Zobacz temat - [620si] poduszka silnika
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [620si] poduszka silnika

mateooo25 - Czw Paź 04, 2012 08:45
Temat postu: [620si] poduszka silnika
witam czy taka poduszka/stabilizator bedzie pasowac do roverka , tzn wyglad sie zgadza ale czy z innych modeli accordow pasuje
http://moto.allegro.pl/sh...acf77d00be2ff62

i od razu zapytam czy ta poduszka gdy jest w zlym stanie moze powodowac duze drgania podczas ruszania autem np z mala iloscia gazu, i odczowam tez lekkie szarpniecie przy odpalaniu

moze ma ktos na sprzedaz taka ? uzywke w dobrym stanie

EquinoX - Czw Paź 04, 2012 12:04

Tak to taka, ostatnio wymieniałem u siebie :) U mnie było widać że jest zerwana, guma była pęknięta.
Dodatkowo swoją nową wzmocniłem klejem do szyb i teraz jest spokój, silnik pracuje spokojnie.
Co prawda pojawiły się lekkie wibracje na wolnych obrotach na plastikach ale bez tragedii :)

mateooo25 - Czw Paź 04, 2012 21:18

EquinoX napisał/a:
Tak to taka, ostatnio wymieniałem u siebie :) U mnie było widać że jest zerwana, guma była pęknięta.
Dodatkowo swoją nową wzmocniłem klejem do szyb i teraz jest spokój, silnik pracuje spokojnie.
Co prawda pojawiły się lekkie wibracje na wolnych obrotach na plastikach ale bez tragedii :)


a jakiej firmy kupiles i gdzie ? bo ja sie tak zastanawiam czy nie kupic najtanszej nowej za 49 zl firmy SRL bo mi sie wydaje ze ta poduszka nie ma duzego obciazenia i moze to popracuje dlugo ale moge sie mylic

EquinoX - Czw Paź 04, 2012 21:44

Jak by nie miała dużego obciążenia to by się nie zrywała :)
Kup najtańszą ale wzmocnij jakąś masą poliuretanową i powinno być spoko.
Ja mam yamato ;p

mateooo25 - Pią Paź 05, 2012 08:16

EquinoX napisał/a:
Jak by nie miała dużego obciążenia to by się nie zrywała :)
Kup najtańszą ale wzmocnij jakąś masą poliuretanową i powinno być spoko.
Ja mam yamato ;p


gdzie kupowales?? do yamato mam wielki dystans po tym jak po 5 tys pozrywaly sie mi tulejki z przednich wahaczy ,juz zakupilem komplet trw

EquinoX - Pią Paź 05, 2012 10:05

Ze sklepu motoryzacyjnego.
I pamiętaj jeżeli się zdecydujesz na wypełnienie poduchy, że masa poliuretanowa czy tam klej do szyb musi w takiej ilości schnąć przynajmniej 3 dni ;)

carlo - Nie Paź 07, 2012 20:02

Tutaj też znajdziesz poduszki do Roverka

[ Dodano: Nie Paź 07, 2012 20:02 ]
http://tedgum.pl/sklep/index.php?cPath=2_142