Zobacz temat - Witam ;)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam ;)

Snookie - Czw Lut 28, 2013 13:23
Temat postu: Witam ;)
Witam wszystkich, jak to zwyczaj nakazuje chcialem sie przywitac poniewaz niedawno stalem sie posiadaczem Roverka 75 ;) Dodam ze jest to moj pierwszy samochod wiec bede troche gnebil ludzi z Warszawy i okolic o jakies porady i pomoce ;)
kasjopea - Czw Lut 28, 2013 15:56

Witaj :) .
Pawkaz - Czw Lut 28, 2013 15:58

Czesc :wink:
kruszan - Czw Lut 28, 2013 19:07

hey :)
tronsek - Czw Lut 28, 2013 19:45

Siemanko :hejka:
dzelo23 - Pią Mar 01, 2013 00:39

Powitać
maniaq - Pią Mar 01, 2013 12:54

witam i zapraszam na spoty na bemowo... w odpowiednim dziale i watku doczytasz ;)

Do zobaczenia :D

Snookie - Pią Mar 01, 2013 13:32

A bardzo chetnie zjawie sie na spocie ale najpierw musze doprowadzic R do ladu i skladu :/ no i poszukac mechanika ktory by to ogarnal w miare szybko i tanio ;)
Malwi - Pią Mar 01, 2013 23:03

Hejka ;)
maniaq - Sob Mar 02, 2013 00:16

TO tym bardziej przyjedz na spota, to poznasz najlepszego magika od R, MG LR :) doktora Mariana we wlasnej osobie, ale nie wiem czy na najblizszy spot sie wybierze ekipa, bo po urodzinach w KRK, moze juz brakowac sil ;)

Zajedz to wiele sie dowiesz :)

MaReK - Pon Mar 04, 2013 18:07

snookie siemasz, na początek to uzupełnij profil swój, dopisz więcej informacji o swoim aucie i może wypełnij garaż zdjęciami ;) W następnej kolejności przyjedź na spota. Poznasz ludzi, którzy w mniej lub większym stopniu pasjonują się marką MG/Rover ;) Jak już Ci się spodoba i stwierdzisz, że atmosfera może być, to dołącz do Klubu.
Snookie - Pon Mar 04, 2013 21:18

Ok jak znajde chwilke to opisze dokladnie co i jak ;) a jest sie czym pochwalic bo mam rarytasik w postaci manualnej klimy i chyba najubozszego wyposazenia :hura: Zdjecia postaram sie wrzucic ale to juz na spokojnie jak pogoda sie ustabilizuje :) a na spot to tak jak pisalem, przyjade jak doprowadze samochod do urzytku bo dzisiaj wyladowal na male grzebanie do mechanika ;)
MaReK - Wto Mar 05, 2013 14:35

Zła kolejność ;)
Najpierw przyjeżdżasz na spota, a potem dopiero jedziesz do wskazanego przez spotowiczów mechanika ;) Spotowicze znajdą Ci wiele ciekawych usterek oraz rzeczy do poprawy ;)

Snookie - Wto Mar 05, 2013 17:12

Ja wole oszczedzic sobie nerwow i nie robic kompromitacji z siebie i samochodu ;) a poza tym najpierw musze jakos dojechac a w obecnym stanie strach jest wyjezdzac ;)
MaReK - Wto Mar 05, 2013 20:39

Nie przesadzaj ;) Połowę ogarnia się na spocie, drugą połowę ogarnia wujek Marian ;)
Już nie przesadzaj, że taka ruina Ci się trafiła. Przy odrobinie chęci i nakładów finansowych możesz ją sobie doposażyć... nie wiem czy klimatronik to tak hop siup, ale inne moduły możesz ;)

Snookie - Sro Mar 06, 2013 10:33

Nie no oczywiscie prosze moje posty potraktowac troche z przymruzeniem oka ;) owszem mam do zrobienia kilka rzeczy ale to normalne na naszych pieknych drogach ;) jest kilka mniejszych problemikow o ktore napewno bede Was prosil jak pojawie sie na spocie ;) Ja jestem zadowolony ze swojego samochodu tym bardziej ze to moj pierwszy wiec nie ma co narzekac tylko pucowac i pielegnowac ;)