Pon Maj 28, 2012 19:35

przebijam! ja po zupie pomidorowej i plackach po wegiersku ;)
Rowan - Pon Maj 28, 2012 21:38

Ja również chciałem podziękować za miłe przyjęcie oraz te kilka chwil spędzonych na zlocie ;)
Tak jak rozmawialiśmy po rajdzie z Siemion'em, moja sytuacja byla do końca nie pewna, gdzyż niestety szkoła i inne prace które ostatnimi czasy się u mnie odbywają nie pozwoliły na pewny zameldowanie się na te 3 dni i danie znać wcześniej ;) Wyszło jak wyszło, uciekać do domu też musielismy, bo kumpel miał do roboty na 17 i ja też miałem jeszcze troche roboty w domu. Żałuje troszke, że nie ułożyliśm sobie dnia tak aby dojechać do Was po rajdzie i się troszke pointegrować i pogadać, ale bądź co bądź, jestem bardzo zadowolony, że udało mi się wybrać i choć troszke poznać z bliska Was, kilka słów zamienić :wink:
MaReK napisał/a:
Rowan - Zaskoczyłes mnie swoją wizytą ;) Było miło Cię poznać. Brawa za odnalezienie się na trasie rajdu i utrzymanie drugiej pozycji :) Wyniki z testu wiedzy o Klubie też wypadły nieźle.

Zaskoczenie nie wielkie, bo pisałem, że będe prawdopodobnie, szkoda tylko, że nie udalo nam się dłużej porozmawiać...
Mam jednak nadzieje, że za rok za letnim to nadrobimy :wink:

Harry - Pon Maj 28, 2012 22:12

a i jeszcze che podziękować Syntax za to,że mnie tak nie męczył :mrgreen: i Maniaq za czesci :wink:
AndrewS - Pon Maj 28, 2012 22:16

MaReK napisał/a:
Senn i AndrewS - w tym roku nie dostałem od Was Perły! ;) To skandal!


bo widzisz, kiedys jak jechałem to zabierałem na zlot 3 zgrzewki x 20, teraz miałem jedna, która prawie sami wypiliśmy, zwie sie to teraz tak modnie kryzys :lol: :mrgreen:

Gusiak - Pon Maj 28, 2012 22:19

Mało oryginalnie będzie z naszej strony:

podziękowania dla wspominanej przez wszystkich ekipy organizatorów całego zlotu. Spisaliście się na medal :brawa: ! Z Kruchym będziemy długo wspominać cały weekend :)

Wszystko było na znakomitym poziomie, zarówno hotel, gastronomia, jak i zapełniacze czasu typu patelnia, strzelanie, ciągnięcie liny (w dalszym ciągu twierdzę, że gdyby dziewczyny walczyły 3/3 to Roverianki by wygrały :razz: ) :)

Dodatkowo podziękowania dla wszystkich uczestników - atmosfera była kapitalna!

Specjalne podziękowania dla:

- Ley :mrgreen: :twisted: vel Pan Wywrotka vel 2 "Twój kochany man superman" vel 3 Łoś Superktoś :terefere: :mrgreen: - za wszystko :grin: ;

- Dudekmiś - za obwiezienie zwłok sztuk 3 trasą rajdu, było superaśnie, chociaż szkoda, że nie trafiłeś do tarczy :razz: ;

- MaReK - tu podziękowania od Kruchego za przeprowadzenie z nim wywiadu, którego co prawda nie pamięta i który będzie dla niego dużym zaskoczeniem na przyszłym zlocie ;) ;

- Magda vel Koguck, IInvit, Syntax, Michaelp, Kruszon - za przepiękne zdjęcia z balonami, a w przypadku Kruszona również za wcielanie się w Amorka :mrgreen: ;

- AndrewS - naszej małej szpakowatej Pameli, która dzielnie chciała wspierać Roverianki w przeciąganiu liny, niestety, została wyproszona z szeregu :/

- Kruchutkiemu - za wszystko :* :uścisk: :serducha:

Poniżej przesyłamy linka do fotek :> miłego oglądania i do zobaczenia na kolejnym zlocie :hejka2:

Słit focie z XXI Zlotu

emes - Pon Maj 28, 2012 22:48

My również dołączamy się do podziękowań :-)

To był nasz wspólny 8 zlot, a mój 10. Można powiedzieć, dla mnie na swój sposób lubilejuszowy :-) Jak się okazało, nawet podwójnie lubilejuszowy :-)
Zlot na swój sposób typowy, na swój sposób specyficzny. Szkoda, że nie pojawiło się więcej „regionów” kraju. Było sporo nowych osób, mam nadzieję, że podobało Wam się i będziecie przyjeżdżali regularnie :-)

Pogoda idealna. Pomimo chłodu, w sobotę wieczorem gorąca atmosfera przy sznurku. Dobitna przewaga MG nad Rover – udowodniona 2 razy podczas zlotu.

Specjalne podziękowania poniżej :-)

siemion_, za to, że zgodziłeś się być w zarządzie, podjąłeś się bycia kapitanem drakkary i obrania dobrego kursu. Organizacja zlotu na naprawdę wysokim poziomie. Poprzeczka naprawdę szybuje w górę :-) Wielkie brawa i szacun za zaangażowanie, poświęcony czas i środki, abyśmy my, uczestnicy, mieli mnogość atrakcji i dużo dobrej zabawy

nieszka, za pomoc i wsparcie dla prezesa, przede wszystkim za to, że nadal ma gdzie mieszkać :-)

Mama siemion_, za ozdobienie flaszek urodzinowych – aż żal otwierać :-)

violla, naprawdę dobra organizacja czasu i obowiązków, ogarnięcie tematów na odległość i solidne dogranie szczegółów – ładne pokoje, dużo dobrego jedzenia, mega

Gonia, Tomi, MaReK, MichaelP, za organizację rajdu im. Huboszy87. Naprawdę wielki szacun, rajd dopracowany do perfekcji. Moje subiektywne zdanie jest takie – z rajdów, które były organizowane do tej pory (brałem udział we wszystkich), w tym jechało mi się najlepiej

kasjopea, Franiu, miłe powitanie nam zgotowaliście, pomimo tego, że już w piątek udało mi się zaleźć kasjopea mocno za skórę, udało mi się przeżyć :-)

Piotruś, za dołączenie do ekipy rajdowej, zaangażowanie i duży wkład w identyfikację obiektów na zdjęciach, a także odnajdywanie odpowiedzi na pytania :-)

wolarz, chyba pochlałeś za mocno w czwartek i w piątek. Dlaczego tak myślę? Nie wierzę, żeby człowiek, który jest oficerem na tak dużych jednostkach nie odróżnia galery od drakkary. Jakoś Ci pewnie wybaczę, ale nie zrozumiem :-) Mimo wszystko, zabawa podczas rajdu była naprawdę dobra :-)

mariusz418, za ogólne pogadanki, wymianę informacji na temat MG ZT i zabawę przy VIS

Aga, przede wszystkim dziękuję, że udało Ci się nie trafić torebką w mój samochód kiedy mariusz418 znalazł kluczyk :-)

Dzieju, za VIS, dzięki Tobie mam szacun na dzielni za świecące diody pod maską, o przełączniku na 1 VIS nie wspomnę :-)

MaReK , właściwie to Ty wiesz za co, a na kolejnym zlocie poproszę o indywidualną projekcję moich proroctw i przewidywań, co to podobno masz nagrane :-)

Irek, za to, że udało Ci się przyjechać, co prawda Mazdą, ale jednak zawsze :-)

Remigiusz, za hit zlotu - biały zmywalny marker. Dzięki niemu dowiedziałem się, po czym szedł szoso, gdzie był bity MG ZS MichaelP, ile tak naprawdę wart jest cały ten tuning Firq, ile kosztuje Rover 800 w dobrym stanie, kto defraudował składki klubowe w zarządzie 3 kadencji oraz tego, że SyntaX jeździ swoim samochodem na miejscu pasażera a do tego z pękniętą podłużnicą. Naprawdę fajny marker, na kolejny zlot zabierz też inne kolory - przyjeżdżają też samochody z jasnym lakierem, ciemne markery na pewno się nie zmarnują :-)

Wszystkim pozostałym dziękuję za miłą atmosferę, dobrą zabawę i „Sto lat” na zebraniu :-)

mzas - Pon Maj 28, 2012 23:37

Ja również chciałem podziękować przede wszystkim za świetną atmosferę.!

Uważam że zlot był udany pod każdym względem. Doceniam wkład pracy włożony przez organizatorów w całą organizację , nie było to na pewno łatwe zadanie a jednak efekt końcowy był rewelacyjny.

Moim zdaniem, wybór miejsca + atmosfera + organizacja całego programu ze wszystkimi atrakcjami zlotowymi połączone dały idealną całość :wink:

Był to mój drugi zlot i na pewno nie ostatni .

DZIĘKI!! :mrgreen: :!: :!:

Gonia - Wto Maj 29, 2012 01:14

MaReK napisał/a:
Jako ciekawostkę mogę podać, że cały rajd został opracowany w ciągu 24h- od 8:00 do 4:00 następnego dnia ;D .


Muszę Cię MaRKu rozczarować. Samo przygotowanie wstępnej trasy przez internet zajęło kilka dni. Trzeba było wytypować miejsca, którymi warto przejechać i oddalone od siebie na tyle rozsądnie, aby trasa rajdu nie miała 200 czy 300 km (miał być n.p. Dąb Bartek). Szukać i czytać o atrakcjach turystycznych, co warto odwiedzić a co nie. Tak więc Ty dostałeś już zgrubną trasę rajdu, która była na miejscu modyfikowana i generalnie niewiele się zmieniła od tej zgrubnej. Na miejscu jedynie modyfikowane były odcinki łączące konkretne punkty. Nie mówię już o itinererze, który powstał ręcznie i trwało to chyba 3 noce. Tak więc trochę przystopuj swój entuzjazm, że rajd można zrobić w jeden dzień. Wydaje mi się, że zrobienie rajdu zajęło Tomiemu 1,5 do 2 tygodni pracy wieczorami i nocami :P

A jak widać i tak zabrakło czasu aby przejechać trasę rajdu na dzień przed rajdem i odwiedzić wszystkie miejsca i potwierdzić, że uczestnicy, będą mogli wejść wszędzie, gdzie planowali to organizatorzy (n.p. kościół z XIV w.).

Ley - Wto Maj 29, 2012 02:08

To ja też dorzucę swoje kilka wrażeń i opinii. Będzie słodko-gorzko :)

Najpierw na słodko.

Przede wszystkim dziękuję Zarządowi i wszystkim osobom zaangażowanym w zorganizowanie najciekawszego zlotu w jakim brałem udział licząc od XV-go, który był moim "pierwszym razem" :)

Świetne pomysły, które poza standardowymi, wpisanymi już w tradycję atrakcjami jak tor, próby sportowe i mój faworyt - rajd Huboszy, pozwoliły na spędzenie czasu na różne sposoby i tchnęły trochę życia w szablon, w którym ostatnimi czasy się poruszaliśmy.

Mecz otwarcia z bombowym wsparciem naszych klubowych Jarzębin, które zdzierały sobie gardła krzycząc, że zlot jest spoko gdy piłka leciała hen wysoko :P :P

Strzelanie z łuku jak już zauważono było super zabawą, ale jednak chyba mniejszą atrakcją od samego szukania strzał po tym jak wystrzelono już wszystkie :D Zadeptaliśmy dobre pół hektara właścicielom ;)

Mistrz patelni... bez komentarza :rotfl:

Przeciąganie liny, w różnych konfiguracjach ilościowych, płciowych, wagowych, surfowanie na platformie w wykonaniu Mariusz418 czy niejaka "Roszpunka" w drużynie pań to tylko niektóre "smaczki", które po prostu trzeba było zobaczyć na żywo :) :) :)

I powrót do naklejek zlotowych! Wreszcie! Naklejka zlotowa to fajna pamiątka i cieszę się, że zdecydowano się na powrót do tej tradycji - sam projekt też bardzo mi przypasował wizualnie więc podwójne ukłony :)

Moja krótka lista podziękowań:

Chciałbym w tym miejscu podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania XXI Zlotu ze wszystkimi jego atrakcjami oraz wszystkim, którzy przybyli do Skaryszewa. W szczególności:

Gonia i Tomi za ogarnięcie toru oraz przygotowanie rajdu - ogromny respekt. Tak samo dla Michaelp i Oli oraz MaRKa. Myślę, że "Stado Baranów" może zacząć obawiać się konkurencji :)

Tricky'emu za wcielenie się kolejny raz w kierowcę naszej drużyny na rajdzie Huboszy i Joasi za współpilotowanie - grunt to sprawdzona ekipa :) W tym roku na pokładzie powitaliśmy też trzeciego pilota stacza i po tym rajdzie na pewno za rok go nikomu nie oddamy :P :rotfl:

Gusiak, Magda, Kruchy, Remi, Pelson za piątkową integrację w szczególności :mrgreen: i oczywiście Michaelp, Pat i Stacz za "nie wiem". No i za... NIE WIEM! :rotfl:

Mam też nadzieję, że mimo mniej lub bardziej uwiecznionych na filmie przygód z Panem Wywrotką, Gonia da się jeszcze namówić na jakieś "Maleo" na jesieni a Joa zaryzykuje udział w sequelu 'upadającego zarządu' :bukiet:

A teraz na gorzko.

Żartowałem - nie mam się do czego przyczepić :)

Pozdrawiam i do następnego Zlotu :) :) :)

MaReK - Wto Maj 29, 2012 08:49

Gonia napisał/a:
zrobienie rajdu zajęło Tomiemu 1,5 do 2 tygodni pracy wieczorami i nocami :P

To fakt. Źle się wyraziłem, chodziło o zbudowanie trasy przejazdu. Samo to zajęło prawie 24h. Tylko dzięki naszej determinacji, aby w ciągu jednego dnia wyznaczyć trasę i przejechać ją jeszcze raz w celu eliminacji błędu. W sumie przejazd weryfikujący był wtedy jeden, ale to tylko dzięki Temu, że Tomi przeliczał kilometraż i rysował itinerer jak komputer ;) Gdyby liczyć wszystko, to musimy podsumować Twoje zaangażowanie w szukaniu atrakcji i miejsc po trasie, układanie pytań z wiedzy o marce i życiu Klubu, Twój przejazd na tydzień przed i wykonanie fotek z trasy, rysowanie ręczne mapy rajdu, drukowanie, kserowanie... masa energii, która tym razem nie poszła psu w du... :)

Postaram się uruchomić tego ftp'a z możliwością uploadu.
Zainteresowani mogą wrzucać foty, najlepiej w max rozdz. 1024, to się je zamieści w naszej galerii ;)

Pozdrówki,

SyntaX - Wto Maj 29, 2012 09:35

Ja już szukam fajnego miejsca na jakiś lokalny spot.
:mrgreen:
Gusiak Fajne te fotki ale trzeba mi było powiedzieć bym tapetę nałożył a tak czerwony jak burak wyszedłem jak bym tydzień na samogonie jechał :rotfl:

nikon - Wto Maj 29, 2012 09:56

W końcu dorwałem się do kompa więc dorzucę parę słów.

Na początek podziękowania dla Zarządu za wspaniale zorganizowany Zlot.
siemion, nieszka, Gonia, Tomi, MaReK - dzięki za organizację, :brawa: :ok2:
violla - szczególne podziękowania za organizację i dogrywanie spraw na odległość :bukiet:
Michaelp i Ola - za pomoc w organizacji
Mariusz418 - za podpięcie sandała, (teraz wiem na czym stoję) :smile:
arczi83 - za prowadzenie na i ze Zlotu i bezpieczną jazdę :shock:
szpynior - za wytrzymanie ze mną w pokoju (sorki za chrapanie) :wink:
Ley i Pat - za przekonanie mnie do teqili :mrgreen:
Gonia - za wytrzymywanie mojego chrumkania (w Zatorze będę chrumkał jeszcze bardziej) :mrgreen:

Wszystkim będącym na zlocie również dziękuję za miłą atmosferę, pogaduchy i hihy śmichy :grin:

Pozdro... :cool:

Gonia - Wto Maj 29, 2012 12:12

Fotki Tomiego z toru w Radomiu:

https://picasaweb.google.com/114203838380153744962/XXIZlotKlubuRoverkiPlDzienNaTorze

MaReK - Wto Maj 29, 2012 12:58

Tomiego fotki fajne ;) Opłacało się stać na tym skwarze :)

Ja wrzuciłem wczoraj z mojego aparatu ;) Niestety połowy zdjęć nie wiem kto był autorem ;)
http://www.roverki.pl/gal...7-od-marek.html

Pozdrawiam,

mzas - Wto Maj 29, 2012 14:20

Ja wrzuciłem kawałki przejazdu Maniaqa oraz hamownie z potworem Raptile na yt.

http://www.youtube.com/watch?v=XX20f4FOZZY

http://www.youtube.com/watch?v=PLbIkMNHaJ4

http://www.youtube.com/watch?v=C6lmMvxG_tI

Czekam na ftpa od MaReK to podeślę zdjęcia które udało mi się zrobić.

maniu48 - Wto Maj 29, 2012 15:11

Kilka fotek ode mnie. Szału nie ma ale zawsze coś :mrgreen:

https://picasaweb.google.com/118213449827442241271/XXIZlotKlubuRoverkiPl?authkey=Gv1sRgCKqBzaftmZ2U8wE

MaReK - Wto Maj 29, 2012 15:56

Ftp'a podałem. Zainteresowanym podam na PW lub na gg ;)
Nie chcę publicznie bo to nie zawsze bezpiecznie ;)

mzas czemu Ci tak obraz pływa?!

[ Dodano: Wto Maj 29, 2012 15:56 ]
http://www.roverki.pl/gal...-od-vmatas.html - zdjęcia od Witka ;)

mzas - Wto Maj 29, 2012 17:26

MaReK napisał/a:
mzas czemu Ci tak obraz pływa?!


Tak wiem , przyznaje się. Włączyłem w YT opcję która rzekomo usuwa drgania od ręki widoczne na filmie i zrobiło się takie coś jak widać. Zaraz upload-uje film oryginalny.

//Te zmiany właśnie się cofają , już powinno być ok.

kasjopea - Wto Maj 29, 2012 23:13

Michaelp zdaje się, że napisałam Twój nick na dyplomie z małej litery. Sorki :/
Remigiusz - Sro Maj 30, 2012 00:10

Wiec i ja napisze kilka slow poszczególnie :mrgreen: Ale jednym słowem i tak było warto jechać 1000 km na zlot przez pol Europy :mrgreen:

violla za super organizacje i załatwienia oraz wciśniecie mnie jeszcze na zlot :wink:

siemion, MaReK Za naprawdę super z organizowanie wszystkie naprawdę wielkie brawa dla was i super nowe pomysły na przyszłość :wink:

Gonia, Tomi Naprawdę superowo zrobiony rajd oraz dziękuje za podzielenia się wiedza o klubie i historia marki bo się człowiek coś nowego nauczył oraz dowiedział :wink:

Gusiak, Magda, Kruchy , Pelson, Ley za piątkowa integracje, tance :mrgreen: Niezłe się wybawiłem :razz:

Harry za spokojnego współlokatora, przynajmniej mnie na śniadanie obudziłeś :mrgreen:

Aga za kilka dobrych pomyslow na kolejny raz, Na pewno będzie więcej Markerow :mrgreen:

Mariusz Za dobre podpowiedzi o katcie wtrysku :mrgreen:

Pelson Dziękuje ze przez ciebie starczyło mi na paliwo wrócić do domu :mrgreen: Bo bym utknął w połowie drogi.

Gregi, Zaba, Beatka milo znów było was widzieć i dziękuje ze Zabcia jechał na rajdzie moim autem bo było ciężko się ogarnąć :wink: Dream Team sobie i tak dobrze poradził :wink:

Maniu, Martynka W końcu was poznałem i dziękuje za pogaduszki oraz powrotna drogę do domu :wink: Szkoda ze tych kogutów nie moglem zostawić sobie :mrgreen: Do następnego się widzimy :mrgreen:

Firq, Sati Was również było milo poznać w koncu i moja wymarzną z tuningowana furę :mrgreen: Tak jak mówiłem ze wygrasz konkurs Tuningu :wink: I dziękuje za Turbinkę :wink:

Adrian Tobie naprawdę DZIEKUJE za wzmaka, niestety piwa mi już brakło ale naprawdę na następnym zlocie jestem tobie dłużny :wink:

szoszo z zonka Dziękuje ze w końcu można było porozmawiać i zobaczyć twoja furę :wink: :ok:

Na pewno kogoś nie wymieniłem jeszcze ale i tak było super was widzieć, pogadać i się razem pobawić na zlocie :wink:

Tricky - Sro Maj 30, 2012 23:49

I ja również chciałbym podziękować przede wszystkim organizatorom za mistrzowsko zorganizowany Zlot. Ciągle jestem pod wrażeniem :)
siemion_, nieszka, MaReK, violla, Gonia, Tomi i wszyscy, którzy pomagali - jak widać z powyższych wpisów - zapewniliście niesamowite przeżycia uczestnikom Zlotu :ok2: :)

A dodatkowo dziękuję:
Joa, Ley i stacz - za pierwszorzędny pilotaż :)
maniaq - za wyścigową przejażdżkę po torze z perpektywy tylnej kanapy :) no i za fotki ;)
mzas - za spokojne noce mimo wcześniejszych "pogróżek" ;) i za wspólny - choć częściowy - powrót do Wawy,
i wszystkim pozostałym Uczestnikom, którzy stworzyli fajną, zlotową atmosferę!

dzieju - Czw Maj 31, 2012 11:24

Duzo juz zostalo powiedziane Wiecej nie powiem :D ale pokażę :P

Podpisuje sie pod wszystkim co wyzej .

Od siebie dodam .... Miejsce lokalizacja 10/10 , jedzenie 11/10 organizacja 11/10 .

Po prostu Gratuluje ... i dziękuje za udany zlot .

Poniżej coś co sprawia ze tęsknię za Cyganeria .






walkie - Czw Maj 31, 2012 12:18

dzieju, gdzie do cholery się jeszcze dziś natknę na te Twoje zdjęcia ;) mam takie gastro od rana przez Ciebie, że sobie nawet nie wyobrażasz ;))))

swoją drogą, królewskie mieliście śniadanka :)

Irek - Czw Maj 31, 2012 12:22
Temat postu: podziękowanie
Chciałbym serdecznie podziękować za ciepłe przyjęcie na zlocie, w szczególności za gościnę udzieloną mi przez Gonię&Tomiego :)

Jestem pod naprawdę dużym wrażeniem tego jak Klub się rozwinął i rozwija, do głowy kilkanaście (już) lat temu mi nie przyszło, że to będzie tak piękne dzieło :))))

Na szczególne słowa uznania, w mojej skromnej ocenie, zasługuje Prezes, który był "wszędzie i zawsze" :) a jego charyzma jest widoczna gołym okiem. Brawo!

No i te filmiki niekiepskie ;) . Już sama czołówka powala :) Wow! Brawo dla Violii&Marka i innych zaangażowanych, również aktorsko ;)

Pozdrowionka
irek

PS. Sorki za niekoszerne autka ale tak jakoś wypadło ;)

MaReK - Czw Maj 31, 2012 12:29

To akurat był wiejski stół :) Ale na drugi dzień na śniadaniu było troszkę z tego co tam jest na zdjęciu.
Tak czy inaczej, to jedzenie było zajebiste. Było świeże przede wszystkim i smaczne. Szkoda, że się lekko spóźniłem i nie skosztowałem wiejskiego chleba. Karkówka i szaszłyk też były smaczne. Naprawdę gastronomia w tym hotelu pobiła wszystkie, które do tej pory miałem przyjemność kosztować na naszych Zlotach.

nikon - Czw Maj 31, 2012 12:40

Czyli miejscówkę na kolejny zlot już mamy :smile:
No i z tego co widać było na zlocie to Zarząd sam sobie podniósł poprzeczkę :mrgreen:
Co to będzie na kolejnych zlotach :?: :?: :?: "OTO JEST PYTANIE" :?: :grin:

pelson91 - Czw Maj 31, 2012 15:21

Aaa, i chciałem podziękować z całego serca naszemu koledze RAPTILE za okazane dobre serce i sprezentowanie mi jego magicznych map podnoszących moc w sdi :) :*
osarro - Czw Maj 31, 2012 20:34

1. podziękowania dla zarządu i ludzi którzy zaplanowali zlot :)
( super baza wypadowa )
2.podziękowania dla dzieju za wspólną trasę Piotrków-Skaryszew
3.podziękowania dla Margosów za wytrwałość ze mną na rajdzie....ciekawe czy jeszcze raz wsiedlibyście do mnie ?? :D
3.podziękowania dla Kruszana za dodatkowe atrakcje w trakcie rajdu :D hehe kura na pewno nie zostanie zapomniana :D

4. hmmmm i podziekowania dla wszystkich uczestników bo cały klub tworzy atmosfere

szkoda że załapałem się tylko na sobotę...może następnym razem będzie dłużej


Ps.... przeprosiny za zakurzone autko dla kogoś w złotym R600 ( sorry nicka nie pamiętam :) ....troche mnie poniosło na tym fajnym szutrze :D :D:D

Kris - Czw Maj 31, 2012 20:55

Do fotografów mam prośbę, ktoś robił zdjęcia jak karmiłem mojego malca, który siedział oparty o felgę Błękitnego Chroma, niestety nie wiem kto to był bo tylko słyszałem strzały migawki za plecami ;) szoso moze widziałes kto? Chętnie bym te zdjęcia zobaczył :)
Adrian - Czw Maj 31, 2012 21:24

Kris napisał/a:
nie wiem kto to był
Uderzaj do Michaelp. :wink:
Remigiusz - Czw Maj 31, 2012 21:54

Tutaj kilka zdjęć z mojej strony:

http://s1080.photobucket....aryszew%202012/

MaReK - Nie Cze 03, 2012 14:55

Koleżanka Joa napisała relację z XXI Ogólnopolskiego Zlotu ROVERki.pl.
Można ją przeczytać pod adresem http://www.roverki.pl/spr...4-27052012.html

Pozdrawiam,

maniaq - Sro Cze 06, 2012 23:48

http://www.roverki.pl/gal...-od-maniaq.html moje kilka zdjec, glownie z toru :)
maryba - Czw Cze 07, 2012 03:28

trochę moich - tylko z soboty

http://www.roverki.pl/gal...-od-maryba.html