Zobacz temat - [R45] Tweetery
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R45] Tweetery

ketchup1 - Sob Cze 30, 2012 13:39
Temat postu: [R45] Tweetery
Mam z przodu tweetery seryjne i one są zabudowane w taki sposób jak na tych zdjęciach
http://www.bazarek.pl/pro...c-vi-95-01.html

Teraz kupując tweetery mam zamiar kupić ten model
http://allegro.pl/sinusli...2395099680.html

Zamierzam uposażyć tył w tweetery w tylnich boczkach
Czy jest możliwość dania seryjnych na tył a tych zakupionych przeze mnie na przód bez ruszania tej "obudowy", która na przodzie ?

frydrys - Sob Cze 30, 2012 18:41

wszystko jest do zrobinia :razz: głosnik jest przykrecony od wewnatrz do blaszki która jest przykrecona do obudowy wiec bez problemu wyjmiesz, natomiast ta maskownica jest zagieta do tej obudowy wiec tez ja wyjmiesz bez problemu potem tylko dobry otwór wytnierz nie zapominajac ze trzeba przymocowac ta maskownice i bedziesz miec :wink: aczkolwiek czy nie lepiej było by zamontowac je w tylne maskownice? mniej roboty i nie psół bys boczków
ketchup1 - Sob Cze 30, 2012 20:49

nie zrozumieliśmy się :)
Ja chce te nowe tweetery wrzucić na przód ale w tą maskownice przy szybie a te z maskownicy seryjne wyjąc i włożyć w tylne drzwi (po zrobieniu otworu). I mniej więcej chodziło mi o to czy jest możliwość wyjęcia samych tweeterów z tej maskownicy przy szybie, która jest przymocowana do boczku drzwi i włożenia tam tych nowych :) A te stare seryjne wrzucić na tylne boczki w zrobione wcześniej otwory.

frydrys - Nie Lip 01, 2012 16:09

no własnie o tym pisze kolego :razz: jest mozliwosc tak jak napisałem ja tez zmieniałem tweetery na nowe
ketchup1 - Pon Lip 02, 2012 17:15

czyli co mi radzisz na tył ? bo ja chciałem wyciąć otwory na tweetery i je tam włożyć innej opcji nie mam bo nie mam z tyłu żadnych maskownic wolnych :)
frydrys - Wto Lip 03, 2012 08:30

mam te same maskownice z tych tweeterów jakbys chciał :wink: zawsze lepiej by wygladało.Pomysł jest dobry zrób to ja pomysle nad zrobieniem tak u siebie :razz: