Zobacz temat - [R45] Klamki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Klamki

OMNIS - Pon Cze 17, 2013 13:31
Temat postu: [R45] Klamki
A więc dopadł mnie problem raczej dośc popularny wśród właścicieli Roverków po zimie i mrozach padły klamki zewnętrzne powyskakiwały z zaczepów a ostatnio padła klamka wewnątrz od stron kierowcy więc moje pytanie jak najlpiej "usztywnic" klamki żeby nie spotkały mnie podobne nieprzyjemne historie :mad:
kasjopea - Pon Cze 17, 2013 17:53

Co masz na myśli pisząc "usztywnić"? Klamki można skleić na przykład żywicą epoksydową.
andrew0503 - Pon Cze 17, 2013 17:59
Temat postu: Re: [R45] Klamki
OMNIS napisał/a:
A więc dopadł mnie problem raczej dośc popularny wśród właścicieli Roverków po zimie i mrozach padły klamki zewnętrzne powyskakiwały z zaczepów a ostatnio padła klamka wewnątrz od stron kierowcy więc moje pytanie jak najlpiej "usztywnic" klamki żeby nie spotkały mnie podobne nieprzyjemne historie :mad:

Nie wiem, czy o to Ci chodzi, podobny problem masz w temacie http://forum.roverki.eu/v...ighlight=klamka
Pozdrawiam

frydrys - Pon Cze 17, 2013 20:20

Ja u siebie przykreciłem klameczki na małe wkrety, rozwierciłem najpierw wiekszym wiertłem tak aby lepek srubki sie schował, nastepnie miałem szpachlowac i pomalowac ale jezdze juz tak drugi sezon i przestało mi to przeszkadzac ;-)


bizon - Wto Cze 18, 2013 08:21

a moim zdaniem najlepiej kupi cna allegro za 19zl, ewentualnie polakierowac i na pare lat problem z glowy