Zobacz temat - [R75] Przepustnica i dziwny przewód...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Przepustnica i dziwny przewód...

maxxideejay - Sro Mar 06, 2013 14:06
Temat postu: [R75] Przepustnica i dziwny przewód...
Witam ponownie:)

Dziś mam pytanie odnośnie przewodu od przepustnicy. Ten cienki, który pokazuję palcem na zdjęciu, na lewo od kostki.
Dokąd on prowadzi? Jest wypięty z drugiej strony i nie wiem gdzie go wpiąć.
Zasysa powietrze.



Uploaded with ImageShack.us

Pozdrawiam wszystkich.

rafalmis1 - Sro Mar 06, 2013 14:23

Masz gaz??
maxxideejay - Sro Mar 06, 2013 14:23

Tak, sekwencję.
rafalmis1 - Sro Mar 06, 2013 14:27

Ogólnie ani tego co pokazujesz, ani tego po drugiej stronie nie powinno być. Chyba ze przy instalacji to jeden z nich na pewno (tak jest przy mojej) ale u mnie jest podłączony, niestety nie wiem do czego, zrobię zdjęcie i wieczorem wrzucę.
maxxideejay - Sro Mar 06, 2013 14:29

Oki, byłbym wdzięczny. Na oko obejrzałem wszystko w zasięgu tego przewodu i nie bardzo widzę gdzie mógłby być wpięty. Hehe, zatkałem go patykiem. Bo jak jest otwarty to na luzie głupieją obroty.
xROnx - Sro Mar 06, 2013 14:35

To (chyba) będzie przewód od LPG. Ja też mam przewód co prawda po drugiej stronie i lekko odsunięty jest od map sensora. Ale jest tam przewód i idzie on do filtra - nie wiem jak się nazywa ten filtr... ale jest filtr (od LPG) :)
maxxideejay - Sro Mar 06, 2013 14:35

Oki, będę zaraz szukać:) Może namacam:)

Ten który na zdjęciu jest po prawej stronie kostki wchodzi do takiej małej czarnej puszki. Jest w niej jeszcze jeden przewód i małe złącze na chyba 3 kabelki. Ale w tej kostce 3 wejścia na przewód nie ma. A one oba po prawej i lewej na zdjęciu wyglądają jakby miału podawać to samo chyba.

rafalmis1 - Sro Mar 06, 2013 21:51

Zdjęcia nie zrobiłem, ponieważ nie udało się uchwycić aparatem miejsca, ale u mnie jest 1 wężyk i idzie tak jak ty pisałem do czarnego pudełeczka w której dodatkowo jest wtyczka. U mnie wszystko ładnie podpiete. Pudełeczko jest czujnikiem ciśnienia, chociaż u mnie tak jest