Zobacz temat - [R 216 Coupe] - Rdza na błotnikach + progi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R 216 Coupe] - Rdza na błotnikach + progi


slax - Sob Lip 27, 2013 10:49
Temat postu: [R 216 Coupe] - Rdza na błotnikach + progi
Witam.

Proste pytanie w moim coupe tylne błotniki praktycznie nie istnieją, (może troszkę przesadzam), reperaturki pewnie są nie osiągalne... Co z tym fantem począć? Szukać od hondy, ewentualnie żywica i włókno szklane? Co z progami, nowych tez na pewno ni kupię...

Może temat już się przewijał jednak ja nie mogę odnaleźć, jeśli tak będę wdzięczny za linki.

pozdrawiam

mlody975 - Sob Lip 27, 2013 12:35

reperaturek pewnie nie znajdziesz.
nie jestem blacharzem ale wydaje mi sie ze musisz znalezc jakas bude na czesci, wyciac co potrzeba i wstawic do swojego. doświadczony blacharz Ci to wstawi. podjedz na jakis warsztat i popytaj :)
Swoją drogą mam 3 budy coupe i na rzadnej nie ma praktycznie grama rdzy wiec nie wiem czemu ruda dopadła Twojego.. który rocznik ? może juz wczesniej był robiony ?

Wojtek88 - Sob Lip 27, 2013 15:47

http://www.rimmerbros.co.uk/Item--i-ALA381560
Rhos - Nie Wrz 01, 2013 15:10

mojego tez ruda jadla na nadkolach i progu prawym.blacharz mi nadkola wyrzezbil z czegos:P a w prog wspawal gruba blache i jest git:)
slax - Wto Wrz 03, 2013 10:29

Dostałem juz błotniki i kompletne progi, teraz czekam na blacharza, jak dobrze to za tydzien, dwa autko pojedzie do blacharza. Dużo mam w tym samochodzie do zrobienia, wczesniej nikt chyba o nei nie dbał... Najwazniejsze to pozbyć się rdzy, potem wymiana tylnej klapy, bo jakiś debil, zaspawał mniejsce na rejestracje i nawalil tone szpachli... no i wymiana maski, bo chyba ten sam koleś namalował na niej cycata babę i dwie kostuchy...
tronsek - Wto Wrz 03, 2013 11:01

Wrzuć jakieś fotki autka.
Rhos - Wto Wrz 03, 2013 11:37

Wrzuc, wrzuc, bo z opisu brzmi srogo;)
Markzo - Wto Wrz 03, 2013 23:15

To jest to auto, które widać na TWoich fotkach? ciemno zielone? jak tak, to nie coupe tylko r400 3d htb :)
Borowa - Sro Wrz 04, 2013 02:30

ta szpachla na klapie kojarzy mi się z takim granatowym z pseudo groźnym przodem -- "brewki?" Widziałem gdzieś w sieci. tak?

P.S ćwiartki są na allegro.

[ Dodano: Sro Wrz 04, 2013 02:30 ]
ta szpachla na klapie kojarzy mi się z takim granatowym z pseudo groźnym przodem -- "brewki?" Widziałem gdzieś w sieci. tak?

[ Dodano: Sro Wrz 04, 2013 02:30 ]
ta szpachla na klapie kojarzy mi się z takim granatowym z pseudo groźnym przodem -- "brewki?" Widziałem gdzieś w sieci. tak?

slax - Sro Wrz 04, 2013 10:28

Borowa, Nie to nie ten, mój jest z Tczewa, później pokaże fotki

Markzo, To które jest na fotkach to mój pierwszy kanciak, hehe. umarł niestety na HGF i został sprzedany jak stał, teraz trochę żałuje.