Zobacz temat - [Rover r25]Jakie fotele
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [Rover r25]Jakie fotele

oleksiak - Pon Lis 26, 2012 21:27
Temat postu: [Rover r25]Jakie fotele
Witam . Jestem nowy na forum , i zwracam się z pytaniem :
jakie fotele + kanapa pasują do Roveru 25 . Bo w moim są już zurzute w szczególności kierowcy,a jak już zmienić to na coś ciekawego co by przykuło uwagę . Szukałem w necie ale nigdzie o tym nie piszą . Mam nadzięję że ktos mi pomoże , czytałem wiele postów na tym forum i na prawdę nieświadomie mi pomogliście ;p

Nie wiem czy temat umieściłem w dobrym dziale, z góry przepraszam i dzieki za pomoc.
:wink:

tronsek - Czw Lis 29, 2012 12:24

oleksiak napisał/a:
jakie fotele + kanapa pasują do Roveru 25
Szukaj od MG ZR w takiej samej wersji nadwoziowej.
Na przykład: http://moto.allegro.pl/ro...2784399235.html

leszczu - Czw Lis 29, 2012 12:28

R200/R25/MG ZR/STREETWISE od tych modeli kompletna tapicerka pasuje plug&play, w tym, że w niektórych Streetwise, tylna kanapa była dzielona tzw. miał tylko dwa siedzenia.
herobot - Czw Lis 10, 2016 15:26

Mam pytanie czy ze streetwise są te fotele tak wyprofilowane jak te od ZR ? Czy jakoś "gorzej" ? :)
shrek - Czw Lis 10, 2016 16:02

herobot napisał/a:
Mam pytanie czy ze streetwise są te fotele tak wyprofilowane jak te od ZR ? Czy jakoś "gorzej" ? :)


Nie miałem okazji siedzieć w ZRce, ale moge powiedzieć, ze fotele ze STREETWISE'a sa bardzo wygodne do tego nieźle się prezentują.

Przy zakupie kompletu trzeba zwrócic uwagę czy jest to wersja dla czterech, lub pieciu osób.
Obecnie na allegro są wystawione dwa komplety, pięcio I czteroosobowe, niestety oba wymontowane z "anglików"
http://allegro.pl/rover-2...79.html#thumb/6

pozdrawiam,
Irek

herobot - Czw Lis 10, 2016 20:21

shrek napisał/a:
Właśnie przymierzam sie nad kupnem tego 5 osobowego i nie byłem pewny czy będzie o wiele wygodniej niż na welurowych zwykłych fotelach z 25 :D Tylko ta regulacja mnie boli ponieważ mam ponad 190 wzrostu ;/

A i jeszcze jedno siedziałeś w tych fotelach w Streetwise czy w zwykłym 25 ? :D

sknerko - Sob Lis 12, 2016 10:30

To przełóż z nowych foteli na swój poszycie i gombki i regulacja zostanie, ew. stelaż oparcia tez do przekładki
herobot - Nie Lis 27, 2016 20:43

sknerko, Bawiłeś sie w takie coś ? Ile Ci to zajeło ?
sknerko - Pon Lis 28, 2016 08:40

jeden fotel jakieś 20 min