Zobacz temat - [MGF MGTF] Plastikowe osłony tylnych lamp - informacyjnie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

MGF i MG TF - [MGF MGTF] Plastikowe osłony tylnych lamp - informacyjnie

Gites - Pon Sie 06, 2012 15:11
Temat postu: [MGF MGTF] Plastikowe osłony tylnych lamp - informacyjnie
Picowania TFa ciąg dalszy ;)
Oryginalnie w TFie wewnętrzna strona tylnych lamp nie jest niczym zabezpieczona - wygląda to jakby było zdekompletowane oraz jest to upierdliwe szczególnie kiedy mamy zapakowany cały bagażnik (można poharatać sobie dłoń ewentualnie nawet połamać samą lampę).
Postanowiłem zakupić na eBayu plastikowe osłony / nakładki montowane na tylne lampy od strony bagażnika:
http://www.ebay.co.uk/itm/270873756816
Montuje się je odkręcając trzy oryginalne nakrętki mocujące tylne lampy. Otwory pasują idealnie ale przy skręcaniu trochę się nagimnastykowałem gdyż należy trochę podoginać sprężynującą osłonę. Załączone zdjęcia przedstawiają obraz przed i po montażu.

Michal73 - Nie Wrz 23, 2012 21:50

A czy nie jest tak że tą osłonę dokręca się oddzielnie ? Tzn. najpierw lampę a później osłonę dodatkowymi trzema nakrętkami bo te śruby od lampy są bardzo długie... Sam chce kupić te osłony bo mam dość wyskakujących żarówek po przewożeniu zakupów.

P.S. mam nieoryginalne lampy

Gites - Pon Mar 25, 2013 12:42

Michal73 napisał/a:
A czy nie jest tak że tą osłonę dokręca się oddzielnie ? Tzn. najpierw lampę a później osłonę dodatkowymi trzema nakrętkami bo te śruby od lampy są bardzo długie... Sam chce kupić te osłony bo mam dość wyskakujących żarówek po przewożeniu zakupów.
P.S. mam nieoryginalne lampy

Też tak myślałem ale po przyłożeniu osłon okazało się, że gwintowane bolce za mało wystają z otworów żeby dało się na to jeszcze nakręcić dodatkową nakrętkę.

Michal73 - Sro Kwi 03, 2013 13:56

Niedawno zamontowałem to u siebie i zostawiłem oryginalne śruby a osłony przykręciłem dodatkowymi pasowało idealnie, może dlatego że mam lampy Lexus Syle