Zobacz temat - Podziekowania za urodziny klubu w Krakowie 2013
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Zloty ogólnopolskie - Podziekowania za urodziny klubu w Krakowie 2013

maniaq - Pon Mar 04, 2013 12:26
Temat postu: Podziekowania za urodziny klubu w Krakowie 2013
Podziekowania za zorganizowanie imprezy zarzadowi i osobom, ktore do tej organizacji sie przyczynily :)

Impreza byla udana, milo bylo spotkac i nowych i starych :D

UWAZAJCIE... zdjecia sie zgrywaja :evil: ;)

walkie - Pon Mar 04, 2013 12:33

a się dołączę, a co :)
już odespałam, wczoraj trochę w autobusie, wieczorem razem z kurami zasnęłam i dziś czuję się wybornie ;)

a impreza bardzo udana, sympatycznie było spotkać się ze starymi i nowymi.

i jeszcze fajny wypad do muzeum, dawno bardzo w nim byłam, jeszcze przed remontem i teraz zrobiło na mnie spore wrażenie :)

Riko - Pon Mar 04, 2013 15:43

Pytanko kiedy zdjęcia bedą ze Zlotu ? bo umieram z ciekawości :)
Kozik - Pon Mar 04, 2013 16:56

ja również dziękuję za spotkanie było jak zwykle miło i smacznie :)
Raptile - Pon Mar 04, 2013 17:59

Fajnie było spotkać znajome mordki :) dzięki za miło spędzony czas :)
tuners - Pon Mar 04, 2013 21:07

Miło było, szkoda że tak szybko się skończyło :-) . Mam nadzieje ze wszyscy cało zajechali :-)
Remigiusz - Pon Mar 04, 2013 21:09

Gdzie foty z spotkania :mrgreen: Fajne było się znów z ludźmi zobaczyć i porozmawiać :P Szalu nie było jak dla mnie :mrgreen:
emes - Wto Mar 05, 2013 13:10

Dajcie jakieś zdjęcia :)

Remigiusz napisał/a:
Szalu nie było jak dla mnie


Bo pewnie pisaków nie zabrałeś :lol:

dzieju - Wto Mar 05, 2013 13:22

Ja rowniez dziekuje bylo miło ..

Pomijajac ciezki stan Walkie i Goni :D dzieki zapleczu jaki odkryła Walkie w domu :P

Calujacych facetów innych facetów :D w szyje :P , losowania , atrakcji na trasie :P (pompka paliwa w r75 po lifcie, albo sprzeglo w ZR ), dobry tort :D , kosztorys wypadu do USA :D Maniaq i wiele innych ciekawych sytuacji ale to juz tajemnica tych co sie zjawili :D

walkie - Wto Mar 05, 2013 14:37

dzieju napisał/a:
Pomijajac ciezki stan Walkie i Goni :D dzieki zapleczu jaki odkryła Walkie w domu


wielkie mi halo :P
a tort był z kawą, był ble ;) ale dziękuję wszystkim, któzy mi dali obskubać swój marcepan ;)

Kozik - Wto Mar 05, 2013 16:07


tuners - Sob Mar 09, 2013 14:07

Kiedy beda zdjecia?
kruszon - Sob Mar 09, 2013 16:28

Fotki Click!

Zero obrobki - brak czasu. Zdazylem tylko odsiac, bo nie wiem czy wszystko nadaje sie do pokazywania ;)

Pozdrawiam

Maverik - Sro Mar 20, 2013 11:43

No i ja po dlugim czasie nieobecnosci nakresle kilka zdan :mrgreen:
Dzieki za mila impreze i dzieki za klubowe asistance podczas awari samoregulatora sprzegla w mojej Zrce

Dzieki za pomoc i pilotowanie mnie do domu i pomysl wrzucania biegow bez sprzegla udalo sie i to najwazniejsze wiec wielkie podziekowania dla Siemiona i Haszczyca za starania i poswiecenie no i dla Firq-a za szybka realizacje zamowionej czesci ---Zr juz zyje i ma sie dobrze

Impreza udana jak tylko znajde czas to wrzuce fotki bo widze ze zaraz ktos kogos pocwiartuje z tej ciekawosci -musze je przebrac i zrobic jakis folderek takich najlepszych

Jeszcze raz dzieki wszystkim za mile spotkanie i do nastepnego razu

Remigiusz - Sro Mar 20, 2013 18:56

Nikt fotek nigdzie nie wrzucił ? Maniaq tylko dodał jedynie galerie zdjęć :/
MaReK - Sro Mar 20, 2013 22:41

Maverik był typowany na reportera ;) Szkoda, że zwinął się wcześniej ;)
Maver ftp czeka na Ciebie ;) Wrzuć fotki... nie musisz ich obrabiać ;D

Maverik - Sro Mar 20, 2013 23:30

Jak wcześniej jak siedziałem do końca i wracałem z Siemionem do domku :>
Marek odezwij sie na pw i napisz mi tam co i jak z tymi zdjęciami :mrgreen: i mam nadzieje ze płytkę z toruńskimi fotkami przekazano ci

MaReK - Sro Mar 20, 2013 23:31

Tak. Przekazano, ale nie wiem czy się nie pomyliłeś... bo generalnie sporo tu Twoich zdjęć i jakiś dziewczyn... swoją drogą, całkiem całkiem ;)
Maverik - Sro Mar 20, 2013 23:51

Wiesz juz teraz sam nie ogarniam co i jak wyslij mi na pw dokladnie gdzie mam ci to zgrac i zaraz bede dzialal
tuners - Czw Mar 21, 2013 07:30

Remigiusz napisał/a:
Nikt fotek nigdzie nie wrzucił ? Maniaq tylko dodał jedynie galerie zdjęć :/


Gdzie ta galeria? :-)