Zobacz temat - [R200] centralny zamek
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] centralny zamek

kogut - Pią Cze 08, 2012 20:37
Temat postu: [R200] centralny zamek
Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie.
Nie dawno zakupiłem roverka serii 200 z 99 roku, sprzedawca zapewniał mnie, że posiada centralny zamek. Przy kluczyku mam pilota ale załącza on tylko alarm i to bardzo blisko samochodu, bateria jest już słaba. Jeśli wymienię baterię jest szansa że ten centralny zacznie działać? Jak ewentualnie inaczej mogę sprawdzić czy posiadam tą centralkę?
Druga sprawa: Cały czas świeci mi się kontrolka otwartej tylnej klapy jak na to zaradzić? Gdzie jest czujnik? Dodatkowo światełko w bagażniku się nie świeci, żarówka jest na pewno dobra, kable od lampki były odłączone próbowałem ją podłączyć na wszystkie możliwe sposoby jednak mimo to nie świeci. Proszę pomóżcie mi i napiszcie jak mogę temu wszystkiemu zaradzić.[/i]

rovek - Pią Cze 08, 2012 20:51

Napraw wiązkę tylnej klapy, to powinno załatwić większość problemów. Na forum znajdziesz co i jak.
zdzichu - Pią Cze 08, 2012 23:08

Wyłącznik jest w zamku klapy. Musisz ściągnąć maskownicę ( 2 wkręty i zatrzaski) A wiązkę to w pierwszej kolejności.
bogdan75 - Pią Cze 08, 2012 23:17

jak zdejmiesz tą maskownice to zobaczysz przy zamku czy masz ten centralny zamek,taka kostaka plastik(u mnie biała)przy wymianie baterji w pilocie pamietaj by go zresetowac w razie problemów pisz na Pw
Pozdro.. :wink:

leszczu - Sob Cze 09, 2012 16:05

kogut, sprawdź bezpieczniki pod maską.