Zobacz temat - Uszkodzone Rave do R75
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - Uszkodzone Rave do R75

sknerko - Sob Lis 03, 2012 12:37
Temat postu: Uszkodzone Rave do R75
Proszę o sprawdzenie obrazu płyty Rave do R75 ten do 2003 roku, bo uszkodziła mi się płyta i ten obraz co pobrałem ze strony niczym nie chce się otworzyć celem nagrania.

[ Dodano: Sob Lis 03, 2012 12:37 ]
Nero np. mówi ze nieprawidłowy rozmiar bloku czy jakoś tak

Remigiusz - Sob Lis 03, 2012 12:39

sknerko, Trzeba jak dobrze pamiętam rozpakować obraz płyty w katalog :wink: Nie wiem kto robił te obrazy ale sa strasznie felerne :neutral:
MaReK - Sob Lis 03, 2012 14:09

Pewnie ten obraz iso to jest rar. Zmiencie na probe rozszerzenie na .rar i rozpakujcie. Pozdrawiam.
sknerko - Sob Lis 03, 2012 15:34

MaReK, masz rację tak zrobiłem i pomogło ale to powinno być na stronie rozszerzenie pliku zmienione albo zrobiony poprawny obraz.
MaReK - Sob Lis 03, 2012 20:14

sknerko napisał/a:
ale to powinno być na stronie rozszerzenie pliku zmienione albo zrobiony poprawny obraz.

skenrko, masz rację, powinno ;) Widać taki bubel leży tam sobie od zarania dziejów ;)
Ja w życiu raz z tego linku korzystałem i pamiętałem właśnie, że był on różnych od innych plików, które chyba wrzucała ta sama osoba. Podejrzałem plik edytorem tekstowym i znalazłem ślad obecności archiwizatora.

Chyba, że to była celowa zagrywka żeby ukryć zawartość pliku :) Nie wiem jak z prawami autorskimi i czy aby na pewno taka pozycja może sobie istnieć w sieci publicznie dostępna - nawet jak ograniczona dla Klubowiczów.

sknerko - Sob Lis 03, 2012 22:16

MaReK napisał/a:
Podejrzałem plik edytorem tekstowym i znalazłem ślad obecności archiwizatora.
No zrobiłem tak samo :mrgreen:
kris-tofer - Pon Lis 05, 2012 23:11

sknerko, nie cuduj z obrazami tylko bierz ode mnie, mam wydrukowane Rave Workshop Manual. Obłożyłem sobie w piękne książeczki i nie bawię się z obrazami i laptopami, a Tobie mogę je odstąpić :)
sknerko - Sro Lis 07, 2012 15:40

Bardzo chętnie bym przygarnął
kris-tofer - Sro Lis 07, 2012 22:40

sknerko, PW Ci napisałem.