Zobacz temat - [R75] Regulacja fotela
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Regulacja fotela

Snookie - Sob Maj 18, 2013 16:36
Temat postu: [R75] Regulacja fotela
Witam,

Panowie mam troche glupie pytanie, otoz dzisiaj troche mi sie rozlecial fotel kierowcy tzn. nie moge go podniesc ;) problem polega na tym ze mam jeden precik ktory jest polaczony z mechanizmem do podnoszenia i opuszczania bo jak podnosze ta " wajche" z lewej strony kierowcy to widac jak sie te pret rusza :D nie wiem gdzie wsadzic ta druga koncowke. Wiem ze to troche glupio brzmi ale troche ciezko jest jezdzic z fotelem mx podniesionym ;) moze wiecie gdzie to cholerstwo umiescic, a jak byscie jeszcze dysponowali zdjeciami to byloby super ;) a i tak przy okazji jeszcze jedno male pytanko odnosnie dolewania plynu do zbiorniczka od sprzegla, czy jak go odkrece wyjme ta gumke doleje zakrece to musze tak czy inaczej odpowietrzyc ??

Z gory dzieki za pomoc

radi - Sob Maj 18, 2013 18:54

Odnośnie fotela to nie pomogę. Jeżeli chodzi o pompkę to jeżeli nic się nie dzieje tzn
-biegi wchodzą dobrze lekko
-pedał jest na odpowiedniej wysokości
-pedał jest twardy
-przy jeździe na półsprzęgle nie robi się nagle miękki
to wystarczy dolać profilaktycznie jeżeli jest go za mało. Jeżeli dawno nic nie było robione to warto przepłukać z brudu cały układ ale trzeba pamiętać o dobrym odpowietrzeniu.

Snookie - Nie Maj 19, 2013 17:41

Z ta pompka to niestety ale mam problem bo jakies 1k km. temu odpowietrzalem i niestety ale dzisiaj znowu musialem to samo zrobic :/ ale na cale szczescie sie udalo. Gorzej z tym fotelem :/ walczylem walczylem ale niestety poleglem i nie mam pojecia gdzie musi isc ten pret, a jazda na max. podwyzszonym fotelu nie jest wygodna :D
sash997 - Nie Maj 19, 2013 21:18

to musisz wysoki by chyba bo ja mam 182cm i zawsze mam wywindowany fotel na max w góre :mrgreen:
mikoprotek - Sob Cze 28, 2014 13:39

Mam ten sam problem :) Nikt nie zna rozwiązania, mi pręt cały wypadł :) Jak znajdę rozwiązanie to dam Ci znać :)

edit:
ROZWIĄZANIE