Zobacz temat - [Freelander 2.0TD] Problem ze wskazówką temperatury
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Land Rover (Freelander, Range Rover itp.) - [Freelander 2.0TD] Problem ze wskazówką temperatury

pitek2008 - Nie Maj 26, 2013 00:37
Temat postu: [Freelander 2.0TD] Problem ze wskazówką temperatury
Witam. W swoim statku kosmicznym typu Freelander zauważyłem ostatnio mały problem. Otóż przy nadepnięciu sterownika prędkości WARP (pedału gazu) wskazówka temperatury spada do 0. Nie zawsze tak się dzieje. Temperatura w systemie chłodzenia tegoż bolidu międzygwiezdnego jest na 100% w porządku. Szczególnie widoczne w zakresie obrotów 1,5-2,5tyś.
Z góry dziękuję za pomoc. Niedługo wybieram się nim w trasę do najbliższej galaktyki (jakieś 160km) i mam nadzieję, że nie spowoduje to większych perturbacji. W razie co assistance wykupiłem.
PS. Przepraszam za słownictwo, ale ten pojazd wymaga serwisu nie z tej ziemi, bo większość usterek nie da się rozwiązać tradycyjnymi metodami bez pomocy braci z planety CX185.

zdzichu - Nie Maj 26, 2013 13:37

Spadek napięcia +5V na zasilaniu czujników. Sprawdż napięcie +5V na zasilaniu czujników pw naciśnięciu na gaz (wybierz właściwy pin, bo na wyjściu napięcie spada lub rośnie i tak być powinno) Sprawdż połączenia na kostkach.