Zobacz temat - [R220 SDI]Szarpie,przerywa silnik
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R220 SDI]Szarpie,przerywa silnik

kadzaf - Nie Paź 28, 2012 18:18
Temat postu: [R220 SDI]Szarpie,przerywa silnik
Witam mam kolejny problem z zasilaniem ,powyzej ok 160km/h zaczyna nim szarpac/przerywac
w trakcje jazdy nie zaswieca sie check oraz nie ma wyskakuja zadne błędy.
Spotkał sie ktoś z Was z takim przypadkiem ?

Firq - Nie Paź 28, 2012 22:41

miałem tak i okazało sie że w zbiorniku było tyle syfu że sie zatykało przy większych prędkościach ;/ wyczyściłem zbiornik w r600 i było ok
żeby sprawdzić czy to wina tego syfu w zbiorniku ściągnij wężyk z paliwem przed filtrem dmuchnij kilkanaście sekund sprężonym powietrzem załóż wężyk i jak będzie ok to wina tam leży ja tak robiłem i na kilka dni pomagało
może to właśnie to a jak nie to to będziemy myśleć
w sdi map sensor tez mi kiedyś wariował i przy wyższych prędkościach odcinał mi paliwo na około sek

kadzaf - Sro Lis 07, 2012 19:42

Firq napisał/a:
miałem tak i okazało sie że w zbiorniku było tyle syfu że sie zatykało przy większych prędkościach ;/ wyczyściłem zbiornik w r600 i było ok
żeby sprawdzić czy to wina tego syfu w zbiorniku ściągnij wężyk z paliwem przed filtrem dmuchnij kilkanaście sekund sprężonym powietrzem załóż wężyk i jak będzie ok to wina tam leży ja tak robiłem i na kilka dni pomagało
może to właśnie to a jak nie to to będziemy myśleć
w sdi map sensor tez mi kiedyś wariował i przy wyższych prędkościach odcinał mi paliwo na około sek


Układ w miare drożny ,dzis jeszcze raz przedmuchałem lecz bez skutku. :cry:
Na domiar złego dzis pokazał sie bład 17 czyli czujnik temp paliwa ,wezme jeszcze z tej mojej starej pompy przełoze i sprawdze na nim.

[ Dodano: Wto Paź 30, 2012 11:35 ]
Jakies czary,po skasowaniu błedów chodzi idealnie ,choc 17tka cały czas pokazuje