Zobacz temat - [R 25 2.0 iTd] Brak kierunkowskazów i awaryjnych
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R 25 2.0 iTd] Brak kierunkowskazów i awaryjnych

azor77 - Pon Gru 09, 2013 20:52
Temat postu: [R 25 2.0 iTd] Brak kierunkowskazów i awaryjnych
Witajcie
Mam kłopot ze zlokalizowaniem przerywacza kierunkowskazów ponieważ padły.
Szukałem w rejonie pod kierownicą w bezpiecznikach i widzę tylko same przekaźniki i bezpieczniki a przerywacza nie znalazłem. :?:
Nadmienię tylko że, jest to R 25 po lifcie, może ktoś mi coś sensownego podpowie gdzie to ustrojstwo siedzi :(

arczi - Pon Gru 09, 2013 21:12

poszukaj wśród skrzynki bezpieczników takiego czegoś
azor77 - Pon Gru 09, 2013 21:23

arczi, nie ma czegoś takiego :|
Svirus - Wto Gru 10, 2013 08:08

z lewej strony kierownicy powyżej bezpieczników. nie obejdzie się bez zdejmowania części deski rozdzielczej:)
azor77 - Wto Gru 10, 2013 17:46

Svirus, a po co rozbierać i zdejmować deskę skoro przekopałem wszystko pod kierownicą, zdjąłem nawet licznik i patrzyłem zanim i nic.
Widzę wszystkie wiązki które idą pod kierownicą do bezpieczników i przekaźników, za licznikiem również i nie ma tego przerywacza, normalnie :evil:

Svirus - Sro Gru 11, 2013 10:13

nie cala deske, mozna dostac sie tez przez licznik. Popatrze jeszcze u siebie. Skoro tam go nie ma to sprawdze jeszcze modul pod radiem samochodowym
azor77 - Sro Gru 11, 2013 18:04

Eh.. problem rozwiązany.
Okazało się że, w bezpiecznikach pod kierownicą była pęknięta wsuwka z kabelkiem i się lekko wysunęła z gniazda.
Trudne do zauważenia ale ważne stwierdzenie, kierunki są realizowane poprzez dwa przekaźniki po jednym na stronę.

Dziękuję za zainteresowanie i temat do zamknięcia. ;)