Zobacz temat - [R75] Nie podaje pradu na swiece
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Nie podaje pradu na swiece

lysy0903 - Pią Wrz 28, 2012 12:46
Temat postu: [R75] Nie podaje pradu na swiece
obecnie jestem za granica.problem z moim autem polega na tym ze nie podaje pradu na swiece!ale zaczne od poczatku.jechalem do miasta i kumpel zostawil jakas lampke wlaczona w aucie i byl slaby akumulator,przez co auto nie chodzilo tak jak trzeba i gaslo.zadzwonilem do kolegi i przyjechal ze swoim akumulatorem.odpalilem na jego i ato dzialalo poprawnie i chcialem podmienic akumulator na moj i w tym momencie cos pstryklo jakby jakis bezpiecznik.sprawdzilem wszystkie ktore wiem tj.w aucie i pod maska i wszystkie sa dobre.moze jest jakis inny o ktorym nie wiem dodam ze rover jest moim pierwszym autem!prosze o pomoc ja nie problem to prosze o sms na numer 004915145263307 bede bardzo wdzieczny za pomoc.za 2 tygodnie mam zjezdzac a wiaze sie to z bardzo wysokimi kosztami.dziekuje i pozdrawiam!!
SeniorA - Pią Wrz 28, 2012 14:20

lysy0903 napisał/a:
chcialem podmienic akumulator na moj
czyli odłączyłeś akumulator na pracującym silniku ?
szpynior - Pią Paź 05, 2012 12:23

lysy0903 napisał/a:
!@!$# !@!$# pedaly!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!auto !@!$# zlom jak !@!$#!!!!!!!a wy wszystkie skurwysyny spuszczacie sie na tym autem!!!!!!!!!!@!$# pedaly!!!najwiekszy blad kupic rovera75!!!nikt !@!$# nie pomoze!mam was wszystkich na koncu mojego !@!$#!!!!!!!!!!!!!!!!!apelle czy jak mu tam niech mi !@!$# jaja lize!!!!ruchajcie sie w dupe roverkowcy zasrani!!!!mam w dupie wasze forum przez duze !@!$#!!1 :trzymasie: :lol: :mrgreen: :grin: :ok:


Myślę że tamu Panu już podziękujemy, ban w zupełności wystarczy .

rafalmis1 - Pią Paź 05, 2012 12:28

a na twoim aku nawet kontrolki po przekręceniu zapłonu nie zabłysną?? próbowałeś znowu kolegi akumulator włożyć?? i wykasuj post powyżej, bo zaraz na pewno nikt nie pomoże