Zobacz temat - Co z portalem www.allegro.pl
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Co z portalem www.allegro.pl

tolik - Pią Kwi 05, 2013 12:35
Temat postu: Co z portalem www.allegro.pl
Co się dzieje z portalem allegro? Nie mogę się połączyć z nim od dwóch dni.Czy wszyscy tak mają?
TomaszM - Pią Kwi 05, 2013 12:46

wchodzę kilka razy dziennie, wszystko śmiga.
Sabz - Pią Kwi 05, 2013 12:59

Sprawdź na innej przeglądarce czy działa. Wyczyść sobie cookies. Możesz zrobić wszystko za jednym zamachem w programie ccleaner
tolik - Pią Kwi 05, 2013 13:13

...już działa...
Lysy_ - Pią Kwi 05, 2013 13:16

To wina dostawcy internetu.

"Ataki na nasz serwis już się zakończyły, ale cały czas ze względów bezpieczeństwa pozostajemy w „trybie obronnym”.

Niestety konsekwencją wczorajszych ataków DDoS są utrudnienia, o których piszecie. Nasze IT robi wszystko - np. kontaktuje się z poszczególnymi dostawcami usług internetowych w Polsce – aby w tym „trybie obronnym” jak najwięcej z Was mogło kupować i sprzedawać na Allegro.

Niestety nie ma idealnego środka obrony przed wszystkimi atakami. Doświadczenia ostatnich dni na pewno przyczynią się do tego, że w przyszłości będziemy lepiej przygotowani na podobne sytuacje."


Taki oto komunikat został zamieszczony wczoraj na oficjalnym koncie Allegro na FB.

U mnie nie ma problemów ale za to u rodziców gdzie dostawcą jest inny operator (Vectra) jest ten sam problem co u Ciebie o czym miałem okazję przekonać się dzisiaj osobiście. Ogólnie polecam cierpliwość albo do bólu atakować ich infolinię.

tolik - Pią Kwi 05, 2013 13:20

...na stronie allegro jest komunikat ,że wczoraj tzn.04 04.2013 były trudności z dostępem do portalu...
MaReK - Pią Kwi 05, 2013 14:14

dzisiaj dostał po dupie mbank ;) Jutro coś innego, po jutrze jeszcze coś ;)
Pewnie niedługo i roverki.pl zaczną być ddsowane, chociaż nie tak całkiem dawno były próby robotów na zassanie całej zawartości serwisu i generowanie sztucznego ruchu ;)