Zobacz temat - [Rover 214 97r] Awaria przełącznika świateł
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover 214 97r] Awaria przełącznika świateł

tmr - Pią Lis 09, 2012 17:21
Temat postu: [Rover 214 97r] Awaria przełącznika świateł
Dzień dobry, złamał mi się przełącznik świateł w moim Roverku i mam takie pytanie czy będzie on pasował z 400 albo z 600
Akurat znalazłem na złomie z 400, tylko że muszę go wykręcać i stąd te pytanie czy ma to sens.
Oraz na allegro jest w takiej o to okazyjnej cenie:
http://allegro.pl/rover-6...html#tabsAnchor

leszczu - Pią Lis 09, 2012 17:23

Szukaj od R200/R25/MG ZR.
tmr - Pią Lis 09, 2012 17:57

Ten od tej 400 wygląda identycznie z zewnątrz;) A od 200 są dwa razy droższe ;/
czort - Pią Lis 09, 2012 20:01

Taki powinien być ok http://allegro.pl/kombajn...2776953201.html
Cezary_Czapski - Pią Lis 09, 2012 23:35

tmr napisał/a:
wygląda identycznie z zewnątrz;)
Możliwe, ale spójrz na podłączenie kostki jeden ma poziomo, a drugi pionowo i mogą być różnice w wyprowadzeniu pinów....
Od R25 też bym nie ryzykował - nie wiem jak jest ze światłami, ale wycieraczki są na dwóch kostkach podpięte.

Sklejałem przełącznik od wycieraczek w R25 i w sumie można sam przełącznik "odpstryknąć" od kolumny kierownicy... i jest rozbieralny i składalny, jednak żaden cyjanoakryl typu super glue, ani żywica epoksydowa - tylko klej do plastików ABS.

shrek - Sob Lis 10, 2012 09:46

ja niedawno mialem podobny problem z dźwignią wycieraczaek. Kupiłem na Allgro z Hondy Civic bo gdzieś przeczytałem że powinno pasować i okazało się że nie pasowalo. Na szczęście ten przełącznik jest tak skonstruowany, ze można go w całości rozebrać i udało mi się z dwóch poskładać jeden dzialający, wydaje mi się więc że warto zaryzykować.

Irek
p.s.

po wszystkim ten połamany skleilem jakimś Cyjanopanem i poskladalem ten drugi przełącznik, mam go w domu i co jakiś czas sprawdzam jak się trzyma, wygląda na to, że klej trzyma. Może najpierw spróbuj rozebrać swój przełączik i zobacz wjakim miejscu jest peknięcie, może też sie uda skleić