Zobacz temat - [MG ZT] Trzeszczące uszczelki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [MG ZT] Trzeszczące uszczelki

feuerland - Pią Gru 27, 2013 13:28
Temat postu: [MG ZT] Trzeszczące uszczelki
Witam Was

Na wstępie chciałbym wszystkich powitać bardzo serdecznie :)

Jakiś czas temu stałem się posiadaczem w sumie dosyć przypadkowo MG ZT. Wcześniej jeździłem Alfa Romeo 166. W rodzinie miałem przez 3 lata Rovera 75 tak więc wiem czym te autka pachną.

Mam pewien bardzo irytujący problem a mianowicie wszystko w tym aucie trzeszczy, głównie uszczelki :cry: :evil:
Macie Koleżanki i Koledzy jakiś sprawdzony sposób na to? Jestem wyczulony na trzeszczenie i doprowadza mnie to do szału...Leje silikon w sprayu ale pomaga na krótko. Koła 18 cali więc efekt się potęguje. Najgorzej jest w miejscu gdzie uszczelki są "nakładane" na ramę drzwi zaraz przy szybie.
Macie jakieś sprawdzone pomysły? Też Wam tak trzeszczy? Dodam jeszcze że jak auto się zagrzeje to jest względny spokój...

Dziadek - Pią Gru 27, 2013 15:07

Niestety, chyba wszystkich to dopadnie po jakimś czasie, a powodem mogą być polskie drogi i jazda na niskich obrotach. Wydaje mi się tak,bo jak kupiłem mojego,to mimo że miał już swoje prawie 7 lat, to było w miarę cicho. Po roku zaczęło trzeszczeć i częściej niż ciekłego silikonu używam smaru silikonowego stałego - spróbuj,być może efekt będzie dłuższy?