Zobacz temat - [R75] Gdzie są kanały odpł. Gdzie komputer
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Gdzie są kanały odpł. Gdzie komputer

damian131720 - Czw Cze 06, 2013 09:19
Temat postu: [R75] Gdzie są kanały odpł. Gdzie komputer
Witam,
1. od początku mam pewien problem. Po odpaleniu auta i ruszeniu słyszę z przodu tak jakby woda się przelewała z miejsca w miejsce. Nie potrafię zlokalizować gdzie to jest. Czasami to słyszę, czasami nie zwracam na to uwagi.
2. Gdzie znajdują się kanały odpływowe? To są tylko te 2 obudowane gumą po bokach jak podnoszę maskę, czy jeszcze coś muszę przeczyścić.
3. Rano odpaliłem auto i patrze a tu kontrolka od trakcji się świeci. Zgasiłem ze 2 razy auto, odpaliłem, wciskałem ten przycisk od trakcji i nadal się świeci. Może mieć to związek z zalanym komputerem? Czy może coś się rozdupcyło? Jeżdżę oszczędnie i uważnie.

Mam dość tego auta, nie mam czasu się nim zajmować jak małym dzieckiem. Chcę coś prostego.

MaReK - Czw Cze 06, 2013 09:22

Poszukaj na forum, jest kilka tematów, które opisują problemy z zapchanymi odpływami, ich lokalizację i sposób na pozbycie się usterki.

damian131720 napisał/a:
Mam dość tego auta, nie mam czasu się nim zajmować jak małym dzieckiem. Chcę coś prostego.

Trzeba o auto dbać, a że chcesz coś prostego i najlepiej podanego na tacy, to widać po Twoim poście, napisanym bez zadania sobie trudu znalezienia problemu, opisanego tu na forum.

apples - Czw Cze 06, 2013 11:19

damian131720! Temat zamykam.

Odpowiedzi na Twoje pytanie szukaj w następujących tematach: #1.

Następnym razem zanim założysz nowy temat użyj funkcji Szukaj
lub przejrzyj Workshop Manual ROVERki.pl. :wink:

Pozdrawiam,
apples