Zobacz temat - Nasze auta
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Forum i WWW - Nasze auta

rafalmis1 - Pią Lis 09, 2012 10:34
Temat postu: Nasze auta
mam problem z działem Nasze auta, chodzi o to, że nowo dodane posty czy tematy widzę tylko z głównej strony, a jak otworze Porady różne- Nasze auta, to ostatni post mam Remigiusz
greg-si - Pią Lis 09, 2012 11:06

rafalmis1, nie bardzo rozumiem Twój problem jedynie się domyślam
może jak przeczytasz regulamin kącika Nasze auta to coś się rozjaśni.

rafalmis1 - Pią Lis 09, 2012 11:24

może zrzuty ekranu wytłumaczą wszystko :wink:
greg-si - Pią Lis 09, 2012 11:30

czyli tak jak myślałem ;)
przeczytaj zasady kącika Nasze auta i będziesz wiedział dlaczego tak jest :)

rafalmis1 - Pią Lis 09, 2012 11:38

"2. W tym kąciku promowane będę tematy założone przez Klubowiczów."

czyli dlatego ??

greg-si - Pią Lis 09, 2012 11:44

Dokładnie
Tematy klubowiczów są na górze.
Dalej są tematy sympatyków.
Jak ktoś odpowie w temacie to post idzie do góry i albo jest na samej górze w przypadku klubowicza lub jak pierwszy wśród sympatyków czyli w tym momencie na środku strony.

Pazdzioch. - Czw Gru 27, 2012 19:40

Według mnie to jest kiepskie rozwiązanie. Bo jak sympatycy jak to nazwałeś dodadzą posta też powinien się pojawiać na pierwszej stronie. Mój temat był na drugiej stronie dodałem posta i nadal został na drugiej. Znając internautów to przeważnie wchodzą w dany temat przejrzą tylko pierwszą stronę i koniec. A reszta tematów z dalszych stron jest nie zauważalna.
greg-si - Czw Gru 27, 2012 20:00

Pazdzioch. napisał/a:
Według mnie to jest kiepskie rozwiązanie. Bo jak sympatycy jak to nazwałeś dodadzą posta też powinien się pojawiać na pierwszej stronie. Mój temat był na drugiej stronie dodałem posta i nadal został na drugiej. Znając internautów to przeważnie wchodzą w dany temat przejrzą tylko pierwszą stronę i koniec. A reszta tematów z dalszych stron jest nie zauważalna.

Sorry ale tak działa silnik forum a nie dział. Zatem Twoje żale nie są związane z tym tematem.
We wszystkich działach jest tak samo, jak w temacie ostatni jest Twój post i dodasz następny to temat nie jest wyświetlany jako pierwszy. Posty są łączone.

MaReK - Czw Gru 27, 2012 21:06

Musi Ci się ktoś dopisać w temacie... ktoś inny niż Ty. Kiedyś była taka opcja jak "BUMP", która podbijała temat jakby była w nim jakaś aktywność. Jeśli jednak chcesz być na pierwszej stronie i na górze, wystarczy, że opłacisz składkę ;)
sknerko - Czw Gru 27, 2012 21:09

Pazdzioch., żeby wskoczył na przód ja robię tak: najpierw dopisuję co chcę a potem cały zmodowany post ctrl+C i kasuję post, klikam "odpowiedz", potem ctrl+V i wyślij i temat jest na początku na pierwszej stronie. drugi sposób to poprosić kolegę o podbicie tematu
Pawkaz - Pią Gru 28, 2012 17:39

Pazdzioch. napisał/a:
Znając internautów to przeważnie wchodzą w dany temat przejrzą tylko pierwszą stronę i koniec

Na forum jest tez opcja o nazwie " zobacz posty od ostatniej wizyty"

Harry - Pon Cze 03, 2013 10:03

Dlaczego jak jestem klubowiczem to temat o moim aucie znajduje się czasami u Hadesa?
greg-si - Pon Cze 03, 2013 22:04

Harry, coś tam Marek pewnie popsuł :P
MaReK - Pon Cze 03, 2013 23:22

Harry napisał/a:
Dlaczego jak jestem klubowiczem to temat o moim aucie znajduje się czasami u Hadesa?

Mógłbyś to zobrazować ;) Nie rozumiem kompletnie co się dzieje... Twój post z Twojego tematu pojawia się w poście u kogoś innego? Poka ;)

Harry - Pon Cze 03, 2013 23:25

MaReK napisał/a:
Mógłbyś to zobrazować ;) Nie rozumiem kompletnie co się dzieje... Twój post z Twojego tematu pojawia się w poście u kogoś innego? Poka ;)

chodzi oto,że jak jestem klubowiczem to temat o moim aucie nawet jak jest w nim nowa odp. to jest na końcu listy klubowiczów, a czasami nawet pod sympatykami

MaReK - Pon Cze 03, 2013 23:33

A no właśnie, to by tłumaczyło, dlaczego nie miałeś kodu w normalnym terminie ;)
Po prostu jakiś z Ciebie lewy klubowicz ;P

[ Dodano: Pon Cze 03, 2013 23:33 ]
Nie rozumiem także, dlaczego dobryziom jest przed Tobą i Matexem?

Harry - Pon Cze 03, 2013 23:43

MaReK napisał/a:
A no właśnie, to by tłumaczyło, dlaczego nie miałeś kodu w normalnym terminie ;)
Po prostu jakiś z Ciebie lewy klubowicz ;P

[ Dodano: Pon Cze 03, 2013 23:33 ]
Nie rozumiem także, dlaczego dobryziom jest przed Tobą i Matexem?


no właśnie coś się pomerdało z forum ew. specjalnie jakoś mnie ograniczacie i nie dajecie kodu i temat gdzieś na końcu jest...no pięknie Panie Marku :wink: