Zobacz temat - [MG ZT-T] Check engine i gaśnie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT-T] Check engine i gaśnie

najnowszy85 - Pon Sie 27, 2012 13:24
Temat postu: [MG ZT-T] Check engine i gaśnie
Witam ! Jestem szczęśliwym posiadaczem MG ZT-T od ok. 2 tyg . Jadąc sobie w trasę nagle na górnym komputerze wyskakuje CHECK ENGINE i auto zgasło . Najpierw myślałem że to od przez to że wjechałem w drogę bez asfaltu . Przekręciłem kluczyk auto odpaliło jadę dalej wszystko ok auto jedzie , przyspiesza tylko ta kontrolka . Zrobiłem postój , odpalam , check zgasł . Po pewnym czasie to samo tylko później z komunikatem LOW PRESSURE OIL , CHECK i zgasł . Przekręciłem znowu i auto jedzie . Zdarzyło mi się to 3 razy . O co chodzi . Przez 2 tyg. nie mogłem złego słowa powiedzieć .Proszę o poradę ....
Ps: czy może to być od słabego paliwa . Wlałem jakieś 10 l podejrzanego ... Co robić ...

Ok .autko odżyło jak dostało dobrego PALIWA . Wszystko jest dobrze .

PS : apples - skoro jesteś moderatorem tego działu i w mig blokujesz mój post bo podobno jest nie właściwy to odpisuj na priv. żeby wskazać mi błędy które "podobno " robiłem . Wiadomość wysłałem wczoraj do dziś nie dostałem odpowiedzi ... W TAKI SPOSÓB NIKT NIE POMOŻE MI W MOIM PRZYPADKU BO NIE MA MOŻLIWOŚCI A PO TO CHYBA JEST TO FORUM .

apples - Sro Sie 29, 2012 19:47

najnowszy85, naucz się wysyłać PW ponieważ nic do mnie nie doszło. Gdybyś prawidłowo zatytułował temat to by nie trzeba było blokować. Nie muszę pisać co źle napisałeś ponieważ gdybyś spojrzał na inne posty to byś wiedział co jest nie tak lub zajrzał do linka z uwagi. Na przyszłość http://forum.roverki.eu/v...p=565761#565761 :wink: