Zobacz temat - [R75] - Lampa przednia - przeróbka?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] - Lampa przednia - przeróbka?

VITZH - Sro Sty 29, 2014 21:01
Temat postu: [R75] - Lampa przednia - przeróbka?
Witam, ostatnio miałem stłuczkę (na szczęście nie moja wina ;) ) kupiłem już większość części ale jeśli chodzi o lewy przedni reflektor to jest tragicznie, jak już są europejskie wersje to drogie w h.... :( dodam tylko że lampa którą muszę wymienic ma całe przednie szkło dobre, tylko lustro wypadło tyłem i w ogóle pękło.

Pytanie brzmi - (może było poruszane lecz nie potrawię znaleść odpowiedzi) - czy jeśli kupię lampę od anglika, i przełożę samo przednie szkło to czy będzie dobrze i przejdzie przegląd czy (oby nie) lustro też ma inną "sferę" i będzie kiszka z mojego pomysła? ;-( proszę o pomoc w rozwiązaniu zagadki.

longer86 - Sro Sty 29, 2014 21:39

mam chyba z 4 lampy od anglika.... jak chcesz mogę podesłać po kosztach wysyłki na test... nie wiem czy jest jakaś różnica w lustrach... musiałbym zerknąć być może mam nawet ze zdjętym szkłem więc przyłożyć Twoje i sprawdzić
seyfer - Sro Sty 29, 2014 22:35

z tego co kojarzę, to zarówno klosz jak i odbłyśnik sie różnią.. ale głowy nie dam :P
longer86 - Sro Sty 29, 2014 23:05

jak się wytargam z wyrka bo mnie choroba zmogła.... zejdę do piwnicy i mogę sprawdzić jaki strumień światła daje samo lustro w lampie bez klosza... będzie wiadomo chyba czego się spodziewać
Aragorn - Sro Sty 29, 2014 23:15

...skoro szkoda była nie z twojej winy to po co szukasz na siłę oszczędności? ...za kasę z odszkodowania spokojnie kupisz europejskie kompletne reflektory
VITZH - Czw Sty 30, 2014 04:44

Longer86 - będę bardzo wdzięczny za sprawdzenie w różnicy :D

Aragorn - tak, tylko używana euro kosztuje 200-400 sztuka a poco tyle wydawać jak można zaoszczędzić i wydać więcej np. lakierowanie lub po prostu zaoszczędzić ;)

longer86 - Czw Sty 30, 2014 09:26

racja, w ubezpieczalniach nie liczą czasu który człowiek musi poświęcić latając i załatwiając sprawy związane z naprawą auta...
VITZH - Czw Sty 30, 2014 13:23

Czy już wiadomo coś na temat ów lustra?
rafalmis1 - Czw Sty 30, 2014 15:29

Ja mam komplet, oryginalne, idealne, ponieważ zalozylem xenon wiec jak chcesz to napisz do mnie ile za nie mi dasz
longer86 - Czw Sty 30, 2014 19:44

lustra są inaczej wyprofilowane, więc nic z tego.

Swoją drogą gdybyś znalazł całą lampę, za ile jesteś w stanie odstąpić swój klosz? jeśli to lampa od strony kierowcy?