Zobacz temat - Potrzebna strona tytułowa Manuala do 620Ti
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Potrzebna strona tytułowa Manuala do 620Ti

tomii620si - Sro Lut 12, 2014 22:42
Temat postu: Potrzebna strona tytułowa Manuala do 620Ti
Witam. Wpadłem na pomysł aby zrobić sobie kilka koszulek z R600 :P


Jeden to mój R tak jak jest (szkic)
Drugi to szkic VT - tak jak ma wyglądać
Trzeci wpadłem na pomysł aby dać sobie stronę tytułową na koszulke ..

Tzn. Szkic z manuala na środek, to Rover 600 series na pierś a napis Rover na dole na dół koszulki i na kark logo Rovera z tyłu ... Tylko przeszkodą jest jedna rzecz.
W PDF jest skan kijowej jakości zrobiony i średnio by to wyglądało - ma ktoś może to samo ale w dobrej jakości na komputerze ??





Coś takiego (projekty na szybko):





Jeszcze foto VT muszę ogarnąć ale nie mam dobrego foto..

Pawkaz - Czw Lut 13, 2014 11:59

Całkiem fajnie to wygląda :ok: .Zwłaszcza ta druga.
SEGE - Czw Lut 13, 2014 12:35

Ohoho Lubię to! :D
tomii620si - Czw Lut 13, 2014 15:53

Haha :) dzieki dzięki :)

Drugi to mój 620Si ... No chce koszulkę sobie z nim zrobić dla upamiętnienia bo pewnie nie długo będę musiał się z nim rozstać (chociaż mam nadzieje, że uda się zrobić tak aby jeszcze sezon ze mną był). Jak będę robił (o ile dorwe lepsze foto) tą pierwszą koszulke to moge dać znać na forum tylko potem boje się papraniny z kasą aby nikt nie był stratny a koszulka na pewno była taka jak chciał i zamawiał.. Na razie to tylko projekt który chce zrobić i zobaczymy co z tego wyjdzie ;P

SEGE - Pią Lut 14, 2014 11:08

Właśnie ta pierwsza wersja wygląda bajerancko, piszę się z góry na nią :D
tomii620si - Pią Lut 14, 2014 15:55

Jak ktoś da foto w dobrej jakości to spoko..
Ori skan może nie wystarczyć jakościowo ale jeszcze spróbuje to ogarnąć w CDR :)

SEGE - Pią Lut 14, 2014 15:58

Ale to potrzebujesz foty okładki książki roverowej?
tomii620si - Pią Lut 14, 2014 16:35

Skanu najlepiej aby było to lepszej jakości bo to co mam na kompie to skan z jakiegoś porysowanego albo coś skanera i rysunek ma kilka nie potrzebnych rys.. Oczywiście mogę spróbować je wymazać jeśli nie uda się dorwać tego w lepszej jakości ale puki co chce spróbować znaleźć :) Ale koszulki będę na pewno robić

1. Dla siebie tak po prostu
Drugą dla upamiętnienia mojego 620Si który powoli kończy żywot :(
No i pewnie bede robić jeszcze jedną koszulkę albo dwie z 620Ti ale może fotki będą na tyle ogólnikowe, że też ktoś inny będzie chciał (tablice w końcu zawsze można zmienić/ wymazać czy coś)

SEGE - Pią Lut 14, 2014 16:37

Ja mam książkę tylko muszę zerknąć w jakim jest stanie ale chyba nie najgorszym także coś mogę podesłać :)
tomii620si - Pią Lut 14, 2014 16:37

No jak masz to ujęcie co na koszulce to spróbuj :)
SEGE - Pią Lut 14, 2014 16:39

No właśnie to chyba to samo bo kojarzyłem że już gdzieś to widziałem ale nie mogłem sobie przypomnieć gdzie. Wieczorem spojrzę :)

No i sprawdziłem wczoraj co mam i się okazało że nie to. Mam instrukcję z białym R600 a w tle jakies góry czy coś takiego, także to chyba nie przejdzie :/