Zobacz temat - *** BiałystoK *** 2016***
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Spoty lokalne - *** BiałystoK *** 2016***

JacK - Wto Sty 08, 2013 19:04
Temat postu: *** BiałystoK *** 2016***
Witam wszystkich w Nowym Roku :)

Pozdrawiam

kondzio508 - Wto Sty 08, 2013 19:32

Jestem Za , rover juz wkoncu pali , jutro prawie skoncze skladanie , a w sobote jade do siostry na kanal wymieniac oleje , wiec w niedziele jak najardziej mi pasuje .

teraz takich duzych mrozow nie ma to moze na lotnisku sie spotkamy ?? Jacek wez zesoba grila , dogadamy sie na spocie .

leszczu - Sro Sty 09, 2013 13:39

Ja się pisze jak coś. :smile: Choć ja proponuje jednak spotkanie na Zielonych Wzgórzach. :wink:
kondzio508 - Czw Sty 10, 2013 10:28

Tylko moze jednak przelozymy to na za tydzien , bo nie wiem czy wyrobie sie do niedzieli :/ dzis po 3 km przejzdzce poszla chyba skrzynia , wczesniej troche poszarpalo jak puszczalem gaz a pozniej calkowicie stracilem naped , silnik chodzi , biegi da sie przelanczac , sprzego tez ok a napedu brak ...

[ Dodano: Czw Sty 10, 2013 10:28 ]
Dobra usterka usunieta , poloska wyskoczyla ze skrzyni sama ta krotka , widocznie z r45 moze sie rozni choc wyglada tak samo jak r25 .

to Co niedziela 13.01 galeria Zielone wzgorza , parking podziemny ? godzina moze 12:30 ? zeby widno bylo jeszcze .

JacK - Czw Sty 10, 2013 18:41

ja się pisze i godzina tez mi odpowiada :)
kondzio508 - Czw Sty 10, 2013 18:56

Ok to widzimy sie 13.01 na zielonych :) o godz. 12:30
leszczu - Pią Sty 11, 2013 15:12

kondzio508 napisał/a:
Ok to widzimy sie 13.01 na zielonych :) o godz. 12:30

Będę. :grin:

dzelo23 - Pią Sty 11, 2013 21:33

a ja nawet nie wiem jak pracuję w niedzielę :/
leszczu - Nie Sty 13, 2013 17:02

Fotki ze spotu.





PS:kondzio508, a gdzie grill zgubił ?? :razz: :mrgreen:

kondzio508 - Nie Sty 13, 2013 17:09

grill w piwnicy czeka na malowanie :P
joannak25 - Nie Sty 13, 2013 18:14

Kurcze przegapiłam nowy temat.
A dziś się nudziłam trochę i nawet myślałam, że niedziela i jakiś spot mógłby być

kondzio508 - Czw Sty 17, 2013 13:01

joannak25 napisał/a:
A dziś się nudziłam trochę i nawet myślałam, że niedziela i jakiś spot mógłby być


No to zapraszamy teraz w niedziele :) bo na lotnisko / giełdę samochodową sie wybieram z Leszczem , pogadac i bokiem posmigac po płycie :D

jak cos to niedziela 20.01 godzina 12:30 kolo niebieskiej budy tam co zwykle :)

Edit : sobota 19.01

Spot odwolany , sniezyca straszna i zasypie wszystkich do jutra :P , za to dzis sie odbyl maly spot , ja i Leszczu bylismy na lotnisku i troche polatalismy bokiem po lodzie :D sporo aut dzis bylo .

joannak25 - Sob Sty 19, 2013 20:34

Ja i tak na jutro bym nie dojechała.
Jestem w Wawie, tu też dziś cały dzień padał śnieg, warunki na drogach tragiczne, nawet w samym mieście. Aż się boję myśleć o jutrzejszym powrocie.. Mam nadzieję że przestanie padać i do jutra odśnieżą. :-|

dzelo23 - Pon Sty 28, 2013 00:29

Czy możliwe jest że widziałem Carambę około 19:10 na wylocie z Mazowiecka w kierunku na Białystok ? Tak czy siak pozdrawiam kierownika ciemnej seventy five :mrgreen:
joannak25 - Pon Sty 28, 2013 09:37

Nie, tym razem to nie ja, ja wczoraj przesiedziałam cały dzień w domu.

W piatek zrobiłam Warszawę, tam i spowrotem, i chyba mogę już oznajmić, że Caramba jest zdrów :P
Kondzio, przywiązałam się do Twojego krokowca, nie oddam. Musimy się rozliczyć

Ignas - Pią Lut 15, 2013 16:08

Cześć. Od nie dawna jeżdzę Roverem 75. Nie wiem gdzie zadać to pytanie i chyba najlepiej będzie tutaj. Gdzie serwisujecie swoje auta? macie jakies sprawdzone miejsce gdzieś na anszym terenie? Pozdrawiam
dzelo23 - Pią Lut 15, 2013 16:46

Powitać. Ja swojego na ile mogę serwisuję sam. A co nie potrafię albo nie mam fizycznych możliwości (klucze, podnośnik, kanał, narzędzia .....) to jadę aż do Nura prawie naprzeciw "dyskoteki". Pan Andrzej ma pod opieką conajmniej dwie 75 co prawda 1.8 Pb ale diesla też pewnie ogarnie. Skoro masz rzut beretem do mexyku to można spota jakiegoś zrobić.
JacK - Pią Lut 15, 2013 19:35

ja też wszystko staram się robić sam :)
Ignas - Sob Lut 16, 2013 17:52

ja akurat teraz siedze w Białymstoku caly czas, ale mozemy sie jakoś zgadać czemu nie. ja dopiero zaczynam rpzygode z Roverem to bym się mógł trochę dowiedzieć o aucie hehe
joannak25 - Sob Lut 16, 2013 18:23

O witam kolejnego Roverka, nie ukrywam, że cieszy mnie, że jest to 75 :D

Dodaj jakieś zdjęcia, pokaż swoją maszynę. A no i oczywiście zapraszamy na spota :)

Ignas - Nie Lut 17, 2013 09:47

postaram się jak najszybciej cos tam zrobić i wrzucic ;) staram się zaglądac tutaj regularnie więc jak tylko cos będzie postaram się zjawić :)
pafcio88 - Nie Lut 17, 2013 11:54

Witam
Polecicie jakiegoś dobrego mechanika w Białymstoku do wymiany rozrządu i paru napraw w roverku 620 ? :-)

leszczu - Nie Lut 17, 2013 14:50

Ignas, witamy i jak najbardziej zapraszamy na spoty. :)
Cytat:
Witam
Polecicie jakiegoś dobrego mechanika w Białymstoku do wymiany rozrządu i paru napraw w roverku 620 ?

Swego czasu rozrząd w swoim poprzednim silniku robiłem w Martomie na kawaleryjskiej.

pafcio88 - Nie Lut 17, 2013 17:08

Może ktoś jeszcze coś poleci o martomie słyszałem kiepskie opinie.
Ignas - Pią Lut 22, 2013 21:25

Cześć to znowu ja ;) możecie powiedzieć gdzie można pod komputer swoje auto podłączyć w Białymstoku lub okolicach. zapala mi się kontrolka abs i od hamulców i nie wiem co się dzieje. Po zgaszeniu silnika i ponownym odaleniu problem znika. czytałem że może być problem z czujnikiem a najprawdopodobniej to przetarte kable ale ja w temacie machanikowania jestem kompletnym laikiem i nie poradze sobie sam nawet z szukaniem tego będę wdzieczny za odpowiedź;)
leszczu - Sob Lut 23, 2013 12:01

Ignas napisał/a:
Cześć to znowu ja ;) możecie powiedzieć gdzie można pod komputer swoje auto podłączyć w Białymstoku lub okolicach. zapala mi się kontrolka abs i od hamulców i nie wiem co się dzieje. Po zgaszeniu silnika i ponownym odaleniu problem znika. czytałem że może być problem z czujnikiem a najprawdopodobniej to przetarte kable ale ja w temacie machanikowania jestem kompletnym laikiem i nie poradze sobie sam nawet z szukaniem tego będę wdzieczny za odpowiedź;)

Pewnie to wina któregoś z czujnika. joannak25, ma tam jakiegoś mechaniora z kompem który łączy się bez problemu z R75. :)

Ignas - Sob Lut 23, 2013 20:14

jak wejdzie to mam nadzieje, że mi podpowie kto to i gdzie;) chyba ze to jakas tajemnica;p
joannak25 - Nie Lut 24, 2013 12:56

Oto i jestem, najwytrwalszy klient mechaników w mieście Białystok :D
Hehe też ze 2 tyg temu przerabiałam temat czujnika ABS-u, z tym że u mnie nie działał też prędkościomierz, więc wiadomo było w którym kółku leży problem. Czujnik ABS tym razem kupiłam najtańszy na Allego za 50 zł, zobaczymy jak długo pociągnie.

Jeśli chodzi o podłącznie do kompa to ja jeżdże do Elcaru, ul. Pułkowa 8, tel. 85 653 86 75. Koszt to 60 zł, facet podłącza się bez problemu, Boschem. Niedługo dostanę tam kartę stałego klienta, mechanik tam już pamięta, ze na błąd z sondy lambdy za katem ma nie zwracać uwagi.
Jak będziesz wiedział już co do wymiany to być może zapoznam Cię z moim kolejnym mechanikiem :grin:

Ignas - Nie Lut 24, 2013 14:56

jeżeli tutaj będzie do wymiany tylko czujnik bądź te kable to mam znajomego który powinien mi to szybko i nie drogo zrobić;) jak będą jakieś grubsze naprawy to wtedy zapewne skorzystam ;) a co myślicie na temat zakładu przy nowym Auchan bodajże o nazwie Lenarciak. dobry zly tani drogi??


poczytałem teraz opinie o tym warsztacie i są strasznie kiepskie. piszą że to jakiś naciągacz, który nic nie potrafi zrobić.... mam mieszane uczucia... hehe

joannak25 - Nie Lut 24, 2013 16:10

Tego konkretnego warsztatu akurat nie znam, ale ogólnie moja opinia o warsztatach i mechanikach nie jest najlepsza. Jak się im nie patrzy na ręce i nie pilnuje to większość z nich to wykorzysta. A jak wyczują, że klient lub nie daj boże klientka nie zna się kompletnie na rzeczy, to już można czuć się lżejszym o grubą kasę. Niestety sama się o tym boleśnie przekonałam.
Nie twierdzę oczywiście, że wszyscy to oszuści i partacze, ale wiem jedno - trzeba uważać :neutral:

Ignas - Nie Lut 24, 2013 17:36

Czyli jechac smialo do tego Elcaru?
joannak25 - Nie Lut 24, 2013 18:00

Ja tam jeżdżę i póki co zawsze pomagało mi to rozwiązać problem, w dodatku cena chyba dosyć przystępna. Mnie zawsze obsługiwał taki młodszy, niski facet, który przynajmniej mówi mi co jest odpowiedzialne za jaki błąd, a nie tylko nazwę błędu, ale ja pewnie wyglądam na ofiarę ;)

Poza tym mój samochód nie chciał się łączyć z innymi komputerami. Jak do tej pory udało się tylko na T4 (najbliższy w Warszawie) i z tym właśnie Boschem. I nawet nie zbliżaj się do Bialmotu na Elewatorskiej, to był kiedyś serwis Rovera. Twierdzą, że też mają T4, ale nikt go nigdy nie widział na oczy. W czasie kiedy podłączają samochód nie wpuszczają nikogo do warsztatu, a to wszystko w cenie jedynie 120 zł. :o

JacK - Nie Lut 24, 2013 18:10

w bialmocie byłem przy podłączaniu kompa :) i to jest zwykły laptop :D i płytki maja jakieś przegrywane, a nie żadne tam oryginały :P program wyglądał na serwisowy :) kable to mają oryginalne bo jest ich pare kolorów i ten taki moduł miedzy kompem a autem to chyba oryginał. ale nie pamietam :P
Jerzyk - Nie Lut 24, 2013 21:59

Witam serdecznie kolegów.Mieszkam w Zambrowie.Od niedawna Rover 75.śledzę Wasze posty.Narazie swoim 75 przejechałem 1000km i nie mam problemów.Miło poczytach o swoich ziomalach.Pozdrawiam. :)
leszczu - Pon Lut 25, 2013 10:55

Jerzyk napisał/a:
Witam serdecznie kolegów.Mieszkam w Zambrowie.Od niedawna Rover 75.śledzę Wasze posty.Narazie swoim 75 przejechałem 1000km i nie mam problemów.Miło poczytach o swoich ziomalach.Pozdrawiam. :)

Witamy i zapraszamy na spoty. :)

kondzio508 - Pon Lut 25, 2013 11:02

JacK,

Jechaleś w środe 20.02 na ciolkowskiego laweta ? bo chyba trąbiles ale w ostatniej chwili Cię zauwazylem z Leszczem :D wracaliśmy z lotni ;D

joannak25 - Pon Lut 25, 2013 11:32

JacK, tez Cię niedawno widziałam na skrzyżowaniu Wiejskiej i Zwierzynieckiej/Kopernika, ale akurat jechałam Audikiem więc przemknęłam niezuważona :P

Jerzyk, hello :)

Ignas - Pon Lut 25, 2013 12:31

dobra dzieki za rady:) odezwe sie co i jak po kontroli ;)
JacK - Pon Lut 25, 2013 22:09

kondzio508 napisał/a:
JacK,

Jechaleś w środe 20.02 na ciolkowskiego laweta ? bo chyba trąbiles ale w ostatniej chwili Cię zauwazylem z Leszczem :D wracaliśmy z lotni ;D



Tak to ja tez w ostatniej chwili Cię poznałem :P

[ Dodano: Pon Lut 25, 2013 22:09 ]
[quote="joannak25"]JacK, tez Cię niedawno widziałam na skrzyżowaniu Wiejskiej i Zwierzynieckiej/Kopernika, ale akurat jechałam Audikiem więc przemknęłam niezuważona :P

pewnie ja bo czesto tamtędy wracam do domu :)

powitać nowych ziomków :D

joannak25 - Wto Lut 26, 2013 12:45

Znacie jakies miejsce w Białym gdzie mają tester na obecność CO2 w płynie chłodniczym?
Spierdziela mi płyn i to już takie ilości, że nie mogę udawać że nie widzę.

kondzio508 - Wto Lut 26, 2013 12:48

joannak25 napisał/a:
Spierdziela mi płyn i to już takie ilości, że nie mogę udawać że nie widzę.


Pewnie tak jak u Leszcza . Nowy typ ;)


Ogólnie juz niedlugo bedziemy robić u Leszcza w roverku uszczelke, na taka jak umnie bo tez niźle po bloku leci płyn . Pozatym Nowy typ to nie uszczelka tylko blacha :-|

leszczu - Wto Lut 26, 2013 13:09

joannak25 napisał/a:
Spierdziela mi płyn i to już takie ilości, że nie mogę udawać że nie widzę.

Jeśli w dużych ilościach spierdziela, to musi być widoczny wyciek, innego wyjścia niema.

joannak25 - Wto Lut 26, 2013 13:50

Już kurde nie wiem, niby jest trochę mokro po prawej stronie silnika, ale za cholerę nie wygląda żeby tam mi leciał zbiorniczek w klika dni...

Podmieniałam już korki, bo czasem mam mokry zbiorniczek od góry, na tej takiej ramce. Zamówiłam wiec zbiorniczek na wymianę, tyle że jeszcze nie przyszedł.

Ale nawet jak cieknie na zwenątrz to chyba miernik powinien pokazać nieszczelność co?

leszczu - Wto Lut 26, 2013 15:44

joannak25 napisał/a:
Ale nawet jak cieknie na zwenątrz to chyba miernik powinien pokazać nieszczelność co?

Taki miernik pokazuje tylko czy jest CO2 w układzie chłodzenia.
Jak olej wygląda ??

joannak25 - Wto Lut 26, 2013 15:56

Olej dobrze, ogólnie wszędzie czysto, pod korkiem wlewu oleju i w zbiorniczku. Nie dymi w żaden nadzwyczajny sposób, jeździ się też normalnie.

Czasami po odpaleniu na zimnym zdarza mu się trzymać za wysokie lub za niskie obroty, ale po chwili to mija i nie ma raczej związku z uciekaniem płynu.

leszczu - Wto Lut 26, 2013 16:05

Jutro wpada do mnie kondzio, żeby przy jego autku trochę pogrzebać. Jeśli jutro masz czas to możesz do mnie wpaść i oblukamy silnik pod względem wycieków.
Ogólnie jeśli płyn jest czysty, olej też, żeby nawet płyn uciekał tak jak u mnie przez uszczelkę głowicy to nie w takich ilościach. Ogólnie obstawiam albo pompę wody, lub obudowę termostatu, ewentualnie chłodnica.

joannak25 - Wto Lut 26, 2013 17:28

Niestety, zanim ja dojadę to będzie po 17 i będzie już ciemno, więc niewiele zobaczymy.
Jeszcze coś mi nie pasuje z tym zbiorniczkiem, bo skąd on byłby mokry? Przez korek ciśnienie raczej nie wyrzuca, bo moim zdaniem węże nie puchną.

leszczu - Wto Lut 26, 2013 18:06

Hmm albo zbiorniczek jest uszkodzony, albo uszczelka korka puszcza lub to nie jest płyn tylko woda która skądś się tam bierze.
joannak25 - Wto Lut 26, 2013 18:22

Uszczelka korka raczej nie, bo korki mam 3 i na każdym to samo. Woda też nie bo były mrozy a nie zamarzała. Wymienię zbiorniczek to może coś się okaże.
dzelo23 - Wto Lut 26, 2013 20:02

Może tak jak było u mnie, pompa wody. Leszczu znalazł wyciek dopiero po zdjęciu osłony pod silnikiem. Z góry nic nie było widać a od dołu wszystko w płynie uwalone.
JacK - Wto Lut 26, 2013 20:12

ja też miałem wyciek tyle ze dolewałem tak raz w tygodniu ze pół zbiorniczka, i znalazłem wyciek :D w zbiorniczku wyrównawczym dolny króciec był pęknięty i przeciekał

[ Dodano: Wto Lut 26, 2013 20:12 ]
przy okazji może spot w niedziele ?

joannak25 - Wto Lut 26, 2013 20:55

Jak przyjdzie zbiorniczek to wstawię się do swojego szpeca niech jeszcze raz wszystko dokładnie obejrzy.
Raz był spory mróz i po dojechaniu do pracy zajrzałam pod maskę i przez moment widać było parę. Wyglądało jakby wychodziła gdzieś właśnie z okolic zbiorniczka, stąd pomysł żeby go wymienić, w sumie to tylko 30 zł więc warto spróbować zanim się zacznie grzebać w silniku.

A spot jak najbardziej, może któryś z nowych kolegów dołączy?

kondzio508 - Wto Lut 26, 2013 23:20

JacK napisał/a:
przy okazji może spot w niedziele ?


Czemu by nie :) bede w bialym , tylko może o 15 ?? zebym zdązył wytrzezwiec po sobocie ;)

To co 3.03 godzina 15:00 zielone wzgórza , parking podziemny ?

Ignas - Sro Lut 27, 2013 11:07

ja niestety cały weekend poza Białymstokiem wracam dopiero w poniedziałek...
leszczu - Sro Lut 27, 2013 18:05

kondzio508 napisał/a:
To co 3.03 godzina 15:00 zielone wzgórza , parking podziemny ?

Ja się pisze. :)

JacK - Sro Lut 27, 2013 19:08

mi też odpowiada, może wezme laptopa na testy czy z roverkami się bedzie łączył :P bo z moim się łączy i czyta błędy :)
joannak25 - Czw Lut 28, 2013 09:50

Ja jak będę na miejscu a caramba nie będzie u lekarza to też się zjawię.

[ Dodano: Czw Lut 28, 2013 09:50 ]
JacK napisał/a:
bo z moim się łączy i czyta błędy


hehe prawdziwe wyzwanie to moje auto, jak połączy z moim to znaczy, że łączy z każdym :P

kondzio508 - Pią Mar 01, 2013 10:19

Ok. to spotykamy się o 15 w niedzielę :)
JacK - Sob Mar 02, 2013 21:01

ok mi pasuje

[ Dodano: Sob Mar 02, 2013 21:01 ]
w galerii zielone wzgórza ?

leszczu - Nie Mar 03, 2013 10:43

JacK napisał/a:
w galerii zielone wzgórza ?

Tak. Tam gdzie zawsze. :)
PS: Jacku nie zapomnij tego laptopa, może da rade połączyć się z naszymi wynalazkami .mrgreen:

Ignas - Wto Mar 05, 2013 20:06

i jak tam po spocie? JacK i jak udalo się połączyć z kims?:)
leszczu - Sro Mar 06, 2013 10:06

Ignas napisał/a:
i jak tam po spocie? JacK i jak udalo się połączyć z kims?:)

Komp połączył się bez problemu z każdym autem który dojechał na spot. :grin:

JacK - Sob Mar 09, 2013 19:00

dokładnie tak :) z kazdym :)
Ignas - Pon Mar 11, 2013 14:47

siemanko. mam takie pytanie. ma ktoś z Was moze do sprzedania dywanik od strony kierowcy. moj jest przetarty i teraz w okresie zimowym przecieka to na wykladzine. chętnie bym odkupil po dobrej cenie ;) i pytanie do JacKa. Czy miałbyś czas sie ktoregos dnia spotkac zeby auto podlaczyc moje pod kompa? skoro da rade to zrobic i zczytac błędy z Twojego laptopa to wole Tobie dac pare zlotych zarobic niz jakim mechaniorom;)
JacK - Pon Mar 11, 2013 22:17

chętnie podłączyłbym pod kompa ale on nie jest jeszcze mój :p brałem go od znajomego na testy bo chce go od niego kupić :) zapytam go czy pożyczy na niedziele bo tylko wtedy go nie używa choć i to nie zawsze :P więc może mały spocik w niedziele ?
Ignas - Wto Mar 12, 2013 08:59

No cos mozna zorganizowac tylko pogoda mogla by sie poprawic troche to bysmy gdzies na powietrzu sie spotkali a nie w tych podziemiach :)
joannak25 - Wto Mar 12, 2013 10:51

Ten komp łączy się nawet z carambą, znaną z tego, że prawie nikt się z nią nie łączy ;P


Heh a w tym tygodniu nawrót zimy, więc na świeżym powietrzu może być ciężko. Ja to nie wiem czy dołączę, aktualnie przerabiam zapalenie gardła i oskrzeli.
Dywanika nie mam, tzn mam ale z napisem Caramba, czeka na lato, ale za to mam fotele i kanapę jakbyś chciał wymienić ;-)

leszczu - Wto Mar 12, 2013 13:33

JacK napisał/a:
więc może mały spocik w niedziele ?

Ja tam zawsze chętny. :smile:
Ignas napisał/a:
No cos mozna zorganizowac tylko pogoda mogla by sie poprawic troche to bysmy gdzies na powietrzu sie spotkali a nie w tych podziemiach

Jeszcze nie jest tak źle w tych podziemiach. :)

kondzio508 - Wto Mar 12, 2013 13:43

leszczu napisał/a:
JacK napisał/a:
więc może mały spocik w niedziele ?

Ja tam zawsze chętny. :smile:
Ignas napisał/a:
No cos mozna zorganizowac tylko pogoda mogla by sie poprawic troche to bysmy gdzies na powietrzu sie spotkali a nie w tych podziemiach

Jeszcze nie jest tak źle w tych podziemiach. :)


Ale może na lotnisku w ta niedziele ? to przynajmniej bedzie można popatrzeć jak bokiem bemki lataja :)

tam w podziemiach strasznie ciemno ;p

leszczu - Wto Mar 12, 2013 14:01

kondzio508 napisał/a:
Ale może na lotnisku w ta niedziele ?

No niby na Niedziele przewidują słoneczną pogoda i -1, ale wiemy jak jest z tą pogodą. :wink:

kondzio508 - Wto Mar 12, 2013 14:08

jak bedzie za zimno to sie schowamy do auta i tyle :D pogoda mi nie straszna ;p

ja i tak bede w niedziele od 14:30 na lotnisku :)

Ignas - Wto Mar 12, 2013 19:47

Dobra to gdzie by nie bylo to sie widzimy w niedziele. Chociaz ja bym tez w lotnisko celowal
kondzio508 - Sro Mar 13, 2013 09:31

Tym razem spotkamy sie na lotnisku 17.03 godzina 14:30 przy budce niebieskiej (radiowęzel gieldy) .

Bede na 100% :)

leszczu - Sro Mar 13, 2013 11:31

Ignas napisał/a:
Chociaz ja bym tez w lotnisko celowal

No dobra to niech będzie to lotniska. Tylko, aby pogoda dopisała. :wink:

kondzio508 - Sob Mar 16, 2013 10:46

leszczu napisał/a:
aby pogoda dopisała.


od niedzieli Podobno ma być juz lekkie ocieplenie ale zobaczymy czy prognoza sie sprawdzi :neutral:

[ Dodano: Sob Mar 16, 2013 10:46 ]
Przypominam o jutrzejszym spocie :)

17.03 godzina 14:30 , Lotnisko Krywlany (giełda samochodowa) , koło budki giełdy (radiowezła) . :mrgreen:

leszczu - Sob Mar 16, 2013 12:32

kondzio508 napisał/a:
Przypominam o jutrzejszym spocie

17.03 godzina 14:30 , Lotnisko Krywlany (giełda samochodowa) , koło budki giełdy (radiowezła) .

Będę. :)

Ignas - Sob Mar 16, 2013 12:41

dzelo to z Tobą mijałem się wczoraj na wlocie do Wysokiego od storny B-stoku?
JacK - Sob Mar 16, 2013 16:51

ja też powinienem być i pożyczę kompa :)
dzelo23 - Wto Mar 19, 2013 20:01

:mrgreen: Raczej tak, machnołem ręką na powitanie. Masz przepaloną żarówkę z przodu.
Ignas - Sro Mar 20, 2013 13:51

no tak to z Tobą;) hehe miałem, bo akurat w drodze padła i zmieniłem zaraz po dojechaniu do celu ;) pozdrawiam
Marrkus - Wto Kwi 02, 2013 18:15

Szykuje się coś??
leszczu - Wto Kwi 02, 2013 18:18

Jeśli znajdą się chętni to czemu nie. :)
Ignas - Sro Kwi 03, 2013 18:21

to kiedy i gdzie?
leszczu - Sro Kwi 03, 2013 18:43

Ze względu na pogodę proponuje nasze stale miejsce zima, czyli podziemny parking zielone wzgórza kolo toru kartingowego. Godzina 14-15 jak tam komu pasuje. ;)
JacK - Sro Kwi 03, 2013 20:07

może i ja bym wpadł :p
Ignas - Czw Kwi 04, 2013 20:56

sobota czy niedziela?? ;)
leszczu - Pią Kwi 05, 2013 13:56

07.04.2013 Niedziela, podziemny parking w galerii Zielone Wzgórza, godzina 15.00. :)
Ignas - Pią Kwi 05, 2013 23:04

jak nic nie wypadnie to bede napewno !!
kondzio508 - Sob Kwi 06, 2013 09:17

leszczu napisał/a:
07.04.2013 Niedziela, podziemny parking w galerii Zielone Wzgórza, godzina 15.00.


będe na 100%.

joannak25 - Nie Kwi 07, 2013 23:09

I jak tam zlocik?
Ja dziś mimo najlepszych chęci nie dotarłam, ale za to widziałam rano Pawła na giełdzie. Makabryczny korek na wlocie nas nie zraził, ja np znalazłam objazd :P

Ignas - Pon Kwi 08, 2013 01:19

ja dzisiaj niestety nie mogłem. pomimo niedzieli masa spraw... do następnego;)
leszczu - Pon Kwi 08, 2013 18:21

joannak25 napisał/a:
Ja dziś mimo najlepszych chęci nie dotarłam, ale za to widziałam rano Pawła na giełdzie. Makabryczny korek na wlocie nas nie zraził, ja np znalazłam objazd

Kurde, a myślałem że tylko ja ciebie widziałem, a ty mnie nie. A tu proszę. :mrgreen:

joannak25 - Pon Kwi 08, 2013 21:35

Niebardzo się odnajduję na tym targu staroci, mam dużo czasu żeby pooglądać ludzi :P
Swoją drogą czego ci ludzie tam nie przyciągną...

dzelo23 - Czw Maj 02, 2013 19:05

Witam. Dawno nie było tak dobrej okazji do zorganizowania spota :)
Wraz z Leszczem zapraszamy na drugi już podlaski spot garażowy Rovera :mrgreen: który tym razem odbędzie 7 maja (wtorek) w garażu u Leszcza. Motywem przewodnim spota jest hasło
"HGF idzie przecz czyli do trzech razy sztuka i jak nie dać mechanikom się oszukać"

leszczu - Czw Maj 02, 2013 19:25

Cóż mogę od siebie dodać, mogę tylko potwierdzić, to co napisał dzielo23 :mrgreen:
joannak25 - Pią Maj 03, 2013 18:18

Hehehe ja się obawiam, że HGF może być zaraźliwy ;)
dzelo23 - Pon Maj 06, 2013 13:00

Nie no co Ty. W tym przypadku zaraźliwy może być jedynie smar z rąk :mrgreen:

[ Dodano: Pon Maj 06, 2013 13:00 ]
hehehe eR w cudowny sposób ozdrowiał, wyciek na blok ustąpił, płyn czysty olej też. :lol: pewnie boi się że będziemy przy nim mocno grzebać :)

leszczu - Pon Maj 06, 2013 19:10

dzelo23 napisał/a:
hehehe eR w cudowny sposób ozdrowiał, wyciek na blok ustąpił, płyn czysty olej też. pewnie boi się że będziemy przy nim mocno grzebać

Miałem tak samo jak mieliśmy za pierwszym razem z Jackiem rozbierać jeszcze 8V. :mrgreen: Ale i tak później doczekał się wymiany uszczelki. :P

JacK - Pon Maj 06, 2013 20:22

potwierdzam :) to tylko chwilowe przebłyski strachu ze strony silnika ale lada chwila wyskoczy z szafy :P
joannak25 - Pon Maj 06, 2013 20:29

Taaa, Caramba też zawsze w drodze do mechanika się spina i jest wszystko super, nawet jak świruje cały tydzień.
Rovery są przebiegłe :P

dzelo23 - Pon Maj 06, 2013 22:57

Hehehe się wszystko zgadza. Przyjechał pan oglądać auto, maska w górę wszystko pięknie :) mówie mu co i jak z uszczelką a on nic nie widzi. :lol: dopiero jak mocno zajżeć to widać tak z 1cm pod uszczelką mokre a że już ciemnawo było to gdybym mu nic nie mówił to by i nie zaczajił. Heh
kondzio508 - Wto Maj 07, 2013 22:17

I spot garażowy zaliczony :D nawet jak testowalismy roverka to spotkaliśmy carambe na parkingu ;)
joannak25 - Wto Maj 07, 2013 22:47

kondzio508 napisał/a:
nawet jak testowalismy roverka to spotkaliśmy carambe na parkingu


hehe pewnie na parkingu, na którym caramba mieszka co? :)

dzelo23 - Wto Maj 07, 2013 23:00

Tak, trochę się polansowaliśmy na dzielni :) bez hgf'u mieliśmy +100 do lansu :lol:
Dzięki wielkie chłopaki za pomoc, wiedzę, wsparcie i towarzystwo. Powinniśmy częściej organizować spoty garażowe tylko z innych powodów rzecz jasna :)

joannak25 - Sro Maj 08, 2013 08:33

Hehe na moim osiedlu się nie wylansujecie, tam rządzi caramba :P

A który to już Twój hgf?

dzelo23 - Sro Maj 08, 2013 08:56

Ten był trzeci i oby ostatni :mrgreen:
joannak25 - Sro Maj 08, 2013 09:03

O matko, to mnie przebiłeś. U mnie były dwa, z tym że jeden śmiertelny :/
dzelo23 - Sro Maj 08, 2013 10:29

:mrgreen: wiem, wiem nawet że masz wsadzoną taką samą uszczelkę jak ja miałem. U mnie przeżyła 5miesięcy, tylko moja pracowała w extremalnych warunkach.
joannak25 - Sro Maj 08, 2013 10:36

Moja w przyszłym miesiącu będzie miała rok.
Płyn nadal gdzieś mi lekko umyka i za cholerę nie wiadomo gdzie, ale machanior mówi, że na 100 % nie przez uszczelkę, nie ma wycieków na silniku ani śladów spalin, także na razie jeżdżę.
Carambą chodzi dobrze, a jak ostatnio wypluła uszczelkę to było czuć, że umarło kilka chomików mechanicznych (końmi bym tego nie nazwała :P )

leszczu - Sro Maj 08, 2013 12:17

dzelo23 napisał/a:
Ten był trzeci i oby ostatni

I będzie ostatni, tego się trzymajmy. :)

joannak25 - Pią Maj 10, 2013 08:36

leszczu, a Ty już robiłeś swój silnik?
leszczu - Pią Maj 10, 2013 18:52

Mój silnik jeszcze czeka. :) Prawdopodobnie rozbiorę go w następnym tygodniu. :wink:
dzelo23 - Wto Maj 28, 2013 19:12

Jak tam Leszczu z silnikiem? Zrobiłeś?
Ktoś z podlasia jedzie na zlot ??

leszczu - Wto Maj 28, 2013 19:21

dzelo23 napisał/a:
Jak tam Leszczu z silnikiem? Zrobiłeś?

Silnik zrobiony i hula tak jak należy, więc joannak25, nie musisz się już bać, że twoja caramba zarazi się HGF-em od mojego. :mrgreen:

A ze zlotem cały czas się zastanawiam, ale chyba pojadę. :)

joannak25 - Wto Maj 28, 2013 20:17

Spoko, Caramba ostatnio śmiga jak trzeba, dziś też przeleciałyśmy się do Wawy i spowrotem.

Co prawda w zeszłym tygodniu podarowałam jej (prawie) nową chłodnicę klimatyzacji, ale coż, każdy ma czasem jakieś zachcianki :P

leszczu - Sro Cze 05, 2013 19:09

Dawno nie było żadnego spota. Może coś zorganizujemy ??
JacK - Sro Cze 05, 2013 22:06

chętnie w niedziele na lotni lub w galerii jakby padało
kondzio508 - Czw Cze 06, 2013 05:37

ok, ja tez podjadę , jak bedzie ladna pogoda to na lotnie , jezeli deszcz to tak jak Jacek pisze w galeri na parkingu .

niedziela godzina 15:30 ?

joannak25 - Czw Cze 06, 2013 08:07

kondzio508, cierpi na besenność :P

Ja, jeżeli będę w Białymstoku to też się piszę.

JacK - Czw Cze 06, 2013 20:13

ja mysle ze się wyrobie na 15:30

tak przy okazji wrzucam fote MG dwa metry nad ziemią :P

leszczu - Czw Cze 06, 2013 20:21

JacK napisał/a:
tak przy okazji wrzucam fote MG dwa metry nad ziemią

A to już wiem jak sprawdzałeś amory. Szybkie opuszczenie w dół i jeśli nadwozie nie dotknie ziemi to amory trzymają. :razz: :mrgreen:

A godzina spotu też mi odpowiada, więc jeśli będzie pogoda to lotnia, a jeśli deszcz to stałe miejsce pod parkingiem na Zielonych Wzgórzach.

kondzio508 - Czw Cze 06, 2013 20:23

joannak25 napisał/a:
kondzio508, cierpi na besenność


oj chyba bardziej na pracoholizm ;/ bo ostanio od 5 do 23 i caly czas cos robie jak nie w pracy to w domu :roll:

JacK - Pią Cze 21, 2013 23:09

hehe ma sie te sposoby :P

[ Dodano: Nie Cze 09, 2013 14:29 ]
będzie ktoś dzisiaj ?

[ Dodano: Pią Cze 21, 2013 23:09 ]
mam problem gdyż mi sie poluzowała śruba na wentylatorze chłodnicy

i odpadła a wiatrak zjechał gwint :P

więc potrzebuje drugi wentylator może ktoś ma do diesla ?

leszczu - Sob Cze 22, 2013 11:17

Może od beny pasuje. Trzeba zagadać do kondzio508, :)
JacK - Sob Cze 22, 2013 13:59

nie pasuje niestety :P juz kupiłem w dobrzyniewie mieli :) o wilku mowa mijałem kondzia na drodze do dobrzyniewa :) ciągnął przyczepke :) nie poznał mnie bo na motorze leciałem :P chyba raczej to był on :P :P
kondzio508 - Czw Cze 27, 2013 05:34

JacK napisał/a:
nie pasuje niestety juz kupiłem w dobrzyniewie mieli o wilku mowa mijałem kondzia na drodze do dobrzyniewa ciągnął przyczepke nie poznał mnie bo na motorze leciałem chyba raczej to był on



hehe , dokladnie ja jechalem po stal na brame bo dzialeczke trzeba grodzić ;)

[ Dodano: Czw Cze 27, 2013 05:34 ]
Może Ktoś chętny na spota w niedziele o godzinie 16 , na lotnisku /Giełdzie w krywlanach ?

leszczu - Czw Cze 27, 2013 10:30

kondzio508 napisał/a:
Może Ktoś chętny na spota w niedziele o godzinie 16 , na lotnisku /Giełdzie w krywlanach ?


Ja się pisze. :)

JacK - Czw Cze 27, 2013 20:13

ja tez :) raczej :P

[ Dodano: Czw Cze 27, 2013 20:13 ]
chłopaki gdzie kupic białą folie karbon termoplastyczną ?
w gresie byłem nie mają :P na allegro jest ale wolałbym zajechac gdzies i kupić

joannak25 - Czw Cze 27, 2013 20:46

Radzę zajechać do jakiejś agencji reklamowej lub warsztatu gdzie obklejają samochody.
My obklejaliśmy Audika w agencji Globart na Ciołkowskiego.

JacK - Czw Cze 27, 2013 21:06

dzięki caramba zadzwonie i spytam
joannak25 - Czw Cze 27, 2013 21:08

Hehe ja na Twoim miescu bym gdzieś zajechała. Bo pewnie oficjalnie nie sprzedają tylko świadczą usługi, ale jak się zagada z panami, którzy oklejają, to pewnie cośtam mają nie do końca zapisanego w ewidencji.
Wymieniałam folię na lusterkach to mieli wtedy różne kawałki.

leszczu - Pią Cze 28, 2013 10:25

JacK napisał/a:
chłopaki gdzie kupic białą folie karbon termoplastyczną ?

Gościu w Dobrzyniewie Dużym ogłasza się z taka folią.
http://allegro.pl/folia-o...3319023642.html

kondzio508 - Nie Cze 30, 2013 08:50

Przypominam o dzisiejszym spocie :) lotnisko / gielda samochodowa godzina 16 :00 :)

Do zobaczenia :)

leszczu - Nie Cze 30, 2013 13:00

kondzio508 napisał/a:
Przypominam o dzisiejszym spocie lotnisko / gielda samochodowa godzina 16 :00

Oj z tym spotkaniem na Krywlanach chyba nici, bo pogoda się zepsuła. :neutral:
W takim razie proponuje przenieść spotkanie na podziemny parking na Zielonych wzgórzach, chyba że do 16.00 pogoda się poprawi. ;)

dzelo23 - Nie Cze 30, 2013 13:35

U mnie już się wypogadza :) wiatr w Waszym kierunku wieje więc pogoda raczej będzie.
A może do Mazowiecka przyjedziecie ? Dzisiaj festyn lata z radiem, w szepietowie targi rolnicze (machiny konkretne :lol: ) hostesy jeszcze konkretniejsze :mrgreen:

leszczu - Nie Cze 30, 2013 13:40

dzelo23 napisał/a:
hostesy jeszcze konkretniejsze

Tym mnie zaciekawiłeś. :mrgreen:
To co Panowie lecim na wysoki ?? :P

Ignas - Sro Lip 03, 2013 16:56

siema. powiedzcie mi co to moze byc? smierdziec od tygodnia mi zaczelo ropą a jak zdjąłem pokrywę silnika to widzę, że się ropa zbiera delikatnie. wtryskiwacze? mam nadzieję że nie...
JacK - Sro Lip 03, 2013 20:39

nieszczelność na przewodach przelewowych wtryskiwaczy, najszybciej to bym obstawiał lub inna nieszczelność w układzie paliwa przy wtryskach, daj dobrej jakości zdjęcie lub na spocie w niedziele mozemy zerknąć jeżeli takowy będzie :P najlepiej to umyj a pózniej odpal silnik i zobacz gdzie leci
leszczu - Czw Lip 04, 2013 12:34

Ignas, przyjedz kiedy na spota to obadamy. :)
joannak25 - Czw Lip 04, 2013 14:17

A moja folia na przednich szybach po raz kolejny zwyciężyła w walce z panem od badań technicznych :D
kondzio508 - Czw Lip 04, 2013 17:24

joannak25, kurde te lata szybko lecą , sie zdaje dopiero robiłaś badania na Carambe ;d a juz znowu trzeba było ;-)
joannak25 - Czw Lip 04, 2013 17:26

Nom, a żebyś wiedział.. Caramba dziś znowu odchudziła mnie o 750 zł :/
Przegląd + ubezpieczenie.. Jak to mówią w pewnej reklamie: uważam, że ubezpieczenie mojego samochodu kosztuje mnie trochę zbyt drogo :P

Ignas - Czw Lip 04, 2013 19:47

byłem u znajomego mechanika. cieknie przy drugim wtryskiwaczu od lewej. ten caly weekend pracuje ogolnei weekendy mam zajete. kolega podpowiedział mi żeby kupić jakaś tam podkładke pod wtryskiwacze i że to tam może być przyczyna. leszczu a nie masz moze czasu jutro? obojtenie o ktorej godzinie podjade gdzie trzeba ;)
leszczu - Sob Lip 06, 2013 11:07

Ignas napisał/a:
leszczu a nie masz moze czasu jutro? obojtenie o ktorej godzinie podjade gdzie trzeba

Jeśli mechanik mówi że cieknie z pod tego wtryskiwacza to pewnie tak jest, wiec nic ci nowego nie powiem. ;)

dzelo23 - Nie Lip 07, 2013 08:53

No Rovbaczki palić motorki i dawać do Wysokiego. Dzisiaj święto mleka :lol:
kondzio508 - Nie Lip 07, 2013 12:06

dzelo23 napisał/a:
No Rovbaczki palić motorki i dawać do Wysokiego. Dzisiaj święto mleka


hehe , bede pierwszy bo mam najblizej :P a tak powaznie , kiedy robimy jakiegos spota z grilowaniem :) ? na koplanach przy stawach dobre miejscówki sa :)

leszczu - Pon Lip 08, 2013 11:37

W sumie można byłoby coś zorganizować.
Irokez - Pon Lip 08, 2013 13:01

Witam wszystkich
Może ktoś wie gdzie mogę naprawić wentylator chłodnicy do R 75 2.0 CDT bo mi padł lub gdzie mogę kupić za rozsądną cenę używany?

leszczu - Pon Lip 08, 2013 16:28

Taki wentylator z tego co wiem to chyba można na nowo przetoczyć i będzie hulać. Dobry elektronik powinieneś to zrobić.
Co do używek to chyba cie nie zaskoczę jak podam link do allegro. :wink:
Zawsze można też odwiedzić najbliższe szroty.

Irokez - Wto Lip 09, 2013 16:45

Tak tylko gorzej z tym"dobrym" elektronikiem, teraz kazdy najlepiej to by wymienial czesci na nowe a nie naprawial stare :/ Wlasnie od jednego odebralem samochod
dzelo23 - Wto Lip 09, 2013 16:53

Joł. Jeszcze nie wgłębiałem się w temat wentylatorów ale można nowy dopasować voyagera. Popatrz w manualu dla 75 tam jest temat a wnim chyba wszystko co potrzebne.
leszczu - Sro Lip 10, 2013 12:36

Może jakiś spocik w Niedziele ??
JacK - Nie Lip 14, 2013 13:27

chetnie jezeli bede w białym :)

[ Dodano: Nie Lip 14, 2013 13:27 ]
ktoś dzisiaj chetny na spota ?

[ Dodano: Nie Lip 14, 2013 13:27 ]
ignas dawaj to zobaczymy gdzie u ciebie leci ?

leszczu - Nie Lip 14, 2013 14:14

Patrzę, że dzisiaj ze spota to nici. :neutral:
JacK - Nie Lip 14, 2013 14:22

lipa pogoda
leszczu - Nie Lip 14, 2013 14:31

Pogoda taka, że nawet nie che się z domu wychodzić.

Przekładamy spota na inna Niedziele. Może więcej chętnych się znajdzie. :)

JacK - Nie Lip 14, 2013 14:33

okej
leszczu - Sob Lip 20, 2013 15:40

Dobra. Teraz już niema odwrotu. :)

Spot, Niedziela, 28.07.2012, Lotnisko Krywlany, godzina 16.00.

Przewidziane są dwie niespodzianki.
Pierwsza - Nowe naklejki pod tablice.
Druga - Niespodzianka jednego ze spotowiczów.

Zapraszam nowych jak i starych sympatyków marki. :grin:

JacK - Sob Lip 20, 2013 22:09

hehe nie moge sie doczekac :P bede po imprezce to mam nadzieje ze bede dał rade
kondzio508 - Nie Lip 21, 2013 10:19

Oczywiscie Będe :) sie poscigamy ;)
borsuk88 - Nie Lip 21, 2013 10:54

mówicie każdy jest mile widziany kto ma roverka??nawet takiego nie do ścigania??
dzelo23 - Nie Lip 21, 2013 14:27

Każdy :mrgreen:
kondzio508 - Nie Lip 21, 2013 14:57

O widzę Ekipa sie zbiera :) Bardzo Fajnie !! ! niech grupa Podlaska Sie trzyma :)
joannak25 - Nie Lip 21, 2013 14:58

A ja znowu chora i za spota nici :(
staffer - Nie Lip 21, 2013 15:26

Hej, wiem że to formalnie nie temat od tego, ale z racji faktu, że udzielają się osoby z okolic to chciałem się podpytać o takiego MG/Roverka:

http://otomoto.pl/mg-zs-180-2-5-v6-C29119400.html

Ktoś kojarzy w jakim jest stanie?

kondzio508 - Nie Lip 21, 2013 15:32

joannak25 napisał/a:
A ja znowu chora i za spota nici


Ale pewnie Wyzdrowiejesz do 28.07 ? ;)

Swoją droga widzialem Carambe na ciołkowskiego w srode wieczorem ale kierowal jakis Pan ;)

joannak25 - Nie Lip 21, 2013 17:01

Hehe jestem tak chora że nie wiem nawet jaka jest data, myślałam że ten spot to dziś.

A Caramba ma chwilowo dwóch zasiadaczy, bo Audik zepsuł sobie pompę wtryskową :P

[ Dodano: Nie Lip 21, 2013 17:01 ]
staffer, u mnie na osiedlu jest taki sam, ale trudno stwierdzić, czy ten sam, bo nie widać rejestracji.
Te felgi do oryginalne od MG? Bo jak nie, to może po nich uda się zidentyfikować.

staffer - Nie Lip 21, 2013 18:50

Felgi wyglądają na seryjne..
joannak25 - Nie Lip 21, 2013 19:55

Kurcze to nie wiem, może miałby nalepkę Sprzedam. Rozejrzę się jutro po osiedlu.
Jeżeli to ten sam, to jeździ nim głównie dziewczyna, widzę często rano jak jedzie do pracy. Auto wygląda ogólnie nieźle, ale jeżeli chodzi o stan lakieru to srebrnemy trzeba się bliżej przyjrzeć.

borsuk88 - Nie Lip 21, 2013 21:18

w takim razie jak będzie pogoda to biorę synka i wpada ze swoją r 75 fajnie będzie pooglądać i poznać innych posiadaczy roverków
staffer - Nie Lip 21, 2013 21:25

Ok, fajnie, że jest odzew.
Na czym polega mój problem - mam ponad 800kmów w obie strony, więc nie opłaca mi się jechać oglądać autko tylko po to, żeby się okazało że jest nieopłacalne (a obawiam się tego patrząc po cenie).
Gdyby ktoś miał wiedzę i ochotę i obejrzał to autko pod kątem zakupu to zrekompensowałbym mu poświęcony na to czas..

joannak25 - Nie Lip 21, 2013 21:30

No ja niestety mistrzynią zakupów nie jestem (ci, którzy znają historię mojego auta, więdzą o co chodzi :))
Tak więc jeśli ktoś miałby rzeczowo ocoenić to auto, to raczej nie ja :P

Marrkus - Nie Lip 21, 2013 22:15

A może spot wyjazdowy?? Ładna pogoda się zapowiada, Augustów niedaleko....
dzelo23 - Nie Lip 21, 2013 22:20

Witaj Staffer. Zadzwoń, porozmawiaj, wyciągnij jak najwięcej informacji, jeżeli będziesz dalej zainteresowany to umówię się na oględziny. Zgarnę Leszcza i prześwietlimy go dokładnie.
kondzio508 - Nie Lip 21, 2013 22:24

dzelo23 napisał/a:
Zgarnę Leszcza i prześwietlimy go dokładnie.


I mnie :P I mnie :)

Marrkus może być i spot wyjazdowy nie widze problemu :) Augustów jak najbardziej :)

dzelo23 - Nie Lip 21, 2013 22:30

Kondzio no problema, jak we trzech to remont silnika jak coś można zrobić ;)
leszczu - Pon Lip 22, 2013 10:31

staffer napisał/a:
http://otomoto.pl/mg-zs-180-2-5-v6-C29119400.html

Ktoś kojarzy w jakim jest stanie?

Tak na pierwszy rzut oka wygląda na oryginał. Oryginalne felgi, zderzaki, lampy itd. Prawe tylne drzwi maja jakby inny odcień. Oczywiście można go luknąć na żywo. Ja się pisze. :)

staffer - Pon Lip 22, 2013 17:23

Odbyłem krótką rozmowę z właścicielem, z podstawowych info:
- kolektor był wymieniany, podobnie jak 1 silniczek VIS
- rozrząd nie był robiony, wg mechanika wcześniej nie było takiej potrzeby

Akurat dorwałem go na trasie, więc nie przeciągałem rozmowy za bardzo :)
Od środy jest niedostępny do niedzieli, więc albo wcześniej, albo później można się z nim umówić telefonicznie i dogadać odnośnie pasującej godziny na odwiedziny. Nie ma specjalnych wymagań co do godziny, tyle że dni robocze i w piątki do 16.
Nr z ogłoszenia: +48 516 35 35 32 (jawny w ogłoszeniu więc podaję)

dzelo23 - Pon Lip 22, 2013 17:28

Dostępny jest tylko do 16, czy po 16 ?
staffer - Pon Lip 22, 2013 18:22

Tylko piątki do 16, inne dni do ugadania i wcześniej i później...
dzelo23 - Pon Lip 22, 2013 20:32

:głupek: jak ja to przeczytałem że nie zrozumiałem.
staffer - Pon Lip 22, 2013 21:39

Spoko, ja dzisiaj po 9 godzinach w pracy, przy obecnej temperaturze, prawie nie wiedziałem jak się nazywam, także nic dziwnego ;)
borsuk88 - Wto Lip 23, 2013 20:01

wracając do naszego mini zlotu to dajcie znać czy na krywlanach będzie mi augustów odpada bo ja na 17 mam piłeczke i nie da rady a na lotnisko bym z chęcią zajechał więc czekam co tam ustalicie
kondzio508 - Wto Lip 23, 2013 21:30

borsuk88, w niedziele o godzinie 16 widzimy sie na krywlanach . :)
borsuk88 - Sro Lip 24, 2013 17:04

no i ok aby nie padało ja jestem na stówe na ten moment ! powinienem was znaleźć ha
joannak25 - Sro Lip 24, 2013 21:55

Pozdrowienia dla Jacka, który śmignął mi dziś na Raginisa około godz.18.30. Znowu mnie nie widział, ale znowu się maskowałam w Audi, które to po reanimacji pompy wtryskowej śmiga tak, że w trakcie jazdy widać tylko czarną smugę ;)
dzelo23 - Sro Lip 24, 2013 22:16

:/ ja tym razem odpadam, wypad do Wa-wy :mrgreen: trzeba słoiki zawieźć ale też i eR przygotować do pewnych czynności nieuchronnie zbliżających się w czasie :lol:
kondzio508 - Nie Lip 28, 2013 10:43

Przypominam o spocie dzisiejszym :) godzina 16 , lotnisko krywlany (gielda samochodowa ) :)
leszczu - Nie Lip 28, 2013 10:47

Ja też przypominam, że dzisiaj spot :mrgreen:
Naklejeczki mam już przygotowane, więc punkt 16.00 spotykamy sie na lotnisku. Mam nadzieję że się znajdziemy. ;)

kondzio508 - Nie Lip 28, 2013 10:50

leszczu napisał/a:
Mam nadzieję że się znajdziemy


Oto bym sie nie martwil , bo to nie golf ze pelno tego ;) chociaz ostanio obserwujac , to co raz wiecej roverków w bialym :D

borsuk88 - Nie Lip 28, 2013 21:03

ja odpadam nie mam jak lipa ale naklejki zatrzymajcie dla mnie może jakoś sie dogadamy i odbiorę je! sorki że tak wyszło siła wyższa

[ Dodano: Nie Lip 28, 2013 21:03 ]
luzik dzięki za naklejki spoko zakręceni z was ludzie i mam nadzieje że szybko znów sie spotkamy i teraz sie poogląda furki dokładnie

staffer - Wto Lip 30, 2013 09:47

Czy udało się Wam skontaktować w sprawie tego ZSa? Ogłoszenie zniknęło już w środę, kupiliście go? :D
dzelo23 - Wto Lip 30, 2013 11:27

Wiem że Leszcu dzwonił ale się nie dodzwonił :) , może wkońcu mu się udało hehehe
leszczu - Wto Lip 30, 2013 19:56

Zgadza się. Dzwoniłem, ale się nie dodzwoniłem, potem już tematu nie poruszałem. Jak ci na tym jeszcze zależy to mogę umówić się z nim na niedziele. Może kondzio508, tez byłby chętny. :mrgreen:
staffer - Wto Lip 30, 2013 21:41

Zgodnie z tym co pisałem wcześniej - był skory do umówienia się tylko w dni robocze, ponoć na weekendy wybywa z Waszych okolic.
Jeśli bylibyście w stanie oblookać to autko to miło, jeśli nie to je odpuszczam, dobrze wiecie, jak łatwo w tej branży jest wtopić, zwłaszcza z mało popularnymi modelami..

joannak25 - Czw Sie 01, 2013 16:35

leszczu, wyczaiłam wczoraj Twoje auto na Malmeda, na miejscu dla niepełnosprawnych :P
leszczu - Czw Sie 01, 2013 21:09

joannak25 napisał/a:
leszczu, wyczaiłam wczoraj Twoje auto na Malmeda, na miejscu dla niepełnosprawnych

Przed joannak25, chyba nikt się nie ukryje. :P

joannak25 - Czw Sie 01, 2013 21:10

A żebyś wiedział. "Caramba" zobowiązuje :P
mmaniacs - Pią Sie 02, 2013 13:51

Witam , znacie może jakiegoś taniego i dobrego mechanika w Białymstoku do Rovera 620 SDI 2.0 96r a konkretnie wymiana rozrzadu :>
borsuk88 - Sob Sie 03, 2013 17:29

ja wszystkie swoje samochody robiłem tutaj - honda galant ford - rozrządy i inne rzeczy robiłem i może nie są najtańsi ale dobrze robili i nie partolili
www.serwis-motor.pl

mmaniacs - Sob Sie 03, 2013 18:47

A dzieki wielkie :mrgreen: Mam blisko do tego warsztatu to zajadę w poniedziałek i popytam :d Pytałem w warsztacie na ulicy. Sitarskiego i tam chcą 300zł plus z wymiana paska wielorowkowego - alternatora i klimy ;d Jak zrobie porządek z samochodem to zajadę na najbliższy spocik :>
kondzio508 - Nie Sie 04, 2013 20:49

Troszkę pózno ,bo dopiero znalazłem chwilkę zeby dodać fotki ;) ogólnie dodam ze jestem zadowolony ze zmiany roverka 200 na 400 :) wygodniej sie jezdzi i tanio :) (diesel) ;) chyba wkoncu HGF mnie nie dopadnie ;)

na pierwszym zdjeciu roverek juz z wlepą klubową :)

borsuk88 - Czw Sie 08, 2013 19:40

kozacko wygląda i aby służył jak najdłużej bezawaryjnie

[ Dodano: Czw Sie 08, 2013 19:40 ]
No i w mej małej miescinie jest już 6 r 75 i w tym 2 po pifcie- była moja i jest teraz druga szara i też chyba w diselku! No to robi się to dość popularny samochodzik ha

leszczu - Pon Sie 12, 2013 11:22

25.08.2013 godzina 16.00. Lotnisko Krywlany. :)

dzielo23 mam dla ciebie nowa legitymacje klubowa do przekazania, więc jakbyś się pojawił byłoby fajnie. ;)

kondzio508 - Pon Sie 12, 2013 21:30

leszczu napisał/a:
25.08.2013 godzina 16.00. Lotnisko Krywlany.


Dla mnie raczej pasuje , wiec bede :)

Ignas - Sob Sie 24, 2013 12:49

Witam po dłuższej nieobecności :) na jutrzejszym zlocie nie moge być bo pracuje ale następne zaliczam obowiązkowo :) np. Za tydzień sobote
kondzio508 - Sob Sie 24, 2013 22:02

Ignas napisał/a:
Za tydzień sobote


Za tydzien Ok , ale niestety w niedzielę . Sobota dzien jak codzien i trzeba harowac ;/

Jutro oczywiscie bedę na spocie :) ropucha zatankowana ;)

dzelo23 - Nie Sie 25, 2013 08:27

Kombinuję co by być :d
borsuk88 - Nie Sie 25, 2013 08:44

za tydzień i ja będę bo dziś nie ma jak praca eh
kondzio508 - Nie Sie 25, 2013 08:59

dzelo23 napisał/a:
Kombinuję co by być


Prt brac ze soba na spota ?

dzelo23 - Nie Sie 25, 2013 09:42

Bierz bierz. A jak masz jakieś wynże nieżywe to też wrzuć jak możesz. Ja wezmę to co mam i będziemy budować układ :d . Jak coś spasuje do się dogadamy na pewno :lol: .
kondzio508 - Nie Sie 25, 2013 09:47

Ok , weże gratis , bo i tak mi nie potrzebne sie walają ;d także ide pucowac zaraz roverka ;p
dzelo23 - Nie Sie 25, 2013 21:11

Dzięki za spota, jak dla mnie miejscówa zbyt głośna :/ , dalej jest przyjemniej dla mnie. Dzięki za graty i do zobaczenia, mam nadzieję że już u mnie przy swapie.
joannak25 - Nie Sie 25, 2013 21:25

Umyłam Carambę, żeby nie było :P
JacK - Wto Sie 27, 2013 21:12

Przyszedł czas na sprzedaż mojego MG :( http://allegro.pl/show_item.php?item=3505919529

[ Dodano: Wto Sie 27, 2013 21:12 ]
Ale jest dobra nowina bo kupiłem ROVER-a 75 2004 r. 2.0 cdt polifcie hehehe od rodziny dziadka Schummachera heheheh

dzelo23 - Wto Sie 27, 2013 21:50

no to gratulacje i bezawaryjności
kondzio508 - Wto Sie 27, 2013 21:53

JacK napisał/a:
bo kupiłem ROVER-a 75 2004 r. 2.0 cdt polifcie


Patrze ze coraz wiecej 75 bedzie na spocie ;d chyba i ja zmienie na wiosne na jakieś ZT bo jak zobaczylem ceny ich na allegro to sie zastanawialem czemu ja kupilem 400 a nie własnie ZT :D

leszczu - Sro Sie 28, 2013 10:01

JacK napisał/a:
Przyszedł czas na sprzedaż mojego MG :( http://allegro.pl/show_item.php?item=3505919529

[ Dodano: Wto Sie 27, 2013 21:12 ]
Ale jest dobra nowina bo kupiłem ROVER-a 75 2004 r. 2.0 cdt polifcie hehehe od rodziny dziadka Schummachera heheheh

Gratki. To kiedy się pochwalisz ?? ;>

JacK - Czw Sie 29, 2013 17:59

dzieki :) być może w niedziele przyjade na lotnie we wtorek powinienem go sprowadzić

[ Dodano: Czw Sie 29, 2013 17:59 ]
oczywiście nie ta niedziele tylko nastepna

Ignas - Sob Sie 31, 2013 10:12

w następna niedziele spot? 8 września?
borsuk88 - Sob Sie 31, 2013 12:14

no czemu nie ja w te niedzielę nie dam rady bo jeszcze nie złożyłem do końca przodu wentylator wreszcie na nogi i lata aż miło ! no miło będzie obejrzeć kolejną 75-tkę po lifcie ostatnio wyrastają one jak grzyby po deszczu ha aby jak najdłużej służył i czekamy na foty
kondzio508 - Sob Sie 31, 2013 21:38

Ok, to 8.09 spot na krywlanach tam co ostanio przy "niebieskiej budzie lub jak kto woli biurze gieldy samochodowej " ;)

Aha , tylko prosilbym przyjechac czystym autem ;) bo bede robil zdjecia calej załogi :)

jeszcze dodam :) Pozdrawiam Markusa widzianego dzis o 20 na przedluzeniu piastowskiej ( pewnie mnie nie widzial bo jechalem volvo ojca i to z przyczepa :D ) poszedl tylko dym powachalem , po tym 2.0 T :D

Ignas - Nie Wrz 01, 2013 15:24

A o ktorej godzinie? Bo ma chrzcinach bede I nie wiem czy sie wyrobie
leszczu - Nie Wrz 01, 2013 19:03

Ignas napisał/a:
A o ktorej godzinie?

15-16 :wink:

Ignas - Pon Wrz 02, 2013 12:36

kurde... to nie wiem czy zdąże... postaram sie;) w drodze powrotnej wpadne na lotnisko jak bedziecie to sie spotkamy jak nie to na nastepny;)
leszczu - Nie Wrz 08, 2013 11:17

Przypominam o dzisiejszym spocie o godzinie 16. :wink:
Ignas - Sob Wrz 14, 2013 17:13

Następna niedziela o 16?

[ Dodano: Sob Wrz 14, 2013 17:13 ]
Sorry ze jeden pod drugim :P znacie jakas dobra, godna polecenia firmę stawiająca domu? Albo jakiegoś dobrego majstra który postawił by dom?

kondzio508 - Pon Wrz 16, 2013 05:59

Ignas napisał/a:
Sorry ze jeden pod drugim znacie jakas dobra, godna polecenia firmę stawiająca domu? Albo jakiegoś dobrego majstra który postawił by dom?


gdzie to ma być ? i czy to system gospodarczy czy pod klucz ? mozesz dać na PW .

Ignas - Sro Wrz 18, 2013 14:15

Poszło na priv. I jak z niedziela?
kondzio508 - Sro Wrz 18, 2013 20:11

Ignas napisał/a:
I jak z niedziela?


Ja moge wpaśc na 15:30 na lotnisko , jest ktos jeszcze, kto reflektuje na spota ? :)

Ignas porozmawiamy o budowie na spocie któregos razu :)

Ignas - Sro Wrz 18, 2013 21:51

to w niedziele;)
mam nadzieje

leszczu - Czw Wrz 19, 2013 12:25

Ja niestety odpadam w tą Niedziele. :neutral:
Ignas - Pią Wrz 20, 2013 21:17

dowiedziałem się dzisiaj, że w niedziele niestety znowu pracuje.... kondzio napisz na priv co tam masz do zaoferowania;) ewentualnie mozemy pomyslec cos jutro po 15?
kondzio508 - Nie Wrz 22, 2013 09:36

Ignas, dobrze sie złozylo ze nie mozecie podjechac , bo i mnie dopadlo przeziebienie po 2 dniach na dzialce ;/ z tą pogodą to juz nie wyrabiam ;/ co do budowy to mysle ze pogadamy na spocie za tydzien w niedziele :)
Ignas - Wto Wrz 24, 2013 13:43

Będę po weselu ale mam nadzieje do 15 wstać :P
leszczu - Sro Paź 16, 2013 11:34

Jest ktoś chętny na dzisiejszego spota ??

[ Dodano: Sro Paź 16, 2013 11:34 ]
To jak, może jakieś spotkanko w Niedziele ??

[ Dodano: Sro Paź 16, 2013 11:34 ]
To jak, może jakieś spotkanko w Niedziele ??

kondzio508 - Czw Paź 17, 2013 13:11

Może w następną czyli 27.10 ? na lotnisku o godzinie 14 ? bo teraz dzien krótki , to spot musi być wcześniej ;)
JacK - Pią Paź 18, 2013 19:09

nie wiem jak z czasem będę, na śmierć zapomniałem o tym kołku dla Ciebie Leszczu, w ogóle złożyłeś ? jak chcesz te kołki to napisz mi sms jaki rozmiar bo jutro będę w robocie to mogę wziąść
leszczu - Sob Paź 19, 2013 16:46

JacK, spoko. Znalazłem kupiłem i wszystko już poskładane i co ważne jeździ. ;)
A co do spota to może w takim razie przełóżmy go na następną Niedziele.

kondzio508 - Sro Paź 23, 2013 20:52

leszczu napisał/a:
A co do spota to może w takim razie przełóżmy go na następną Niedziele.


Kurcze mi sie tak zlożylo ze nie mam pojecia czy bede w niedziele , bo roverka wlasnie postawilem w garazu, na kobylki ,zaczynam walke z blacharką i nie wiem kiedy skonczę , bo robie po pracy .

takze mnie pewnie w tę niedziele nie bedzie ;/

leszczu - Czw Paź 24, 2013 14:57

A nie masz innego "rowera" np.: :P
JacK - Pią Paź 25, 2013 20:14

hehe dobre :D
kondzio508 - Sob Paź 26, 2013 17:38

hahhaa smieszne ;p mam volvo ale ostanio pali mi - 100Km =50 zl i to lpg :-| trzeba wkoncu jechac do gazownika chyba ;)
leszczu - Pią Lis 01, 2013 15:16

To co, do trzech razy sztuka i może w ta niedziele uda się spotkać ??
JacK - Pią Lis 01, 2013 20:45

owszem czemu nie :D może i ja czas znajde :P
kondzio508 - Pią Lis 01, 2013 23:01

dobra . To niedziela 3.11 godzina 14 , lotnisko krywlany ;)
leszczu - Nie Lis 03, 2013 10:40

Ok. Ja mogę trochę się spóźnić ale będę. Ogólnie nawet jak ktoś przyjedzie o 15-16 to i tak jeszcze pewnie będziemy, wiec zapraszamy. ;)
kondzio508 - Nie Lis 03, 2013 12:18

ja bede pare minut po 14 ;P roverek juz zlozony ;d
customgarage - Wto Lis 19, 2013 18:15

Witam. Jestem nowy na forum mieszkam w Czarnej Białostockiej. Jako że posiadam mały warsztat-garaż zakupiłem rozbitego rowerka. Zapraszam do tematu:
http://forum.roverki.eu/v...p=824601#824601

leszczu - Sro Lis 20, 2013 14:08

customgarage napisał/a:
Witam. Jestem nowy na forum mieszkam w Czarnej Białostockiej. Jako że posiadam mały warsztat-garaż zakupiłem rozbitego rowerka. Zapraszam do tematu:
http://forum.roverki.eu/v...p=824601#824601

Mam nadzieję, ze jak dokończysz projekt to się pochwalisz na spocie ??

To co może spocik w Niedziele godzina 15-16 ??

Ignas - Czw Lis 21, 2013 16:41

chyba i ja bede mogl sie stawic bo powinienem juz byc po szkole;) jak cos to się piszę wstępnie;)
JacK - Nie Lis 24, 2013 11:37

ja też będę ;) spot na lotni ?

[ Dodano: Nie Lis 24, 2013 11:37 ]
może pare minut po 14 przyjechać żeby było jeszcze jasno ? :P

leszczu - Nie Lis 24, 2013 11:46

Na lotni o godzinie 14.30. Pasuje ?
Ignas - Nie Lis 24, 2013 12:09

Trochę moge się spoznic ale będę :)
JacK - Nie Lis 24, 2013 13:46

ok
kondzio508 - Pon Lis 25, 2013 14:45

a jakim cudem temat przegapilem :( był spot wczoraj ? ja na lotnisku bylem o 16 na chwile , ale o spocie nie mialem pojecia :(
leszczu - Pon Lis 25, 2013 15:37

Dzwoniłem wczoraj do ciebie kilka razy, ale byleś cały czas poza zasięgiem.
O 16 jeszcze chyba byliśmy, nie widziałeś nas ??

JacK - Pon Lis 25, 2013 19:00

z 10 lub 15 po 4 pojechalismy
kondzio508 - Czw Lis 28, 2013 19:12

leszczu napisał/a:
nie widziałeś nas


własnie nie widzialem ;/ jedynie jakaś astra II srebrna z brzegu stala , a ja kolo niej zaparkowalem volvo ;) z 5 minut postalem i pojechalem , bo ulewa byla .

[ Dodano: Czw Lis 28, 2013 19:12 ]
Zaraz Grudzien a co za tym idzie Swieta ;) to proponuję zrobić spot wigilijny np. 8,12 godzina 14 na Zielonych Wzgórzach / parking podziemny . pewnie to bedzie ostatni spot w tym roku , dla tego pisze wczesniej , zeby kazdy kto zechce sie spotkać znalazl jakoś chwilke czasu :)

Ja bede , choćbym mial rowerem przyjechac ;p hehe

Ignas - Sob Lis 30, 2013 10:54

ja się pisze jak by coś ale koło 16 dopiero jak coś :)
kondzio508 - Sob Lis 30, 2013 11:05

Ok. to godzina 15:30 spotkanie , Wtedy Ignas, dojedzie do Nas na 16 , wsumie i tak parking jest oswietlony wiec w niczym to nie przeszkadza ;)
leszczu - Pon Gru 02, 2013 18:55

Będę. ;)
JacK - Pon Gru 02, 2013 20:35

ja też na 99%
Ignas - Sro Gru 04, 2013 20:30

jak da rade fajnie by było zorganizować komputer:) bysmy mi błąd może skasowali? i sprawdzili co tam się dzieje z tym silnikiem?:):) czemu zgasł?:):)
joannak25 - Sro Gru 04, 2013 21:07

Taaa, z tymi błędami to może jednak lepiej nie sprawdzać :P
JacK - Czw Gru 05, 2013 20:58

jak się uda to pożycze
Ignas - Nie Gru 08, 2013 10:50

To mnie pocieszylas :P hehe to dzisiaj na Carrefour?
leszczu - Nie Gru 08, 2013 14:42

Tak. ;)
Ignas - Pon Gru 09, 2013 14:05

Rover 75 1.8 z lpg ważnym do 2020r wymieniony rozrząd i troche innych rzeczy za 8700. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany podam kontakt
borsuk88 - Pon Sty 20, 2014 16:03

witam wszystkich może powiecie mi - polecicie kogoś- kogo u nas można świece żarowe zmienić??chodzi mi o kogoś kto ma umiejętności i sprzęt bo wiem że świecę w R75 uwielbiają pękać
JacK - Wto Sty 21, 2014 20:04

tak za bardzo to nie mam nikogo do polecenia :P jak masz chęci i umiejętności to próbuj sam, polej odrdzewiaczem na całą noc żeby pogryzło a później najlepiej to nagrzać porządnie silnik i pozostaje próbować. Ryzyko urwania zawsze jest :/ nikt Ci gwarancji nie da że się nie urwie ani żadnej odpowiedzialności nie weźmie, niestety
borsuk88 - Sro Sty 22, 2014 19:44

umiejętności trochę jest tylko wyczucia w rękach brak eh na razie pali - jakoś
JacK - Sro Sty 29, 2014 14:55

jakby ktoś potrzebował podpiąć się pod kompa to właśnie wszedłem w posiadanie auto com-a :)
leszczu - Sro Sty 29, 2014 16:42

To teraz zmieniaj oprogramowanie na starsze i można kodować piloty do roverów. :smile:
JacK - Sro Sty 29, 2014 21:42

właśnie mam z tym problem bo nie mogę mieć dwóch programów pod jeden interfejs diagnostyczny i muszę zostać przy nowym :P ale musimy jeszcze raz spróbować
leszczu - Sob Lut 01, 2014 15:18

Spróbować zawsze można, tylko teraz ja mam wszystkie piloty już zaprogramowane pod swój komp.

PS: Wybiera się ktoś na najbliższy zlot ??

dzelo23 - Sob Lut 01, 2014 16:10

Do Łodzi ?
leszczu - Sob Lut 01, 2014 16:18

dzelo23 napisał/a:
Do Łodzi ?

Nie nie.

JacK - Sob Lut 01, 2014 16:54

to dopiero w czerwcu :p ja się zastanawiam
leszczu - Sob Lut 01, 2014 16:59

Tu nie ma co się zastanawiać, tylko jedziemy i juz. :P
Znowu mam sam reprezentować region Podlaski ?? :mrgreen:

JacK - Sob Lut 01, 2014 17:05

lipa by była żebyś znowu sam był :P jak bedzie bliżej terminu to będę wiedział czy innych planów nie będzie
kondzio508 - Pon Lut 10, 2014 21:47

Może bysmy jakiś spot zorganizowali ? :mrgreen:

Co Powiecie , aby sie spotkać w niedzielę 16.02 , godzina 15 - na Zielonych Wzgórzach , w podziemiach ? :smile:

leszczu - Wto Lut 11, 2014 11:39

Kurde niestety, ale dla mnie ten termin odpada. :sad:
dzelo23 - Wto Lut 11, 2014 14:13

A może powoli zaczniemy planować spota garażowego? Trzeba zacząć od lokalizacji i tu proponuje miejscówkę u mnie :mrgreen:
kondzio508 - Wto Lut 11, 2014 18:48

dzelo23 napisał/a:
A może powoli zaczniemy planować spota garażowego? Trzeba zacząć od lokalizacji i tu proponuje miejscówkę u mnie



Może być , tylko oby to byl weekend ;) najlepiej sobota .

Co do spota mozemy przelozyć na niedziele 23.02 godzina 15 .

Ignas - Sob Lut 15, 2014 21:52

siema. macie możę kogoś znajomego kto rozszyfruje mi kod do radia? byłem zmuszony do odłączenia akumulatora i niestety radio prosi o kod którego nie znam...
JacK - Nie Lut 16, 2014 12:34

gdzieś sa na forum opisane kody :p jak chcesz to mam do cx-80 w samochodzie gdzieś to po południu napisze

[ Dodano: Nie Lut 16, 2014 12:34 ]
pod warunkiem że masz oryginalne radio

Ignas - Nie Lut 16, 2014 21:10

Mam oryginalne. Właśnie ja szukałem jakiejś informacji o kodach i to co znalazłem to żeby do jakiegoś fachowca się udać... :-/
JacK - Pon Lut 17, 2014 20:41

a jaki masz model radia lub fotke wyslij
leszczu - Wto Lut 18, 2014 10:27

Panowie, ja tam proponuje rozwiązać problem na najbliższym spocie lokalnym, który odbędzie się 23.02, godzina 15-16, parking Galerii Zielone Wzgórza. :smile:
dzelo23 - Wto Lut 18, 2014 10:34

Ciekawe czy będzie nowy niebieski 3d eR200 :mrgreen:
JacK - Wto Lut 18, 2014 19:03

jak byśmy znali wcześniej model radia to może w necie coś sie by znalazło :)
kondzio508 - Sro Lut 19, 2014 11:22

dzelo23 napisał/a:
Ciekawe czy będzie nowy niebieski 3d eR200


coś nowego pewnie bedzie ;)

leszczu - Sob Lut 22, 2014 18:47

Mała zmiana planów. Ze względu na poprawę pogody proponuje przenieść najbliższy spot na Krywlany.
Więc jutro punkt 15.00 spotykamy sie na lotnisku. Do zobaczyska. :smile:

kondzio508 - Nie Lut 23, 2014 12:15

Bede o 15 na lotnisku :)
Ignas - Pon Lut 24, 2014 19:59

kurde nie wiedzialem ze jest spot.... nie zajrzalem na czas na forum...;/
leszczu - Czw Mar 20, 2014 22:41

Może jakiś spocik w te niedzielę?
kondzio508 - Pią Mar 21, 2014 05:22

leszczu napisał/a:
Może jakiś spocik w te niedzielę?


Jestem za :D , Być może u Dzela ;) ? bo chyba bede w niedziele jechal po motorka ;)

dzelo23 - Pią Mar 21, 2014 08:57

:mrgreen: niedzielę to ja pewnie spędzę w Białymstoku.
jarek1990 - Pią Mar 21, 2014 09:25

Witajcie, gdzie sie spotykacie? I czy trzeba byc klubowiczem by uczestniczyc w spotkaniach? Jestem z białegostoku i bym byl bardzo zainteresowany.
dzelo23 - Pią Mar 21, 2014 11:52

Obserwuj temat, miejsca są dwa: lotnisko albo parking w galerii. Każdy może przyjechać, czym chce nawet rowerem i nie trzeba być klubowiczem.
kondzio508 - Pią Mar 21, 2014 14:49

dzelo23,

To jezeli bedziesz w bialym , to w takim razie chyba w tyg. wpadne po motor . W wtorek bede w lapach to bym mial duzo blizej ;) podaj tylko na PW kom do Siebie bo juz mi przepadl w polaczeniach odebranych :(

W takim razie , proponuje spota w Bialym na lotnisku (gielda samochodowa ) o godzinie 15 :00 niedziela 23.03 . myśle ze do 14:30 wróce już z łomży ;)

JacK - Pią Mar 21, 2014 20:15

ja troche ostatnio zaniedbalem forum :p postaram sie byc bo w sobote józefa trzeba obejsc :p
leszczu - Sob Mar 22, 2014 17:12

No to jutro, godzina 15.00 lotnisko krywlany.
Kondzio jak będziesz jechał do dziela to daj znać, bo mam sprawę do załatwienia w Wysokim :)

borsuk88 - Sob Mar 22, 2014 18:47

no i znów mnie nie będzie eh no po prostu tragedia ha ale w końcu trzeba się jakoś ogarnąć i przyjechać na spota
kondzio508 - Pią Kwi 11, 2014 05:42

Dla nie wtajemniczonych , mala zmiana planow , Spot bedzie na lotnisku , ale o godzinie 16:00 , z przyczyn technicznych ;)

Pozdr. i do Zobaczenia na Spocie :)

[ Dodano: Pią Kwi 11, 2014 05:42 ]
Proponuję spota , 13.04 (najbliższa niedziela ) godzina - 14:30 , miejsce Lotnisko tam co zawsze :)

ktoś chętny ?

Jack - jezeli jechal bys na spota , to bylbym wdzieczny jak byś mógl zabrac kompa do diagnostyki na spota , bo zdaje sie zrobilem wszystko zeby abs dzialal , a dalej swieci mi sie kontrolka abs :(

leszczu - Pią Kwi 11, 2014 17:33

Będę
damiwr - Pon Kwi 14, 2014 23:24

czy będzie jakiś spocik w dłuuuuuugi weekend majowy ? w zacnym białym :) bo może bym pooglądał furencje live :)
kondzio508 - Wto Kwi 15, 2014 06:11

damiwr, Oczywiscie ze można zrobić spota , Ja mogę podjechać w sobotę 3 maja , na lotnisko krywlany (gielda samochodowa ) , a godzine to możesz zaproponowac , ja sie dostosuje .
leszczu - Wto Kwi 15, 2014 09:49

Coś może dałoby się zorganizować.
damiwr - Wto Kwi 15, 2014 10:18

Spoko ja to będę na zielonych wzgórzach balował :D

dam znać jak poznam wszystkie szczegóły sobotniej imprezki i jak będę z czasem wolnym.

Wszystko będę wiedział po świętach, napiszę to ustalimy jakiś termin jak są chętni :D

JacK - Wto Kwi 15, 2014 20:12

to będziesz na mojej ośce :p ja dopiero w sobotę wieczorem lub w niedziele będę ,więc śledzę temat jak coś :p
damiwr - Wto Kwi 22, 2014 11:29

No więc jestem już we czwartek ;)

Piątek wieczór zajęty i sobota do 15 :D

Proponujcie jakiś termin jaki dla was jest odpowiedni a się dostosuję.

kondzio508 - Wto Kwi 22, 2014 22:16

to moze przyjmijmy termin na niedziele ? 4.05 ? podajcie godzine i miejsce .
damiwr - Wto Kwi 22, 2014 22:29

A może jednak sobota np 18 ? albo wcześniej aby cacka pooglądać :D albo niedziela ale nie późno tzn. nie po 16 bo raczej w mym umyśle będzie powrót do domu.
kondzio508 - Wto Kwi 22, 2014 22:39

najlepiej niedziela , godzina 10 -11 ??
damiwr - Pią Kwi 25, 2014 14:55

to tylko my we dwójkę ? bo jakoś tak ucichło ...
joannak25 - Pią Kwi 25, 2014 15:02

Ja to nie wiem czy dołączę, termin u mechanika dopiero po weekendzie majowym :/
Jaaaaak ja nie cieeeeerpię mechaników :P

kondzio508 - Pią Kwi 25, 2014 15:42

damiwr,

Leszczu tez pewnie bedzie ;) moze i nowym nabytkiem ;)

damiwr - Pią Kwi 25, 2014 15:49

joannak25 napisał/a:
Ja to nie wiem czy dołączę, bo Caramba coś choruje, a termin u mechanika dopiero po weekendzie majowym :/
Jaaaaak ja nie cieeeeerpię mechaników :P


na linkę ;)

kondzio508 napisał/a:
moze i nowym nabytkiem ;)
nie bo dopiero dziś oglądam jego nabytek :)
kondzio508 - Pią Kwi 25, 2014 16:12

ale jak bedzie ok, to w niedziele ruszamy po niego chyba ;)
joannak25 - Pią Kwi 25, 2014 19:11

Cytat:
na linkę


Tak źle nie jest

A co tam Leszczu kupuje?

kondzio508 - Pią Kwi 25, 2014 20:34

Leszczu sie uparl na e46 coupe ;d

Ale ja mu próbuje przemówic do rozsądku i szukać ZT ;)

JacK - Pią Kwi 25, 2014 22:06

ja tez powinienem być, leszczu kupuj ZT hehe
damiwr - Pią Kwi 25, 2014 22:12

Byłem zobaczyłem i wiem że nie pojedzie ;)

A nie robimy offtopa i jedziemy z ustaleniami to kogo na linkę i skąd ja zielone mogę też kogoś zabrać.

Czy wszystkim odpowiada niedziela ? Rano ? I jeszcze pytanie czy nie ma giełdy wtedy ? bo jak tak to ja będę pewnie musiał szukać A4 :(

kondzio508 - Sob Kwi 26, 2014 07:53

damiwr, Gielda jest , ale zawsze mozesz podjechać o 8 rano na nią . a potem na spot o 11 , wiesz ciezko tak ustalic aby wszystkim pasowalo , pisałeś ze w niedziele wyjezdzasz z Bialego o 15 , wiec rzucilem godzine 11 aby Tobie pasowalo .

Sobota mysle ze odpada , bo 18 to juz troche pużno na spota , tym bardziej ze niektorzy moga jeszcze trzezwieć po 1-2 maja ;)

Wiec reasumując : Spot Niedziela godzina 11 , miejsce Galeria Zielone Wzgorza , parking podziemny , obok toru dla kartingow . ?

damiwr - Sob Kwi 26, 2014 10:24

Hehehe nie giełda mnie nie interesuje ;) Tylko jak znam życie jak by się dowiedziały pewne osoby to by było jak będziesz to zobacz :D

Dla mnie pasuje nie ma znaczenia gdzie byle Rover-em ;)

leszczu - Sob Kwi 26, 2014 16:01

damiwr napisał/a:
Byłem zobaczyłem i wiem że nie pojedzie

Po tego na pewno nie. :-)

Ale jak dobrze jutro pójdzie, to może innym egzemplarzem.

damiwr - Sro Kwi 30, 2014 22:46

No to jak ? bo ja już się wybieram :) a tutaj cisz co do terminu i ustaleń.
kondzio508 - Czw Maj 01, 2014 07:51

Ja myślałem ze juz ustalone ;d

Niedziela godzina 11 , parking podziemny w galeri Zielone Wzgorza , obok toru dla kartingów , i to chyba na tyle :)

leszczu - Czw Maj 01, 2014 11:22

kondzio508 napisał/a:
Ja myślałem ze juz ustalone ;d

Niedziela godzina 11 , parking podziemny w galeri Zielone Wzgorza , obok toru dla kartingów , i to chyba na tyle :)

Dokładnie.

damiwr - Czw Maj 01, 2014 20:02

Będę :D choć widzę to z okna ale nie jestem w stanie ;) dziś.
dzelo23 - Nie Maj 04, 2014 09:29

będzie ktoś o 11 na tym parkingu przy gokartach ??
joannak25 - Nie Maj 04, 2014 09:36

Ja będę
dzelo23 - Nie Maj 04, 2014 09:43

A ja jeszcze nie wiem :p
JacK - Nie Maj 04, 2014 10:07

ja będę :) wezmę kompa
leszczu - Nie Maj 04, 2014 10:42

Ja też.
dzelo23 - Nie Maj 04, 2014 22:04

Dzięki za miłe spotkanko.
damiwr - Nie Maj 04, 2014 22:33

Ja już w domu :) korek jak stąd tam ...

Dziękuję bardzo, za miłe spotkanie, konstruktywne i długie, nawet niektórym udało się w tym czasie "szybkie" zakupy wykonać. :razz:

Do zobaczenia jeszcze nie raz.

joannak25 - Czw Maj 15, 2014 21:51

Tak to jest jak się organizuje spot na parkingu galerii, jesli chodzi o niektórych użytkowników, pokusa jest zbyt silna ;p

Ja równiez dziękuję za miłe spotkanie i oględziny mojej jeżdżącej tragedii ;)

[ Dodano: Czw Maj 15, 2014 21:51 ]
Dziś mam dla was zagadkę. Jak "skutecznie" połączyć/wstawić trójnik (przez który przepływa płyn chłodzący), ale tak w mistrzowskim stylu, żeby siedział jak trzeba i nic go nie ruszało?
Dodam, że jest to nowatorska metoda :P

damiwr - Czw Maj 15, 2014 23:33

joannak25 napisał/a:
Dodam, że jest to nowatorska metoda :P


zakleić kitem do okien :P
lub zabetonować ;P

dzelo23 - Pią Maj 16, 2014 01:46

Tylko nie pisz że zespawali ;)
joannak25 - Czw Maj 22, 2014 08:44

Nieeee, skręcili śrubami :) Podejrzewam gazownika o pomysłowość.
Szkoda tylko, że mój płyn chłodniczy nie docenił tej nowatorskiej metody, postanowił ją wyśmiać i sobie tamtędy wyciekać.
Cała ostatnia awaria to dwa kabelki od kolektora - jeden się odłączył, drugi zdechł ze starości, pomysłowy trójnik i uszczelniacz wałka rozrządu.
Naprawiłam z grubsza i znowu szkoda mi pożegnać się z Carambą :(

[ Dodano: Czw Maj 22, 2014 08:44 ]
Taaaa, a Leszczu jak już jeździ nowym bolidem, to ludzi w jakichś tam Roverach nie widzi. ;)
Bo sam to rzuca się w oczy - jedyny kierowca w mieście wyszczerzony od ucha do ucha ;)

leszczu - Pią Maj 23, 2014 09:39

joannak25 napisał/a:
Taaaa, a Leszczu jak już jeździ nowym bolidem, to ludzi w jakichś tam Roverach nie widzi.
Bo sam to rzuca się w oczy - jedyny kierowca w mieście wyszczerzony od ucha do ucha

:mrgreen: To nie bylem ja. :P

joannak25 - Nie Maj 25, 2014 18:52

A nie testowałeś żadnej beemki w zeszłym tygodniu na Pogodnej??
kondzio508 - Pon Maj 26, 2014 06:10

joannak25 napisał/a:
A nie testowałeś żadnej beemki w zeszłym tygodniu na Pogodnej??


Leszczu juz zakupil swój egzemplarz 8 maja ;)

joannak25 - Pon Maj 26, 2014 07:04

To co mi ściemnia ;P
leszczu - Wto Maj 27, 2014 10:25

joannak25 napisał/a:
To co mi ściemnia ;P

:mrgreen:
Tak jak Kondziu napisał, autko kupiłem 8 maja pod Siedlcami. :grin:

To może tak 1 czerwca zrobimy mały spocik ??

damiwr - Wto Maj 27, 2014 11:17

No ta wygląda o niebo lepiej niż ta z mińska :D
kondzio508 - Wto Maj 27, 2014 12:10

leszczu napisał/a:
To może tak 1 czerwca zrobimy mały spocik



Mi pasuje :wink:

Podajcie gdzie i o której , ja sie dostosuje .

joannak25 - Sro Maj 28, 2014 15:18

Ja jak nie pojadę na imprezę rozwodową brata to też będę.
Aaaa no i dobrze widziałam, to byłeś Ty w nowym aucie. Fajne i wypucowane ;)

kondzio508 - Pią Maj 30, 2014 21:43

dobra , niedziela coraz blizej a nikt sie nie odzywa ;) to proponuje lotnisko /gielda samochodowa - godzina 15 :00 , 1.06


tam co zwykle , czyli obok budki niebieskiej :)

leszczu - Sob Maj 31, 2014 17:34

Pasuje
joannak25 - Pią Cze 20, 2014 18:35

Leszczu, sprzedałeś Roverka?
JacK - Pią Cze 20, 2014 20:48

raczej tak :P
joannak25 - Pią Cze 20, 2014 21:03

A to niech mi powie jak to zrobił, bo ja też chcę :P
Noo tylko jeszcze nie wystawiłam w necie, bo foty mi nie wyszły, a takich naświetlonych nie wstawię. I od tej pory już pobrudziłam samochód.
Wczoraj posłałam Carambę na procesję w intencji pomyślnej sprzedaży, ale nie widać efektów :roll:

leszczu - Sob Cze 21, 2014 10:51

joannak25 napisał/a:
Leszczu, sprzedałeś Roverka?

Tak. Roverek pojechał do Grajewa. :smile:

Może jakiś spocik zorganizujemy ??

joannak25 - Sob Cze 21, 2014 13:02

Ja mogę jutro w ramach odmulenia od nauki. Ostatni egzamin przede mną :cry:
leszczu - Nie Cze 22, 2014 10:30

Oj chyba ze spotu nici. :neutral:
joannak25 - Nie Cze 22, 2014 11:29

No trudno, pogoda też niepewna jakąś to może innym razem.
Będę się grzecznie uczyła :(

kondzio508 - Nie Cze 22, 2014 14:59

joannak25, Ile cenisz za carambe ? :)) przemysle propozycje ;)


Bo moja 400 poszla tez w ludzi dosc szybko i niespodziewanie ;d

joannak25 - Sob Cze 28, 2014 20:28

Wiesz, połowa rzeczy nowa ;)
Jeszcze w ostatnim czasie wymieniłam olej, łączniki stablizatorów i uszczelniacz jakiśtam przy skrzyni biegów, klimatyzacja też śmiga już jak trzeba.



[ Dodano: Sob Cze 28, 2014 20:28 ]
Jacek, czy ja Cię wczoraj widziałam na trasie na Warszawę między Wyszkowem a Ostrowią tak po godzinie 20?

leszczu - Sro Lip 02, 2014 14:12

Może w tę niedziele uda się coś zorganizować ?? Kto jets za ??
kondzio508 - Sro Lip 02, 2014 22:07

Ja sie piszę popoludniu , tylko daj konkretne miejsce i godzine :)
leszczu - Czw Lip 03, 2014 10:53

Jak pogoda dopisze to lotnisko, jak nie to zielona wzgórza.
kondzio508 - Nie Lip 06, 2014 09:02

no dobrze , ale godzina ;p ?

[ Dodano: Nie Lip 06, 2014 09:02 ]
To proponuję godzinę 16:00 , Lotnisko /gielda , jezeli bedzie padać wtedy spotykamy sie na Zielonych wzgorzach na parkingu podziemnym .

leszczu - Nie Lip 06, 2014 15:26

Ok.
JacK - Pon Sie 11, 2014 21:05

ostatnio trochę czasu nie było żeby nawet na forum zajrzeć :P
joannak25 - Pon Sie 11, 2014 21:15

Tak już jest w wakacje. Ale ja widać, nie tylko Ty na niedoczasie, tu ogólnie ciszaaaa :)
leszczu - Wto Sie 12, 2014 14:33

joannak25, co to za zmiana avatara ?? ? :P
joannak25 - Wto Sie 12, 2014 15:29

A to mój nowy jeździk :)
leszczu - Sro Sie 20, 2014 09:57

Może jakiś spocik w niedziele ??
joannak25 - Czw Sie 21, 2014 18:56

Jak będę w Białym to się piszę.
JacK - Nie Paź 05, 2014 21:30

ma ktoś może do sprzedania webasto do rovera 75 2.0 cdt ?
kondzio508 - Wto Paź 07, 2014 20:29

Oj Jacku webasto ciezki temat ;) bardzo malo tego widzialem nawet na allegro :/

Tak wogóle to moze jakis spocik 19.10 ? w niedziele ?

leszczu - Wto Paź 07, 2014 21:11

A może 12.10 ??
kondzio508 - Sro Paź 08, 2014 20:34

Ok, która godzina i gdzie ?
JacK - Sro Paź 08, 2014 21:37

no właśnie temat webasto to cięki lód :P ma być ładna pogoda w weekend więc lotnia chyba :)
kondzio508 - Czw Paź 09, 2014 16:51

ok. lotnisko , a która godzina ? :)
JacK - Czw Paź 09, 2014 18:35

14-16 ? ja to będę pewnie a wyscigach krosowych i wrak race a nowym mieście :)
kondzio508 - Pią Paź 10, 2014 21:43

To kto chetny na spota ? :P
JacK - Sob Paź 11, 2014 08:46

ja :)
dzelo23 - Sob Paź 11, 2014 08:53

Yyyyy no ten tego... :mrgreen:
leszczu - Sob Paź 11, 2014 13:26

Jutro lotnia godzina 15.00. Obecność OBOWIĄZKOWA !!
kondzio508 - Sob Paź 11, 2014 18:44

No to skoro obowiazkowa , musze być ! ;p Tylko nie wiem czy nie bede musial na koniec jechac blaszakiem z paką ;p
dzelo23 - Sob Paź 11, 2014 19:17

Lotnia = lotnisko?
kondzio508 - Nie Paź 12, 2014 11:58

dzelo23 napisał/a:
Lotnia = lotnisko?


Dokladnie tak :)

[ Dodano: Nie Paź 12, 2014 11:58 ]
Ja jedynie moge sie spoznic jakies 40 minut :/ bo musze sprawe jedna ogarnąc , także dojade ale ze spoznieniem ;/

leszczu - Nie Paź 12, 2014 12:45

No to ugadane 15.00 Lotnisko. :smile:
joannak25 - Nie Paź 12, 2014 13:09

Przytransportuję się :)
kondzio508 - Nie Paź 12, 2014 18:24

I kolejny mega fajny spot mnie ominą :-| zawsze kurcze cos wypadnie w najmniej oczekiwanym momencie ;/ ehhh .
joannak25 - Nie Paź 12, 2014 22:14

Spot był, ale Roverków nie było :D
JacK - Sro Sty 14, 2015 19:58

Witam wszystkich w Nowym Roku :)

Pozdrawiam

dzelo23 - Sro Sty 14, 2015 20:41

Hehehe ja również witam :D
leszczu - Czw Sty 15, 2015 10:30

To może w tym roku jakiś pierwszy spot ??
JacK - Czw Sty 15, 2015 18:29

ja chętnie :)
dzelo23 - Pią Sty 16, 2015 01:50

To i ja.
JacK jak weźmiesz kompa to ja wezmę czteropak dla Ciebie :D

leszczu - Pią Sty 16, 2015 13:38

Kurde własnie spojrzałem i w tę Niedziele nie mogę wpaść w następną tez nie. :sad:
JacK - Sob Sty 17, 2015 19:08

wezmę kompa kwestia kiedy spot by był :p może w pierwszą niedziele lutego ?
dzelo23 - Sob Sty 17, 2015 20:23

Ja mogę jutro a jak inne terminy to nie wiem, zależy jak będzie z grafikiem w pracy
leszczu - Nie Sty 18, 2015 10:36

Kurde 1 luty u mnie też odpada. :neutral:
JacK - Nie Sty 18, 2015 12:43

to może 8 lutego ?
leszczu - Sro Sty 21, 2015 17:09

Dobra u mnie się trochę pozmieniało. To co robimy spota na 1 lutego ??
JacK - Sro Sty 21, 2015 21:05

dla mnie pasi :)
kondzio508 - Sro Sty 21, 2015 21:24

Dla mnie tez pasuje 1 .02 - tylko o której i gdzie ?
leszczu - Czw Sty 22, 2015 10:32

14-15.00 Lotnisko ??
kondzio508 - Czw Sty 22, 2015 12:26

Ok. po 14 bede na lotni .
Filipek221 - Pią Sty 23, 2015 13:23

Melduję ,iż przybędę na pewno. Dozobaczonka
P.S. Nie bijcie nowego hahah

dzelo23 - Pią Sty 23, 2015 21:26

Hahaha nawet starych ni bilety a najstarszy będziesz ;)
leszczu - Nie Lut 01, 2015 11:02

Przypominam o dzisiejszym spocie.
joannak25 - Sro Mar 04, 2015 15:18

Ooo dopiero zajarzyłam, że spot był :mrgreen:
kondzio508 - Czw Mar 05, 2015 20:05

Można by było cos zorganizować za 2 tyg w niedziele ? juz tak wiosennie ma być , ze tylko przebywać na swierzym powietrzu ;)
leszczu - Czw Mar 12, 2015 12:10

Może jakby pogoda dopisała to w te niedziele coś zorganizujemy ??
kondzio508 - Nie Mar 22, 2015 08:00

Proponuje spota przedswiatecznego dnia 29.03 , godzina 15:30 lotnisko . ma być juz piekna pogoda i dzien dluzszy ;) pamietajcie tylko zeby przyjechac o 15:30 nowego czasu ;)
leszczu - Nie Mar 22, 2015 10:19

Ja odpadam. Niestety praca. :neutral:
kondzio508 - Nie Mar 29, 2015 07:40

Spot dzisiejszy odwołany , pogoda lipna , brak zainteresowania tematem ;/ chyba stara gwardia sie wykrusza pomału :(
dzelo23 - Nie Mar 29, 2015 10:55

:p ja Wam dam odwołany. :/
leszczu - Czw Kwi 09, 2015 15:28

Najbliższa Niedziela. Ktoś chętny ??
damiwr - Pią Kwi 10, 2015 20:48

Za dwa tygodnie was nawiedzę ;) będę monitorował temat , jak coś podlecę wyściskać mordeczki :D
dzelo23 - Sob Kwi 11, 2015 06:12

:/ ja mam na 14 do pracy
leszczu - Nie Kwi 12, 2015 13:30

Pogoda taka sobie, więc dzisiaj odpuszczamy.
damiwr - Nie Kwi 12, 2015 14:10

Za dwa tygodnie ;) może sobota, może niedziela bliżej terminu będę obserwował temat :D
Filipek221 - Pią Kwi 17, 2015 18:13

Jakby ktoś miał chęć to ja wpadam na krywlany w niedzielę (19.04) ok godz 16-tej, bo będę uczył żonkę jak jeździć hahah. Musi wiedzieć jak mnie wieźć z imprezy. :mrgreen:
Pozdrawiam
Filip

Bialystok89 - Wto Maj 12, 2015 15:33

Witam, są organizowane jeszcze jakieś spoty w naszym mieście. Bo trochę tych roverków widzę w Białymstoku
leszczu - Czw Maj 14, 2015 10:48

Jak najbardziej. Co prawda już nie tak często, ale coś tam zawsze zorganizujemy.
dzelo23 - Czw Maj 14, 2015 16:21

To ja proponuję w niedzielę. Czas i miejsce niech wyznaczą miejscowi :mrgreen:
Bialystok89 - Pią Maj 15, 2015 12:23

I mało chyba nas tu jest
dzelo23 - Pią Maj 15, 2015 12:42

Nie wiem jak w białym ale u mnie we wiosce jeździ co najmniej 5x75 eR 400 chyba ze 3 45x1 eR 200 z 4 sztuki. Niestety nie wszyscy chcą się integrować.
Ja mam niedzielę wolną i mogę podjechać do białego na spota bo dawno nie byłem.

leszczu - Pią Maj 15, 2015 13:54

Ja niestety ale odpadam w tę niedziele.
Bialystok89 - Pią Maj 15, 2015 16:00

W tą niedziele to zamierzam się wybrać na gielde samochodową zobaczyć co tam się dzieje i co oferują
dzelo23 - Pią Maj 15, 2015 17:50

Zamulacze :p
Bialystok89 - Sob Maj 16, 2015 09:44

Why? :D
dzelo23 - Sob Maj 16, 2015 10:59

Dlatego ze nie podjęcie miejsca i czasu spotu :d
Bialystok89 - Nie Maj 17, 2015 06:52

To czekam na jakiś spot by zdiagmozowac lub podlaczyc go pod kompa
dzelo23 - Nie Maj 17, 2015 07:55

U mnie ciężko z wolnym czasem, szczególnie w niedziele. Dzisiaj akurat mogę podjechac do Białegostoku przed południem albo wieczorem, następna taka możliwość pewnie nie pojawi się zbyt szybko :/
Bialystok89 - Nie Maj 17, 2015 10:48

A o której i gdzie?
dzelo23 - Nie Maj 17, 2015 10:56

Pogoda u mnie w kratkę, deszcz a za chwilę słońce świeci. Dla mnie może być lotnisko tam gdzie zawsze czyli przy tej budce. Jak będzie padać to można się przemieścić na zielone wzgórza na parking przy gokartach albo od razu tam. Godzina :hm: może 17?
Bialystok89 - Nie Maj 17, 2015 11:07

napisz do mnie smsa to się zgadamy wrzucam ci nr na PW
dzelo23 - Nie Maj 17, 2015 12:40

Godzina 17, parking przy skrzyżowaniu al. Jana Pawła II z Konstytucji 3 Maja. Będą dwa turbasy 75 :mrgreen:
emes - Wto Maj 19, 2015 16:18

Ekipa z Białegostoku i okolic - zapisujcie się na 27 zlot!


Link do zapisów: https://roverki27.syskonf.pl

Link do kanału informacyjnego: https://forum.roverki.eu/viewtopic.php?p=880298

dzelo23 - Pią Paź 02, 2015 16:44

:evil: co to ma być.!
Robimy spota? Czy Białystok już całkiem opustoszał z roverków i mg

leszczu - Pon Paź 05, 2015 12:51

Ta niedziela może ??
JacK - Pon Paź 05, 2015 19:22

można, czemu nie :p
kondzio508 - Sob Paź 10, 2015 20:25

Będzie spot jutro ??
dzelo23 - Nie Paź 11, 2015 06:19

będzie?
leszczu - Nie Paź 11, 2015 09:05

Ja dzisiaj jednak odpadam.
dzelo23 - Nie Paź 11, 2015 11:13

Ja tam mogę na 16 zawitać do Białegostoku
JacK - Nie Paź 11, 2015 16:00

ja też jednak nie mam jak :(
leszczu - Pon Paź 12, 2015 10:50

Może za tydzień uda się coś zorganizować.
JacK - Pon Paź 12, 2015 18:55

ja powinienem być :)
kondzio508 - Sro Paź 14, 2015 21:44

W tę Niedziele ja też sie pisze , tylko prosze o konkrety - czas i miejsce :)
dzelo23 - Czw Paź 15, 2015 11:23

Ja chętnie tylko do 14 w workowni jestem więc 16 najwcześniej :mrgreen:
leszczu - Czw Paź 15, 2015 18:00

To co 15-16 lotnia ?
kondzio508 - Czw Paź 15, 2015 20:08

Ok . godz. (15-15:30 ) Lotnisko . Ja bede :)
dzelo23 - Czw Paź 15, 2015 21:20

:/ no dzięki, miło było :p
leszczu - Pią Paź 16, 2015 14:04

dzelo23, poczekamy i na ciebie. Spokojnie. :smile:
dzelo23 - Sob Paź 17, 2015 08:36

Ok jak poczekajcie to przyjadę.
Leszczu dalej masz nr z końcówką 505? Będę wyjeżdżał to zadzwonię.
Jak możecie to weźcie zabawki do diagnostyki eRa.

kondzio508 - Sob Paź 17, 2015 18:53

dzelo23, ja podalem godzinę początkowa , spot trwa 2-3 godzinki takze spoko :smile: nieraz z Leszczem jak sie zagadamy to i spot trwa 4H :D
joannak25 - Sob Paź 17, 2015 22:31

Hej! Ja pewnie też się stawię :smile:
A tak w ogóle to kto ma jeszcze Roverka oprócz dzelo23?

leszczu - Nie Paź 18, 2015 09:55

Tak dzielo numer mam cały czas ten sam.
Joanna jak przyjedziesz to się przekonasz. ;)

dzelo23 - Nie Paź 18, 2015 10:57

U mnie pada od wczoraj, miejscówka nadal ta sama? Tam gdzie była giełda, przy niebieskiej budce,?
joannak25 - Nie Paź 18, 2015 11:40

Może jednak Zielone Wzgórza? Pogoda bez szału...
leszczu - Nie Paź 18, 2015 12:47

To fakt. Pogada kiepska i wstrętna. To może jednak Zielone wzgórza obok toru kartingowego. Godzina 15.30 - 16.00.
dzelo23 - Nie Paź 18, 2015 13:04

Ok. Leczu weź ten sprzęt do diagnostyki jak możesz.
leszczu - Nie Paź 18, 2015 13:12

dzelo23 napisał/a:
Ok. Leczu weź ten sprzęt do diagnostyki jak możesz.

Spoko. :grin:

kondzio508 - Nie Paź 18, 2015 14:02

Ok -spot pod galeria :)
dzelo23 - Pon Paź 19, 2015 13:26

Jednak Białystok wymiera z roverków, na trzy auta roverek był tylko mój ale to się nie liczy bo ja przyjezdy jestem :D
Leszczu dzięki za diagnostykę.

borsuk88 - Pon Paź 19, 2015 15:36

Np sorki ja w niedziele zbytnio nie mam jak o tej porze! Kurde ,a po drugie za późno zobaczyłem że coś się szykuje!
JacK - Pią Gru 04, 2015 21:10

może jakiś spocik przed końcem roku ?
dzelo23 - Sob Gru 05, 2015 08:04

:hm:
leszczu - Sob Gru 05, 2015 13:03

Ja niestety pracuje. :neutral:
JacK - Nie Gru 06, 2015 14:08

to może przyszła niedziela ?
leszczu - Wto Gru 08, 2015 14:19

Ooo, już bardziej pasuje. :wink:
JacK - Sob Gru 12, 2015 20:55

to fajnie może ktoś jeszcze ? :)

[ Dodano: Sob Gru 12, 2015 20:55 ]
to jak jutro około 15 lub 14 ?

leszczu - Pon Gru 14, 2015 12:30

Nie udało mi sie znaleźć wolnego czasu, ale na następną niedziele ja się pisze jak ktoś jest jeszcze chetny.
JacK - Wto Gru 15, 2015 18:23

bywa :p jak na tą chwile to chętnie :-)
leszczu - Sob Sty 09, 2016 17:28

Halo nie spać. Mamy nowy rok. Ktoś może chętny na jutro ??
JacK - Sob Sty 09, 2016 19:08

chętny :)
leszczu - Nie Sty 10, 2016 11:37

To jest nas już dwóch. Ktoś jeszcze?

[ Dodano: Nie Sty 10, 2016 11:37 ]
Mam potwierdzenie, że Kondzio również się wybiera, więc 14.30-15 lotnisko krywlany.

kondzio508 - Pon Lut 29, 2016 15:50

Co powiecie Koledzy i Koleżanki na spota 6.03 w niedziele ?