Zobacz temat - [MG ZR] pilot dziala tylko z bardzo bliska
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [MG ZR] pilot dziala tylko z bardzo bliska

yanky6 - Sob Kwi 20, 2013 07:41
Temat postu: [MG ZR] pilot dziala tylko z bardzo bliska
Niby nic a denerwuje.
Mam pilota z 3 funkcjiami. Bo bagażnik też otwiera. Ale pomimo wymiany baterii działa tylko jak go trzymam prZy szybie. Odejdę z krok i już nie działa tylko. To oryginalny. MG. Może wiecie gdzie można dorobić drugi bo nie mam 2 pilota . A gdzie jest czujnik ?

Adrian - Sob Kwi 20, 2013 09:56

Najpierw wymień baterię. Powinno trochę pomóc. ;)
MiceK - Sob Kwi 20, 2013 14:55

Przecież napisał, że wymienił :kręciek:
Fancy - Sob Kwi 20, 2013 15:55

Mógłbyś pójść do jakiegoś speca, aby sprawdzić sygnał? Piloty da się dokupić ( sam miałem chęć ) ale w podobnych cenach w moim wypadku zamykało się wycięcie IMMO i alarmu także zaniechałem poszukiwań. :) Rovery czy MG nie są takie straszne, sporo elektryków zna się na nich - na pewno ten, który robił mojego. Także może podzwoń po elektrykach w swoim mieście?
tuners - Sob Kwi 20, 2013 16:24

Masz pilot pewnie nowszej generacji tzw. Jajko jak ktoś robi piloty do bmw to ten też zrobić powinien
maniaq - Sob Kwi 20, 2013 21:02

Z tego co pamiętam, to trzeba pilota zakodować pod T4, wpisz pozycje skąd to łatwiej będzie ci podpowiedzieć.

Pilota możesz kupić nowego np w tomateam albo poszukać używki na e-bayu itp . Ja bym wolał nowy mieć i święty spokój.

yanky6 - Sob Kwi 20, 2013 21:23

Jestem z pod Gliwic. Może jakieś adresy w pobliżu?
Dziękuję za podpowiedzi.

leszczu - Nie Kwi 21, 2013 10:25

Ktoś kiedyś pisał że to piloty nowego typu nawet i T4 nie zaprogramuje. :wink:
maniaq - Nie Kwi 21, 2013 11:49

Ja w ZRe programowalem bez porblemu - robil Mariusz z http://www.britishcars.pl/ ale kto na slasku to nie wiem, masz 2 opcje Wroclaw i Gawin - dopytaj czy zrobi, albo W-wa i Mariusz, nie wiem moze do ktoregos z miast sie wybierasz niebawem to przy okazji zrobisz, jest PHjowi pod poznaniem... to sa osoby ktore znam i moge polecic. Moze ktos jeszcze dopisze sie ze jest ktos na slasku ;)
zouza - Nie Kwi 21, 2013 13:38

Hmm.. może ten koleś z Mikołowa który ma kompa? Namiary były podawane mnóstwo razy.
yanky6 - Nie Kwi 21, 2013 19:19

A mógłbyś. Podać te namiary na Mikolow .
zouza - Nie Kwi 21, 2013 21:13

Mogłabyś :P
Tu jest temat, są tam też inne namiary:
http://forum.roverki.eu/v...%B3%F3w&start=0

Dawid mi podpowiada, że ten z Mikołowa nie ma T4 i pewnie nic z tego nie będzie, ale zadzwonić można.

brkzzz - Nie Kwi 21, 2013 23:01

maniaq napisał/a:
masz 2 opcje Wroclaw i Gawin

Gawin nie ma T4. We Wrocławiu i okolicach ma go tylko Fatimex, który z kolei nie ma za dobrej opinii. Z Gliwic bliżej niż do Wrocławia jest do Krakowa, a tam u niejakiego p. Midowicza już chyba jest T4.

yanky6 - Sro Kwi 24, 2013 07:03

Dziękję wszystkim za pomoc. Spróbuję jakoś wykorzystać.
KarpiuHtc - Czw Kwi 25, 2013 22:03

Ja zarzucę taką mała ciekawostkę, w moim roverku też ciężko użyć pilota z daleka ale wystarczy dotknąć pilotem swojej głowy ( :D ) i wcisnąć guzik- zaskakuje o kilka metrów dalej. Pozdrawiam
yanky6 - Pią Kwi 26, 2013 13:15

Nie wiem jak ale sprawdziłem . TO DZIAŁA.!!!
Nawet kilka metrów :-) :-):-)

piotrekcrash - Pią Kwi 26, 2013 13:41

Na forum są opisane dwie metody zwiększenia zasięgu pilotów:
-dodanie anteny do pilota (kilka zwojów drutu chyba 17cm wewnątrz obudowy)
-wydłużenie anteny centralki immo do długości pełnej fali

http://forum.roverki.eu/v...er=asc&start=60

http://forum.roverki.eu/v...asi%EAgu+pilota

Matik608 - Nie Wrz 01, 2013 19:28

Witam.
Też mam problem z pilotem, mam dwa i jeden przestaje działać, raz otwiera raz nie, więc postanowiłem wymienić baterie, niestety po włożeniu nowej baterii pilot przestaje działać całkiem, kupiłem już trzy baterie i nie działa, co najlepsze po zamontowaniu tej starej pilot zaczyna działać...

j0zek - Wto Wrz 03, 2013 23:26

Kto ma lepszy mózg, ten ma lepszy zasięg pilota:D spraedzalem dzisiaj i przy przylozonym pilocie do glowy otwarlo mi drzwi 15 metrow od auta :D
brkzzz - Sro Wrz 04, 2013 07:48

j0zek napisał/a:
Kto ma lepszy mózg, ten ma lepszy zasięg pilota:D spraedzalem dzisiaj i przy przylozonym pilocie do glowy otwarlo mi drzwi 15 metrow od auta :D

O kurde... W takim razie powinieneś wyłączać swój mózg w samolotach i szpitalach :mrgreen:

bociannielot - Sro Wrz 04, 2013 09:19

brkzzz napisał/a:
Gawin nie ma T4. We Wrocławiu i okolicach ma go tylko Fatimex, który z kolei nie ma za dobrej opinii.
Gawin ma z nimi układ, i powienien móc skorzystac z ich T4 z tego co wiem ;p .
j0zek - Sro Wrz 04, 2013 12:18

brkzzz napisał/a:
O kurde... W takim razie powinieneś wyłączać swój mózg w samolotach i szpitalach :mrgreen:


hehe dokładnie :D

pulinek - Sro Wrz 11, 2013 13:58

brkzzz napisał/a:
j0zek napisał/a:
Kto ma lepszy mózg, ten ma lepszy zasięg pilota:D spraedzalem dzisiaj i przy przylozonym pilocie do glowy otwarlo mi drzwi 15 metrow od auta :D

O kurde... W takim razie powinieneś wyłączać swój mózg w samolotach i szpitalach :mrgreen:



oj, to jak jestem blondynką to mój pilot teoretycznie nie powinien wówczas wcale otworzyć tego auta :mrgreen: :D

normalnie bez dotykania głowy działa z 1m. No sprawdzę, sprawdzę :)

bociannielot - Sro Wrz 11, 2013 14:12

pulinek, dotkniesz głowy i nie bedzie działac zobaczysz :mrgreen: .
j0zek - Sro Wrz 11, 2013 14:52

Samochód sam ucieknie jak zobaczy, że przykładasz kluczyk do głowy:D