Zobacz temat - [620sdi] kręci a nie odpala slinik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [620sdi] kręci a nie odpala slinik

Arek - Wto Lip 10, 2012 07:55
Temat postu: [620sdi] kręci a nie odpala slinik
Mam pytanie gdzie znajduje się jakiś bezpiecznik albo przekaznik ponieważ auto zgasło i nie chce odpalic a po przekreceniu stacyjki nawet nie pokazuje kontroli świec że grzeje i nie słychać takiego brzeczenia pod maską jak by było brak napiecia na pompę .Może ktoś wie gdzie szukać przyczyny
tronsek - Wto Lip 10, 2012 22:27

Arek napisał/a:
nie pokazuje kontroli świec że grzeje i nie słychać takiego brzeczenia pod maską jak by było brak napiecia na pompę
To na 100% masz brak zasilania na pompę. Do sprawdzenia przekaźnik oraz czy napięcie dochodzi do przekaźnika.
Arek - Sro Lip 11, 2012 08:13

tronsek, a czy wiesz gdzie ten przekaznik sie znajduje czy jakis bezpiecznik podaj nr tel to moze cos mi lepiej wytłumaczysz
tronsek - Sro Lip 11, 2012 09:00

Arek napisał/a:
a czy wiesz gdzie ten przekaznik sie znajduje czy jakis bezpiecznik
Szukaj w komorze silnika, jednak dokładnie nie wiem w którym miejscu się znajduje w R600.
tronsek - Sro Lip 11, 2012 09:33

A nie odpinałeś czasem aku ostatnio? Bo mogłeś przypadkowo klemą dotknąć EKU i upaliła się ścieżka masowa.
Raptile - Sro Lip 11, 2012 14:09

Arek, moze byc masa . Kabel do obudowy z - od aku pod jakas srubke i zabanga
Arek - Sro Lip 11, 2012 21:18

OK dzięki problem został rozwiązany, znalazłem przyczynę natomiast przepalił sie bezpiecznik 15 A w przedziale pasażerskim od pompy paliwa.
krzychu1429v - Nie Lip 15, 2012 11:02

Witam. Mam dokładnie ten sam problem co kolega, jednak u mnie bezpiecznik jest sprawny. Patrzyłem pod maska - jest jakiś lużny przewód żółto-czerwony, na którym jest napięcie.