Zobacz temat - [R-75] Jak uruchomić rave
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R-75] Jak uruchomić rave

janio - Nie Lut 09, 2014 12:41
Temat postu: [R-75] Jak uruchomić rave
Witam wszystkich!
W zakładce pliki do pobrania, przydatne programy jest między innymi rave-100-800-mgf.iso.
Pobrałem iso, wypaliłem płytkę bez problemów ale nie mogę jej uruchomić, pozostałe dwie płyty śmigają super. Może mi ktoś podpowie jak to zrobić? Przestawianie daty nic nie daje.

[ Dodano: Nie Lut 09, 2014 12:41 ]
Zmarnowałem już drugą płytę, ale program do wypalania pokazuje mi niezgodność w wielkości pliku iso i czy mimo to nagrywać, gdy każę nagrywać to nagra bez problemów ale nie chce odtworzyć. Program do wypalania podaje że plik iso powinien mieć 531,4 MB a w rzeczywistości po ściągnięciu jest 531,1 MB. Może by to moderator sprawdził o co tu chodzi?

rafalmis1 - Nie Lut 09, 2014 14:02

Wydaje mi się ze rozszerzenie ISO musisz zmienić na rar i rozpakować
MatiNitro - Nie Lut 09, 2014 15:56

janio, zamontuj obraz .ISO w deamontools ;) Nie trzeba .ISO nagrywać na płytę ;) NIe pamiętam jak już tego rave'a uruchamiałem u siebie :)
thorgalxxx - Nie Lut 09, 2014 21:26

Zmień datę na 2003r, zamontuj w daemonie lub alcoholu i odpali z automatu :mrgreen: .
damiwr - Nie Lut 09, 2014 21:28

a nie ;) trzeba wypakować rarem na pulpit np. i dopiero przenieść na płytę aby działa data musi być cofnięta :D
janio - Nie Lut 09, 2014 22:03

Dziękuję Wam za dobre rady, naprowadziły mnie one na dobrą drogę. Plik iso rozpakowałem programem PowerArchiver do katalogu na dysku D i z tego katalogu odpalił się bez przestawiania daty. Potem nagrałem to sobie na CDR, no i z płyty już nie chce ruszyć, nawet po przestawieniu daty. Jak to ugryźć żeby ruszał z płyty?
damiwr - Nie Lut 09, 2014 22:16

chyba się nie da :) ale jak już działa to się ciesz zrób kopie 500 mb na dysku to chyba nie problem ? a jak by miało śmigać z płytki to zawsze męczysz tym napęd :D
thorgalxxx - Pon Lut 10, 2014 08:23

Masz jakąś inną wersję rave. Ja mam swoją z chomika i tam trzeba datę przestawić.
Rover 25 45 75 Tourer - MG ZR ZT ZTT ZS MG TF - All Manuals.iso. Ta wersja ma 671mb.