Zobacz temat - [Freelander] klimatyzacja nie chłodzi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander] klimatyzacja nie chłodzi

judaska - Sro Maj 08, 2013 08:10
Temat postu: [Freelander] klimatyzacja nie chłodzi
mam problem z klimą...
czynnik jest, szczelna jest, załącza bez problemu, rurki od klimy - tak jak powinno być, filtr kabinowy wymieniony ale...nie chłodzi tak jak powinno, jest owszem zimne powietrze, ale nie na tyle odczuwalne żeby było czuć włączoną klimę, w porównaniu do mojego poprzedniego Volvo to tak jakby klimy nie było
pomożecie?

win32 - Sro Maj 08, 2013 08:29

Czynnika jest zapewne zbyt mało...
sknerko - Sro Maj 08, 2013 09:43

albo tak jak w moim r75 sprężarka dokonuje żywota
win32 - Sro Maj 08, 2013 09:56

Albo wszystko jest w porządku... i jest to sugestia po Volvo...
Zarówno Klima jak i ogrzewanie to nie jest mocna strona tych aut ;) :mrgreen:

judaska - Sro Maj 08, 2013 12:48

czynnik jest OK wczoraj byłam wszystko jest sprawdzone kolega od klimy też podejrzewał sprężarkę, bo jest trochę jakby za niskie ciśnienie(tak mu aparat pokazał) a czy ew. sprężarkę to używaną czy jakąś regenerowaną się kupuje ?
sknerko - Czw Maj 09, 2013 08:48

judaska napisał/a:
kolega od klimy też podejrzewał sprężarkę, bo jest trochę jakby za niskie ciśnienie(tak mu aparat pokazał) a czy ew. sprężarkę to używaną czy jakąś regenerowaną się kupuje ?

Jak bym mojego klimatyka słyszał. Ja będę kupował do siedem-piątki używkę ale ja mało jeżdżę tym autem i dlatego, inaczej szukał bym mechanika co mi zregeneruje lub kupił regenerowaną

judaska - Pią Maj 10, 2013 09:32

a teraz pytanie za 100 punktów czy do mojego lifta są jakieś inne sprężarki czy po prostu kupować do TD4