Zobacz temat - [214 s] problemy przy odpalaniu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214 s] problemy przy odpalaniu

grztry1972 - Sob Gru 15, 2012 10:59
Temat postu: [214 s] problemy przy odpalaniu
mam problemy z odpaleniem swojego roverka. pierwsza myśl akumulator ale na kable zachowuje się identycznie tzn. przy przekręceniu kluczyka gasną kontrolki i słychać glośne cykanie jak by przekażnik albo bendix, nie mogę tego zlokalizować. a następna sprawa zauważona to jak przyczymam dłużej kluczyk w pozycji zapłonu to wskazówka od prędkościomierza wychyla się nawet na maxa i delikatnie rusza się licznik kilometrów. o co chodzi z tym? pmocy.
Adrian - Sob Gru 15, 2012 11:04

Punkty masy do sprawdzenia na początek.
grztry1972 - Sob Gru 15, 2012 11:46

oki biorę się za sprawdzenie

[ Dodano: Sob Gru 15, 2012 11:46 ]
masy ok. to musi być inny problem.

czort - Sob Gru 15, 2012 12:20

a kręci Ci wogóle rozrusznik gdy słyszysz to cykanie??

Sprawdź połączenie rozrusznika z kablami czerwony kabel w takiej czarnej rurce idący do akumulatora to zasilający możliwe że przy łączeniu z rozrusznikiem już jest przetarty jakoś pękł i nie łączy
Ja to samo miałem z początku jakoś dłużej w/g mnie odpalał aż do czasu, jak tylko słyszałem cykanie przy kręceniu kluczykiem..
Myślałem że akumulator padł, ale po podłaczeniu kabli nadal to samo to szukałem przyczyny.. i kabel urwany, jakby przepalony na łączeniu z rozrusznikiem...

robsson78 - Sob Gru 15, 2012 18:22

grztry1972 napisał/a:
masy ok. to musi być inny problem.

Sprawdziłeś oba punkty ?

grztry1972 - Nie Gru 16, 2012 11:56

jest już ok. byla to masa przykręcona do blachy samochodu. zmienilem to i jest wporządku. dzięki za pomoc