Zobacz temat - [r825sd] filtr pyłkowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 800 - [r825sd] filtr pyłkowy

Burczas80 - Wto Kwi 16, 2013 19:10
Temat postu: [r825sd] filtr pyłkowy
Panowie mam pytanie ,gdzie szukac tego filtra sypie mi jakims badziewiem z nadmuchu i musze zerknac na ten filtr a nie mam pojecia gdzie go szukac.
AndrewS - Wto Kwi 16, 2013 21:44

Patrząc na samochód tej klasy, pewnie zdziwi Cie moja odpowiedź :-|
Nie ma w nim czegoś takiego :roll:
Może w GB mają po prostu czystsze powietrze :-)

Burczas80 - Sro Kwi 17, 2013 18:54

no powiem ci jak bys mi w ryj strzelił :o to trzeba cos wykabinowac bo nieraz tak potrawi sypnac jakims badziewiem ze szok. przy jasnej tapicerce jest co robic przy sprzataniu.Dzieki za pomoc bo ja pewnie rozebrał bym pół samochodu w poszukiwaniach :D
soviet100 - Sro Kwi 17, 2013 19:13

Mi nic nie syfi nic nie leci wszystko jest ok nie wiem po co chcesz kombinować .
Burczas80 - Czw Kwi 18, 2013 11:58

moze własnie po to bo mi leci jakis syf :lol: moze wystarczy przeczyscic kanały,ale sie dopiero dowiemy jak tam zaglądne bo tak to mozna gdybac. wyjmne dzis wiatrak i wszystka bedzie wiadomo ,bo swego czasu mialem tak ze jak chciałem właczyc nadmuch to nieraz musiałem zaje.... śruboktętem od dołu w wiatrak bo nie chciał sie załanczas.po udezeniu chulał ,czyli cos tam jest i go blokowało .
Senn - Pon Kwi 22, 2013 19:24

Dobry pomysł z wykręceniem wentylatora bo tam moze być sporo syfu. Wirniki lubią też się blokować bo są ustawione pionowo. Na dole mają łożysko ślizgowe w którym zbiera się wilgoć potem rdza i blokada gotowa.
soviet100 - Wto Kwi 23, 2013 21:59

Jak przez 20 lat nic się wiatrokowi nie stalo to przez następne 10 też nie po prostu wydziwiacie , mi nic nie leci żadne syfy wiatrak pracuje idealnie a auto ma 20 lat i nic nie kombinowałem z filtrem .
Senn - Wto Kwi 23, 2013 23:33

soviet100, nic nie wydziwiam tylko mówię z doświadczenia. Czyścilem zardzewiałe łożysko wentylatora które najpierw piszczało a później blokowało obrót. Samochód ma licznikowe około 302kkm a tak na prawde nie wiadomo ile. Rocznik 96 czyli dwudziestki nie ma :)
Burczas80 - Nie Kwi 28, 2013 16:17

Senn napisał/a:
soviet100, nic nie wydziwiam tylko mówię z doświadczenia. Czyścilem zardzewiałe łożysko wentylatora które najpierw piszczało a później blokowało obrót. Samochód ma licznikowe około 302kkm a tak na prawde nie wiadomo ile. Rocznik 96 czyli dwudziestki nie ma :)

I tak samo jest u mnie piszczy nieraz tak ze bania mała a zimą sie zacina.Dzieki za rade.Pozdrawiam