Zobacz temat - Serwis instalacji STAG
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Serwis instalacji STAG

rafalmis1 - Czw Lis 14, 2013 18:40
Temat postu: Serwis instalacji STAG
Mam takie pytanko. Jeżeli instalacja jest na gwarancji, to czy wymiana filtrów jest darmowa po 10tys.km??
Pytam ponieważ ja płaciłem za filtry, a znajomy nie. Obaj instalacje zakładaliśmy w innych autoryzowanych zakładach STAG.
No i czy jeżeli wymiana jest ddarmow, to nie waważne do jakiego zakładu pojadę mają mi wymienić za free czy wszystko zależy od widzi misie zakładu??

MatiNitro - Czw Lis 14, 2013 18:48

Ja jak miałem R200, założyłem LPG Lovato, to za przegląd i filtry zawsze płaciłem. Jak dla mnie to normalne, filtr to też część eksploatacyjna ;)

[ Dodano: Czw Lis 14, 2013 18:48 ]
Dostrzegam tu tylko chwyt reklamowy :)

Markzo - Czw Lis 14, 2013 18:53

Też w każdym aucie za filtry płaciłem, nie wiem czemu miałby być za darmo.
rafalmis1 - Czw Lis 14, 2013 19:15

Właśnie też nie wiem czemu za darmo i tego chciałem się dowiedzieć.
MatiNitro - Czw Lis 14, 2013 19:22

No jak Ci napisałem ;) chwyt reklamowy to jest. Dla gazownika taki przegląd to 15 minut roboty, cena filtra to hurtowe ceny. Jak klient nie zgłasza problemów to tylko podpina kompa(jeśli sekwencja), sprawdza parametry i ewentualne błędy, wymienia ten filterek i tyle. W razie problemów jest gwarancja. A Twój kolega powie, że tu przegląd za free, szybko i bezboleśnie to gazownik przy zakładaniu instalacji odbije sobie jego przegląd i ponad to przy nowej instalacji z polecenia albo u osoby, która przyjedzie na przegląd po większym przebiegu;) Prawda jest taka że człowiek zawsze skusi się jak coś może mieć darmo :)
Ps. ile dałeś za instalację a ile znajomy?

rafalmis1 - Czw Lis 14, 2013 19:37

Ja 3400
Znajomy montował w innym samochodzie (hyundai), o cene nie pytałem, ale mogę się dowiedzieć

MatiNitro - Czw Lis 14, 2013 19:42

Ty do V6 a znajomy też do 6 cylindrów czy tylko 4? ;) Na rynku LPG jest tłoczno, każde 50zł oszczędności to dodatkowy klient :)
rafalmis1 - Czw Lis 14, 2013 19:52

Znajomy do 4. Ale właśnie kolega w tym samych zakładzie do Rovera 2l V6 zapłacił 3200 bodajże
MatiNitro - Czw Lis 14, 2013 20:02

No różnie można wnioskować. Mniej za montaż sobie liczą, bądź mają lepsze ceny na części, nowi na rynku i szukają reklamy, ciężko stwierdzić. Ważne jak jest zainstalowane, jak silnik pracuje i ile pali. 50zł to nie wiele za przegląd. Takie moje zdanie :)

Ps. Sprawdź PW ;)

rafalmis1 - Czw Lis 14, 2013 20:30

Tu nie chodzi o kasę, ale o równe traktowanie, bo jak trzeba będzie to zapłacę ile będą krzyczeć :D