Zobacz temat - [Rover 200 = 2.0 TDi] Prośba o opinię
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 200 = 2.0 TDi] Prośba o opinię

Atterdag - Nie Cze 17, 2012 15:47
Temat postu: [Rover 200 = 2.0 TDi] Prośba o opinię
http://otomoto.pl/rover-2...-C24770521.html

Proszę o opinię nt. tegoż samochodu. Zachorowałem jakiś czas temu na Rover'y i gdy w końcu nadarzyła się okazja do kupna pierwszego auta to postanowiłem się rozejrzeć po rynku. Ten wygląda atrakcyjnie i leży w moim zasięgu cenowym - chociaż opinie o rzeczonym komisie są różne.

Jeżeli widzielibyście gdzieś inne ciekawe oferty z terenu kraju to również byłbym wdzięczny. Bardzo potrzebuję auta i czas jest mi tutaj wrogiem - jakbym miał go więcej to odkładałbym pewnie na coś z wyższej półki roverowej - ale co się odwlecze to nie uciecze.

Pozdrawiam,
Dag

leszczu - Pon Cze 18, 2012 12:15

"podgrzewana przednia szyba", "4xAIRBAG". Tego seryjnie w wyposażeniu nie było. Ten model posiada 2 poduszki powietrzne i więcej nie znajdziesz.
Co do auta, to po tych fotkach nie mam się do niczego doczepić.

bociannielot - Pon Cze 18, 2012 12:43

Atterdag napisał/a:
leży w moim zasięgu cenowym - chociaż opinie o rzeczonym komisie są różne.
No to może lepiej rozejrzeć się za jakimś poza komisem ? Dużo ich na rynku nawet można śmiało w takich, a i mniejszych czasem pieniążkach wyrwać 200-kę w całkiem niezłym stanie :ok: .
Atterdag - Wto Cze 19, 2012 00:42

Niestety w okolicy Krakowa, z Rover'kami z silnikiem diesla jest ciężko. Z tym zostałem uprzedzony o godzinę (zarezerwowano) :/ Ale chociaż obejrzałem go sobie... i żałuję, że nie byłem tam od samego rana czekając. Stan dobry jak na rok, tylko kilka napraw w niedalekiej perspektywie.

Jutro rozejrzę się za 420 - dwie w okolicy. Ewentualnie poszukam innego auta by móc normalnie pracować i będę powoli zbierał na marzenie w lepszym stanie :)