Zobacz temat - [Rover 25] 1.4 B+G parę pytań
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Chcę kupić ROVERka - [Rover 25] 1.4 B+G parę pytań

heliss - Nie Gru 01, 2013 15:29
Temat postu: [Rover 25] 1.4 B+G parę pytań
Chcę kupić rovera 25, dzisiaj oglądałem jeden egzemplarz, rzeczy które rzuciły mi się w oczy to:
-pedał gazu początkowo nie reaguje, trzeba go trochę wcisnąć, żeby załapał
-hamulec tak samo
-w tym miejscu jest wgnieciony http://scr.hu/1ss8/tz5ri, ale jest tak z obu stron, właściwie to nie jest wgniecenie, tylko blacha nad zderzakiem wchodzi trochę głębiej niż linia zderzaka
Mam pytanie czy te rzeczy są normalne w tym modelu. Konkretnie mówię o tym http://tablica.pl/oferta/...html#70c78e1af6

ADI-mistrzu - Nie Gru 01, 2013 15:36

1. Co do gazu i hamulca to najpewniej trzeba linki naciągnąć.
2. Jakoś dziwnie wysoko stoi

Przydały by się zdjęcia wnętrza oraz komory silnika.

komoss - Nie Gru 01, 2013 22:24

Auto fajne.W zime możesz miec małe problemy bo te auto lubi zarzucać i to jak wysoko stoi na tych felach.Jesli masz to pokarz wnętrze komory a dokładnie okolice pasa przedniego i kielichów
j0zek - Pon Gru 02, 2013 10:00

Trochę dziwna sytuacja, że sprzedawca ma auto 6 miesięcy, zdąrzył zainstalować gaz i już sprzedaje?
Czy faktycznie wszystko porobił i znudził mu sie samochód? Wydaje mi się, że mało prawdopodobne.

bociannielot - Pon Gru 02, 2013 11:17

Ideał, 88tys przebiegu, założony w prezencie nowy gaz, nic tylko kupować :wink: .
j0zek - Pon Gru 02, 2013 15:42

A i apropos tego wgniecenia, które zaznaczyłeś to raczej zderzak jest źle spasowany po wcześniejszym demontażu i nie dochodzi (tym bardziej, że masz to po obu stronach).
U mnie też tak jest, a wiem że zderzak miałem wmontowany z innego ZRa

bociannielot - Pon Gru 02, 2013 15:45

j0zek, to akurat standart w tym miejscu - zawsze sie to wyrabia z czasem :ok: przynajmniej ja w 2-ch R tak miałem i blacharz mi też to mówił że nic wiecej zrobi nie da juz rady.
j0zek - Pon Gru 02, 2013 16:47

Dokładnie, więc w przypadku kolegi nie ma niczego złego hehe :)