Zobacz temat - XXII Ogólnopolski Zlot Jesienny-propzycje miejsca, atrakcji.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - XXII Ogólnopolski Zlot Jesienny-propzycje miejsca, atrakcji.

maniu48 - Pią Cze 01, 2012 16:21
Temat postu: XXII Ogólnopolski Zlot Jesienny-propzycje miejsca, atrakcji.
Zlot Letni mamy za sobą ale jakieś przepychanki, dogryzanie sobie w postach cały czas trwa. Wg. mnie najwyższy czas to zakończyć.Jakieś teksty o płaceniu składek itp.-po co to?? Ja byłem pierwszy raz na Zlocie i wiem na co kasa idzie i będę płacił. Jak ktoś nie chce płacić to niech nie płaci-jego sprawa-ale jeśli na Zloty nie przyjeżdza taka osoba to niech zacznie-zobaczy jak jest i co z kasą się dzieje. Ale wróćmy do tematu. Napiszcie gdzie każdy z Was chciałby Zlot. Drogi Zarządzie dajcie możliwość wykazania się tym wszystkim krzykaczom, dajcie im szanse na pomoc w organizacji zlotu. Jeśli zdarzyło by się tak, że zlot byłby w moich okolicach(w co wątpię) to pomogę w miarę możliwości.Ja osobiście proponuję okolice m. Piątek (52° 04’ N, 19° 28’ E)-promień do 50km. Jak Centralna Polska to Centralna. A to że jeden będzie miał 100km a drugi 300km no to trudno taka kolej rzeczy zawsze tak będzie i nie wszystkim da się dogodzić. Pozdrawiam. Życzę miłej, KULTURALNEJ i konkretnej dyskusji.

[ Dodano: Pią Cze 01, 2012 16:21 ]
A dodam, że jakbym wygral w lotka to bym wsparł ROVERki.pl :mrgreen:

Harry - Pią Cze 01, 2012 16:35

nie wiem czy kolo Piątku coś ciekawego możńa robić....ew. tylko paintball bardzo fajne miejsce tam maja do gry :wink:
Stacz - Pią Cze 01, 2012 16:49

Koło Piątku można się na przykład napić ... koło Soboty i Niedzieli w sumie też ;) :mrgreen:
maniaq - Wto Cze 05, 2012 13:28

Ja okolic Piatku nie znam wogóle, wiec zaproponuje cos z moich rejonow - ur. Piotrkow Trybunalski :D

Miejscowosc Borki nad Zalewem Sulejowskim. We wrzesniu/pazdzierniku raczej nie poplywamy wplaw , ale moze na rowerach wodnych lub kajakach by jeszce dalo rade, na stronie pisza o parku linowym, parku, grotach, skansenie w okolicy... trzeba by poczytac i sprawdzic co tam ciekawego ;)

http://www.borki.pl/

walkie - Wto Cze 05, 2012 13:35

Kiedyś Borki przewinęły się w naszych rozważaniach apropo któregoś Zlotu. coś nam wtedy nie podpasowało ale okolica i możliwości są bardzo wporzo. :)
maniu48 - Wto Cze 05, 2012 14:47

Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjno-Wypoczynkowy BORKI, Swolszewice Małe ul. Trzeciniec 46/64. Na fotkach za wiele nie widać ale wydaje się byc ok i ceny przystępne.
kruszan - Wto Cze 05, 2012 16:30

Jak temat Piotrkowa, to może Bełchatów :P

nie wiem czy na jesienny czy może lepiej letni, ale propozycje wg. mnie dobra, no i ku uciesze wszystkich jest jak by nie było centrum i łatwy dojazd.

ośrodek Wawrzkowizna http://www.wawrzkowizna.com.pl/pl/strona-glowna, lub Słok http://www.hotel-wodnik.com.pl/pl/strona-glowna obydwa oddalone od siebie około 2km, choć Wawrzkowizna lepsza :) (są domki oraz hotele) duża baza noclegowa, zbiorniki wodne, kajaki, rowerki, żaglówki, banany, narty wodne itp. miejsca na ogniska, grille itp - wszystko mogą poprowadzić, stadnina koni, park linowy, paintball, mini zoo dla dzieci, spa dla naszych pięknych Pań i pewnie coś jeszcze się znajdzie :)

nieopodal mini lotnisko na Górze Kamieńsk http://www.gorakamiensk.info/ tor kartingowy, saneczkowy, - tam można próby sportowe uzgodnić, nie jest to tor, ale kawałek ładnej prostej się znajdzie :)

na pewno z cenami temat do zrobienia, jak na możliwości klubu :)

ps. chętni miejscowi do pomocy przy organizacji, załatwianiu czy doradzaniu się znajdą :)

Harry - Wto Cze 05, 2012 17:59

jeżeli chodzi o borki, to czesto sa tam zloty klubowe np centomanii
Remigiusz - Wto Cze 05, 2012 18:18

Calikiem fajne to Borki :D Nawet nie tak daleko :mrgreen:
pazdzi0h - Nie Cze 10, 2012 18:46

w ten weekend na Słoku/k Bełchatowa odbył się zlot miłośników marki Subaru...
truten23 - Pią Cze 15, 2012 11:06

zlot plejad?
elwirenka - Nie Cze 24, 2012 19:48

a ja jeśli mogę chciałabym zaproponować troszkę odmienne miejsce jakim jest Łeba i jej okolice, jak wiadomo w Łebie jest dość ciekawie nawet w niepogodę jest co tam robić a z taką grupa jaką są Roverki, na 100% gwarantowana jest dobra zabawa i najlepsza pogoda, nie mówiąc już o naszych "odpicowanych furach" hehehe

poniżej zadaję link odnośnie zakwaterowania

http://www.agrotur.tp2.pl...=showpage&pid=3

a m.in. znajduje się tam wyrzutnia rakiet, park dinozaurów, power park (wyśmienita zabawa dla wszystkich na gokartach), z cudów natury są przepiękne wydmy :) , ruiny Kościoła sw. Mikołaja, miasteczko western city, ogród ornitologiczny, Sowiński rezerwat biosfery :)

SyntaX - Nie Cze 24, 2012 21:11

Wyrzutnia rakiet ?? :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Hmm to znając mnie by fajerwerki niezłe były. :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:
Ziemia powietrze na cześć prezesa :twisted: :twisted: :mrgreen: :mrgreen:

A co powiecie o Puławach.
Piękne okolice masę pięknych widoków, wąwozy sporo baz hotelowych.

Byłem też w Bełchatowie i też polecam.
Mogę załatwić przejazd trasą widokową na kopalni -mam tam układy.

AndrewS - Pon Cze 25, 2012 21:37

SyntaX napisał/a:
A co powiecie o Puławach.


a Ty co?? Perłę piłes ze Cie tak wzieło na nasze okolice ??
moge zasponsorowac nocleg dla dwoch osob, czyli jedno lozko w swojej chacie :lol:

Wizard_gp - Pon Cze 25, 2012 21:40

Jak w Puławach to i ja się piszę :P
Z mojej strony, kilka łóżek też by się znalazło :)

maniu48 - Wto Cze 26, 2012 00:46

AndrewS mam nadzieję ze jak cos to zasponsorujesz to łóżeczko Staszowiakowi ;)
sknerko - Pon Lip 02, 2012 11:54

miejsce może nie na środku Polski ale sprawdzone przez klub Saaba http://www.szc-zasada.pl/ może być też na letni zlot
21matys - Wto Lip 03, 2012 18:00

maniaq napisał/a:
ur. Piotrkow Trybunalski
a najlepiej SPAŁ czyli ośreodek szkoleniowy polskeij kadry.... lub Zalew Sulejowski nad którym spała sie znajduje jest tam fajny hotel http://www.centrummolo.pl...w=article&id=23 i mnustwo innych pensjonatów z pieknymi widokami i jest dokoło co zwiedzać... od niebiseskich źródeł w Tomaszowie Mazowickim po muzea skanseny itp. po II wojnie.... mam tam dom letniskowy i zawsze co tam jade to znajde jakś nową atrakcje a i prktycznie w samym centrum polski :) zalew Sulejowski
AndrewS - Wto Lip 03, 2012 22:24

21matys napisał/a:
a najlepiej SPAŁ czyli ośreodek szkoleniowy polskeij kadry


fajny jest bunkier w konewce

pazdzi0h - Wto Lip 03, 2012 23:47

co do Spały to wyłącznie przy ładnej pogodzie bo inaczej tam nie ma w ogole ludzi ;p jak sie nie myle 2 bloki, male osiedle domkow i pelno osrodkow wypoczynkowych
AndrewS - Sro Lip 04, 2012 22:07

a na co nam ludzie przynajmniej bedzie cisza i spokój :mrgreen:
21matys - Nie Lip 15, 2012 09:27

AndrewS napisał/a:

fajny jest bunkier w konewce

i koło wąwału o długości koło 200 czy 300m dla pociągu sztabowego od hitlerowców :)

siekiera - Pią Lip 27, 2012 00:43

A ja mogę zaproponować Skorzęcin Bardzo fajne miejsce jak nad Bałtykiem duzo zlotow sie tam odbywa... sam kiedys bymem w innym klubie i tak co rok jezdzilismy
SyntaX - Pią Lip 27, 2012 07:45

Byłem też mogę polecić.
Tylko wiesz co Skorzęcin to bardziej na lato chyba bo to kompleks jezior.
Masa dyskotek pubów i ogólnie kurort turystyczny typowo sezon letni.
W Skorzęcinie mam znajomego co ma dyskotekę i mogę załatwić żaglówkę albo skutery wodne.

siekiera - Pią Lip 27, 2012 20:05

Noo widzisz:) ja kiedys bylem jesienią i jak cieplo jest to wszytko jest czynne:) Nie wiem ja zaproponowałem:)
selectorink - Czw Sie 09, 2012 01:47

A ja proponuję Spałę :) każdy będzie miał blisko, centrum Polski, miejscowość w której jest dużo hoteli i ciekawych miejscówek. Obok Spały jest również miejscówka BORKI nad zlewem sulejowskim gdzie odbywają się różne zloty.
Co Wy na to?

kzrr - Wto Sie 14, 2012 09:12

Połowa sierpnia prawie - może czas na jakieś pierwsze informacje na temat jesiennego zlotu ?
siemion_ - Wto Sie 14, 2012 11:07

Ok coś mogę zdradzić

kzrr - 260 km w jedną stronę

kzrr - Wto Sie 14, 2012 11:18

Raczej nie takie info miałem na myśli :]

Nie wiem na kiedy planowany jest mniej więcej jesienny zlot ale dobrze by było wiedzieć wcześniej co nieco.

siemion_ - Wto Sie 14, 2012 11:27

Planowany jest jak od wielu lat w październiku i prawdopodobnie w połowie miesiąca.
Pewnym jest na razie to, że będziemy głosowali na Walnym nad zmianami w statucie Stowarzyszenia.

W tym temacie powinna toczyć się dyskusja, ale widzę że od miesiąca nikt tematem nie jest zainteresowany a powinien.

http://forum.roverki.eu/viewtopic.php?t=80089

Więc ponownie zapraszam do dyskusji.

kzrr - Wto Sie 14, 2012 12:09

Link nie działa ;)
zetes - Wto Sie 14, 2012 12:31

kzrr, jak nie działa, jak działa :wink:
kzrr - Wto Sie 14, 2012 12:43

zetes, u mnie cały czas:

" Taki post lub temat nie istnieje, być może został przed chwilą usunięty, wróć i spróbuj ponownie "

Może to tylko dla klubowiczów....

zetes - Wto Sie 14, 2012 12:52

kzrr napisał/a:
Może to tylko dla klubowiczów....
być może, bo u mnie działa.
Remigiusz - Wto Sie 14, 2012 12:57

kzrr napisał/a:
Może to tylko dla klubowiczów....


Jest tylko dla klubowiczów :roll:

kzrr - Wto Sie 14, 2012 13:00

No to jak mamy rozmawiać/dyskutować skoro jest tylko dla klubowiczów ech....
Brt - Wto Sie 14, 2012 13:09

no jak to jak .... wystarczy opłacić składkę ;)
kzrr - Wto Sie 14, 2012 13:14

Mam jeszcze Twój podpis na legitce ;)
Brt - Wto Sie 14, 2012 14:20

Trzymaj ją i nie wyrzucaj :D ... jeszcze trochę i jej wartosc bedzie szła w górę :lol: ;)
walec333 - Wto Sie 21, 2012 13:28

Moim zdaniem powinna to być spała lub borki, chocby ze względu na to ze duzo ludzi jest własnie za tymi miejscami. Oba położone sa od siebie nie daleko więc mozna w razie czego zawsze się przemieścić, noo i oczywiscie w kazdym z nich jest dużo ciekawych miejsc w ktorych mozna spędzic czas na zabawie itp.
MARGOS - Pon Sie 27, 2012 08:57

Jeśli chodzi o Borki, to raczej odradzam... chyba że chcemy powtórkę z Prząśniczki :wink: Zrobiliśmy tam sobie tego lata weekendowego mini-spota... ośrodek raczej nie rzucił nas na kolana, a przynajmniej domki. "Pokoi hotelowych" nie oglądaliśmy, ale z zewnątrz budynek nie zachęcał :/

(GOSia)

Mia - Wto Sie 28, 2012 22:36

Popieram Borki lub Spała wszędzie blisko bardzo fajna okolica jest co robić....

P.S. ile składka i jak często?

Brt - Sro Sie 29, 2012 09:21

Składka to obecnie min. 50PLN na rok kalendarzowy.
greg-si - Sro Sie 29, 2012 21:50

Pytanie do zarządu.
Czy macie już wyklarowaną datę zlotu jesiennego? Jeśli będzie jak w tamtym roku w pierwszej połowie października to dobrze by było podać ten termin by zaklepać sobie urlop.

kzrr - Sro Sie 29, 2012 21:52

greg-si, masz przecież jasną i przejrzystą odpowiedź na drugiej stronie :D :D :D
greg-si - Czw Sie 30, 2012 15:37

kzrr napisał/a:
greg-si, masz przecież jasną i przejrzystą odpowiedź na drugiej stronie :D :D :D

Na drugiej stronie nie ma żadnej daty.

Brt - Czw Sie 30, 2012 15:44

Jest tyle, ze prawdopodobnie w połowie miesiaca października i w odległości 260km od Brzegu Dolnego ;) .... ja i tak będę miał 400 km :lol:
xROnx - Nie Wrz 02, 2012 20:21

No. To już wiadomo że Zlot będzie w Toruniu :D
kzrr - Nie Wrz 02, 2012 22:58

Brt napisał/a:
i w odległości 260km od Brzegu Dolnego ;)


Chyba jakiś błąd jest w google.pl/mapy ;) ;)

Brt - Nie Wrz 02, 2012 23:10

nieduża pomyłka ;)

a ja mam 400 :P ... chociaż tak jak się spodziewałem mamy weekend w pracy wtedy wiec nie wiem czy się pojawię.

Lukasz_Konin - Pon Wrz 03, 2012 00:10

No i ja mam znowu blisko :D ok 100km :D kto będzie się wybierał z WLKP ?
Tomson40075 - Pon Wrz 03, 2012 09:37

My się mamy zamiar wybrać. Z Poznania nie jest daleko.
eMdzik - Pon Wrz 03, 2012 10:33

Też zamierzam być. Nie wiem tylko czy będę ruszał z Poznania czy z Konina, ale to dogadamy w odpowiednim czasie.
maniaq - Pon Wrz 03, 2012 10:34

Emdzik, ale data i miejsce jest na banerze :D

Torun 12-14. 10 :D

eMdzik - Pon Wrz 03, 2012 10:52

Nie włączył mi się baner za pierwszym razem - musiałem zmienić przeglądarkę by dojrzeć ;) ale dzięki za info :)
SyntaX - Pon Wrz 03, 2012 11:57

Gość honorowy - Ojciec Dyrektor i czytanie mowy Smoleńskiej :rotfl: :rotfl:
monia - Pon Wrz 03, 2012 13:51

No jasna cholipa, zlot tak blisko a ja jeszcze R nie mam :/ i do zlotu na 100% jeszcze mieć nie będę :beczy: :beczy: :beczy: :beczy:
ehh...

sknerko - Pon Wrz 03, 2012 14:30

A od kiedy to posiadanie R jest warunkiem uczestnictwa? ;> Przecież na zlot to nawet pociągiem można dotrzeć :mrgreen:
Kapussta23 - Pon Wrz 03, 2012 14:48

No Pięknie.To i ja się zjawie.50 km mam do Torunia.Co skłoniło Zarząd ze Kujawy i Pomorze zostało wybrane na Zlot Ogólnopolski?
monia - Pon Wrz 03, 2012 15:00

sknerko, Golfem III :mrgreen:

No cóż... takie już moje szczęście... w czasie jesiennego zlotu 2011 akurat kupiłam R, na radomski zlot już go nie miałam, na toruński jeszcze się nie zdążę zaopatrzyć w coś na 4 kółkach :/

sknerko - Pon Wrz 03, 2012 15:16

Były już skody, citroeny, są alfy i golf już chyba też był. W każdym dało się przymocować znaczek Rovera do grila :mrgreen:
maniu48 - Pon Wrz 03, 2012 17:08

I du** zbita 360 km- nie bedzie mnie :( i jeszcze Martynka nie bedzie miała urlopu :(
pelson91 - Pon Wrz 03, 2012 17:44

ja mam 230km i na 80% się wybieram :)
maciej - Pon Wrz 03, 2012 17:54

Ja 176 km i wybieram się na 99,9%, tylko jeszcze nie wiem, czy Roverkiem, czy "małym czołgiem", ale pewnie Roverkiem. ;)

Z Poznania jest 150 km... Czyli nie zawsze jest tak, że "warszaffka ma bliżej". ;)

A propos Torunia - czy jest przewidziany nocny rajd po okolicach rynku? I kebab o 4 nad ranem? ;)

Uczestnicy dwóch wcześniejszych "spotów zamiejscowych" w Toruniu wiedzą o co chodzi... ;)

Uwaga!!! Nie skakać na osiołka!!! ;)

Joa - Pon Wrz 03, 2012 18:52

maciej napisał/a:
Uwaga!!! Nie skakać na osiołka!!! ;)

o tak, to bardzo dobre ostrzezenie :lol:

Ley - Wto Wrz 04, 2012 13:36

mi również powinno się udać dotrzeć :)
szpynior - Wto Wrz 04, 2012 15:00

maciej Nocny Rajd dobry pomysł. Starówka w nocy jest piękna. A kebab na ostro mega wypas :) Można skoczyć nocą na punkt widokowy na drugą stronę Wisły.

[ Dodano: Wto Wrz 04, 2012 15:00 ]
maciej napisał/a:

Uwaga!!! Nie skakać na osiołka!!! ;)


Ja tam zawsze siadam na filutka :)

nowy880 - Czw Wrz 06, 2012 09:31

Myśle , że pod MOTO ARENĄ naszą Toruńską fajnie by było sobie przycupnąć :D ogólnie to jest jakiś mini zarys zlotu ?? I jaka liczba mniej więcej przybywa ? , szczerze mówiąc nie byłem jeszcze nogdy uczestnikiem , ale grzechem by było we własnym mieście się nie pojawić :)
Raptile - Czw Wrz 06, 2012 10:36

nowy880, różnie ;) od 60-150 osob :D Nie ma co peniać , trzeba przyjechac ;)
nowy880 - Czw Wrz 06, 2012 11:17

Raptile napisał/a:
nowy880, różnie ;) od 60-150 osob :D Nie ma co peniać , trzeba przyjechac ;)


no i tak zrobie :) czas sie otworzyc w gronie klubowiczów , pozdrawiam :)

Vigoslaw - Pią Wrz 07, 2012 08:42

Chciałbym przyjechać z Trójmiasta galeonem, ale nikt na razie się nie odezwał, zeby zrobić ze mną reprezentację :wink:

Druga sprawa, czy Galeon wytrzyma :razz:

Pozdrawiam,

V.

rovek - Pią Wrz 07, 2012 09:13

Ja niestety nie będe mógł się pokazać ze względu na pracę.
InEs - Pią Wrz 07, 2012 10:29

Tomson40075 napisał/a:
My się mamy zamiar wybrać.


My tak samo :)

Firq - Pią Wrz 07, 2012 18:40

Oprócz Was wszystkich to jakie będą atrakcje na tym zlociku ?? :D Wiadomo juz cos na ten temat :)
szpynior - Pią Wrz 07, 2012 19:44

Firq, pewna atrakcja to wieczorna popijawa :)
Firq - Sob Wrz 08, 2012 16:01

szpynior, to wiem ale pytanie czy to główna atrakcja :D
wszystko fajnie tylko atrakcje fajnie pamietać na drugi dzien :P

MaReK - Sob Wrz 08, 2012 22:46

Firq napisał/a:
Oprócz Was wszystkich to jakie będą atrakcje na tym zlociku ?? :D Wiadomo juz cos na ten temat :)

Nie nastawiaj się na upalanie ;) To domena letnich Zlotów ;)
Jesienny to Integracja i przy tym Zarządzie również promocja Klubu w postaci wystawiania aut, parady w slipach po rynkach... :)

Firq - Nie Wrz 09, 2012 14:34

MaReK, przeciez znasz mnie i wiesz że żadne upalanie mi nawet do głowy nie przyło :P :) :twisted:
MaReK - Nie Wrz 09, 2012 14:35

No wlasnie Cie znam ;) Wiem ze wydlubales cos jeszcze z zra i cchcesz wygrac z manaiqiem :p
Firq - Nie Wrz 09, 2012 14:47

hehe :) szczerze mówiąc gryzło mnie to pare dni po Radomiu ale wygrali lepsi :)
Maniaq był poza zasięgiem dla mnie zwłaszcza po drugiej próbie :)
Ty MaReK, Znasz Swojego Ztka na wylot i doświadczenie twoje i Maniaqa wygrało :)
Walczyłem o 3 miejsce i brakowały setne sekundy ;] może jak bym miał wtedy lepsze hamulce ... :)
ale mniejsza o to wygrali lepsi :)

MaReK - Nie Wrz 09, 2012 15:31

Mnie się udało psim swędem... mojego kasztana rozbujać i zmusić do walki z potworami takimi jak ma maniaq, mzas, eMdzik czy teraz Markzo jest naprawdę ciężko. Myślę, że mógłbym powalczyć o lepszy czas, ale i tak dogonić maniaq nie było możliwości.

Teraz może jak zrobię w końcu mapę i zacznie ona współpracować, a może dodatkowo ktoś mi podpowie jak podmienić turbinkę, albo coś jeszcze co może wpłynąć na osiągi, to może to zrobię ;)

Moje auto służy mi jako wozidło dupska na co dzień, ale ponieważ nie przysparza żadnych kłopotów, mogę mu trochę mocy zafundować. Wszystko zależy od finansów, bo jak ma to kosztować połowę wartości auta - to mam to w dupie ;) Wolę iść do lakiernika, żeby porządek mi zrobił :)

A wracając do tematu Zlotu... tak czy siak, na letnim sportowe igraszki, na jesiennym promocja i integracja. Ale myślę, że jak byś wystawił gdzieś na rynku swoją furę i opisał ładnie modyfikacje - też byłoby nieźle ;) A jak tam Zachód - wiedzą o Twoich modach, zachwycają się, czy oni są lepsi :D ?

pelson91 - Nie Wrz 09, 2012 17:02

Dobra, git, a kiedy można się spodziewać jakiś szczegółów dotyczących zlotu w Toruniu?
Firq - Nie Wrz 09, 2012 18:24

MaReK napisał,
Cytat:
A jak tam Zachód - wiedzą o Twoich modach, zachwycają się, czy oni są lepsi

ja ogólnie nie chwale sie nikomu o modach i tym wszystkim :) Lubie tylko czasem zadziwić kogoś jak sie ustawi ze mną na kresce :)

MaReK - Nie Wrz 09, 2012 18:34

pelson91 napisał/a:
Dobra, git, a kiedy można się spodziewać jakiś szczegółów dotyczących zlotu w Toruniu?


Niebawem. Tak sobie myślę, ponieważ dostałem zlecenie przygotowania zapisów na Zlot ;)
Mniemam, że Zarząd (czyt. siemion_) ma już dopracowane szczegóły.

Najważniejsza to baza hotelowa i ceny noclegów i posiłków. Resztę można dopieszczać w trakcie trwania zapisów. Chociaż dobrze byłoby, żeby owieczki wiedziały co ich czeka na Zlocie... a tam może być rzeź ;) Może mecz, tym razem w pełnym wymiarze - 45 min. i to wszyscy w jednej drużynie, bo przeciwnikiem będą chłopaki z Klubu Golfa, może rzut oszczepem, a może bieg przez płotki. Może turniej w ping-ponga, roverkowy masterchef, a może krótki Zlot przetrwania - taki survival roverkowy ;) To jest siemion_ - jego pomysłowość czasami zaskakuje jego samego ;)

Tak mało osób marudzi, że za daleko... boje się żeby miejsc w hotelu starczyło ;)
Może będziemy znać ceny wszystkiego, ale do końca nie będziemy znać lokalizacji :)
Będą podane punkty GPS, w których będą części układanki, jak dotrzeć do celu...

AndrewS - Nie Wrz 09, 2012 21:09

MaReK napisał/a:
Będą podane punkty GPS, w których będą części układanki, jak dotrzeć do celu...


ty wez mnie nie strasz, to kiedy ja sie browara napije, zanim znajdziemy ostatni punkt to bedzie nad ranem :mrgreen:

Firq - Nie Wrz 09, 2012 22:29

Już mi się podoba :D
maryba - Wto Wrz 11, 2012 20:54

jak Toruń to ja się piszę :) bo drodze dzieciarnie zostawimy i z żonką wpadnę:)
Harry - Wto Wrz 11, 2012 21:07

maryba napisał/a:
bo drodze dzieciarnie zostawimy i z żonką wpadnę:)

tylko nigdzie do drzewa nie przywiązuj :razz: :wink:

maryba - Wto Wrz 11, 2012 21:10

Harry napisał/a:
maryba napisał/a:
bo drodze dzieciarnie zostawimy i z żonką wpadnę:)

tylko nigdzie do drzewa nie przywiązuj :razz: :wink:


:) sezon urlopowy skończony - juz im sie upiekło - zostawie we Włocławku u dziadków napewno się ucieszą :)

MaReK - Sro Wrz 12, 2012 01:28

maryba napisał/a:
zostawie we Włocławku u dziadków napewno się ucieszą :)

Ale kto? Dziadkowie czy dzieciostwo ;D ?

sobierw - Sro Wrz 12, 2012 06:49

Toruń jest super miejscem gdyż jest bardzo ładny a i prawie centrum polski (dajmy szansę tym z północy ;)
Ja też urabiam rodzinę i stawiam na to że będę - już za dużo opuściłem i zaniedbałem.
A może paintball - można pobiegać trochę się zmęczyć a przy tym pobawić w wojnę i przypomnieć dzieciństwo ;)
W okolicy Torunia są poligony więc myślę że i takie usługi są w tym mieście.

nowy880 - Sro Wrz 12, 2012 12:19

sobierw napisał/a:
Toruń jest super miejscem gdyż jest bardzo ładny a i prawie centrum polski (dajmy szansę tym z północy ;)
Ja też urabiam rodzinę i stawiam na to że będę - już za dużo opuściłem i zaniedbałem.
A może paintball - można pobiegać trochę się zmęczyć a przy tym pobawić w wojnę i przypomnieć dzieciństwo ;)
W okolicy Torunia są poligony więc myślę że i takie usługi są w tym mieście.


jest paintball , są nawet dwa tory kartingowe :mrgreen:

maryba - Czw Wrz 13, 2012 08:12

MaReK napisał/a:
maryba napisał/a:
zostawie we Włocławku u dziadków napewno się ucieszą :)

Ale kto? Dziadkowie czy dzieciostwo ;D ?


RODZICE :)

frydrys - Czw Wrz 13, 2012 23:05

o Torun jak blisko no no :mrgreen: maryba podepne sie pod ciebie i polecimy chyba ze robota sie trafi :sad: to znowu kicha
siemion_ - Czw Wrz 13, 2012 23:09

Robota nie zając, bierzcie urlopy, L4 w ostateczności wypiszę Wam usprawiedliwienia :P
pelson91 - Pią Wrz 14, 2012 15:48

to siemion, dawaj jakieś szersze info :D
Raptile - Pią Wrz 14, 2012 15:52

siemion_, dniówki tz placisz ? ;)
pelson91 - Czw Wrz 20, 2012 22:45

Działają Wam normalnie zapisy? Ja walczę z tym już dobre parę chwil i dupa :<
MaReK - Czw Wrz 20, 2012 23:13

W przypadku gdy ktoś zmienił sobie hasło na forum, musi logować się na konto zapisów w/g starego hasła. Czyli na stronie Klubowej nowe, na koncie klienta zamówień stare.
SyntaX - Sob Wrz 22, 2012 22:20

Z wielkim żalem zawiadamiam że niestety nie pojawię się na zlocie.
Termin zbiega się z imprezą Land Rover'owa na której po prostu nie wypada mi nie być.