Zobacz temat - Podziękowanie :)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Podziękowanie :)

Markzo - Wto Lip 30, 2013 11:36
Temat postu: Podziękowanie :)
Heja!

Chciałbym tutaj serdecznie podziękować, za poratowanie nas w beznadziejnej sytuacji, jaka wczoraj miała miejsce. Wracając z Konina (koło godziny 15) 75tka straciła ładowanie :/ najpierw świecił się komunikat komputera 'low battery' a w Łodzi niestety wszystko padło :/ Z pomocą przyszedł Syntax który znalazł mnie swoim freelkiem, pomógł zepchnąć 75 i poratował siuwaksami do poprawienia styku w kostkach i narzędziami. Po poprawieniu klem i styków wydawało się, że jest oki (odpaliliśmy go na kable bez problemu) jednak jak tylko wyjechaliśmy z Piotrkowa Trybunalskiego - 'kaplica'. Ładowania zero, aku padnięty... Do domu 300km :D W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim, którzy odbierali moje telefony i próbowali postawić diagnozę i pomóc: Kozikowi, Syntaxowi, Gregowi-si, Oskarowi, Zukowatemu. A diagnoza była jedna - regenerowany nie dawno alternator padł. Problem był o tyle duży, że staliśmy okropnym ukropie na parkingu stacji ORlen.. :/ Koło nas wiele aut odmówiło posłuszeństwa i wracały na lawetach... my nie :D Tato wsiadł w ZS i z domu przywiózł zapasowy alternator wraz z potrzebnymi narzędziami, koło 21 był u nas. W ciągu godziny wymieniłem altka i znowu pech dał o sobie znać - najpierw pękła klema + w ZS, potem minusowa. W sumie cała operacja zakończyła się koło 23, w domu byliśmy o po 3 rano :) a przed samym Rzeszowem błysnął mi fotoradar :D

jeszcze raz dziękuję za pomoc!!! na Roverkową familię można liczyć :mrgreen:

pelson91 - Wto Lip 30, 2013 11:41

Ty to masz fart :D ale dobrze ze udalo sie doturlać do domu :)
Kozik - Sro Lip 31, 2013 09:55

Markzo, to po co w podróż tapczanem pojechałeś? ZS przecież bezawaryjny ;)
Markzo - Sro Lip 31, 2013 11:16

Kozik napisał/a:
Markzo, to po co w podróż tapczanem pojechałeś? ZS przecież bezawaryjny

bo jechała z nami mama Eli i jednak w 75 troszkę ciszej niz w moim :D

Brt - Sro Lip 31, 2013 14:49

teściowej bele czym przed ślubem sie nie wozi ;) :D .... po to już ZSem by pojechał ;)
bociannielot - Sro Lip 31, 2013 15:04

Brt napisał/a:
.... po to już ZSem by pojechał
albo nawet wcale by nie pojechał :rotfl:
brkzzz - Pon Sie 12, 2013 08:22

Markzo napisał/a:
najpierw pękła klema + w ZS, potem minusowa.

O kurde... Pierwszy raz w życiu słyszę o pękających klemach :-| Chyba zacznę wozić zapasowe w bagażniku :razz: