Zobacz temat - [rover 214] problem z imo
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [rover 214] problem z imo

ryba1947 - Czw Wrz 20, 2012 20:25
Temat postu: [rover 214] problem z imo
witam. przeleciałem forum podobnego przypadku nie znalazłem. szybko opisze problem. otwierając auto pilotem słyszę dziwny głos taki ''try try '' wkładam kluczyk do stacyjki przekręcam i powinna zapalić się lampka IMO a tu się nie pali. silnik kreci, ale nie odpala. czy ktoś wie czemu się nie zapala IMO
kangaroo69 - Czw Wrz 20, 2012 20:37

Zwarcie wiązki w tylnej klapie :?: Z reguły to od tego się wszystko zaczyna. To trykanie, z reguły przy zamykaniu też mam, i nie bardzo wiem co z tym zrobić :razz:
Pozdr.

Harry - Czw Wrz 20, 2012 23:04

trykanie jest od centralnego zamka tzn. od siłownika master najczęściej
Otwierając auto pilotem lampka imp gaśnie, ponieważ wyłączasz immo
Jeżeli kręci tzn., że immo jest odłączony. Problem tkwi układzie zapłonowym lub paliwowym

sobon - Pią Wrz 21, 2012 20:53

Stawiam na przewody zapłonowe , kopułka lub cewka .

U mnie było podobnie palenie psuły przewody tylko zaraz załapałem o co chodzi wystarczy do ciemnego miejsca kręcić i patrzyć czy nie świecą.

A jeśli chodzi o immo to tak jak pisze Harry , a zamki tak już trzeszczą ... ja je smarowałem gęstym smarem te złącza plastikowe może kilka razy się otworzył bez większego rzegotania niestety nie wystarcza na długo ta operacja...
:mrgreen:

bolcik - Sob Wrz 22, 2012 07:13

Sprawdz czy masz iskre na wszystkich swiecach, jak nie ma sprawdz czy jest przed kopulka. Bedziesz do tego potrzebowal pomocnika ale to duzo powie.